لوله بازکنی خیابان فرهنگ

لوله بازکنی خیابان فرهنگ


لوله بازکنی خیابان فرهنگ منطقه سعادت آباد تهران توسط، گروه فنی لوله بازکنی 24 با پشتیبانی چند ماهه سرویس دهی می‌شود. در هر ساعت از طول شبانه روز که به خدمات چاه بازکنی در خیابان فرهنگ سعادت آباد نیاز داشتید، فقط کافیست با شماره 09121875976 تماس حاصل فرمایید. پس از تماس شما عزیزان سرویسکار لوله بازکن با تجهیزات و ابزارآلات کامل و مجهز، به منزل شما ارسال می‌شود.

☎ شماره شعبه لوله بازکنی خیابان فرهنگ سعادت آباد: 02188038099
✅ ضمانت باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب: تضمین 100% باز شدن لوله با فاکتور
✅ مدت زمان ارسال لوله بازکن به خیابان فرهنگ: کمتر از 10 دقیقه
✅ سطح مهارت لوله بازکن: بیش از 15 سال
✅ میزان کثیفی زمان فنرزنی لوله فاضلاب: بدون ایجاد کثیفی با فنر تمیز و جداگانه
✅ ساعت کاری ما: شبانه روزی 7 روز هفته بدون تعطیلی

شماره چاه بازکنی خیابان فرهنگ

شماره لوله بازکنی در خیابان فرهنگ

کلیه خدمات لوله بازکنی خیابان فرهنگ را با خیال راحت به نمایندگی لوله بازکنی منطقه 2 تهران بسپارید، با داشتن چندین شعبه فعال به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در این منطقه نزدیک شما هستیم و به مدت 10 دقیقه سرویسکار به منزل شما اعزام می‌شود. انجام کلیه خدمات لوله بازکنی توسط سرویسکاران ماهر و باتجربه و خوش اخلاق که با همراه داشتن ماسک و دستکش و الکل ضد عفونی کننده خدمت رسانی می‌کنند.

چاه بازکنی خیابان فرهنگ را لوله بازکن‌های ما بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت با فنر‌های تمیز و مجزا با ضمانت یک ساله انجام می‌دهند. گرفتگی لوله‌های فاضلاب ممکن است در هر ساعت از طول شبانه روز اتفاق بیفتد، برای درخواست لوله بازکنی خیابان فرهنگ تنها کافی است با شماره 09121875976 تماس بگیرید. با مشاوره رایگان و سرویس دهی فوری مشکل گرفتگی راه آب فاضلاب برای همیشه برطرف شود.  

خدماتی که در خیابان فرهنگ انجام می‌دهیم عبارت است از:

 • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با فنر تمیز و جداگانه
 • لوله بازکنی فوری با کمپرسور تراکم هوا
 • فنرزنی لوله فاضلاب بدون کنده کاری
 • فنرزدن انواع لوله فاضلاب ساختمان بدون کثیف کاری
 • لوله بازکنی شبانه روزی تهران بدون تعطیلی
 • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان با دستگاه پیشرفته
 • خدمات باز کردن انواع گرفتگی لوله سخت و سیمانی
 • درآوردن اشیا از چاه توالت و حمام 100% تضمینی
 • رفع بوی بد فاضلاب با ضمانت کتبی
 • تخلیه چاه فاضلاب شبانه روزی
 • تعمیرات و بازسازی کف حمام و توالت
 • تعمیرات و نصب توالت فرنگی
 • لوله کشی آب و فاضلاب

لوله بازکنی با فنر خیابان فرهنگ

لوله بازکنی با فنر جداگانه خیابان فرهنگ

در گذشته برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب از دریل به عنوان لوله بازکنی استفاده می‌شد. دریل برقی توانایی انتقال کامل قدرت به فنر را نداشت و با لرزش زیاد فاضلاب به محیط و دیوار پاشیده می‌شد، اکثرا هم فنر داخل لوله گیر می‌کرد و نیاز به کنده کاری داشت. اما امروزه با دستگاه مخصوص ژنراتور لوله بازکنی مشکل گرفتگی لوله بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری رفع می‌شود. برای دریافت خدمات ما با فنر‌های جداگانه فقط کافیست، با یک تماس با شماره 09121875976 از نمایندگی لوله بازکنی غرب تهران مجموعه ما خدمات خود را دریافت کنید.

لوله بازکنی با تراکم هوا خیابان فرهنگ

لوله بازکنی با تراکم هوا خیابان فرهنگ تضمینی 

دستگاه لوله بازکنی کمپرسور تراکم هوا برای رفع گرفتگی هر لوله‌ایی استفاده نمی‌شود. به طور مثال اگر سیفون به طوری باشد که فنر لوله بازکنی داخل لوله نرود یا اشیاء سفت راه آب لوله را گرفته باشد نیاز به پمپ تراکم هوا هست، تراکم هوا با فشار زیاد خود مشکل گرفتگی لوله را به راحتی رفع می‌کند. لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا در خیابان فرهنگ سعادت آباد نیاز به تجربه بالای لوله بازکن دارد تا مشکل را بدون کثیف کاری رفع نماید.

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان فرهنگ با فنر تمیز

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان فرهنگ با رعایت بهداشت

دستگاه ژنراتور فنرزنی بهترین روش برای باز کردن انواع گرفتگی لوله فاضلاب است. چون مشکل گرفتگی لوله بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری در کمترین زمان ممکن رفع خواهد شد، لوله‌های متراژ بالا به راحتی با دستگاه ژنراتور فنرزنی 750 و فنر متراژ بلند صنعتی تضمینی رفع می‌شود.

فنرزدن چاه فاضلاب خیابان فرهنگ

فنرزدن چاه فاضلاب خیابان فرهنگ بدون خرابی

خدمات فنرزدن چاه فاضلاب خیابان فرهنگ سعادت آباد تهران را با فنر‌های تمیز و مجزا رفع می‌نماییم. به طور مثال استفاده از فنری که برای باز کردن گرفتگی لوله توالت استفاده می‌شود مجددا از آن فنر در قسمت لوله‌های آشپزخانه استفاده نخواهد شد.

خدمات فنرزدن راه آب فاضلاب در خیابان فرهنگ عبارت است از:

لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی، لوله فاضلاب حمام، لوله فاضلاب آشپزخانه، لوله کفشور آشپزخانه، لوله زیر سینک ظرفشویی، لوله خروجی فاضلاب لباسشویی، لوله تراس (بالکن پاسیو)، لوله پشت بام (ناودان)، لوله پارکینگ و رایزر اصلی ساختمان، لوله حیاط خلوت، لوله فاضلاب شهری و اگو.

لوله باز کنی شبانه روزی خیابان فرهنگ

لوله باز کنی شبانه روزی خیابان فرهنگ تهران

شعبه خیابان فرهنگ زیر نظر نمایندگی لوله بازکنی سعادت آباد با سه شیفت فعال به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کند، اگر ساعت یک شب به بعد هم مشکل گرفتگی لوله داشتید، ما مشکل گرفتگی لوله فاضلاب را بدون سرو صدا با رعایت حال همسایگان شما عزیزان رفع می‌کنیم. باز کردن انواع گرفتگی لوله‌های فاضلاب ساختمان، فوری و تضمینی انجام خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله حمام خیابان فرهنگ

باز کردن گرفتگی لوله حمام خیابان فرهنگ فوری

گرفتگی لوله فاضلاب حمام زمانی رخ می‌دهد که قطر لوله کم باشد، یا با انداختن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام دچار گرفتگی شود. شبانه برای باز کردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن‌های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی برای همیشه رفع کنند. 

لوله بازکنی خیابان سرو از شعبه فعال ما نزدیک شما.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه خیابان فرهنگ تضمینی

گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه (زیر سینک، کفشور آشپزخانه، لوله لباسشویی) اکثرا با ایجاد چربی و رسوبات و کم شدن قطر لوله به مرور زمان رخ می‌دهد. باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه را سرویسکاران لوله بازکن ما بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی دستگاه لوله بازکنی و تراشیدن رسوبات داخل لوله گرفتگی را تضمینی رفع می‌کنند.

لوله بازکنی چاه توالت ایرانی خیابان فرهنگ با فنر جداگانه

گرفتگی چاه توالت ایرانی معمولا با انداختن دستمال کاغذی و اشیاء و گرفتگی سیفون توالت ایرانی اتفاق می‌افتد. این نوع گرفتگی معمولا توسط همکاران ما در شعبه لوله بازکنی خیابان فرهنگ با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت ۱۰ دقیقه رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی خیابان فرهنگ تضمینی

انجام خدمات باز کردن گرفتگی توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، جنس توالت فرنگی از سرامیک هست و با فنرزدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می‌رسد حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می‌شود.

اما لوله بازکن‌های ما با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می‌کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی در خیابان فرهنگ داشتید کافی است با شماره 09121875976 تماس حاصل فرمایید.

باز کردن گرفتگی لوله سخت خیابان فرهنگ

باز کردن گرفتگی لوله سخت خیابان فرهنگ تضمینی

گرفتگی لوله‌های سخت شامل موارد زیر هست:

گرفتگی لوله با سیمان، گچ، دوغاب، ملات سیمان سفید، ملات سیمان سیاه، مصالح ساختمانی و غیره.

شعبه لوله بازکنی خیابان فرهنگ مشکل گرفتگی لوله‌های سخت را به دست سرویسکاران باتجربه و حرفه‌ایی خود می‌سپارد، تا مشکل به صورت تضمینی و بدون آسیب زدن به لوله با دستگاه‌های فنرزنی قوی و فنر‌های مخصوص رفع کنند. 

درآوردن تضمینی اشیا از چاه توالت خیابان فرهنگ

درآوردن تضمینی اشیا از چاه توالت خیابان فرهنگ

ممکن است در طول شبانه روز با این اتفاق مواجه شوید که طلا یا اشیاء قیمتی، گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت بیفتد و شما عزیزان به فکر درآوردن اشیا از چاه توالت باشید.

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت‌تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص اشیاء را از چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون بیاورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال خواهد شد.

بعضی از مواقع ممکن است حلقه ازدواج داخل چاه توالت بیفتد، با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است به همین دلیل تکرار می‌کنیم به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند حلقه را به راحتی در بیاورد.

لوله بازکنی شهرک آتی ساز از شعبات فعال ما در نزدیکی شما.

رفع بوی بد فاضلاب خیابان فرهنگ

رفع بوی بد فاضلاب تضمینی در خیابان فرهنگ

طی مرور زمان چربی به قطر لوله می‌چسبد در نهایت به رسوب سفت تبدیل می‌شود، با زیاد شدن حجم رسوبات قطر لوله کمتر می‌شود و کم کم بوی بد به مشام می‌رسد. با فنرزدن دستگاه فرقانی مخصوص به لوله فاضلاب رسوبات کاملا از بین خواهد رفت.

خدمات رفع بوی بد فاضلاب خیابان فرهنگ شامل موارد زیر است:

لوله فاضلاب لباسشویی، لوله زیر سینک ظرفشویی، لوله کف آشپزخانه، چاه توالت ایرانی، سرویس توالت فرنگی، فاضلاب روشویی، لوله حمام، لوله فاضلاب در طبقه اول آپارتمان، لوله فاضلاب پارکینگ، بوی بد فاضلاب خانه نوساز.

 تخلیه چاه خیابان فرهنگ

تخلیه چاه خیابان فرهنگ شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش‌هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. شعبه لوله بازکنی خیابان فرهنگ افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه‌های به روز تخلیه چاه خیابان فرهنگ را به بهترین شکل به همشهریان عزیز این منطقه انجام دهد.

خدمات تخلیه چاه خیابان فرهنگ  شامل موارد زیر است:

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می‌کند
 • تخلیه انواع چاه‌های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه
 • تخلیه چاه جذبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو خیابان فرهنگ
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه خیابان فرهنگ

تعمیرات و بازسازی کف حمام و توالت خیابان فرهنگ

تعمیرات و بازسازی کف حمام و توالت خیابان فرهنگ

رطوبت همیشه در سرویس‌های بهداشتی و حمام وجود دارد. این رطوبت ناشی از بخار آب در فضای بسته حمام است که مشکل خاصی ایجاد نمی‌کند. اما وقتی که نم در حمام یا توالت وجود داشته باشد با یک مشکل جدی روبرو هستید. رفع نم سرویس بهداشتی چندان ساده نیست زیرا سیستم لوله کشی ساختمان در این قسمت بسیار فشرده‌تر است. البته این فقط لوله های آب نیستند که نم دیوار و رطوبت سقف را ایجاد می کنند. لوازم و مصالح زیادی در این فضا وجود دارند که می توانند آسیب ببینند و لکه های بد رنگ نم را در دیوار و سقف ایجاد کنند.

تعمیرات و بازسازی خیابان فرهنگ شامل موارد زیر است:

 • تعمیر لوله کشی موتورخانه تشخیص نشتی و ترکیدگی احتمالی لوله آب و فاضلاب حمام و توالت با دستگاه نشت یاب.
 • خدمات تعمیر لوله کشی موتورخانه تعمیر لوله های معیوب و یا تعویض لوله کشی حمام، توالت و دستشویی.
 • تعمیر پکیج و نصب تعمیرات ایزوگام و عایق کف توالت و حمام بصورت کاملا تضمینی در صورت معیوب بودن.
 • خدمات تعمیر شوفاژ کاشی کاری و سرامیک مجدد قسمت های تخریبی توالت و حمام.
 • تاسیسات حرارتی تعمیرات و اصلاحات گچ نم و رطوبتی سقف و دیوار.
 • ترکیدگی لوله شوفاژ عایق کاری و ایزوگام تمامی نقاط مورد نیاز ساختمان کاملا تضمینی.

در صورت مشاهده نم در قسمت سرویس توالت و حمام کافی است، با شماره 09121875976 تماس حاصل فرمایید. تا مجموعه ما کارشناس را به منزل شما به صورت فوری اعزام نماید و مشکل را برای همیشه رفع نماید.

نصب و تعمیرات توالت فرنگی خیابان فرهنگ

نصب و تعمیرات توالت فرنگی خیابان فرهنگ

نصب و تعمیرات توالت فرنگی را شعبه لوله بازکنی خیابان فرهنگ به دست حرفه‌ایی‌ترین و بهترین نصاب‌های خود می‌سپارید.

تعمیرات توالت فرنگی خیابان فرهنگ شامل موارد زیر است:

 • نصب توالت فرنگی در حمام
 • تعویض و تعمیر کاسه توالت
 • رفع بوی بد توالت فرنگی
 • باز کردن گرفتگی لوله توالت فرنگی
 • تعمیر نشتی توالت فرنگی
 • و غیره.

محدوده سرویس دهی ما خیابان فرهنگ

بلوار مدیریت، خیابان علامه طباطبایی جنوبی، کوی فرهنگ، میدان فرهنگ، بلوار سرو شرقی، خیابان محمد علی کشاورز و غیره.

شعبه لوله بازکنی خیابان فرهنگ برای بهبود خدمات خود مفتخر است با تمامی واحدهای اداری چه دولتی و چه خصوصی، شرکت‌ها و رستوران‌ها، کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در خیابان فرهنگ را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *