خدمات لوله بازکنی در منطقه شهرآرا یکی از خدماتی است، که توسط متخصصین در گروه فنی لوله بازکنی 24 به صورت فوری و 24 ساعته ارائه میگردد. اگر با مشکلاتی مانند گرفتگی لوله های آشپزخانه، حمام، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، سرویس بهداشتی، تراس و غیره مواجه شده‌اید. می‌توانید با یک تماس از کلیه خدمات فنی لوله بازکنی شهرآرا توسط این گروه فنی باسابقه بهره‌مند شوید. کلیه خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب با گارانتی کامل و با کیفیت بالا انجام شده و لوله‌های باز و تمیز تحویل مشتری داده می‌شود.

خدمات لوله بازکنی شهرآرا با ضمانت + پشتیبانی چندماهه لوله بازکنی 24

خدمات لوله بازکنی شهرآرا با ضمانت + پشتیبانی چندماهه

گروه فنی لوله بازکنی 24 کلیه خدمات لوله بازکنی شهرآرا را با پشتیبانی چند ماهه و ضمانت نامه کتبی به ساکنین محترم منطقه غرب تهران ارائه میدهد. ارائه ضمانت در هر نوع خدماتی از جمله خدمات فنی لوله بازکنی شهرآرا باعث بالا رفتن کیفیت و رضایت مشتریان عزیز می شود، ما در تمام این سالها جهت ارائه خدمات باکیفیت و مناسب به همشهریان عزیز تهرانی همواره از نیروهای متخصص و مجرب در این زمینه استفاده کرده‌ایم. 

☎ شماره لوله بازکنی شهرآرا: 88038099
☎ شماره لوله بازکن در خیابان شهرآرا: 09121875976
✔ زمان حضور لوله بازکن چقدر است: ✔ نهایتا به مدت 20 دقیقه اعزام می شود

که قادر به برطرف کردن هرگونه انسدادی با هر شدتی هستند، کارشناسان ما به دلیل تجربه بالا به سرعت علت هر نوع گرفتگی را تشخیص داده و با انتخاب بهترین روش انسداد را برطرف خواهند کرد. به دلیل اعتماد بالای مدیریت محترم این گروه فنی لوله بازکنی 24 به تیم کارشناسان خود کلیه خدمات را به صورت تضمینی و با پشتیبانی به همه مشتریان عزیز در سراسر تهران بزرگ ارائه میدهد. ما این تضمین را به شما اهالی ساکن در این منطقه میدهیم، که سرویس‌های ارائه شده در زمینه انواع گرفتگی‌ها به صورت کاملا باز و تست شده تحویل مشتری شود.

 

 لوله بازکنی با حداقل کثیف کاری شهرآرا شبانه روزی لوله بازکنی 24

 لوله بازکنی با حداقل کثیف کاری شهرآرا شبانه روزی

گروه فنی لوله بازکنی 24 در منطقه شهرآرا با کمترین میزان کثیف کاری آماده ارائه خدمات مورد نیاز شما عزیزان و اهالی ساکن در این منطقه می‌باشد. یکی از قوانینی که توسط مدیریت این گروه فنی وضع شده و کلیه پرسنل خدماتی ملزم به تعهد در انجام آن هستند، رعایت نکات بهداشتی در حین کار است. که در زمان انجام کار باید مراقب باشند تا کار با کمترین میزان کثیف کاری در زمان لوله بازکنی شهرآرا صورت گیرد، و در نهایت با تمیز کردن محیط محلی پاک را به مشتریان عزیز ارائه دهند. شما اهالی محترم ساکن در خیابان شهرآرا در زمان  بروز هرگونه مشکلی در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید با یک تماس با گروه پشتیبانی ما از خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در این حوزه بهره‌مند گردید. بعد از تماس شما عزیزان کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان با ابزار مناسب و به روز در کنار شما عزیزان خواهند بود.

 

لوله بازکنی خیابان شهرآرا 24 ساعته 7 روز هفته لوله بازکنی 24

لوله بازکنی خیابان شهرآرا 24 ساعته 7 روز هفته

گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده ارائه انواع خدمات لوله بازکنی خیابان شهرآرا توسط بهترین تکنسین‌های لوله بازکنی در منطقه غرب تهران به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته می‌باشد.

 این خدمات شامل این موارد است:

 1. فنرزدن لوله فاضلاب سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
 2. فنرزنی لوله‌های فاضلاب حمام، تراس، حیاط خلوت، روشویی، حیاط
 3. فنرزدن لوله‌های راه آب کف آشپزخانه، لوله تخلیه ماشین ظرفشویی، لباسشویی
 4. فنرزنی لوله‌های راه آب و نادان پشت بام، پارکینگ
 5. برطرف کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب اصلی و اگو شهری
 6. برطرف کردن گرفتگی‌های شدید با مصالح ساختمانی
 7. برطرف کردن انواع انسداد در لوله‌های فاضلاب شبانه روزی
 8. خارج کردن اشیاء ارزشمند از سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی

در صورت نیاز به هرکدام از این خدمات با پشتیبانی تمام وقت ما در این گروه تماس حاصل فرمایید.

 

علت گرفتگی لوله فاضلاب در شهرآرا چیست؟! لوله بازکنی 24

علت گرفتگی لوله فاضلاب در شهرآرا چیست؟!

گرفتگی لوله‌های فاضلاب به دلایل مختلفی بروز می‌کند، که بوسیله تجهیزات مدرن به راحتی قابل رفع است. این دستگاه‌های مجهز و به روز در اختیار کلیه مراکز معتبر لوله بازکنی شهرآرا قرار دارد، بنابراین شما عزیزان و همشهریان ساکن در منطقه غرب تهران خیابان شهرآرا نگران انسداد لوله‌های فاضلاب خانه و محل کار خود نباشید. در صورت تماس شما با مرکز لوله بازکنی 24 نیروهای تمام وقت و فعال ما به سرعت در محل حاضر شده و اقدام به رفع مشکل خواهند کرد.

دلایل اصلی گرفتگی لوله عبارتند از:

 • گرفتگی و انسداد لوله فاضلاب با چربی
 • گرفتگی و انسداد لوله با مو و پرز 
 • گرفتگی لوله با ورورد مصالح ساختمانی
 • گرفتگی با دستمال کاغذی و نوار بهداشتی
 • گرفتگی با اشیاء و اجسام مختلف
 • گرفتگی با رسوبات ایجاد شده در جداره لوله
 • گرفتگی با فضولات سفت شده انسانی در سرویس بهداشتی

علت گرفتگی لوله آشپزخانه ریختن روغن اضافه غذا و شستن ظروف چرب در سینک و ماشین ظرفشویی است. که روغن پس از سرد شدن سخت شده و به دیواره لوله می‌چسبد و باعث ایجاد انسداد در لوله می شود. وجود مو و پرز در لوله‌های تخلیه حمام و ماشین لباسشویی یکی دیگر از مواردی است، که می‌تواند سبب انسداد فاضلاب و تخلیه نشدن آب از این لوله‌ها میگردد.

گرفتگی با مصالح ساختمانی مانند سیمان یکی از بدترین انواع گرفتگی است، که بیشتر در هنگام نوسازی و بازسازی ساختمان به دلیل بی احتیاطی کارگر ساختمانی ایجاد می‌شود.گرفتگی با دستمال کاغذی و نوار بهداشتی به داخل توالت می‌تواند در همان لحظه و یا به مرور زمان منجر به انسدادهای شدید در فاضلاب سرویس بهداشتی شود. و یکی دیگر از مواردی که می‌تواند باعث مسدود شدن لوله‌ها شود، و شما را با مشکلات متعددی مواجه کند، افتادن انواع اجسام مختلف در لوله فاضلاب است. شما عزیزان در صورت بروز این موارد می‌توانید به سرعت با گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید، و از خدمات مورد نیاز خود در کمترین زمان ممکن برخوردار گردید.

 

لوله بازکنی پشت بام و پارکینگ شهرآرا فوری

به دلیل این که انسداد لوله‌های فاضلاب در هر مکانی مخصوصا در پشت‌بام و پارکینگ، ساختمان‌های مسکونی می‌تواند شما را با مشکلات زیادی مواجه کند. مدیریت گروه فنی لوله بازکنی 24 خدمات فوری را جهت رفاه حال شما عزیزان ساکن در منطقه غرب تهران خیابان شهرآرا را در این گروه فنی راه‌اندازی نموده است. به دلیل آلودگی‌های مختلفی این اتفاق ایجاد می‌کند، مانند بالا آمدن آب و آلوده شدن محیط رفع گرفتگی لوله‌ها باید سریعا انجام شود. زیرا عدم توجه به گرفتگی راه آب و ناودان و پشت بام می‌تواند سبب بروز خرابی در سقف و دیواره‌های ساختمان گردد. در این شرایط شما عزیزان می‌توانید حتی در ساعات پایانی شب از گروه فنی لوله بازکنی 24 در خواست اعزام نیرو و خدمات فوری را داشته باشید.

 

اعزام نیروی لوله بازکنی شهرآرا 20 دقیقه ای لوله بازکنی 24

اعزام نیروی لوله بازکنی شهرآرا 20 دقیقه ای

یکی از مهم‌ترین موارد در زمان بروز مشکل گرفتگی در لوله‌های فاضلاب ساختمانهای مسکونی و اداری ارائه خدمات در مدت زمان کوتاه است. مدیریت گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت ارائه خدمات در مدتی کوتاهتر از 20 دقیقه، در منطقه غرب تهران خیابان شهرآرا تعدای از پرسنل با تجربه خود را در نقاط مختلف و محله‌های اطراف مستقر نموده است. تا به محض تماس شما عزیزان در ساعات مختلف شبانه‌روز و ایام تعطیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز را به شما اهالی محترم ساکن در این منطقه ارائه می‌دهند. علت ارائه این خدمات اهمیت این مشکل و بروز آلودگی‌های میکروبی و محیطی است. زیرا عدم توجه به موقع به این مورد می‌تواند سبب ورود آلودگی به سایر قسمت‌های خانه بشود، با توجه به این مسئله نیروهای اعزامی را از نزدیک‌ترین نقطه برای مشتری اعزام می‌کند.

 

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان شهرآرا فوری لوله بازکنی 24

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان شهرآرا فوری

فنرزنی لوله فاضلاب یکی از روشهای بسیار کاربردی در زمان انسداد لوله‌های فاضلاب است، فنرزن برقی که توسط یک موتور الکتریکی فعال میشود. و به حالت دورانی در لوله به حرکت در میاید، این وسیله مجهز به انواع فنرها در سایزها  آلیاژهای مختلف تولید شده، و جهت رفع انواع گرفتگی‌ها در هر محلی و با هر شدتی می‌باشد. بیشتر کارشناسان و مراکز معتبر در این حوزه جهت رفع هر نوع گرفتگی از این دستگاه پرکاربرد استفاده می‌کنند. زیرا این سیستم لوله بازکنی دارای قدرت و سرعت بسیار بالایی است، و به دلیل نوع حرکت دورانی کلیه مواد چسبیده به دیواره لوله‌های فاضلاب را لایروبی و رسوب‌زدایی کند. 

شما عزیزان در زمان بروز مشکل می‌توانید از خدمات فنرزنی گروه فنی لوله بازکنی 24 توسط متخصصین با تجربه ما برخوردار گردید. در روش لوله بازکنی شهرآرا با فنر برقی به هیچ عنوان نگران آسیب به سیستم لوله‌کشی فاضلاب نباشید، زیرا نیروهای ما تخصص لازم را در زمینه استفاده از این دستگاه را دارا می‌باشند. و در زمان بکارگیری اسن وسیله جهت جلوگیری از آسیب به سرامیک سرویس بهداشتی از روکش مناسب استفاده می‌کنند. به این نکته مهم توجه داشته باشید که فنر می‌تواند به راحتی هر نوع گرفتگی از جمله انسداد لوله با مصالح ساختمانی را باز کند.

ویژگی های متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24

 ویژگی‌های خدمات ارائه شده توسط کارشناسان گروه فنی لوله بازکنی 24 در منطقه 2 شهرداری تهران خیابان شهرآرا شامل این موارد است:

 ✔ ارائه خدمات لوله بازکنی شهرآرا به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی 7 روز هفته
✔ فعال در تمام روزهای سال حتی روزهای تعطیل
ارائه خدمات لوله بازکنی خیابان شهرآرا با کیفیت عالی
✔ ارائه خدمات توسط نیروهای مجرب و باتجربه 
✔ فنرزنی انواع لوله فاضلاب با آلودگی
✔ ارائه خدمات لوله بازکنی شهرآرا کاملا تضمینی
✔ رفع گرفتگی‌های شدید در کمترین زمان

برای استفاده از خدمات فنرزدن لوله فاضلاب شهرآرا توسط این گروه فنی لوله بازکنی 24 کافیست با شماره پشتیبانی تماس بگیرید. همکاران ما در پشتیبانی این گروه پس از دریافت آدرس، تکنسین‌های حرفه‌ای را به محل اعزام می‌کنند. کلیه خدمات رفع گرفتگی لوله در منطقه شهرآرا توسط تیم ما با ضمانت نامه کتبی صورت می‌پذیرد.

راه‌های پیشگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب شهرآرا

برای جلوگیری از ورود مواد زائد و اضافی به درون لوله‌های فاضلاب باید از صافی‌های مناسب برروی راه‌آب و خروجی سینک آشپزخانه و مکانهای دیگر مورد استفاده در ساختمان استفاده کنید. از ریختن باقی مانده روغن پخت و پز را در لوله فاضلاب سینک جدا خودداری کنید، قبل از شستن ظروف چربی و مواد زائد موجود بر روی آنها را پاک کنید. از ریختن دستمال کاغذی در توالت پرهیز نمایید، از ورود مو در راه آب حمام و سقوط اجسام در آن خودداری کنید. رعایت این نکات بسیار ساده می‌تواند از بروز مشکل در کلیه لوله‌های فاضلاب موجود در ساختمان جلوگیری می‌کند، و شما دیگر با این مشکلات در ساعات مختلف روبرو نمی‌شود.

رفع گرفتگی شدید لوله فاضلاب شهرآرا

گرفتگی فاضلاب در برخی موارد به دلیل ورود مواد سخت ایجاد شده است، و ممکن است نیاز به زمان بیشتر و دستگاه قوی جهت رفع آن باشد. که این نوع گرفتگی‌ها میتواند بر اثر ورود انواع مصالح ساختمانی مانند سیمان، گچ، قیر، آهک و غیره اتفاق افتاده باشد. در صورت بروز این موارد به هیچ عنوان نگران نباشید، تیم متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 با تجربه بالا و استفاده از تجهیزات جدید و مناسب قادر به بازگشایی هر نوع گرفتگی هستند. استفاده از روش مناسب جهت رفع این نوع از گرفتگی‌ها بعد از بررسی دقیق توسط متخصص ما در این حوزه از علت بروز مشکل اقدام به رفع این آن در کوتاهترین زمان ممکن می‌کنند.

 

فنرزدن لوله های راه آب آشپزخانه شهرآرا لوله بازکنی 24

فنرزدن لوله های راه آب آشپزخانه شهرآرا

بروز گرفتگی لوله‌های تخلیه و راه آب موجود در آشپزخانه یکی از شایعترین مشکلاتی است، که روزانه با ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس گرفته می‌شود. علت مهم این اتفاق ورود مواد اضافه غذایی و چربی موجود بر روی ظروف است، که در زمان شستشوی ظروف در سینک و ظرفشویی سبب انسداد لوله‌های تخلیه در این محل‌ها میگردد. ورود مداوم مواد زائد و چربی در دراز مدت می‌تواند باعث ایجاد رسوب در دیواره لوله‌های راه آب و فاضلاب شود، که با تنگ شدن مسیر باعث جلوگیری از خروج آب در آنها می‌شود. اما شما عزیزان نگران نباشید زیرا متخصصین باتجربه ما با استفاده از دستگاه فنرزن برقی به سرعت و در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف خواهند کرد. 

گرفتگی لوله فاضلاب لباسشویی معمولا به دلیل ورود ملزومات موجود بر روی لباس‌ها مانند سر زیپ، دکمه، دستما کاغذی، مو، پرز به مرور تنگ شده و دچار انسداد می‌شوند. در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل که با این مشکلات مواجه شدید، می‌توانید با کارشناسان ما در پشتیبانی گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید، و درخواست اعزام نیرو را به آنها اعلام نمایید. تا در کمترین زمان ممکن با به همراه داشتن تجهیزات مناسب و مدرن در کنار شما عزیزان باشند، فنرزن برقی وسیله‌ای بسیار مناسب جهت رفع انواع گرفتگی با هر شدتی می‌باشد، زیرا قدرت و سرعت بالای این دستگاه قادر به تراشیدن انواع رسوبات و خرد کردن اجسام گیرکرده در مسیر لوله فاضلاب است.

 

لوله بازکنی شهرآرا با فنر های تمیز

رفع گرفتگی لوله با فنر در شهرآرا  تهران را لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 با رعایت اصول بهداشتی انجام می دهند. جهت باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان از فنرهای مجزا استفاده می کنند. مثلاً از فنری که برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت استفاده می شود دیگر از آن فنربرای باز کردن لوله های آشپزخانه یا حمام استفاده نمی شود.

فنرزدن لوله فاضلاب شهرآرا با دستگاه ژنراتور لوله بازکنی

✔ فنرزدن لوله کفشور حمام
✔ فنرزدن لوله فاضلاب توالت ایرانی
✔ فنرزدن لوله فاضلاب توالت فرنگی
✔ فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه
✔ فنرزدن لوله تراس – پاسیو
✔ فنرزدن لوله پشت بام (ناودان)
✔ فنرزدن لوله پارکینگ
✔ فنرزدن لوله حیاط خلوت 
✔ فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو
✔ فنرزدن لوله روشویی

روش بازکردن گرفتگی لوله در شهرآرا

اکثر افراد برای باز کردن لوله فاضلاب منزلشان از اسید استفاده می کنند، اسید موجود در بطری لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود. اما روش باز کردن لوله با ژنراتور و فنر برقی ضرری ندارد زیرا در هنگام فوران رسوب داخل لوله قطع شده و مجرای آب باز می شود و سر فنرها فولادی می باشد. لوله آسیب نمی رساند و گرفتگی در مسیر مانند رسوبات و سیمان، ریشه درختان و غیره را به خوبی تراش می دهد.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در خیابان شهرآرا

خارج کردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در شهرآرا تهران، ممکن است روز یا شب اتفاق بیفتد که طلا یا اشیای قیمتی، تلفن یا موبایلی که همراه شما بوده از جیب لباستان در چاه توالت بیفتد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن آن شیئ باشید و وسایل را از توالت بیرون بیاورید.

همشهریان عزیز توجه داشته باشند که به هیچ وجه نباید داخل چاله توالت آب بریزند زیرا این کار مشکل را پیچیده می کند. با ما تماس بگیرید تا ظرف مدت 15 دقیقه نیرویی بفرستیم تا با استفاده از ابزارهای مخصوص جسم رها شده در توالت یا حمام توسط نیروی مجرب ما خارج شود.  در هر زمانی از شبانه روز که با ما تماس بگیرید، سرویسکار ارسال خواهد شد.

 

تخلیه چاه شهرآرا شبانه روزی با پیشرفته ترین تجهیزات لوله بازکنی 24

تخلیه چاه شهرآرا شبانه روزی با پیشرفته ترین تجهیزات

پس از مدتی استفاده، چاه پر می شود و باید تخلیه شود. روش هایی برای این عمل وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. گروه فنی لوله بازکنی 24 مفتخر است که با تجهیزات و دستگاه های به روز، شبانه روز بدون تعطیلی، این خدمت را به شهروندان عزیز شهرآرا تهران ارائه دهد.

تخلیه چاه با مخزن 8000000 و 12000000 لیتری
تانکر بادسان با یک مخزن مکنده که مانند جاروبرقی عمل می کند، فاضلاب را به خوبی تخلیه کنید.
تخلیه انواع چاه فاضلاب با دستگاه مکنده با کمترین آسیب به دهانه چاه فاضلاب
تخلیه چاه و تخلیه سپتیک تانک
 تبدیل چاه های قدیمی و چاه های نشتی به چاه فاضلاب استاندارد.
لایروبی و رنده سازی خاک و پاکسازی چاه و سپتیک تانک توسط نیروهای مجرب

 

محدوده لوله بازکنی شهرآرا گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی پاتریس لومومبا ✔ لوله بازکنی خیابان امین شهرآرا
لوله بازکنی ستارخان ✔ لوله بازکنی خیابان ملکوتی شهرآرا
✔ لوله بازکنی خیابان باقرخان شهرآرا ✔ لوله بازکنی خیابان کوکب شهرآرا
✔ لوله بازکنی خیابان کاج شهرآرا ✔ لوله بازکنی خیابان دشتی شهرآرا
لوله بازکنی فاطمی ✔ لوله بازکنی خیابان شادی شهرآرا
✔ لوله بازکنی خیابان گناباد شهرآرا ✔ لوله بازکنی خیابان امیری شهرآرا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *