لوله بازکنی سهروردی

لوله بازکنی سهروردی


لوله بازکنی سهروردی منطقه 7 شهرداری تهران یکی از خدمات اورژانسی و جزء خدمات پر درخواست شرکت لوله بازکنی 24 می باشد، خدمات لوله بازکنی در سهروردی توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر انجام می شود.

لوله بازکنی خیابان سهروردی شمالی با سه شیفت به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال انجام می گردد. چاه بازکنی خیابان سهروردی جنوبی بدون ذره ایی کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور انجام می گردد.

ارتباط با شعبه لوله بازکنی سهروردی 021-88038099
ارتباط مستقیم با لوله بازکن در سهروردی 0912-1875976
ضمانت خدمات فنرزنی لوله فاضلاب گارانتی 18 ماهه
سابقه کار متخصص بالای 15 سال
سطح مهارت متخصص درجه یک
 فنرزنی لوله فاضلاب خیابان سهروردی
فنرزنی لوله فاضلاب خیابان سهروردی

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان سهروردی

خدمات فنرزنی لوله فاضلاب خیابان سهروردی تهران توسط لوله بازکن های نمایندگی لوله بازکنی منطقه 7 تهران بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به لوله های فاضلاب انجام می گردد. فنرزدن لوله فاضلاب خیابان سهروردی شمالی و جنوبی شامل:

فنرزدن لوله فاضلاب حمام، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی، فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، فنرزدن لوله تراس – پاسیو، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان)، فنرزدن لوله پارکینگ، فنرزدن لوله حیاط خلوت، فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو.

<yoastmark class=

لوله بازکنی با فنر تمیز در سهروردی

لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی سهروردی برای رعایت اصول بهداشتی و بازکردن گرفتگی لوله های فاضلاب از فنر های مجزا بکار می گیرند. به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

لوله بازکنی سهروردی شبانه روزی
لوله بازکنی سهروردی شبانه روزی

لوله بازکنی سهروردی شبانه روزی

گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در خیابان سهروردی تهران نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

فنرزنی لوله حمام سهروردی
فنرزنی لوله حمام سهروردی

فنرزنی لوله حمام سهروردی

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه خیابان سهروردی

گرفتگی لوله های آشپزخانه (زیر سینک، کفشوی آشپزخانه، لوله لباسشویی) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنرزدن دارد. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟ باز کردن گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

فنرزنی توالت ایرانی سهروردی شمالی و جنوبی

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق میفتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست؟ این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های شعبه لوله بازکنی سهروردی با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

فنرزنی توالت فرنگی سهروردی شمالی و جنوبی
فنرزنی توالت فرنگی سهروردی شمالی و جنوبی

فنرزنی توالت فرنگی سهروردی شمالی و جنوبی

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود.

اما لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی سهروردی با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

فنرزنی لوله پشت بام خیابان سهروردی

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی سهروردی با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

فنرزنی لوله پارکینگ خیابان سهروردی

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

رفع گرفتگی لوله های سخت سهروردی
رفع گرفتگی لوله های سخت سهروردی

رفع گرفتگی لوله های سخت سهروردی

اکثرا مردم برای بازکردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود. اما روش بازکردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند. سخت ترین گرفتگی لوله ها را در سهروردی تهران به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر شعبه لوله بازکنی سهروردی بسپارید.

بیرون آوردن اشیا از لوله خیابان سهروردی
بیرون آوردن اشیا از لوله خیابان سهروردی

بیرون آوردن اشیا از لوله خیابان سهروردی

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در سهروردی تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید. همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد.

 تخلیه چاه سهروردی شبانه روزی
تخلیه چاه سهروردی شبانه روزی

تخلیه چاه سهروردی شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. شعبه لوله بازکنی سهروردی افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز تخلیه چاه سهروردی شمالی و جنوبی را هم به بهترین شکل به همشهریان در سهروردی تهران ارائه دهد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه
 • تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو در سهروردی
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در سهروردی

دیگر خدمات شعبه سهروردی

 • تعمیر و بازسازی کف حمام سهروردی:
  ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی سهروردی:
  تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی سهروردی.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی سهروردی:
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت سهروردی:
  لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
  لوله کشی سرد و گرم سهروردی:
  لوله کشی سرد و گرم در سهروردی، لوله کشی فاضلاب ساختمان در سهروردی، نصب شیرآلات ساختمان سهروردی.

محدوده شعبه لوله بازکنی سهروردی 

لوله بازکنی پل سید خندان لوله بازکنی خیابان محبی
لوله بازکنی خیابان برازنده لوله بازکنی خیابان سراب
لوله بازکنی خیابان قرقاول لوله بازکنی خیابان خرمشهر
لوله بازکنی خیابان بسطامی لوله بازکنی خیابان شریف
لوله بازکنی خیابان ابن یمین لوله بازکنی خیابان فیروزه 
لوله بازکنی خیابان اشراقی لوله بازکنی خیابان سرمد
لوله بازکنی میدان پالیزی لوله بازکنی خیابان نقدی
لوله بازکنی خیابان شهید قندی لوله بازکنی خیابان هویزه
لوله بازکنی خیابان کنگاور لوله بازکنی خیابان متحیری
لوله بازکنی خیابان توپچی لوله بازکنی خیابان نیکوقدم
لوله بازکنی خیابان افشارجوان لوله بازکنی خیابان حسینی
لوله بازکنی خیابان کوروش لوله بازکنی خیابان باغ
لوله بازکنی خیابان کوشش لوله بازکنی خیابان مطهری
لوله بازکنی خیابان شهرتاش لوله بازکنی خیابان سهروردی جنوبی
لوله بازکنی خیابان امامی لوله بازکنی خیابان زاهدان
لوله بازکنی خیابان بهشتی لوله بازکنی خیابان اورامان
لوله بازکنی خیابان باسقی لوله بازکنی خیابان نوبخت
لوله بازکنی خیابان میرزای زینالی لوله بازکنی خیابان ملایری پور
لوله بازکنی خیابان گودرزی لوله بازکنی خیابان بهار شیراز
لوله بازکنی خیابان کاووسی فر لوله بازکنی عباس آباد

شعبه لوله بازکنی سهروردی تهران برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه فاضلاب مفتخر است با تمامی واحدهای اداری چه دولتی و چه خصوصی، شرکت‌ها و رستوران‌ها، کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در این منطقه را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]

4 دیدگاه

 • مرسی از خدمات خوبتون سرویسکاری که فرستادید به منزل ما بدون کثیف کاری و با قیمت مناسب مشکل گرفتگی لوله فاضلاب رو انجام داد.
  خواستم اطلاع رسانی کنم🌷🌷🌷

 • لوله بازکنی سهروردی خیابان امامی توسط لوله بازکنی که فرستادید خیلی سریع و تمیز انجام شد ممنونم🙏❤

 • گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه توسط لوله بازکنی که فرستادید بسیار عالی انجام شد تشکر از خدمات خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *