لوله بازکنی زیتون کارمندی اهواز یکی از خدمات اورژانسی و جزء خدمات پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 می باشد، نمایندگی لوله بازکنی اهواز خدمات لوله بازکنی در زیتون کارمندی را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می دهیم. لوله بازکنی در زیتون کارمندی را گروه فنی لوله بازکنی 24 با سه شیفت فعال کاری به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمت رسانی می کند. چاه بازکنی زیتون کارمندی را لوله بازکن ها بدون ذره ایی کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور انجام می دهند و به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن جلوی درب منزل شما عزیزان حضور می یابد.

شماره نمایندگی لوله بازکنی زیتون کارمندی 0916-222-01-05
میزان کثیف کاری لوله بازکنی چقدر است؟ بدون کثیف کاری با فنر تمیز و جداگانه
ضمانت لوله بازکنی زیتون کارمندی چیست؟ تحویل لوله باز شده با پشتیبانی چند ماهه

باز کردن گرفتگی لوله با فنر تمیز زیتون کارمندی

باز کردن گرفتگی لوله با فنر تمیز زیتون کارمندی

سرویسکاران نمایندگی لوله بازکنی زیتون کارمندی گروه فنی لوله بازکنی 24 برای رعایت اصول بهداشتی و بازکردن گرفتگی لوله ها از فنر های مجزا بکار میگیرند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

فنر زنی لوله در زیتون کارمندی

خدمات فنر زنی لوله در زیتون کارمندی اهواز توسط لوله بازکن های نمایندگی لوله بازکنی زیتون کارمندی گروه فنی لوله بازکنی 24 بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به انجام می گردد.

فنر زدن چاه فاضلاب زیتون کارمندی

خدمات فنر زدن چاه فاضلاب در زیتون کارمندی شامل فنر زدن لوله فاضلاب حمام، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی، فنر زدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، فنر زدن لوله تراس – پاسیو، فنر زدن لوله پشت بام (ناودان)، فنر زدن لوله پارکینگ، فنر زدن لوله حیاط خلوت ، فنر زدن لوله فاضلاب شهری و اگو .

لوله بازکنی شبانه روزی در زیتون کارمندی

گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در زیتون کارمندی نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام در زیتون کارمندی

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام در زیتون کارمندی

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست ؟ برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه در زیتون کارمندی

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشور آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنر زدن دارد. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست ؟ باز کردن گرفتگی لوله های کفشور آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنر زنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی در زیتون کارمندی

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق می افتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست ؟ این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های نمایندگی لوله بازکنی زیتون کارمندی گروه فنی لوله بازکنی 24 با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی در زیتون کارمندی

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی در زیتون کارمندی

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود. اما لوله بازکن های نمایندگی لوله بازکنی زیتون کارمندی گروه فنی لوله بازکنی 24 با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله پشت بام در زیتون کارمندی

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های نمایندگی لوله بازکنی زیتون کارمندی گروه فنی لوله بازکنی 24 با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

باز کردن گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط خلوت در زیتون کارمندی

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد. سخت ترین گرفتگی لوله ها را در زیتون کارمندی اهواز به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر نمایندگی لوله بازکنی زیتون کارمندی گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید.

روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب زیتون کارمندی

روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب زیتون کارمندی

اکثرا مردم برای بازکردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود. اما روش بازکردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنر زدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله فاضلاب زیتون کارمندی

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله فاضلاب زیتون کارمندی

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در زیتون کارمندی اهواز، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود. بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

 تخلیه چاه زیتون کارمندی شبانه روزی

تخلیه چاه زیتون کارمندی شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. نمایندگی لوله بازکنی زیتون کارمندی گروه فنی لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به همشهریان در زیتون کارمندی اهواز ارائه دهد.

 1. تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری در زیتون کارمندی
 2. خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند
 3. تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه در زیتون کارمندی
 4. تخلیه چاه جذبی و تخلیه چاه سپتیک تانک در زیتون کارمندی
 5. تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب در زیتون کارمندی
 6. لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب در زیتون کارمندی
 7. حفر چاه نو در زیتون کارمندی
 8. طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در زیتون کارمندی
 9. رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب در زیتون کارمندی
 10. رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت در زیتون کارمندی

سایر خدمات شرکت در زیتون کارمندی

 • تعمیر و بازسازی کف حمام
 • ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی
 • تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی در زیتون کارمندی.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی
 • تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت
 • لوله بازکنی با واترجت را در اهواز به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم
 • لوله کشی سرد و گرم در زیتون کارمندی، لوله کشی فاضلاب ساختمان در زیتون کارمندی، نصب شیرآلات ساختمان در زیتون کارمندی.

محدوده خدمت رسانی نمایندگی لوله بازکنی زیتون کارمندی اهواز

لوله بازکنی بلوار توحید در زیتون کارمندی لوله بازکنی خیابان کمیل در زیتون کارمندی
لوله بازکنی بلوار پاسداران در زیتون کارمندی لوله بازکنی خیابان زیبا در زیتون کارمندی
لوله بازکنی خیابان مناطق در زیتون کارمندی لوله بازکنی خیابان زمرم در زیتون کارمندی
لوله بازکنی خیابان فیلسوف زیتون کارمندی لوله بازکنی میدان چیتا در زیتون کارمندی
لوله بازکنی خیابان فیاض زیتون کارمندی لوله بازکنی خیابان فردوس زیتون کارمندی

نمایندگی لوله بازکنی زیتون کارمندی گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه مفتخر است با تمامی واحد های اداری چه دولتی و چه خصوصی، شرکت‌ ها و رستوران‌ ها، کاشانه‌ های بزرگ و مجتمع‌ ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در زیتون کارمندی اهواز را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

۱۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *