لوله بازکنی اصفهان را به دست نیرو های شرکت خدمات فنی رسولی بسپارید، گرفتگی لوله های فاضلاب ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما همشهریان گرامی نیاز به خدمات لوله بازکنی داشته باشد، شرکت خدمات فنی رسولی ۲۴ ساعته بدون تعطیلی حتی ایام تعطیل در هفت روز هفته خدمات لوله بازکنی را به شما همشهریان گرامی ارائه می دهیم.

[av_button_big label=’ 🌠 پاسخگویی 24 ساعته 📞76 59 187 0912 | رسولی 🌠’ description_pos=’below’ link=’manually,tel:09121875976′ link_target=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ custom_font=’#ffffff’ color=’black’ custom_bg=’#444444′ color_hover=’green’ custom_bg_hover=’#444444′ av_uid=’av-ro2p0u’ admin_preview_bg=”]
در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه خدمات لوله بازکنی (یا ذخیره شماره) روی شماره تماس کلیک کنید.
[/av_button_big]

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-qa9s9q’ admin_preview_bg=”]

لوله بازکنی در اصفهان

لوله بازکنی در اصفهان را توسط نیرو های خوش اخلاق و باتجربه ارائه می دهیم، لوله بازکن های شرکت با در اختیار داشتن دستگاه های نو و پیشرفته مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب را بدون کنده کاری و بدون آسیب زدن به لوله و بدون کثیف کاری محیط با تضمین ارائه می دهند.

لوله بازکنی در اصفهان

شرکت خدمات فنی رسولی یکی از قدیمی ترین موسسات لوله بازکنی در اصفهان بوده و همواره با داشتن چندین شعبه در سراسر اصفهان کمتر از ۱۵ دقیقه نیرو در محل شما عزیزان ارسال می شود.

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-20r8ni’ admin_preview_bg=”]

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام در اصفهان

لوله بازکنی حمام

گرفتگی لوله فاضلاب حمام در صورتی اتفاق می افتد که لوله یا قطر کمی دارد، یا افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات (مو ) لوله مسدود می شود.

راه حل :

برای باز کردن و رفع گرفتگی لوله حمام این کار را به دست لوله بازکن ماهر و کاربلد ما بسپارید تا با فنر زدن مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه در اصفهان

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با داشتن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنر زدن دارد.

رفع گرفتگی و باز کردن گیر لوله های کفشوی و زیر سینک و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنر زنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی در اصفهان

گرفتگی لوله سرویس توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی و …اتفاق میوفتد، این مشکل با فنر زدن، گرفتگی لوله برطرف می شود.

فنر زدن لوله توالت ایرانی را به دست لوله بازکن های باتجربه ما بسپارید تا بدون کثیف کاری گرفتگی را به طور اساسی رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی در اصفهان

باز کردن گیر لوله سرویس توالت فرنگی با و رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی، باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود.

چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی عوض می شود.

اما لوله بازکن های شرکت ما با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی رفع می کنند .

شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) در اصفهان

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود.

و برای باز کردن گیر لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شرکت با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حیاط – پارکینگ در اصفهان

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا ۱۰ دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-okkmum’ admin_preview_bg=”]

لوله بازکنی فاضلاب اصفهان

لوله بازکنی فاضلاب اصفهان

خدمات لوله بازکنی فاضلاب در اصفهان توسط شرکت خدمات فنی رسولی شامل :

 • فنرزنی لوله فاضلاب سرویس توالت
 • فنرزنی لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی (وال هنگ)
 • فنرزنی لوله فاضلاب حمام
 • فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه
 • فنرزنی لوله تراس (ایوان، بالکن)
 • فنرزنی لوله پشت بام (ناودان)
 • فنرزنی لوله حیاط (پاشور، حیاط خلوت)
 • فنرزنی لوله پارکینگ
 • فنرزنی لوله فاضلاب شهری
 • فنرزنی اگو و فنرزنی منهول

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-m1j8qm’ admin_preview_bg=”]

لوله بازکنی شبانه اصفهان

لوله بازکنیر شبانه اصفهان

 

لوله بازکنی شبانه اصفهان را توسط پرسنل شیف شب بدون تعطیلی بمدت 20 دقیقه ایی ارائه می دهیم. شما همشهریان گرامی در هر ساعت از طول شب که با گرفتگی لوله های فاضلاب مواجه شدید با ما تماس بگیرید تا مشکل گرفتگی لوله را بدون کثیف کاری و بدون سر و صدا با رعایت حال همسایگان شما با دستگاه پیشرفته فنرزنی رفع کنیم.

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-86qa4e’ admin_preview_bg=”]

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در اصفهان

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در اصفهان

باز کردن گرفتگی لوله های سخت را به دست نیرو های کاربلد و باتجربه ما بسپاید.

گرفتگی لوله های سخت شامل :

گرفتگی لوله با سیمان

گرفتگی لوله با ریشه درخت

گرفتگی لوله با دوغاب، گچ، سیمان سفید

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-69ahu6′ admin_preview_bg=”]

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت در اصفهان

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت را به دست نیرو های کاربلد و با تجربه ما بسپاید تا با ابزار های مخصوص شی افتاده را به صورت ۱۰۰ % تضمینی بیرون آورند.

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت در اصفهان

بیرون آوردن اشیا زیر را به ما بسپارید

 • ۱- بیرون آوردن حلقه ازدواج از چاه توالت و حمام …
 • ۲- بیرون آوردن سر شیر آب از چاه تولت و حمام …
 • ۳- بیرون آوردن انگشتر از چاه توالت و حمام …
 • ۴- بیرون آوردن زنجیر طلا و گوشواره از چاه توالت و حمام …
 • ۵- بیرون آوردن شانه از چاه توالت …
 • ۶- بیرون آوردن موبایل و گوشی همراه از چاه توالت …
 • ۷- بیرون آوردن سوئیچ و کلید از چاه توالت و حمام …
 • ۸- بیرون آوردن مسواک و خمیر دندان از چاه توالت و حمام …
 • ۹- بیرون آوردن سنگ پا از چاه توالت و حمام …
 • ۱۰- بیرون آوردن صابون از چاه توالت و حمام …
 • ۱۱- و …

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-3j6ory’ admin_preview_bg=”]

لوله بازکنی فوری در مناطق زیر

شما عزیزان هر کجای اصفهان که می باشید در صورت نیاز به خدمات کافیه با آقای رسولی تماس بگیرید تا از نزدیک ترین شعبه به محل شما نیرو ارسال کند.

[av_toggle_container initial=’0′ mode=’accordion’ sort=’true’ styling=” colors=’custom’ font_color=’#000000′ background_color=’#ffffff’ border_color=’#000000′ av_uid=’av-c22zz2′]
[av_toggle title=’لوله بازکنی مهرآباد اصفهان ‘ tags=” av_uid=’av-anpq72’]
لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان مهر مهرآباد

لوله بازکنی و فنرزنی در بلوار لاله مهرآباد

لوله بازکنی و فنرزنی خیابان مهرآباد

لوله بازکنی و فنرزنی خیابان سلمان فارسی مهرآباد

لوله بازکنی و فنرزنی خیابان علامه امینی شرقی مهرآباد

[/av_toggle]
[av_toggle title=’لوله بازکنی شیخ صدوق اصفهان’ tags=” av_uid=’av-9cemgu’]
لوله بازکنی و فنرزنی بلوار آیینه خانه

لوله بازکنی و فنرزنی خیابان امینی نژاد

لوله بازکنی و فنرزنی خیابان میرفندرسکی

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان کاخ سعادت آباد شرقی و غربی

لوله بازکنی و فنرزنی خیابان شیخ مفید

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان نیکبخت

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان سعادت آباد

لوله بازکنی و فنرزنی در میدان برج

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان آزادی

[/av_toggle]
[av_toggle title=’لوله بازکنی میرزا طاهر ‘ tags=” av_uid=’av-tcqni’]
لوله بازکنی و فنرزنی بزرگراه خیام

 

لوله بازکنی و فنرزنی در میدان سقاخانه

لوله بازکنی و فنرزنی وحدت اسلامی

لوله بازکنی و فنرزنی میدان سردار نصر
[/av_toggle]
[av_toggle title=’لوله بازکنی اردیبهشت’ tags=” av_uid=’av-68wkam’]
لوله بازکنی خیابان طالقانی

لوله بازکنی خیابان شیخ بهایی

لوله بازکنی خیابان عباس آباد

لوله بازکنی خیابان مطهری

[/av_toggle]
[av_toggle title=’لوله بازکنی چهارباغ ‘ tags=” av_uid=’av-3vccy6’]
لوله بازکنی و فنرزنی بلوار ملت

لوله بازکنی و فنرزنی خیابان یحیی خان

لوله بازکنی و فنرزنی خیابان امینی نژاد

لوله بازکنی و فنرزنی خیابان نظر شرقی

لوله بازکنی و فنرزنی خیابان شریعتی
[/av_toggle]
[av_toggle title=’لوله بازکنی مشتاق ‘ tags=” av_uid=’av-2we7qm’]
لوله بازکنی و فنرزنی میدان بزرگمهر اصفهان

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان ابوالحسن اصفهانی

لوله بازکنی و فنرزنی میدان خواجو اصفهان

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان کمال اسماعیل اصفهان
[/av_toggle]
[/av_toggle_container]

[av_hr class=’invisible’ height=’25’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-28cim6′ admin_preview_bg=”]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *