لوله بازکنی کوروش اهواز یکی از خدمات اورژانسی و جزء خدمات پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 می‌باشد، ما خدمات لوله بازکنی در کوروش را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می دهیم. لوله بازکنی کوروش را ما با سه شیفت فعال کاری به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال انجام می‌دهیم. چاه بازکنی کوروش را لوله بازکن ها بدون ذره ایی کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور انجام می دهند و به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن جلوی درب منزل شما عزیزان حضور می یابد.

شماره نمایندگی لوله بازکنی کوروش اهواز: 0916-222-01-05
ساعت کاری ما: 24 ساعته 7 روز هفته
میزان کثیف کاری حین لوله بازکنی چقدر است؟ بدون کثیف کاری با فنر های تمیز و جداگانه
ضمانت باز کردن راه آب فاضلاب با فنر و تراکم هوا چیست؟ تحویل لوله باز شده با ضمانت نامه کتبی

لوله بازکنی کوروش

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با فنر در منطقه کوروش اهواز

لوله بازکن های نمایندگی لوله بازکنی اهواز گروه فنی لوله بازکنی 24 برای رعایت اصول بهداشتی و باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب از فنر های مجزا بکار می‌گیرند. به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، مجددا در قسمت لوله های فاضلاب آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

فنر زنی راه آب لوله فاضلاب کوروش

فنر زنی راه آب لوله فاضلاب کوروش

خدمات فنر زنی راه آب لوله فاضلاب کوروش اهواز توسط لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به لوله انجام می گردد.

فنر زدن لوله فاضلاب کوروش اهواز

فنر زدن لوله های فاضلاب کوروش اهواز

خدمات فنر زدن لوله های فاضلاب کوروش عبارت اند از: فنر زدن لوله فاضلاب حمام در منطقه کوروش اهواز، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی در منطقه کوروش اهواز، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی در منطقه کوروش اهواز، فنر زدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی) در منطقه کوروش اهواز، فنر زدن لوله تراس – پاسیو در منطقه کوروش اهواز، فنر زدن لوله پشت بام (ناودان) در منطقه کوروش اهواز، فنر زدن لوله پارکینگ در منطقه کوروش اهواز، فنر زدن لوله حیاط خلوت در منطقه کوروش اهواز، فنر زدن لوله فاضلاب شهری و اگو در منطقه کوروش اهواز.

لوله بازکنی کوروش اهواز شبانه روزی بدون تعطیلی

گرفتگی لوله های فاضلاب ممکن است در هر ساعت از طول شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در منطقه کوروش نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

لوله بازکنی حمام کوروش اهواز

باز کردن گرفتگی لوله کفشور حمام در کوروش اهواز

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه در منطقه کوروش اهواز

گرفتگی لوله های آشپزخانه (زیر سینک، کفشور آشپزخانه، لوله لباسشویی) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنر زدن دارد. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟ باز کردن گرفتگی لوله های کفشور آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنر زنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی کوروش

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق می افتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست؟ این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های گروه فنی لوله بازکنی 24 با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

لوله بازکنی توالت فرنگی کوروش اهواز

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی در کوروش اهواز

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود. اما لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی راه آب لوله پشت بام در منطقه کوروش اهواز

گرفتگی لوله پشت بام معمولا هنگام بارندگی رخ می دهد، که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

باز کردن گرفتگی راه آب لوله فاضلاب پارکینگ و حیاط خلوت در منطقه کوروش اهواز

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.  شما می‌توانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

روش لوله بازکنی کوروش اهواز

روش باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب کوروش اهواز

اکثرا مردم برای بازکردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود. اما روش باز کردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنر زدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند. شما عزیزان سخت ترین نوع گرفتگی لوله های فاضلاب کوروش اهواز را به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید.

بیرون آوردن اشیا از چاه فاضلاب کوروش اهواز

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه فاضلاب در منطقه کوروش اهواز

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در کوروش اهواز، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد.

 تخلیه چاه کوروش اهواز

تخلیه چاه کوروش شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. گروه فنی لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به همشهریان در کوروش اهواز ارائه دهد.

 1. تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 2. خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده
 3. تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه
 4. تخلیه چاه جذبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 5. تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 6. لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 7. حفر چاه نو در کوروش
 8. طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در کوروش

سایر خدمات در نمایندگی لوله بازکنی کوروش اهواز

 • تعمیر و بازسازی کف حمام منطقه کوروش اهواز:
  ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی منطقه کوروش اهواز:
  تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی در کوروش.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی منطقه کوروش اهواز:
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت منطقه کوروش اهواز:
  لوله بازکنی با واترجت را در اهواز به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم منطقه کوروش اهواز:
  لوله کشی سرد و گرم در کوروش، لوله کشی فاضلاب ساختمان در کوروش، نصب شیرآلات ساختمان در کوروش.

محدوده خدمت رسانی نمایندگی لوله بازکنی کوروش اهواز

لوله بازکنی خیابان عباسپور لوله بازکنی میدان دانیال
لوله بازکنی خیابان کارون لوله بازکنی بلوار شهید صبحی
لوله بازکنی فاز 3 کوروش لوله بازکنی خیابان مقیمی زاده
لوله بازکنی عامری لوله بازکنی میدان امامزاده عبدالله
 لوله بازکنی خیابان کوروش  لوله بازکنی خیابان شیخ نبهان
 لوله بازکنی خیابان اصلی فاز 3 کوروش  نمایندگی لوله بازکنی زیتون کارمندی

نمایندگی لوله بازکنی کوروش اهواز گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات لوله بازکنی مفتخر است با تمامی واحد های اداری، دولتی، خصوصی، شرکت‌ ها، رستوران‌ها، کاشانه‌ های بزرگ و مجتمع‌ ها قرارداد خدمات لوله بازکنی در منطقه کوی ملت (اهواز) را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *