لوله بازکنی جیحون گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی خیابان جیحون تهران را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق (کاربلد، باتجربه) ارائه می دهیم، گرفتگی لوله های فاضلاب ممکن است در هر لحظه از شبانه روز اتفاق بیفتد اصلا نگران نباشید در هر ساعت از طول شبانه روز که با گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس بگیرید. لوله بازکن با ابزار آلات کامل کمتر از 15 دقیقه جلوی درب منزل شما حاضر می شود.

شماره نمایندگی لوله بازکنی خیابان جیحون 021-66-36-97-09
شماره نمایندگی لوله بازکنی جیحون 021-55-74-80-20
شماره لوله بازکن در خیابان جیحون 0912-187-59-76
ضمانت لوله بازکنی خیابان جیحون چیست؟ تحویل لوله باز شده + گارانتی
میزان کثیف کاری لوله بازکنی جیحون با فنر چقدر است ؟ بدون کثیف کاری با فنر های تمیز و مجزا
ساعت کاری ما: 24 ساعته بدون تعطیلی

خیابان جیحون در مرکز تهران و منطقه 10 شهرداری یکی از قدیمی ترین و معروف ترین محله های تهران است. که جهت ارائه خدمات لوله بازکنی تحت پوشش کارشناسان خبره و حرفه ایی گروه فنی لوله بازکنی 24 قرار دارد. ما در این گروه فنی آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز ساکن در این منطقه و کلیه محله های منتهی به آن هستیم. متخصصین ما یکی از بهترین  با کیفیت ترین خدمات را با قیمتی مناسب و منصفانه به اهالی محترم این منطقه ارائه می‌دهند.

در زمان بروز مشکل در هر نقطه از منزل و محل کار خود می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز و ایام تعطیل با مرکز پاسخگویی ما تماس گرفته و از مشاوره با همکاران ما بهره مند گردید. در صورت نیاز به اعزام نیرو درخواست خود را اعلام کرده، و در کمترین زمان از خدمات مورد نیاز به وسیله نیروهای فعال ما در سه شیفت کاری برخوردار گردید.

متخصصین ما بعد از اتمام کار و رفع انسداد لوله های فاضلاب در صورت نیاز و درخواست شما عزیزان ملزم به ارائه فاکتور می‌باشند. البته در مکان هایی مانند پارکینگ، پشت بام و حیاط که از محل های مشاع در کلیه ساختمان ها هستند. صدور فاکتور لازم و ضروری است، برای تعیین سهم هر واحد باید فاکتور به مدیریت ساختمان تحویل داده شود.

مهمترین دلایل گرفتگی لوله ها چیست؟ لوله بازکنی جیحون گروه فنی لوله بازکنی 24

راهنمای مطالعه

مهمترین دلایل گرفتگی لوله ها چیست؟

یکی از سوالات پرتکرار که توسط مشتریان عزیز از همکاران ما در پشتیبانی پرسیده می‌شود. این است که، علت بروز انسداد لوله های فاضلاب چیست؟ و چگونه و از چه راهی می توان از بروز این اتفاق جلوگیری کرد؟ عمده ترین دلایل در گرفتگی چاه های فاضلاب شامل موارد زیر است:

 1. افتادن اشیاء مختلف در چاه فاضلاب
 2. ورود مو و چربی در مسیر تخلیه آب
 3. ریختن مصالح ساختمانی مانند قیر و سیمان …
 4. وجود جرم و لجن
 5. ریختن زباله و مواد زائد در فاضلاب

این مواد در طولانی مدت با اضافه شدن به حجم آنها و وارد شدن چربی و رسوبات مواد شوینده ایجاد جرمی سخت و سفت می‌کنند. که در ابتدا مسیر را تنگ و بعد از مدتی به طور کامل لوله فاضلاب را مسدود کرده و اجازه خروج آب و مواد زائد را نمی دهد.

بهترین راه برای جلوگیری از بروز این مشکل استفاده از کفشور های مناسب و صافی بر روی چاه های فاضلاب و نریختن روغن و مواد زائد غذایی در مسیر لوله است. در صورت مشاهده هر کدام از نشانه های گرفتگی در لوله‌های فاضلاب نگران نباشید، زیرا با یک تماس می‌توانید از خدمات نیرو های ما در نمایندگی لوله بازکنی جیحون گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت رفع مشکل خود بهره مند گردید.

لوله بازکنی خیابان جیحون 100% تضمینی گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی خیابان جیحون 100% تضمینی

خدمات لوله بازکنی خیابان جیحون را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ما بسپاید تا مشکل گرفتگی لوله را با دستگاه فنرزنی لوله فاضلاب و فنر های تمیز بدون کثیف کاری محیط و بدون کنده کاری و بدون سر و صدا در کمترین زمان ممکن به صورت 100% تضمینی انجام دهیم.

لوله بازکنی خیابان جیحون شبانه روزی بدون تعطیلی گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی خیابان جیحون شبانه روزی بدون تعطیلی

لوله بازکنی خیابان جیحون هم زیر نظر لوله بازکنی شبانه روزی تهران شرکت لوله بازکنی 24 خدمت رسانی می شود. شعبه لوله بازکنی جیحون با سه شیفت کاری بدون یک لحظه تعطیلی در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. دیگر نگران سر و صدا برای باز کردن گرفتگی لوله با دستگاه لوله بازکنی نباشید دستگاه های لوله بازکنی شرکت لوله بازکنی 24 نو و پیشرفته می باشد و با فنر های تمیز مشکل را به صورت اساسی و 100% تضمینی رفع می کنند.

 

انواع خدمات لوله بازکنی و فنرزنی چاه فاضلاب خیابان جیحون فوری

خدماتی که توسط نیروهای ما به شما عزیزان در منطقه جیحون ارائه می‌گردد. شامل این موارد می‌باشد: 

 • فنرزنی و بازکردن گرفتگی لوله های فاضلاب و حمام جیحون
 • فنرزدن لوله های فاضلاب با گرفتگی های سخت مانند سیمان، پلی سیمان، بتن، ماسه
 • فنرزدن چاه های فاضلاب مسدود شده در آشپزخانه خیابان جیحون
 • فنرزدن چاه فاضلاب سرویس بهداشتی شبانه روزی جیحون
 • بازکردن انسداد و فنرزنی لوله فاضلاب پارکینگ، پشت بام و بالکن و …
 • رفع گرفتگی رایزر های اصلی و اگوی شهری
 • ارائه خدمات لوله بازکنی جیحون با حداقل آلودگی و بدون آسیب به لوله
 • فنرزدن لوله های چدنی به دلیل گرفتگی با قیر

کلیه خدمات در مدت زمانی کوتاه بوسیله انواع تجهیزات مناسب با نوع گرفتگی توسط کارشناسان ما در این مجموعه فنی ارائه می‌گردد.

بیرون آوردن اشیاء از لوله فاضلاب جیحون فوری تمام وقت نمایندگی لوله بازکنی جیحون گروه فنی لوله بازکنی 24

بیرون آوردن اشیاء از لوله فاضلاب جیحون فوری تمام وقت

بیرون آوردن اشیاء ارزشمند از درون چاه فاضلاب یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط متخصصین ما در نمایندگی لوله بازکنی خیابان جیحون گروه فنی لوله بازکنی 24 است. که به صورت تمام وقت و فوری به شما عزیزان و اهالی خیابان جیحون ارائه می‌گردد، بروز این اتفاق در هر ساعتی و برای هر کسی ممکن است رخ دهد. که علت اصلی آن بی احتیاطی در زمان استفاده از سرویس بهداشتی و وجود این اشیاء در جیب یا همراه شما عزیزان است. 

اما بدون نگران و با اطمینان از کار نیرو های اعزامی ما می توانید در صورت نیاز با ما در تماس باشید. نیروهای ما بعد از تماس شما عزیزان در مدتی کوتاه به وسیله ابزاری مانند گیره مخصوص و ساکشن اقدام به یاری شما خواهند کرد.

خدمات بیرون آوردن اشیا از چاه توالت خیابان جیحون را به دست نیرو های کاربلد و با تجربه ما بسپاید تا با ابزار های مخصوص شی افتاده را به صورت ۱۰۰ % تضمینی بیرون آورند. خدمات بیرون آوردن اشیا از چاه توالت شامل موارد زیر می باشد.

 • بیرون آوردن حلقه ازدواج از چاه توالت و حمام خیابان جیحون
 • خدمات بیرون آوردن سر شیر آب از چاه تولت و حمام خیابان جیحون
 • بیرون آوردن انگشتر از چاه توالت و حمام خیابان جیحون
 • خدمات بیرون آوردن زنجیر طلا و گوشواره از چاه توالت و حمام خیابان جیحون
 • بیرون آوردن شانه از چاه توالت خیابان جیحون
 • خدمات بیرون آوردن موبایل و گوشی همراه از چاه توالت خیابان جیحون
 • بیرون آوردن سوئیچ و کلید از چاه توالت و حمام خیابان جیحون
 • خدمات بیرون آوردن مسواک و خمیر دندان از چاه توالت و حمام خیابان جیحون
 • بیرون آوردن سنگ پا از چاه توالت و حمام خیابان جیحون
 • خدمات بیرون آوردن صابون از چاه توالت و حمام خیابان جیحون
 • و غیره 

باز کردن گرفتگی لوله های سخت خیابان جیحون نمایندگی لوله بازکنی جیحون گروه فنی لوله بازکنی 24

باز کردن گرفتگی لوله های سخت خیابان جیحون

سخت ترین نوع گرفتگی لوله فاضلاب را کافیست به لوله بازکن های ماهر گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید تا با دستگاه قوی ژنراتور مشکل گرفتگی لوله هایی که با سیمان یا ریشه درخت مسدود شده است را در کمترین زمان ممکن بدون خرابی و بدون کنده کاری رفع کنند. باز کردن گرفتگی لوله های سخت در خیابان جیحون شامل موارد زیر می باشد.

 • گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان 
 • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با رسوب گرفتگی شدید
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با ریشه درخت
 • گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی
 • و …

سایر خدمات نمایندگی لوله بازکنی خیابان جیحون چیست؟

 • رسوب زدایی و چربی زدایی لوله فاضلاب خیابان جیحون 
 • رفع گرفتگی لوله های فاضلاب و پاکسازی و رسوب زدایی و چربی زدایی لوله های فاضلاب با دستگاه ژنراتور برقی در خیابان جیحون
 • خدمات فنر زنی چاه فاضلاب خیابان جیحون
 • استفاده از بهترین دستگاه های فنرزنی جهت فنرزدن لوله های فاضلاب توسط فنرزن های باتجربه و کاربلد در خیابان جیحون
 • خدمات چاه بازکنی فاضلاب خیابان جیحون
 • چاه بازکنی فاضلاب خیابان جیحون را به صورت تضمینی و با ارائه کاری تمیز و بدون کثیف کاری محیط در حین باز کردن گیر لوله توسط چاه بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24

بهترین روش های لوله بازکنی در خیابان جیحون چیست؟

برای باز گشایی مسیر لوله های مسدود شده در هر مکانی در منزل و محل کار شما از ابزار و تجهیزات مناسب با آن استفاده می‌شود. که در ادامه مقاله شما را با تک تک آنها آشنا خواهیم کرد:

 1. پمپ تراکم هوا (کمپرسور فشرده سازی هوا): دستگاهی قوی و پرسرعت که جهت رفع گرفتگی های بسیار سخت که تجهیزات دیگر توانایی رفع آن را ندارد مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 2. ژنراتور با فنر برقی: قدرتمند و سریع که در اکثر گرفتگی ها به هر علت و با شدتی بکار گرفته می‌شود، و توانایی لایروبی مسیر تخلیه فاضلاب را دارد.
 3. دستگاه ساکشن و گیره مخصوص: که در زمانی جسم باارزشی در فاضلاب سقوط کرده مورد استفاده متخصین قرار می‌گیرد.

که بهترین روش لوله بازکنی فنر برقی است، به دلیل این که هزینه دریافت خدمات با این وسیله پرکاربرد بسیار به صرفه تر از موارد دیگر بود. علاوه بر این که به صورت رایگان رسوب تراشی و لایروبی هم برای شما انجام می‌شود. زیرا چرخش فنر با سرعت بالا هر رسوب و جرمی را در جدار فاضلاب به راحتی پاکسازی می‌کند. این روش قابل اعتماد و تضمینی است، و مشکل را با کمترین میزان آلودگی برطرف خواهد کرد.

لوله بازکنی جیحون با ضمانت 100% + برگشت وجه در صورت عدم رضایت گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی جیحون با ضمانت 100% + برگشت وجه در صورت عدم رضایت

یکی از خدمات مهم که توسط نیرو های متخصص ما در منطقه جیحون و محله های اطراف آن به شما ساکنین محترم ارائه می‌شود. خدمات لوله بازکنی با ضمانت 100% رفع مشکل است، که به دلیل اطمینان کامل ما به کیفیت و دقت متخصصین حاضر در این مجموعه صورت گرفته است. ما این تضمین را به شما می‌دهیم، که به بهترین شکل ممکن مسیر گرفتگی در فاضلاب باز خواهد شد. و در صورت عدم موفقیت وجهی از شما دریافت نخواهیم کرد، و در صورتی که از خدمات دریافتی رضایت نداشته باشید. وجه پرداختی شما قابل برگشت خواهد بود، تکنسین‌های ما بسته به وضعیت گرفتگی لوله و شدت آن از مناسبترین ابزار جهت برطرف کردن مشکل استفاده می‌کنند.

اعزام فوری نیروی لوله بازکنی در خیابان جیحون 24 ساعته گروه فنی لوله بازکنی 24

اعزام فوری نیروی لوله بازکنی در خیابان جیحون 24 ساعته

به دلیل این که انسداد لوله های فاضلاب در ساختمان ها در هر لحظه ایی از شبانه روز و ایام تعطیل ممکن است، اتفاق بیفتد. نیاز به دریافت خدمات سریع در الویت متخصصین نمایندگی لوله بازکنی خیابان جیحون گروه فنی لوله بازکنی 24 قرار گرفته است. و با نیرو هایی که در سه شیفت کاری و به صورت تمام وقت در سرتاسر شهر تهران و در مرکز پشتیبانی حضور دارند، آماده  خدمت رسانی 24 ساعته به شما همشهریان محترم ساکن در منطقه 10 خیابان جیحون هستیم. شما در هر ساعتی که نیاز به دریافت خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در خیابان جیحون داشته باشید، می‌توانید با ما تماس گرفته و ما را در جریان بگذارید. همکاران ما در پشتیبانی این مرکز به محض دریافت تماس و آدرس شما، در اسرع وقت بهترین نیروی خدماتی را به منزل شما اعزام خواهند کرد.

لوله بازکنی خیابان جیحون بدون تعطیلی 7 روز هفته

اگر به دنبال مرکزی هستید، که بدون تعطیلی و در سریع ترین زمان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان باشد. نمایندگی لوله بازکنی جیحون گروه فنی لوله بازکنی 24 یکی از بهترین گزینه ها است، زیرا ما با معضلاتی که در زمان بروز این مشکل برای شما رخ می‌دهد. کاملا آشنایی داریم‌، بنابراین آماده ارائه هرگونه سرویسی در زمان وقوع انسداد در لوله های فاضلاب ساختمان های شما هستیم. 

تعدادی از متخصصین ما به صورت تمام وقت در ایام تعطیل با استقرار در مناطق مختلف آماده ارائه خدمات به شما همشهریان ساکن در خیابان جیحون و محلات مختلف آن می‌باشند. بعد از تماس شما و اطلاع رسانی به همکاران پشتیبانی ما نیروهای حاضر در محل به آدرس شما اعزام خواهند شد. و با بهترین دستگاه های لوله بازکنی موجود اقدام به برطرف کردن سریع مشکل خواهند کرد.

هزینه باز کردن لوله در منطقه جیحون چقدر است؟

برای جواب این سوال پرتکرار باید بگوییم که، ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت ارائه انواع خدمات لوله بازکنی در هر نقطه از تهران مبلغ یکسانی را دریافت می‌کنیم. اما موضوع مهمی که شما عزیزان باید در نظر داشته باشید، این است که بروز این مشکل به دلایل مختلفی رخ می‌دهد. و فاکتور هایی در تعیین قیمت خدمات تاثیرگذار است، که عبارتند از:

 1. تعداد لوله هایی که در ساختمان مسدود شده، که هر کدام هزینه جداگانه ایی جهت رفع مشکل دارند
 2. شدت و نوع و علت انسداد نیز بر هزینه لوله بازکنی چاه تأثیر می‌گذارد
 3. انتخاب هر کدام از روش ها جهت رفع مشکل هزینه متفاوت دارد (فشارآب ، فشرده سازی هوا، ژنراتور و …)
 4. مدت و ساعات کار نیرو جهت رفع مشکل
 5. متراژ فنر و عمق چاه فاضلاب و …

لوله بازکنی جیحون بدون تخریب 7 روز هفته + پشتیبانی دائم گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی جیحون بدون تخریب 7 روز هفته + پشتیبانی دائم

ارائه خدمات لوله بازکنی خیابان جیحون امروزه بدون تخریب و کندن محل انسداد صورت می‌گیرد، زیرا با وجود ابزار مدرن دیگر نیازی به کندن محل جهت دسترسی به محل گرفتگی نیست. زیرا دستگاه های پیشرفته جدید قدرت دسترسی به عمیق ترین منطقه در لوله های فاضلاب را دارد، و می تواند در سریع ترین زمان مشکل را برطرف نماید. کارشناسان ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 در طول 7 روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان با پشتیبانی دائم خدمات هستند.

لوله بازکنی جیحون بدون کثیف کاری 20 دقیقه ای در محل گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی جیحون بدون کثیف کاری 20 دقیقه ای در محل

مهم ترین نگرانی مشتریان عزیز در زمان وقوع گرفتگی در فاضلاب ها میزان آلودگی ایجاد شده توسط نیرو های لوله بازکنی در محل است. که در اولین لحظات تماس خود با مرکز پشتیبانی از همکاران ما پرسیده می‌شود، باید به شما عزیزان بگوییم که با وجود دستگاه قوی و پرکاربردی مانند فنرزن برقی میزان آلودگی در زمان ارئه خدمات به حداقل رسیده است. و جای نگرانی نیست، زیرا متخصصین ما با مهارت بالا در استفاده از این وسیله و کنترل کامل آن جلوی ایجاد آلودگی را به راحتی خواهند گرفت. و در انتهای کار بعد از رفع کامل انسداد و تست‌های لازم برای اطمینان از بازگشایی کامل مسیر مکان را کاملا تمیز به شما تحویل خواهند داد.

فنرزدن چاه فاضلاب آشپزخانه جیحون شبانه روزی لوله بازکنی جیحون گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزدن چاه فاضلاب آشپزخانه جیحون شبانه روزی

یکی از بهترین راه حل ها در زمان مواجه شدن با انسداد در لوله های فاضلاب آشپزخانه استفاده از فنرزن برقی است. این ژنراتور پیشرفته با فرستادن فنر در عمق چاه و حرکت دورانی و سریع در فاضلاب هر مشکلی را با هر شدتی برطرف خواهد کرد. به علاوه با این حرکت چرخشی تمامی رسوبات چربی موجود در دیواره لوله را کاملا تراشیده و رسوبزدایی می‌کند. این رسوبات معمولا به دلیل ورود چربی و مواد زائد غذایی که به علت رعایت نکردن موارد بهداشتی و ریختن آنها در فاضلاب ایجاد شده است. به راحتی و در کمترین زمان توسط فنرزن برقی برطرف خواهد شد، متخصصین ما در نمایندگی لوله بازکنی جیحون گروه فنی لوله بازکنی 24 به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان ساکن در خیابان جیحون و کلیه محله های آن هستند.

فنرزدن لوله فاضلاب حمام جیحون فوری 100% تضمینی لوله بازکنی جیحون گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزدن لوله فاضلاب حمام جیحون فوری 100% تضمینی

گرفتگی در کفشور های حمام معمولا به علت افتادن اجسام مختلف موجود در این محل رخ می‌دهد. ولی یکی از مهم ترین عل انسداد در این محل ورود مو به همراه چربی مواد شوینده است، که به دلیل استفاده طولانی و ریختن مداوم این مواد و موهای بلند تولید رسوبی سخت کرده و در نهایت سبب مسدود شدن مسیر خواهد شد. فنرزن برقی مناسب ترین گزینه برای رفع این مشکل است، زیرا چرخش فنر در لوله کمک می‌کند. تا مو ها به دور آن پیچیده و از فاضلاب خارج گردد، همچنین تمامی جرم ها در دیواره لوله فاضلاب لایروبی شده و مسیر به طور کامل باز خواهد شد، و شما عزیزان تا سال‌های از شر گرفتگی خلاص خواهید شد.

رفع گرفتگی لوله های اصلی و اگوی شهری در خیابان جیحون لوله بازکنی جیحون گروه فنی لوله بازکنی 24

رفع گرفتگی لوله های اصلی و اگوی شهری در خیابان جیحون

گرفتگی لوله اصلی رایز و اگوی شهری یکی از مشکلاتی است، که معمولا به علت ورود مواد و زباله های مختلف دچار انسداد می‌شود. نشانه های بروز این گرفتگی بالا زدن و سرریز شدن آب از تمامی لوله های فاضلاب موجود در ساختمان و رفع نشدن آن به هر روشی در این مواقع باید رایز و فاضلاب شهری مورد بررسی قرار گیرد. 

اگوی شهری از دو قسمت تشکیل شده است، که بخشی از آن در داخل ساختمان و بخشی در خارج از ساختمان و در خیابان قرار دارد. که در صورتی که انسداد دربخش داخلی باشد، هزینه به عهده شما می‌باشد. و در صورتی که انسداد در بخش بیرونی باشد، بر عهده شهرداری و آب و فاضلاب است. در صورت نیاز به دریافت خدمات در هر ساعتی از شبانه‌روز و روزهای تعطیل می‌توانید با ما در نمایندگی لوله بازکنی جیحون گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس گرفته و درخواست اعزام نیرو و تجهیزات را داشته باشید

محدوده تحت پوشش نمایندگی لوله بازکنی خیابان جیحون گروه فنی لوله بازکنی 24 کجاست؟

لوله بازکنی خیابان عطایی جیحون خدمات لوله بازکنی خیابان زنجان جنوبی جیحون
خدمات لوله بازکنی خیابان طوس جیحون لوله بازکنی مرتضوی خیابان جیحون
لوله بازکنی خیابان دامپزشکی جیحون خدمات لوله بازکنی خیابان کمیل جیحون
خدمات لوله بازکنی خیابان هاشمی جیحون لوله بازکنی خیابان برادران عرب جیحون
لوله بازکنی خیابان امام خمینی جیحون خدمات لوله بازکنی خیابان رنجبر جیحون
خدمات لوله بازکنی خیابان مالک اشتر خیابان جیحون لوله بازکنی چهارراه گلی خیابان جیحون
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 11 میانگین: 4.6]

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!