نمایندگی لوله بازکنی تبریز گروه فنی لوله بازکنی 24

نمایندگی لوله بازکنی تبریز گروه فنی لوله بازکنی 24 در مناطق 10 گانه این شهر آماده ارائه خدمات می‌باشد. کلیه خدمات توسط متخصصن حرفه‌ای و در مدت زمان کوتاهی صورت می‌پذیرد، این خدمات به وسیله تجهیزات مدرن و پیشرفته و مناسب انجام خواهد شد. بروز گرفتگی در محلی از ساختمان چه در منازل و چه در محل کار می‌تواند منجربه در بروز مشکلات متعددی جهت انجام امور روزانه شود. که باید هر چه سریع‌تر بررسی و رفع شود، در برخی موارد این مشکل به راحتی با روش‌های خانگی قابل رفع است. 

اما در برخی موارد مشکل به حدی حاد و شدید است که این راه‌حل‌ها پاسخگو نیست، و حتما باید از مراکز و شرکت‌های لوله بازکنی تقاضای کمک کنید. مجموعه فنی لوله بازکنی 24 به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی، در کلیه مناطق ده گانه و محله‌های منتهی به این مناطق در شهر بزرگ تبریز آماده خدمت‌رسانی می‌باشد. شما عزیزان در هر ساعتی از شبانه‌روز و تعطیلات رسمی می‌تواند با یک تماس از کلیه خدمات لوله بازکنی تبریز مورد نیاز بهره‌مند گردید.

نمایندگی لوله بازکنی تبریز گروه فنی لوله بازکنی 24

راهنمای مطالعه

فنرزنی و لوله بازکنی تبریز شبانه روزی و فوری

به دلیل مشکلات زیادی که انواع گرفتگی می‌تواند برای شما ایجاد کند، و نکته مهمتر این که بروز مشکل گرفتکی اصلا زمان مشخصی ندارد. و نیازمند اقدام سریع جهت رفع آن هستیم، خدمات لوله بازکنی تبریز و فنرزنی لوله‌های فاضلاب در این گروه فنی به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی ارائه می‌گیرد. 

گروه فنی لوله بازکنی 24 با همکاری تعدادی از نیروهای فعال در این حوزه و شیفت‌های تمام وقت آماده خدمت‌رسانی در تمامی ساعات و در کمترین زمان ممکن می‌باشند. شما عزیزان در هر منطقه از شهر تبریز که ساکن هستید، می‌توانید با یک تماس خدمات مورد نیاز خود را به سرعت و فوری دریافت نمایید.

لوله بازکنی تبریز تضمینی + پشتیبانی چند ماهه گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی تبریز تضمینی + پشتیبانی چند ماهه

یکی از مواردی که برای مشتریان محترم بسیار مهم است، کیفیت و تضمین مناسب بودن خدمات است. ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت آسودگی خیال شما عزیزان کلیه خدمات مورد نیاز شما را جهت رفع گرفتگی به صورت تضمینی به علاوه پشتیبانی کامل انجام می‌دهیم. تا شما عزیزان با اطمینان کامل از دریافت خدمات مناسب ما را درکنار خود داشته باشید، و بعد از حضور ما با آرامش روی ما در پشتیبانی کامل از خدمات ارائه شده حساب کنید.

انواع لوله بازکنی تبریز با ارائه فاکتور

کارشناسان باتجربه ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده ارائه انواع خدمات لوله بازکنی تبریز، با ارائه فاکتور در کلیه مناطق شهرداری و حومه تبریز هستند. این خدمات شامل موارد زیر است:

 • خدمات فنرزنی و لوله بازکنی فاضلاب و سیفون توالت‌های فرنگی و ایرانی 24 ساعته
 • خدمات فنرزدن و لوله بازکنی سیفون سینک و لوله‌های فاضلاب و تخلیه کف، ماشین ظرفشویی و لباسشویی شبانه‌روزی
 • خدمات لوله بازکنی و فنرزنی لوله فاضلاب کفشور حمام فوری بدون تعطیلی
 • خدمات لوله بازکنی و فنرزدن ناودان و کفشور پشت‌بام 7 روز هفته
 • خدمات لوله بازکنی و فنرزنی راه‌آب کف پارکینگ بدون تخریب
 • خدمات لوله بازکنی و فنرزدن فاضلاب و راه‌آب حیاط، بالکن، حیاط خلوت و …..
 • خدمات خارج کردن اشیاء از درون لوله و چاه فاضلاب در کمترین زمان
 • برطرف کردن گرفتگی و فنرزنی گرفتکی با مصالح ساختمانی سیمان، قیر و…..

متخصصین ما بعد از انجام خدمات مورد نیاز شما عزیزان در صورت درخواست شما موظف به ارائه فاکتور هستند.

لوله بازکنی تبریز بدون تخریب + کمترین آلودگی گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی تبریز بدون تخریب + کمترین آلودگی

در هنگام بروز هر نوع گرفتگی در انواع فاضلاب‌های ساختمان‌های اداری و مسکونی، بزرگترین نگرانی مالکان تخریب و آلودگی ایجاد شده در حین ارائه خدمات است. که باید جهت رفع نگرانی شما عزیزان بگوییم، که با وجود دستگاه‌های پیشرفته امروز دیگر نیازی به کندن و تخریب مورد نظر نیست. مگر این که شدت گرفتگی در حدی باشد، که نیازبه تعویض لوله فاضلاب ضروری باشد. 

که دیگر کندن محل اجتناب ناپذیر است، بنابراین شما عزیزان با خیال راحت می‌توانید کار را به ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید. نیروهای لوله بازکن ما با تجربه بالا در استفاده مناسب از دستگاه‌های مخصوص با کمترین آلودگی و بدون تخریب مشکل را برطرف خواند نمود. و در نهایت بعد از پایان کار موظف به تمیز کردن محل می‌باشند، ما به صورت تمام وقت منتظر تماس شما عزیزان و ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

لوله بازکنی و فنرزنی تبریز با فنر مجزا و رعایت بهداشت گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی و فنرزنی تبریز با فنر مجزا و رعایت بهداشت

در زمان انجام خدمات لوله بازکنی تبریز یکی از نکات مهم جهت حفظ سلامت شما عزیزان، استفاده از فنرهای مجزا جهت رفع انواع گرفتگی در محل‌های مختلف در ساختمان است. به طور مثال زمانی که مشکل گرفتگی در توالت‌ها بروز کرده است، از فنر مخصوص برای آن محل استفاده می‌شود. و این فنر جهت رفع گرفتگی لوله حمام و یا آشپزخانه بکار گرفته نمی‌شود، فنرزن برقی یکی از ابزارهای بسیار کاربردی جهت رفع انواع گرفتگی در محل‌های مختلف در ساختمان می‌باشد.

 که در سایز و متراژ و جنس‌های مختلف تولید شده و در اختیار متخصصین و مراکز لوله بازکنی تبریز قرار گرفته است. که قدرت و سرعت بالای این وسیله کمک زیادی به کم شدن زمان کار نموده، بنابراین با استقبال زیادی از طرف عموم متخصصین و مشتریان روبرو شده است. ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده رفع هرنوع گرفتگی با هر شدتی با فنرزن برقی هستیم، فاصله ما با شما عزیزان و شهروندان تبریزی فقط یک تماس است.

لوله بازکنی تبریز بازدید رایگان + تراش رسوب رایگان گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی تبریز بازدید رایگان + تراش رسوب رایگان

در صورت بروز هرگونه گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب منزل یا محل کار خود می‌توانید، با گروه فنی لوله بازکنی 24 در شهر بزرگ تبریز تماس حاصل فرمایید و در خواست اعزام نیرو به محل را داشته باشید. متخصصین ما به صورت رایگان از محل بازدید کرده، و در صورت اعلام رضایت شما اقدام به رفع مشکل خواهند کرد. در صورتی که رفع انسداد توسط فنرزن برقی صورت گیرد، به صورت رایگان رسوب‌تراشی و لایروبی هم صورت می‌گیرد. که علت آن حرکت چرخشی فنر در لوله فاضلاب است، که سبب تراشیدن دیواره لوله فاضلاب شده و رسوباتی که در طولانی مدت ایجاد شده و سبب تنگی مسیر شده را به طور کامل تراشیده و مسیر را بازگشایی می‌کند.

لوله بازکنی تبریز با انواع تجهیزات مدرن لوله بازکنی گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی تبریز با انواع تجهیزات مدرن لوله بازکنی

برطرف کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد، و از تجهیزات متفاوتی در شرایط مختلف استفاده می‌شود. که بعد از بررسی محل و شدت و نوع انسداد به تشخیص کارکنان گروه فنی لوله بازکنی 24 انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرد. ابزارآلات لوله بازکنی تبریز شامل این مورا است:

 • دستگاه فنرزن برقی که به وسیله موتور الکتریکی و سه نظام فعال می‌شود
 • کمپرسور تراکم هوا که با متراکم کردن هوا توسط یک پمپ فعال می‌شود
 • واترجت که با فشار آب فعال می‌شود
 • دستگاه مکنده که جهت تخلیه چاه و خارج کردن اشیاء از عمق زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد

این ابزار در کنار توانایی رفع انسداد و قدرت و سرعت‌های متفاوت که در شرایط خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند، دارای معایب و محاسنی هستند که در ادامه به آنها اشاره می‌کینم.

لوله بازکنی تبریز با فنرزن برقی لوله فاضلاب گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی تبریز با فنرزن برقی لوله فاضلاب

فنرزن برقی: که توسط یک ژنراتور برقی فعال می‌شود، که جهت رفع انواع انسداد با هر شدتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دارای سرعت و قدرت بالا و توانایی لایروبی و جرم‌گیری لوله‌های فاضلاب می‌باشد، که فنرها در آلیاژهای مختلف و متراژ سایزهای متفاوت تولید شده است. که بعد از اتصال به موتور وارد لوله شده و به صورت چرخشی در مسیر لوله به حرکت درآمده، و هر چیزی رادر مسیر خود خرد و دور می‌کند. و جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب با مو بسیار کابرد دارد، زیرا با پیچیدن مو به دور فنر به راحتی خارج شده و مسیر تخلیه می‌شود. در ضمن این دستگاه در بین مراکز و متخصصین این حوزه طرفداران زیادی دارد و بسیار مورد استفاده است، که شاید بتوان گفت بهترین گزینه در بین موارد دیگر می‌باشد.

لوله بازکنی تبریز با کمپرسور تراکم هوا گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی تبریز با کمپرسور تراکم هوا

کمپرسور تراکم هوا: که توسط یک پمپ با تولید فشار هوای شدیدو وارد کردن آن به دورن لوله فاضلاب با قدرت بسیار بالا سبب رفع انسداد می‌شود. اما نکته مهم در مورد این دستگاه این است، که به دلیل و قدرت و فشار بالا می‌تواند باعث پرتاب شدید آلودگی به محیط اطراف شود. که به همین دلیل کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، مگر در موراد خاص که تجهیزات دیگر لوله بازکنی قابلیت رفع مشکل را نداشته باشد.

لوله بازکنی تبریز با واترجت

واترجت: دستگاهی است که، با فشار بسیار بالای آب که توسط یک پمپ قوی تولید شده فعال می‌شود. که از قدرت بالایی برخوردار است، و معمولا در موارد خاصی مانند وارد شدن مصالح که به تازگی وارد لوله شده مورد استفاده قرار می‌گیرد، البته این دستگاه موارد استفاده دیگری هم در مکان‌های دیگر دارد.

تخلیه چاه تبریز با تانکر مکنده گروه فنی لوله بازکنی 24

تخلیه چاه تبریز با تانکر مکنده

دستگاه مکنده: که دستگاه قوی است، که مانند جارو مواد زائد گیر کرده در چاه فاضلاب را با کشش به سمت لوله خود تخلیه می‌کند. که بیشتر جهت تخلیه چاه مورد استفاد قرار می‌گیرد، و در مواردی هم که جسم ارزشمندی در لوله سقوط کرده و در دسترس نیست بکار گرفته می‌شود.

بنابراین استفاده از هر کدام از این ابزارالات پیشرفته و قدرتمند بنابه شرایط و به صلاح دید متخصصین بکار گرفته می‌شود. ما در این مجموعه فنی با تیمی از متخصصین با تجربه که در صورت لزوم قادر به استفاده از تمامی این موارد هستند، در کنار شما عزیزان در شهر بزرگ تبریز هستیم.

هزینه خدمات لوله بازکنی ( چاه بازکنی) تبریز

محاسبه هزینه خدمات لوله بازکنی تبریز معمولا براساس یک قیمت پایه که توسط اتحادیه لوله بازکنی تعیین شده انجام می‌گردد. اما باید بگوییم که فاکتورهای مختلفی در این امر تاثیرگذار هستند، که بعد از بازدید از محل و مشخص شدن موارد مورد نظر محاسبه و به شما عزیزان اعلام می‌گردد.

موارد مهم و تاثیرگذار در قیمت خدمات لوله بازکنی تبریز شامل این موارد است:

 • عمق چاه و لوله فاضلاب مسدود شده
 • نوع وشدت انسداد لوله فاضلاب
 • علت گرفتگی لوله فاضلاب
 • روش رفع انسداد و ابزار بکار گرفته شده
 • متراژ فنر مورد استفاده جهت رفع انسداد
 • افتادن اشیاء مختلف و باارزش مانند ساعت مچی، موبایل و…..
 • ورود مصالح مختلف مانند سیمان، قیر و…..
 • مدت زمان فعالیت جهت رفع مشکل
 • نیاز به کندن و تخریب محل مورد نظر

این موارد تعدادی از فاکتورهای مهمی می‌تواند بر قیمت ارائه خدمات لوله بازکنی تبریز تاثیرگذار باشد.

اعزام فوری نیروی لوله بازکنی شهر تبریز و حومه

گروه فنی لوله بازکنی 24 در شهر و حومه تبریز آماده اعزام فوری نیروهای متخصص جهت رفع هرگونه گرفتگی می‌باشد. به دلیل بروز مشکلاتی که بالاآمدن آب و پسماند فضولات می‌تواند ایجاد کند، و باید در مدت کوتاهی برطرف شود. ما در این مجموعه فنی آماده خدمت‌رسانی 24 ساعته و تمام وقت جهت اعزام نیرو به همراه تجهیزات مدرن هستیم.

شما عزیزان ساکن در شهر و حومه تبریز در هر ساعتی می‌توانید با همکاران ما در پشتیبانی این مرکز تماس حاصل فرمایید و تقاضای اعزام نیرو داشته باشید.

مناطق دهگانه تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی 24 تبریز

کلیه مناطق و محله‌های منتهی به آنها در شهر و حومه تبریز تحت پوشش کارشناسان ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 می‌باشد. این مناطق شامل موارد زیر است:

لوله بازکنی منطقه یاخچیان، لوله بازکنی منطقه باغمیشه، لوله بازکنی منطقه منظریه، لوله بازکنی منطقه آبرسان، لوله بازکنی منطقه سهند، لوله بازکنی منطقه اندیشه، لوله بازکنی منطقه فردوس، لوله بازکنی منطقه میرداماد، لوله بازکنی منطقه ولیعصر، لوله بازکنی منطقه زعفرانیه، لوله بازکنی منطقه ایل گلی، لوله بازکنی منطقه رشدیه، لوله بازکنی منطقه بهار، لوله بازکنی منطقه امام خمینی، لوله بازکنی منطقه میدان ساعت، لوله بازکنی منطقه مرزداران، لوله بازکنی منطقه استانداری، لوله بازکنی منطقه بام فرشته، لوله بازکنی منطقه خیام، لوله بازکنی منطقه نوبر، لوله بازکنی منطقه استاد جعفری، لوله بازکنی منطقه باغ میثم، لوله بازکنی منطقه حافظ، لوله بازکنی منطقه آزادی، لوله بازکنی یزد ، لوله بازکنی اهواز.

مدیریت محترم این مجموعه فنی جهت رفاه حال شما عزیزان ساکن در مناطق مختلف شهر و حومه تبریز، تعدادی از نیروهای فعال را در نزدیکترین محلات مستقر نموده است. تا بعد از بروز مشکل و تماس شما شهروندان عزیز به سرعت و در مدت زمانی کوتاه در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل نمایند. در صورت نیاز به دریافت هر گونه خدماتی در حوزه لوله بازکنی می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز و تعطیلات رسمی، بلافاصله بعد از تماس شما و توضیحات کامل در مورد مشکل پیش‌آمده کارشناسان ما با همراه داشتن تجهیزات مناسب در کنار شما خواهند بود. و با رعایت بهداشت و کمترین آلودگی همچنین بدون تخریب و به صورت تضمینی کاری با کیفت را به شما همشهریان عزیز تبریزی ارائه می‌دهند. 

 چرا نمایندگی لوله بازکنی تبریز گروه فنی لوله بازکنی 24 برای انجام خدمات انتخاب کنیم؟!

 چرا نمایندگی لوله بازکنی تبریز گروه فنی لوله بازکنی 24 برای انجام خدمات انتخاب کنیم؟!

 • لوله بازکنی تبریز یکی از خدمات اورژانسی و جزء خدمات پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 می باشد، ما خدمات لوله بازکنی در تبریز را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می دهیم.
 • لوله بازکنی در تبریز را گروه فنی لوله بازکنی24  با سه شیفت فعال کاری به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمت رسانی می کند.
 • چاه بازکنی تبریز را لوله بازکن ها بدون ذره ایی کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور انجام می دهند و به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن جلوی درب منزل شما عزیزان حضور می یابد.

 

فنرزنی چاه فاضلاب کفشور حمام تبریز

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند.

راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست ؟

برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

 

فنرزنی چاه فاضلاب آشپزخانه تبریز

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنرزدن دارد.

راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست ؟

بازکردن گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

 

فنرزنی چاه فاضلاب توالت ایرانی تبریز

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق میفتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست ؟

این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های شرکت خدمات فنی رسولی با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

 

فنرزنی چاه فاضلاب توالت فرنگی تبریز

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود.

اما لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند . شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

 

فنرزنی چاه فاضلاب کفشور پشت بام ناودان تبریز

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست ؟ برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

فنرزنی چاه فاضلاب کفشور پارکینگ و حیاط خلوت تبریز

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

لوله بازکنی تبریز با اسید یا فنر لوله بازکنی؟!!!

اکثرا مردم برای بازکردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود. اما روش بازکردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در تبریز

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در تبریز ، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید . 

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود. بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *