باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت بریانک

گروه فنی لوله بازکنی 24 با سال‌ها تجربه در محله بریانک تهران آماده ارائه کلیه خدمات فنی در حوزه لوله بازکنی به اهالی محترم ساکن در این منطقه می‌باشد. کلیه خدمات ارائه شده توسط متخصصین ما در بلوار بریانک بصورت تضمینی و با پشتیبانی 24 ساعته صورت می‌گیرد. همچنین متخصصین ما با رعایت اصول بهداشتی در حین کار، خدماتی باکیفیت را به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

 

خدمات ما شامل برطرف کردن انواع گرفتگی‌ها در سیستم لوله‌کشی فاضلاب منازل و ادارات است، مانند گرفتگی ‌ حمام، خارج کردن اجسام از لوله و چاه فاضلاب، برطرف کردن گرفتگی لوله سیفون و فاضلاب اشپزخانه، رفع گرفتگی فاضلاب توالت‌های ایرانی و فرنگی با دستگاه‌های مناسب، برطرف کردن گرفتگی ناودان پشت بام، کف‌شور پارکینگ و لوله‌های اصلی در رایزر، برطرف کردن انسداد فاضلاب درخانه‌های نوساز  باسازی شده براثر وجود مصالح ساختمانی مانند: گچ، سیمان، قیر و غیره. تمامی این خدمات در کمترین زمان ممکن توسط نیروهای اعزامی ما در محل صورت می‌گیرد، شما با یک تماس می‌توانید از خدمات ما در این زمینه برخوردار گردید.

✔️ شماره تماس شعبه بریانک: 55748020
✔️ شماره تماس لوله بازکن در بریانک: 09121875976
✔️ ساعت کار شعبه: لوله بازکنی 24 ساعته در 7 روز هفته بدون تعطیلی

 

خدمات لوله بازکنی میدان بریانک

خدمات لوله بازکنی میدان بریانک

گرفتگی لوله‌های فاضلاب در کلیه ساختمان‌ها و مجتمع‌های اداری و مسکونی ممکن است، به هر دلیلی بروز کند. منطقه‌ی بریانک یکی از مناطق قدیمی در تهران است، که در بیشتر محله‌های آن هنوز منازل با بافت قدیمی پابرجا هستند. که به دلیل گذر زمان مشکلاتی در سیستم‌های لوله کشی آنها بروز می‌کند. مانند پرشدن چاه فاضلاب، وجود رسوب در لوله‌های فاضلاب و یا انواع پوسیدگی در این لوله‌ها می‌تواند باعث بروز گرفتگی در این محل‌ها گردد. شرکت لوله بازکنی 24 با شعبه مستقر در منطقه 10 و به همراه تیمی از متخصصین خبره و تجهیزات پیشرفته و مدرن آماده همکاری و پشتیبانی 24 ساعته در این منطقه می‌باشد. شما عزیزان ساکن در این منطقه می‌توانید با یک تماس در کمتر از 15 دقیقه ما را در کنار خود داشته باشید. ما آماده خدمت رسانی در زمینه رفع هرگونه گرفتگی با هر شدتی توسط ابزار مناسب در این منطقه هستیم.

بیرون آوردن اشیاء از چاه فاضلاب در بلوار بریانک

بیرون آوردن اشیاء از چاه فاضلاب در بلوار بریانک

همشهریان عزیز ساکن در بریانک در مواقعی ممکن است، به دلیل بی‌احتیاطی در زمان استفاده از سرویس بهداشتی، گوشی یا هر شی باارزش دیگری به داخل چاه فاضلاب سقوط کند. به هیچ وجه نگران نباشید، ما به شما عزیزان اطمینان میدهیم که در کمترین زمان و به روش مناسب وسیله مورد نظر شما را به صورت تضمینی از داخل چاه خارج کرده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. به این نکته مهم توجه فرمایید که در صورت بروز این اتفاق از ریختن آب به درون چاه جدا پرهیز نمایید. و در صورت عدم توانایی و تجربه به هیچ عنوان اقدام به خارج کردن اشیاء با روش‌های خانگی نفرمایید. به دلیل اینکه ممکن است، باعث حرکت جسم به جلو و سقوط به عمق پایین‌تر شوید. شما می‌توانید با یک تماس درخواست اعزام نیرو را به ما اعلام کنید، تا ما در کمتر از 15 دقیقه با تجهیزات لازم مشکل را برطرف نماییم.

 

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله خیابان بریانک

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله خیابان بریانک

در برخی موارد لوله‌های آب و فاضلاب براثر فشار بالای آب و یا پوسیدگی دچار ترکیدگی و نشتی می‌شوند. در صورت بروز این مشکل گاهی پیدا کردن نقطه مورد نظر به علت نداشتن نشانه سخت به نظر می‌رسد و نیاز به کمک گرفتن از افراد و دستگاه‌های پیشرفته ضروری است. مزایای استفاده از این دستگاه‌ها این است، که مجبور به کندن محل نیستیم و با فرستادن ارتعاش به راحتی محل را شناسایی خواهیم کرد. ما در شرکت لوله بازکنی 24 با دستگاه پیشرفته تشخیص ترکیدگی و نشت‌یابی در کمترین زمان محل را کشف و مشکل را برطرف خواهیم کرد. در صورت بروز این مشکل با ما تماس حاصل فرمایید، ما در کمترین زمان نیروی متخصص و تجهیزات را به محل مورد نظر اعزام خواهیم کرد.

مناطق تحت پوشش لوله بازکنی 24 در بریانک

محله‌های تحت پوشش لوله بازکنی 24 در بریانک شامل کلیه کوچه‌ها و محله‌های اطراف بریانک در منطقه 10 تهران می‌باشد، که شامل این مناطق است:

لوله بازکنی حسام الدین لوله بازکنی خیابان گلستانی لوله بازکنی بلوار بریانک لوله بازکنی میدان بریانک
لوله بازکنی بزرگراه نواب لوله بازکنی خیابان حلال احمر لوله بازکنی چهارراه رضایی لوله بازکنی هفت چنار

کلیه محله‌های منتهی به این خیابان‌ها تحت پوشش تیم متخصصین ما در لوله بازکنی 24 می‌باشند. در صورت نیاز به هرکدام از خدمات فنی لوله بازکنی بریانک در این مناطق با ما در تماس باشید و خدمات ما در این حوزه بهره‌مند گردید.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان بلوار بریانک

گرفتگی لوله فاضلاب به دلایل مختلفی بروز می‌کند. برخی از این علل عبارتند از:

 1. وجود مو به همراه رسوبات صابون در لوله
 2. وجود روغن و رسوبات چربی در لوله سینک
 3. ریختن دستمال کاغذی و نوار بهداشتی
 4. ورود مصالح ساختمانی در لوله
 5. سقوط اشیا در توالت و یا لوله‌های فاضلاب
 6. نداشتن شیب مناسب در سیتم فاضلاب
 7. وجود ریشه و شاخ و برگ درختان در لوله فاضلاب

اینها تعدای از مهمترین عوامل مسدود کننده لوله فاضلاب هستند، که بهترین روش جهت برطرف کردن آنها استفاده از فنرزن برقی است. تا با قدرت و سرعت بالای آن در کمترین زمان مسیر خروجی فاضلاب بازگشایی شود.

رفع گرفتگی کفشور حمام در بلوار بریانک

در صورت بروز گرفتگی در لوله کف‌شور حمام‌ می‌توانید با شرکت لوله بازکنی 24 تماس گرفته و در خواست اعزام نیرو نمایید. متخصصین ما در تمام طول شبانه‌روز و ایام تعطیل پشتیبان شما عزیزان ساکن در این منطقه خواهند بود. گرفتگی لوله فاضلاب حمام به علل مختلفی بروز می‌کند که مهمترین آنها وجود مو به همراه رسوبات چربی صابون و در موارد دیگر افتاد وسایل مورد استفاده در حمام از جمله سنگ پا و در شامپو و صابون است. در صورت بروز هرگونه گرفتگی ما و تیم متخصصین باتجربه در این گروه در کنار شما عزیزان ساکن در منطقه بریانک خواهیم بود.

 

لوله بازکنی بریانک شبانه روزی

لوله بازکنی بریانک شبانه روزی

در بسیاری از مواقع گرفتگی لوله‌های فاضلاب بعد از اتمام ساعت کاری بروز می‌کند. و شما با دردسر بزرگی روبرو می‌شوید. ما به شما عزیزان اطمینان می‌دهیم که در تمام طول شبانه‌روز و به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیلات پشتیبان شما خواهیم بود.در صورت بروز هر مشکلی در سیستم لوله‌کشی فاضلاب منازل و ادارت می‌توانید در کمتر از 30 دقیقه از کلیه خدمات فنی مورد نیاز خود در حوزه لوله بازکنی بریانک توسط شرکت لوله بازکنی 24 برخوردار گردید. فاصله ما با شما عزیزان یک تماس است. ما با اعلام درخواست اعزام نیروی شما در کمتر از 15 دقیقه از شعبه جنوب تهران در کنار شما عزیزان هستیم. با خیال آسوده لوله بازکنی شبانه روزی تهران شرکت لوله بازکنی 24 را انتخاب کنید.

قیمت لوله بازکنی میدان بریانک

تعیین قیمت لوله بازکنی بریانک بستگی به مواردمختلفی دارد. که بعد از بررسی‌های دقیق‌و گرفتن اطلاعات لازم برآورد و به شما عزیزان اعلام می‌گردد.

تعدای از موارد مهم تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی بریانک به شرح زیر میباشد:

 • نوع و شدت گرفتگی
 • میزان انسداد لوله فاضلاب
 • محل گرفتگی لوله
 • نوع و سایز فنر و متراژ آن
 • تعداد دفعات فنر زدن از چند فاضلاب
 • وجود اجسام در لوله فاضلاب
 • وجود مصالح ساختمانی مانند گچ و سیمان و قیر
 • گرفتگی در لوله اصلی

که تمامی این موارد بعد از حضور تکنسین و بررسی مشخص شده و قیمت مورد نظر تعیین و به شما اعلام می‌گردد. در صورتی که در برخی موارد مبلغی به شما اعلام شده بصورت حدودی است، و هزینه قطعی بعد از بازدید محل مورد نظر تعیین می‌شود.

 

رفع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه بریانک تهران منطقه 10

رفع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه بریانک تهران منطقه 10

در صورت بروز گرفتگی در لوله سیفون و فاضلاب آشپزخانه به طور قطع زندگی روزمره شما عزیزان با مشکل مواجه خواهد شد. علت اصلی این نوع گرفتگی که بیشترین مورد در انواع گرفتگی‌ها می‌باشد. ورود چربی و روغن موجود بر روی ظروف شسته شده به همراه خورد و ریزهای مواد خوارکی است.‌ که به مرور زمان در داخل لوله رسوب کرده و سبب بسته شدن مسیر عبور آب می‌گردد. این نوع گرفتگی ممکن است در لوله‌های تخلیه ماشین‌های ظرفشویی و لباسشویی و کف‌شور اشپزخانه هم بروز کند . در صورت بروز این اتفاق در اسرع وقت با مراکز معتبر لوله بازکنی بریانک تماس حاصل فرمایید و در خواست اعزام نیرو داشته باشید. شرکت لوله بازکنی 24 در کمتر از 15 دقیقه به همراه تجهیزات لازم با شما همراه خواهد بود.

 

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت بریانک

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت بریانک

لوله‌های فاضلاب سرویس‌های بهداشتی در ساختمان‌های اداری و منازل یکی از بیشترین موارد گرفتگی لوله فاضلاب است. که بنابه دلایل مختلفی دچار انسداد می‌گردد. مواردی سبب گرفتگی این لوله‌ها می‌شود، افتادن اشیاء و اجسام مختلفی مانند: گوشی موبایل، زیورآلات، صابون، مو، مصالح ساختمانی مانند قیر، سیمان، گچ، و آجر، نوار بهداشتی و دستمال کاغذی است. در برخی موارد خارج کردن اشیاء بوسیله گیره مخصوص صورت می‌گیرد، که بیشتر مواقعی که اجسام به عمق زیادی سقوط نکرده باشند کاربرد دارد در غیر این صورت توسط تجهیزات مناسب دیگری اقدام به برطرف کردن انسداد خواهد شد. که بهترین گزینه در اغلب موارد فنرزنی برقی است. که با چرخش زیاد و قدرتسرعت بالا در کمترین زمان مسیر را بازگشایی می‌کند.

 

علت بوی بد فاضلاب در بلوار بریانک

علت بوی بد فاضلاب در بلوار بریانک

علت عمده‌ی بوی بد فاضلاب در ساختمان‌های مسکونی و اداری وجود رسوبات مختلف چربی و فضولات در دیوار لوله‌های فاضلاب می‌باشد. که در طی سالیان و به مرورایجاد شده است، و یا پر شدن چاه فاضلاب ساختمان و بالا زدن مواد زائد در آن که می‌تواند سبب بوی نامطبوع در محل شود. برای رفع این مشکل باید از افراد متخصص در این زمینه برای بازدید محل کمک بخواهیم تا علت اصلی ریشه‌یابی شود، و هرچه سریع‌تر اقدام به رفع آن شود. بهترین کار برای برطرف کردن رسوبات استفاده از فنرزن برقی است. که با تراشیدن جداره لوله‌ها و برطرف کردن رسوبات موجود در آن کمک به رفع بوی بد موجود در محیط می‌کند.

لوله بازکنی کفشور پارکینگ و ناودان پشت بام در بریانک

گرفتگی کف‌شور پارکینگ به دلایل مختلفی بروز می‌کند. اولین نکته این است که کف‌شور پارکینگ انتهایی‌ترین قسمت در لوله‌کشی فاضلاب است. که گرفتگی لوله‌های اصلی بر این قسمت تاثیرگذار است، ولی در بیشتر مواقع ورود گردوغبار ناشی از عبور و مرور خودروهای ساکنین و ورود اجسام و یا ریشه درختان که به داخل این لوله وارد شده می‌تواند عامل گرفتگی باشد. و توسط متخصص لوله بازکنی بریانک و ابزار مناسب قابل رفع می‌باشد.

محل دیگری که ممکن است، در زمان بارش‌های فصلی با آن روبرو شوید ناودان و لوله فاضلاب پشت بام است. که به دلیل ورود خس و خاشاک درختان به همراه آب باران دچار انسداد می‌گردد. و در صورت عدم توجه ممکن است، بدنه ساختمان را با مشکلات جدی روبرو کند. و هزینه سنگینی را به اهالی مستقر در آن تحمیل نماید. زیرا پشت بام‌ها یکی از کم رفت و آمدترین محل‌ها در مجتمع‌های اداری و مسکونی است. برای جلوگیری از بروز این مشکل بهتر است، که به طور مرتب این محل مورد بررسی قرار گیرد. تا در صورت بروز هرگونه مشکلی سریع‌تر اقدان به رفع آن شود. شرکت لوله بازکنی 24 در کوتاهترین زمان جهت رفع هر نوع مشکلی در این حوزه با شما همراه خواهد بود.

رفع گرفتگی لوله های اصلی در بریانک

گرفتگی لوله‌های اصلی رایز یکی از مشکلاتی است، که در برخی موارد به دلیل نداشتن شیب مناسب در هر ساختمانی رخ می‌دهد. همانطور که می‌دانید تمام لوله‌کشی فاضلاب موجود در ساختمان به این لوله اصلی وارد و به درون چاه فاضلاب وارد می‌شود. هرگونه گرفتگی در این شاهراه می‌تواند کل لوله‌های فاضلاب موجود در تک‌تک واحدهای مسکونی و اداری را با مشکل مواجه کند. که علت این امر می‌تواند پرشدن چاه و یا گیرکردن مواد زائد در مسیر تخلیه آن باشد، در صورت بروز این مشکل باید بالافاصله با مراکز معتبر در زمینه لوله بازکنی بریانک تماس گرفته و درخواست نیرو نمایید. نیروی اعزامی بعد از حضور در محل با بررسی دقیق و مشخص شدن علت گرفتگی در کمترین زمان و به سرعت با رعایت اصول بهداشتی حین کار جهت جلوگیری از آلودگی محیط اقدام به رفع مشکل خواهد نمود. شرکت لوله بازکنی 24 بوسیله تجهیزات پیشرفته و با استفاده از روش‌های مطمئن و موثر در کمترین زمان و با کیفیت بالا این خدمات را به شما عزیزان ساکن در منطقه بریانک ارائه می‌کند. ما در زمانی کمتر از 15 دقیقه بعد از تماس شما همشهریان عزیز جهت یاری شما آماده خواهیم بود.

✔️ ضمانت انجام خدمات لوله بازکنی بریانک چیست؟ ✔️ تحویل لوله باز شده با ضمانت نامه کتبی
✔️ لوله بازکنی بریانک کثیف کاری دارد؟ ✔️ بدون کثیف کاری با فنر برقی
✔️ زمان ارسال لوله بازکن در بریانک چقدر است؟ ✔️ از نزدیک ترین شعبه به مدت 10 دقیقه
✔️ فنر های لوله بازکنی تمیز می باشد؟
✔️ بله با فنر های مجزا خدمت رسانی می شود.

 

سوالات پر تکرار در مورد لوله بازکنی بریانک

قیمت لوله بازکنی بریانک چقدر است؟

قیمت لوله بازکنی بریانک پس از بازدید رایگان و تشخیص نوع گرفتگی توسط لوله بازکن شرکت لوله بازکنی 24 به مشتری اعلام می شود.

لوله بازکنی بریانک ارزان فوری تضمینی می باشد؟

بله لوله بازکنی بریانک ارزان تر از نرخ همکاران می باشد و ضمانت با فاکتور رسمی مهر شده می باشد.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 11 میانگین: 5]

۷ دیدگاه

 • سلام
  آقای رسولی بابت نیرویی که به خیابان صفدری در بریانک ارسال کردید جهت رفع گرفتگی لوله آشپزخانه بسیار تمیز کارشون رو انجام دادن و اینکه نکات بهداشتی رو هم خیلی عالی رعایت کردند همچنین حین کار کلا با ماسک و دستکش مشغول به باز کردن گرفتگی لوله بودند
  بابت سرویس دهی خوبتون خیلی ممنونم

 • لوله بازکنی بریانک توسط لوله بازکن خوش اخلاق شرکت لوله بازکنی 24 انجام شد. فنر زنی لوله فاضلاب توالت ایرانی خیلی سریع بدون کثیف کاری انجام شد تشکر از آقای رسولی

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت لوله بازکنی بریانک انتخاب کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *