لوله بازکنی منطقه 10 تهران

لوله بازکنی منطقه 10 تهران


لوله بازکنی منطقه 10 شهرداری تهران یکی از خدمات پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 می باشد، از مهم‌ترین مناطق منطقه 10 تهران هم می توان به محله های بریانک، سلیمانی – تیموری، سی متری جی و خیابان های سبحانی، خیابان کمیل، خیابان جیحون، خیابان کارون، خیابان قصرالدشت، خیابان خوش، خیابان رودکی، خیابان مالک اشتر، خیابان امام خمینی، خیابان هاشمی، خیابان دامپزشکی، خیابان آذربایجان اشاره کرد.

شماره شعبه 1 لوله بازکنی منطقه 10 021-66369709
شماره شعبه 2 لوله بازکنی منطقه 10 021-55748020
شماره لوله بازکن در منطقه ده تهران 0912-1875976
ساعت کاری ما 24 ساعته بدون تعطیلی
مدت زمان ارسال لوله بازکن در منطقه ده نهایتا 15 دقیقه 7 روز هفته

چاه بازکنی در منطقه ده تهران را گروه فنی لوله بازکنی 24 توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و کاربلد به صورت شبانه روزی با سه شیفت فعال کاری و تضمینی با فاکتور و بدون تعطیلی و بدون کثیف کاری بدون کنده کاری خدمت رسانی می کنیم.

لوله بازکنی منطقه ده تهران 24 ساعته

گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده ارائه خدمات فنی لوله بازکنی توسط تجهیزات مدرن و پیشرفته روز بدون تخریب و با کمترین میزان آلودگی می‌باشد. کلیه خدمات لوله بازکنی بوسیله کارشناسان لوله بازکنی مجرب به صورت کاملا تخصصی و با کیفیت بالا صورت می‌پذیرد.

برای بهره‌مندی از این حوزه فنی در محله های مختلف منتهی به منطقه 10 تهران می‌توانید فوری و 24 ساعته با متخصصین ما در پشتیبانی این مرکز معتبر شعبه لوله بازکنی منطقه 10 تهران تماس بگیرید. تمامی خدمات ارائه شده بوسیله کارشناسان ما بوسیله دستگاه‌های مدرن روز که از قدرت و سرعت بالایی برخوردار هستند، در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.

اکثرا در زمان مواجه شدن با گرفتگی بیشتر افراد سعی می‌کنند، تا با روش‌های خانگی که تاثیر آنها موقتی است. اقدام به رفع گرفتگی در فاضلاب‌های مختلف در ساختمان کنند، که ممکن است برای چند روز مشکل را به صورت سطحی حل نماید. که این راهکارها نمی‌تواند مشکل را به طور دائم و قطعی حل کند، و روشی مانند استفاده مکرر از محلول‌های شیمیایی منجر به از بین رفتن چسب بین اتصالات و کاهش عمر سیستم لوله‌کشی فاضلاب می‌شود. و از مشکلاتی که ممکن است، براثر بکارگیری این اسیدها بروز کند. نشت آب به سقف و کف ساختمان است، و با ایجاد هزینه تعمیر و کندن محل راه حل قطعی و منطقی نیست.

لوله بازکنی منطقه 10 فوری
لوله بازکنی منطقه 10 فوری

لوله بازکنی منطقه 10 فوری

گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت رفاه حال شما عزیزان ساکن در کلیه محلات این منطقه از شهرداری تهران، آماده ارائه خدمات فوری در کمترین زمان ممکن به شما عزیزان است. بروز گرفتگی در هر مکانی در منزل و محل کار شما می‌تواند باعث بروز اختلالات مختلفی شود، که ما با توجه این موارد متخصصین را به همراه مناسب‌ترین تجهیزات به محل اعزام خواهیم نمود.

کلیه خدمات با بهترین کیفیت و سریع‌ترین زمان به صورت 24 ساعت شبانه‌روز و در تمام ایام تعطیل انجام می‌گیرد. ما با حضور بهترین‌های این حوزه فنی در سه شیفت کاری و به صورت تمام وقت خدمت رسان شما عزیزان همشهری در منطقه 10تهران هستیم.

روش لوله بازکنی در منطقه 10

الویت سرویسکاران شعبه لوله بازکنی منطقه 10 تهران جلب رضایت مشتریان می باشد. در همین راستا همکاران ما برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب از دستگاه لوله بازکنی و فنر های تمیز صنعتی به کار می گیرند تا مشکل گرفتگی لوله‌ها بدون هیچگونه کثیف کاری انجام شود.

روش دیگری هم برای باز کردن گرفتگی لوله‌ها وجود دارد که با پمپ تراکم هوا انجام می شود. ضمنا برای باز کردن هر نوع گرفتگی لوله‌ها از این روش نمی شود استفاده کرد، چون که کثیف کاری به دنبال دارد و گرفتگی لوله اگر با سیمان یا رسوب سفت باشد دستگاه تراکم هوا قادر به باز کردن گرفتگی لوله نمی باشد.

گروه فنی لوله بازکنی 24 با تجربه چندین ساله ای که در زمینه خدمات لوله بازکنی دارد به شما عزیزان توصیه می کند، که هرگز از اسید برای لوله بازکنی استفاده نکنید چون اتصالات لوله از چسب می باشد و با ریختن اسید اتصالات لوله از بین می رود و باعث نشتی می شود.

رفع گرفتگی لوله های سخت منطقه 10 تهران
رفع گرفتگی لوله های سخت منطقه 10 تهران

رفع گرفتگی لوله های سخت منطقه 10 تهران

گرفتگی‌های سخت شامل گرفتگی لوله با قیر و سیمان، دوغاب مصالح ساختمانی که در حین تعمیرات و نوسازی ساختمان بر اثر بی‌احتیاطی کارگران مشغول در این مکان‌ها اتفاق می‌افتد. و یا در برخی موارد گرفتگی لوله با ریشه درختان که یکی از موارد نادر بوده، که با ورود ریشه درختان موجود در باغچه حیاط به مسیر لوله فاضلاب وارد شده که منجربه شکسته شدن لوله فاضلاب شده است.

شما عزیزان در صورت نیاز با خیال راحت می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را به دست لوله بازکن‌های ماهر و باتجربه شعبه لوله بازکنی منطقه 10 تهران بسپارید. تا با دستگاه‌های قوی مانند ژنراتور و فنرهای مخصوص مشکل را بدون معطلی و آسیب زدن به لوله با تضمین فاکتور برای شما عزیزان انجام دهند.

در صورتی که گرفتگی در مکان‌های مشاع مانند حیاط و پارکینگ و … رخ داده باشد. حتما جهت تعیین سهم هر واحد فاکتور صادر خواهد شد، متخصصین اعزامی ما به درخواست شما عزیزان ملزم به صدور و تحویل آن به شما هستند.

 فنرزنی چاه های فاضلاب منطقه 10 تهران
فنرزنی چاه های فاضلاب منطقه 10 تهران

 فنرزنی چاه های فاضلاب منطقه 10 تهران

دستگاه فنرزن دستی و برقی در بین انواع دستگاه‌های لوله بازکنی مانند دستگاه تراکم هوا، واترجت، ساکشن و غیره یکی از بهترین گزینه‌هاست. جهت رفع هر نوع گرفتگی با هر شدت و سختی، دلیل این که ما به عنوان یکی از مراکز معتبر لوله بازکنی از این وسیله پرکاربرد استقبال می‌کنیم. قدرت و سرعت بسیار بالایی این دستگاه است، و به دلیل حرکت دورانی در مسیر تمامی رسوبات را تراشیده و  موادی که سبب مسدود شدن فاضلاب شده را خرد و مشکل را در مدت زمان کمی برطرف می‌کند.

فنرزن دستی معمولا در مواردی که گرفتگی سطحی باشد، بکار گرفته می‌شود. و از فنرزن برقی که در آلیاژهای مختلف و سایزهای متفاوت تولید شده و در اختیار کارشناسان لوله بازکنی قرار گرفته است استفاده می‌گردد. و به نسبت روش‌های دیگر با کمترین میزان آلودگی مشکل را برطرف می‌کند، اما نکته مهم این است که باید توسط یک فرد باتجربه بکار گرفته شود. زیرا در صورت عدم توانایی در کنترل آن در مسیر لوله می‌تواند منحربه شکستن لوله فاضلاب شده و هزینه تعمیر و تعویض را به شما تحمیل خواهد کرد.

فنرزدن لوله فاضلاب منطقه ده تهران

خدمات فنرزدن لوله فاضلاب منطقه ده تهران توسط گروه فنی لوله بازکنی 24 شامل:

 • فنرزدن لوله کفشور حمام منطقه 10 تهران
 • فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی منطقه 10 تهران
 • فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی منطقه 10 تهران
 • فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی لوله لباسشویی) منطقه 10 تهران
 • فنرزدن لوله تراس – پاسیو منطقه 10 تهران
 • فنرزدن لوله پشت بام (ناودان) منطقه 10 تهران
 • فنرزدن لوله پارکینگ، فنرزدن لوله حیاط خلوت منطقه 10 تهران
 • فنرزدن لوله فاضلاب شهری، منهول – اگو منطقه 10 تهران
لوله بازکنی شبانه روزی منطقه 10 تهران
لوله بازکنی شبانه روزی منطقه 10 تهران

لوله بازکنی شبانه روزی منطقه 10 تهران

یکی از اتفاقات ناخوشایند این می باشد که گرفتگی لوله‌ها در طول ساعات شب اتفاق می افتد و اکثر مردم ترس و استرس و سرو صدای دستگاه و فنر لوله بازکنی را دارند، اما شعبه لوله بازکنی منطقه 10 تهران به شما قول می دهد که لوله بازکن های حرفه ایی و باتجربه به منزل شما اعزام کند و گرفتگی لوله‌ها را در طول شب بدون سر و صدا و با رعایت حال همسایگان شما عزیزان در کمترین زمان ممکن و بدون معطلی وقت مشکل گرفتگی لوله را رفع کنند.

بیرون آوردن اشیا از لوله فاضلاب منطقه 10 تهران
بیرون آوردن اشیا از لوله فاضلاب منطقه 10 تهران

بیرون آوردن اشیا از لوله فاضلاب منطقه 10 تهران

گاهی ممکن است، در زمان استفاده از سرویس بهداشتی وسایل شخصی همراه شما مانند گوشی، زیورآلات، ساعت، سوییچ و … ناخودآگاه از جیب لباس شما به داخل چاه سقوط کند. و نیاز به خارج کردن آن باشد، نیروهای متخصص ما در شعبه لوله بازکنی منطقه 10 تهران با ابزار‌آلات مخصوص مانند گیره مخصوص و ساکشن در کمترین زمان ممکن بیرون می‌آورند.

شما عزیزان باید به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید، که پس از افتادن اشیاء به هیچ عنوان آب به داخل کاسه توالت‌های ایرانی و فرنگی نریزید. و به هیچ وجه در این موارد از سیفون استفاده نکنید، زیرا باعث سقوط آن به عمق بیشتر شده و کار را برای نیروهای اعزامی به محل سخت می‌کند.

توجه داشته باشید که پس از افتادن اشیاء قیمتی در چاه توالت به هیچ عنوان آب داخل کاسه توالت نریزید و همچنین از سیفون استفاده نکنید تا این مشکل را سرویسکاران شعبه لوله بازکنی منطقه 10 تهران راحت تر با ابزار بیرون بیاورد.

فنرزنی لوله فاضلاب حمام منطقه 10 تهران

گرفتگی مسیر لوله فاضلاب در حمام زمانی اتفاق می‌افتد، که یا قطر لوله تخلیه کم باشد. یا اشیا مورد استفاده در این مکان مانند در شامپو، روشور، صابون و غیره به درون کف شور سقوط کند، و یا دلیل دیگر آن جمع شدن چربی مواد شوینده و رسوبات سخت به همراه موهایی که به طور دائم وارد لوله حمام شده مسدود می‌شود.

برای باز کردن گرفتگی لوله حمام بهترین راه استفاده از فنرزن است، در صورت بروز این مشکل در هر ساعتی از شبانه‌روز کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه شعبه لوله بازکنی منطقه 10 تهران بسپارید، تا با دستگاه ژنراتور و فنر مشکل را به طور اساسی رفع کنند، و تمامی مواد گیر افتاده در مسیر را خرد کرده و به جلو می‌راند. و با چرخش در درون مسیر موها را به دور فنر پیچیده و به راحتی از درون آن خارج می کند.

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه منطقه 10 تهران

گرفتگی لوله های فاضلاب آشپزخانه (زیر سینک، کفشوی آشپزخانه، لوله لباسشویی) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟ باز کردن گرفتگی لوله های کفشور آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیرو های شعبه لوله بازکنی منطقه ده تهران ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

رفع گرفتگی چاه توالت ایرانی منطقه 10 تهران

یکی از اتفاقات ناخوشایندی که ممکن است در طول شبانه‌روز اتفاق بیوفتد، و منجربه استرس برای شما عزیزان می‌گردد. زیرا اختلالاتی که بروز این مشکل در هر مکانی ایجاد می‌کند، باید هر چه سریعتر برطرف شود.

متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 که کاملا حرفه‌ایی و باتجربه هستند، به منزل و محل کار شما اعزام خواهند شد. و گرفتگی لوله‌ها را در طول شب با کمترین میزان سر و صدا و با رعایت حال همسایگان شما در کمترین زمان ممکن برطرف خواهند نمود. عللی که منجربه انسداد در مسیر سرویس‌های بهداشتی می‌شود، شامل این موارد است.

افتادن اشیاء مختلف، انداختن دستمال و نوار بهداشتی، خرابی سیفون، کم بودن قطر لوله، نامناسب بودن سیفون، کم بودن شیب سیستم لوله‌کشی فاضلاب، شکستن لوله فاضلاب، کم آبی سیفون و خشک شدن مدفوع در لوله و جمع شدن در مسیر و … که با رعایت نکاتی مانند کشیدن سیفون بعد از استفاده از این مکان و دقت در استفاده از اجسام مختلف در آن می‌توان تا حد زیادی از بروز این اتفاق پیشگیری کرد.

فنرزنی سرویس توالت فرنگی منطقه 10 تهران

باز کردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود.

اما لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند.

شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید. کافی است با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

رفع گرفتگی راه آب لوله پشت بام منطقه 10 تهران

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست؟ برای باز کردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. سرویسکاران شعبه لوله بازکنی منطقه 10 تهران با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

باز کردن گرفتگی لوله پارکینگ منطقه 10 تهران

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما می توانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

هزینه لوله بازکنی در منطقه 10 تهران

محاسبه هزینه لوله بازکنی در کلیه مناطق بستگی به شدت گرفتگی و موارد دیگری دارد. که بعد از بررسی متخصصین لوله بازکن بر اساس شرایط موجود مشخص و به شما عزیزان اعلام می‌شود. تعیین هزینه لوله بازکنی به موارد زیر بستگی دارد:

 1. نوع و شدت گرفتگی لوله‌های فاضلاب
 2. محل فاضلاب مسدود شده
 3. متراژ فنری که جهت رفع گرفتگی مورد نیاز است
 4. وجود اجسام در داخل لوله فاضلاب
 5. تعداد مسیرهایی که دچار انسداد شده است
 6. وجود مصالح ساختمانی در لوله فاضلاب
 7. روش‌هایی که جهت رفع گرفتگی استفاده شده
 8. زمانی که برای رفع انسداد صرف شده

متخصصین ما بعد از حضور در محل و بررسی موارد ذکر شده در بالا قیمت خدمات را برای شما محاسبه خواهند کرد.

تخلیه چاه منطقه 10 تهران
تخلیه چاه منطقه 10 تهران

تخلیه چاه منطقه 10 تهران

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش‌هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. شعبه لوله بازکنی منطقه 10 تهران افتخار این را دارد که شبانه روزی بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز تخلیه چاه منطقه 10 تهران را هم به بهترین شکل به شما همشهریان عزیز در این منطقه ارائه دهد.

 1. تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 2. تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه
 3. تخلیه چاه جذبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 4. تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 5. لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 6. حفر چاه نو در منطقه 10 تهران
 7. طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در منطقه 10 تهران

محدوده شعبه لوله بازکنی منطقه 10 تهران

گروه فنی لوله بازکنی 24 با مستقر کردن تعدادی از بهترین متخصصین لوله بازکن آماده ارائه کلیه خدمات فنی لوله بازکنی به شما عزیزان ساکن در کلیه محلات منطقه 10 شهرداری تهران می‌باشند. محلات تحت پوشش کارشناسان ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 شامل این موارد هستند

لوله بازکنی بریانک لوله بازکنی خیابان کارون
لوله بازکنی تیموری – سلیمانی لوله بازکنی خیابان قصرالدشت
لوله بازکنی خیابان سبحانی لوله بازکنی خوش
لوله بازکنی خیابان رنجبر لوله بازکنی خیابان رودکی
لوله بازکنی خیابان حسینی لوله بازکنی خیابان مالک اشتر
لوله بازکنی خیابان کاظمی لوله بازکنی خیابان امام خمینی
لوله بازکنی خیابان حسام الدین لوله بازکنی خیابان هاشمی
لوله بازکنی سی متری جی لوله بازکنی خیابان دامپزشکی
لوله بازکنی خیابان کمیل لوله بازکنی خیابان طوس
لوله بازکنی خیابان جیحون لوله بازکنی غرب تهران

شما اهالی محترم ساکن در منطقه 10 شهرداری تهران در هر ساعتی از شبانه‌روز و به صورت 24 ساعته می‌توانید با همکاران ما در مرکز پشتیبانی تماس حاصل فرمایید و از خدمات مورد نیاز خود توسط کارشناسان ما بهره‌مند گردید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 15 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *