لوله بازکنی خیابان هاشمی تهران یکی از خدمات اورژانسی و جزء خدمات پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 می باشد، ما خدمات لوله بازکنی در خیابان هاشمی تهران را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می دهیم.

شماره لوله بازکن خیابان هاشمی 0912-1875976
شماره شعبه لوله بازکنی هاشمی 021-66369709
ساعت کاری ما 24 ساعته 7 روز هفته
مدت زمان ارسال لوله بازکن کمتر از 10 دقیقه

لوله بازکنی در خیابان هاشمی تهران را گروه فنی لوله بازکنی 24 با سه شیفت فعال کاری به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمت رسانی می کند. چاه بازکنی خیابان هاشمی تهران را لوله بازکن ها بدون ذره ایی کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور انجام می دهند و به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن جلوی درب منزل شما عزیزان حضور می یابد.

لوله بازکنی خیابان هاشمی

بازکردن گرفتگی راه آب لوله های فاضلاب خیابان هاشمی با فنر تمیز

لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی خیابان هاشمی برای رعایت اصول بهداشتی و بازکردن گرفتگی لوله ها از فنر های مجزا بکار می گیرند. به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

فنرزدن لوله در خیابان هاشمی

فنرزنی و فنرزدن راه آب لوله های فاضلاب خیابان هاشمی

فنرزنی راه آب لوله های فاضلاب خیابان هاشمی تهران توسط لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به لوله انجام می گردد. فنرزدن راه آب لوله های فاضلاب در خیابان هاشمی تهران شامل:

 • فنرزدن لوله فاضلاب حمام خیابان هاشمی
 • فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی خیابان هاشمی
 • فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی خیابان هاشمی
 • فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی لوله لباسشویی) خیابان هاشمی
 •  فنرزدن لوله تراس – پاسیو خیابان هاشمی
 • فنرزدن لوله پشت بام (ناودان) خیابان هاشمی
 • فنرزدن لوله پارکینگ، فنرزدن لوله حیاط خلوت خیابان هاشمی
 • فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو خیابان هاشمی

لوله بازکنی خیابان هاشمی شبانه روزی

لوله بازکنی خیابان هاشمی شبانه روزی 7 روز هفته

گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در خیابان هاشمی تهران نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم، تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

لوله بازکنی حمام در خیابان هاشمی

بازکردن گرفتگی لوله حمام خیابان هاشمی

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه خیابان هاشمی

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟ بازکردن گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی خیابان هاشمی

گرفتگی چاه توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق میفتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست؟ این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های شعبه لوله بازکنی خیابان هاشمی با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

لوله بازکنی توالت فرنگی در خیابان هاشمی

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی خیابان هاشمی

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود. 

اما لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی خیابان هاشمی با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

بازکردن گرفتگی لوله پشت بام خیابان هاشمی با فنر بلند

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی خیابان هاشمی با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

بازکردن گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط خلوت خیابان هاشمی

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد. سخت ترین گرفتگی لوله ها را در خیابان هاشمی تهران به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر شعبه لوله بازکنی خیابان هاشمی بسپارید.

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در خیابان هاشمی

روش بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب خیابان هاشمی

اکثرا مردم برای بازکردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود. اما روش بازکردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در خیابان هاشمی

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله فاضلاب خیابان هاشمی

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در خیابان هاشمی تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با شعبه لوله بازکنی خیابان هاشمی تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود. بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد.

 تخلیه چاه خیابان هاشمی شبانه روزی

تخلیه چاه خیابان هاشمی شبانه روزی فوری

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. شعبه لوله بازکنی خیابان هاشمی افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به همشهریان عزیز در این منطقه تهران ارائه دهد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه
 • تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک .
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب.
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب.
 • حفر چاه نو در خیابان هاشمی
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در خیابان هاشمی
 • رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

سایر خدمات شعبه لوله بازکنی خیابان هاشمی

 • تعمیر و بازسازی کف حمام
  ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی خیابان هاشمی:
  تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی در خیابان هاشمی.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی خیابان هاشمی:
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی خیابان هاشمی با واترجت:
  لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم خیابان هاشمی:
  لوله کشی سرد و گرم در خیابان هاشمی، لوله کشی فاضلاب ساختمان در خیابان هاشمی، نصب شیرآلات ساختمان در خیابان هاشمی.

محدوده سرویس دهی شعبه لوله بازکنی خیابان هاشمی

لوله بازکنی خیابان رودکی لوله بازکنی خیابان خوش
لوله بازکنی خیابان قصرالدشت لوله بازکنی خیابان کارون
لوله بازکنی خیابان جیحون لوله بازکنی خیابان دین محمدی
لوله بازکنی یادگار امام لوله بازکنی 21 متری جی
لوله بازکنی خیابان استاد معین لوله بازکنی بزرگراه آیت اله سعیدی

گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه مفتخر است با تمامی واحد های اداری چه دولتی و چه خصوصی، شرکت‌ها و رستوران ها، کاشانه های بزرگ و مجتمع ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در خیابان هاشمی تهران را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *