گروه فنی لوله بازکنی 24

شهرک نفت تهران در شمال تهران قرار دارد، گروه فنی لوله بازکنی 24 شعبه لوله بازکنی شهرک نفت با تیمی از کارشناسان در این منطقه و محله‌های اطراف آن آماده خدمت‌رسانی به اهالی محترم می‌باشند. گرفتگی و مسدود شدن لوله‌های فاضلاب به علت‌های مختلفی بروز می‌کند، و نیاز به اقدام سریع جهت رفع آن است. متخصصین ما با سال‌ها تجربه در این حوزه فنی و با استفاده از ابزارالات مدرن و پیشرفته آماده ارائه کلیه خدمات فنی مورد نیاز در این زمینه در شهرک نفت و محله‌های منتهی با آن میباشند.

شماره لوله بازکن در شهرک نفت 09121875976
شماره لوله بازکنی شهرک نفت 02122924883 + 02144175400
ساعت کاری گروه فنی لوله بازکنی 24 24 ساعته بدون تعطیلی 7 روز هفته
نوع ضمانت خدمات چیست تحویل لوله باز شده با گارانتی

گرفتگی در محل‌هایی مانند آشپزخانه، توالت، حمام و …. می‌تواند سبب مشکلات زیادی برای اهالی ساختمان‌های اداری و مسکونی گردد. در صورت بروز هرگونه مشکلی در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل رسمی با ما در این مرکز خدماتی تماس گرفته و درخواست اعزام فوری نیرو و تجهیزات را داشته باشید. خدمات لوله بازکنی شهرک نفت توسط متخصصین ما بدون تخریب صورت می‌گیرد، مگر در مواردی که گرفتگی براثر ریخته شدن مصالح ساختمانی مانند سیمان باشد، که مدت طولانی از آن گذشته است.

که به دلیل سفت شدن با هیچکدام از دستگاه‌های مورد استفاده توسط مراکز معتبر قابل رفع نباشد، در این صورت مجبور به تخریب محل و تعویض لوله فاضلاب هستیم. ما بعد از بررسی دقیق و تلاش برای عدم کندن محل در صورت بی‌نتیجه بودن کار با اجازه مالک اقدام به تخریب و رفع مشکل خواهیم نمود. ما به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی در تمام طول سال و شبانه‌روزی در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

هزینه لوله بازکنی شهرک نفت چقدر است؟! گروه فنی لوله بازکنی 24

هزینه لوله بازکنی شهرک نفت چقدر است؟!

قیمت کلیه خدمات لوله بازکنی در تمام مناطق تهران یکسان است، و براثر فاکتورهای مختلفی که بعد از بازدید و بررسی محل و علت آن محاسبه و به مشتریان عزیز اعلام می‌گردد.

فاکتورهای مهم در محاسبه قیمت خدمات لوله بازکنی شهرک نفت به این شرح است:

 1. محل لوله فاضلاب در ساختمان
 2. شدت گرفتگی فاضلاب
 3. نوع انسداد پیش آمده در لوله فاضلاب
 4. علت گرفتگی فاضلاب
 5. خارج کردن اشیاء
 6. خارج کردن مصالح
 7. ارتفاع و عمق فاضلاب
 8. دستگاه‌های بکار رفته در رفع گرفتگی
 9. تعداد مسیرهای مسدود
 10. متراژ فنر
 11. مدت زمان کار برطرف کردن گرفتگی

متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 بعد از مراجعه به محل و بررسی مواردی که در بالا ذکر شده است. هزینه ارائه خدمات مورد نیاز شما را برآورد کرده و به مشتریان عزیز در این منطقه و محله‌های اطراف اعلام خواهند کرد. و در صورت هماهنگی و اجازه از طرف شما به سرعت اقدام به برطرف کردن مشکل می‌کنند.

 

لوله بازکنی شهرک نفت 24 ساعته + پشتیبانی چند ماهه گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی شهرک نفت 24 ساعته + پشتیبانی چند ماهه

متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 در منطقه شهرک نفت تهران مستقر هستند، و آماده خدمت‌رسانی به صورت 24 ساعته به همراه پشتیبانی چند ماهه بعد از ارائه خدمات لوله بازکنی شهرک نفت می‌باشند. به دلیل این که بروز گرفتگی در فاضلاب در هر ساعتی در ساختمان بروز می‌کند، و نیاز به دریافت سرویس فنی سریع دارد.

کارشناسان ما در این منطقه و کلیه مناطق تهران آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته در این محل حضور خواهند داشت، و در صورت نیاز بعد از تماس شما عزیزان به سرعت وارد عمل شده و مشکل را برطرف خواهند کرد. پشتیبانی چند ماهه بعد از انجام این خدمات فنی جهت رفاه حال و آسایش خاطر شما عزیزان ساکن در این منطقه ارائه می‌شود. شما در هر ساعتی از شبانه‌روز و تعطیلات با یک تماس از خدمات تخصصی ما در کمترین مدت ممکن برخوردار خواهید شد.

فنرزنی لوله آشپزخانه شهرک نفت با رعایت بهداشت و کمترین کثیف کاری گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزنی لوله آشپزخانه شهرک نفت با رعایت بهداشت و کمترین کثیف کاری

فنرزنی لوله‌ فاضلاب یکی از روش‌های مناسب و سریع جهت رفع انسداد لوله‌های فاضلاب است. که حتما باید با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی صورت گیرد، یعنی جهت حفظ سلامتی ساکنان ساختمان باید از فنرهای مجزا برای برطرف کردن انسداد لوله‌های تخلیه و فاضلاب آشپزخانه استفاده شود.

متخصصین ما متعهد هستند تا با کمترین میزان آلودگی خدمات را به شما عزیزان ارائه دهند، و بعد از اتمام کار حتما محل را تمیز و بدون ذره ای‌آلودگی تحویل دهند. فنرزن برقی دستگاهی بسیار قوی و سریع با توانایی جرم‌گیری لوله‌های فاضلاب است، که بسیار پرکاربرد بوده و مورد استقبال متخصصین قرار گرفته است. گروه فنی لوله بازکنی 24 با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و به صورت تمام وقت آماده خدمت‌رسانی به اهالی محترم این منطقه و محله‌های منتهی به آن هستند.

انواع خدمات لوله بازکنی شهرک نفت با ارائه فاکتور و گارانتی 100% گروه فنی لوله بازکنی 24

انواع خدمات لوله بازکنی شهرک نفت با ارائه فاکتور و گارانتی 100%

متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده ارائه خدمات لوله بازکنی شهرک نفت با ارائه فاکتور و تضمین 100% به شما عزیزان ساکن در این منطقه می‌باشند. به دلیل این که در ساختمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی و اداری باید مقدار سهم هر واحد در مواردی که گرفتگی در آنجا محل‌هایی مانند پشت بام و پارکینگ که مشاع است بروز کرده، باید حتما فاکتور صادر شود و به مدیریت این مراکز و ساختمان‌ها ارائه شود.

خدمات لوله بازکنی شهرک نفت و فنرزدن توسط کارشناسان ما در این مجموعه خدماتی شامل این موارد می‌شود:

 1. فنرزدن فاضلاب‌های آشپزخانه شهرک نفت
 2. فنرزنی چاه توالت فرنگی و ایرانی
 3. فنرزدن کفشور حمام شهرک نفت
 4. فنرزنی لوله کفشور پارکینگ
 5. فنرزدن لوله ناودان و کفشور پشت بام
 6. فنرزنی و لوله بازکنی شهرک نفت بالکن، حیاط خلوت، حیاط
 7. لوله بازکنی شبانه روزی تهران و فنرزنی لوله های فاضلاب 
 8. خارج کردن اشیاء سقوط کرده در فاضلاب شهرک نفت
 9. تخلیه مصالح ساختمانی از فاضلاب‌ها 

مناطق تحت پوشش در شهرک نفت تهران گروه فنی لوله بازکنی 24

مناطق تحت پوشش در شهرک نفت تهران

کارشناسان ما یا استقرار در مناطق مختلف و محله‌های اطراف شهرک نفت آماده خدمت‌رسانی و رفع هرگونه مشکلی در لوله‌های فاضلاب موجود در ساختمان‌های مسکونی و اداری هستند.

مناطق تحت پوشش شامل این موارد می‌شود:

لوله بازکنی شهرک نفت منطقه 5 لوله بازکنی شهرک نفت منطه 1
لوله بازکنی خیابان نفت لوله بازکنی خیابان الوند
لوله بازکنی خیابان کوهپایه  لوله بازکنی خیابان آبادان
لوله بازکنی خیابان معین لوله بازکنی بلوار شاهد
لوله بازکنی چهاردیواری لوله بازکنی شهرک صدف
لوله بازکنی سیمون بولیوار لوله بازکنی شهرک البرز
لوله بازکنی خیابان 12 بهمن لوله بازکنی شهرک محلاتی

بازکردن گرفتگی با تجهیزات مدرن شهرک نفت شبانه روزی گروه فنی لوله بازکنی 24

بازکردن گرفتگی با تجهیزات مدرن شهرک نفت شبانه روزی

رفع انواع گرفتگی‌ها با تجهیزات مدرن و پیشرفته صورت می‌گیرد، گروه فنی لوله بازکنی 24 با استفاده از دستگاه‌های جدید و قدرتمند آماده خدمت‌رسانی به شما ساکنان محترم شهرک نفت می‌باشند. به علت تفاوت گرفتگی در لوله‌های فاضلاب و شدت آن باید از دستگاه مناسب جهت رفع آنها استفاده شود، در ادامه انواع ابزار مختلف لوله بازکنی شهرک نفت را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

انواع دستگاه‌های لوله بازکنی شهرک نفت به شرح زیر است:

 1. لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا
 2. لوله بازکنی با واترجت
 3. لوله بازکنی با فنرزنی برقی 
 • لوله بازکنی شهرک نفت با پمپ تراکم هوا بسیار قوی است، که در زمان گرفتگی‌های خیلی شدید مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما به دلیل پرتاب کردن مواد زائد موجود در لوله فاضلاب به اطراف و ایجاد آلودگی در محیط در شرایط خیل خاص بکار گرفته می‌شود.
 • لوله بازکنی شهرک نفت با دستگاه واترجت که با فشار آب شدید کار می‌کند، دستگاهی قدرتمند است. که در مواردی خاص مورد استفاده مراکز لوله بازکنی قرار می‌گیرد. مانند ورود مصالح ساختمانی مانند سیمان در لوله که مدت زیادی از ریختن آن درون لوله نگذشته باشد.
 • لوله بازکنی شهرک نفت با فنرزنی برقی لوله فاضلاب دستگاه فنرزن برقی که بوسیله یک موتور برقی فعال می‌شود، و از بسیار سریع و قدرت مند است. و برای رفع انواع گرفتگی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، و جهت جرمگیری لوله‌های فاضلاب بسیار مناسب است.

در صورت بروز هرگونه گرفتگی متخصصین ما بعد از بازدید رایگان از محل و تشخیص علت و شدت انسداد با انتخاب مناسب‌ترین دستگاه توسط کارشناسان مشکل به سرعت برطرف می‌شود.

 

برطرف کردن گرفتگی فاضلاب آشپزخانه شهرک نفت فوری

رفع فوری انواع گرفتگی در آشپزخانه یکی از خدماتی است که توسط کارشناسان ما در شهرک نفت به اهالی ساکن در این منطقه ارائه می‌گردد. گرفتگی معمولا در لوله های تخلیه ماشین‌های لباسشویی به علت ورود پرزهای لباس و دکمه، زیپ یا دستمال کاغذی موجود در جیب آنها بروز می‌کند.

که به مرور زمان و به مدت طولانی می‌تواند سبب انسداد کامل در این محل گردد، گرفتگی در سیفون سینک ظرفشویی و لوله تخلیه ماشین ظرفشویی به علت ورود چربی‌های اضافه موجود برروی ظروف و مواد غذایی مانده بر روی آنها بروز می‌کند.

که به دلیل استفاده مکرر از این محل‌ها در درازمدت رسوبات چرب و چسبناکی در لوله ایجاد می‌شود، و بعد از مدتی به طور کامل دچار انسداد می‌گردد. اما شما عزیزان در این منطقه نگران نباشید، زیرا نیروهای فعال تمام وقت ما مستقر در مناطق و محله‌های اطراف بعد از تماس شما به سرعت در کنار شما خواهند بود.

 

 

فنرزنی لوله فاضلاب توالت شهرک نفت بدون تعطیلی

دستگاه فنرزن برقی که وسیله‌ای بسیار پرقدرت و کاربردی در انجام خدمات لوله بازکنی شهرک نفت است، توسط کارشناسان ما جهت رفع انواع گرفتگی در لوله‌های سیفون انواع توالت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. عمده‌ترین دلایل رخ دادن مسدودی در سرویس‌های بهداشتی انداختن دستمال‌های کاغذی، صابون، اشیاء باارزش مانند گوشی تلفن، زیورآلات و پرشدن فضولات، افتادن نوار بهداشتی و …. می‌باشد.

در صورت بروز این اتفاق حتی در ایام تعطیلات رسمی ما ساکنین محترم شهرک نفت می‌توانید، در هر زمانی از روزوشب با ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید. بعد از تماس شما عزیزان و دریافت آدرس از شما نیروهای شبانه‌روزی ما به سرعت به محل مراجعه کرده و اقدام به برطرف کردن مشکل انسداد لوله می‌شوند.

در برخی موارد ممکن است این گرفتگی به حدی شدید یا قطر لوله سیفون کم باشد، که دستگاه‌های مختلف قادر به رفع آن نباشد، و باید گفت که متاسفانه باید محل تخریب و لوله سیفون تعویض گردد.

برطرف کردن گرفتگی در حیاط و حیاط خلوت شهرک نفت با قیمت مناسب گروه فنی لوله بازکنی 24

برطرف کردن گرفتگی در حیاط و حیاط خلوت شهرک نفت با قیمت مناسب

حیاط و حیاط خلوت از محل‌هایی در ساختمان‌ها است، که به دلیل مسقف نبودن با ورود گردوغبار و شاخ و برگ درختان و افتادن اجسام مختلف دچار گرفتگی می‌شود. و در برخی موارد علت بروز این اتفاق ریشه درختان موجود در حیاط است، که می‌تواند باعث انسدادهای شدید در این محل گردد. در صورت بروز این مشکل به سرعت با مراکز و شرکت‌های معتبر لوله بازکنی شهرک نفت ارتباط گرفته و در خواست اعزام سریع نیرو را داشته باشید.

تکنسین‌های ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 بعد از تماس و گزارش شما در خصوص بروز گرفتگی در این محل‌های به سرعت به محل مراجعه کرده، و بعد از بررسی دقیق از محل و انتخاب دستگاه مناسب در سریع‌ترین زمان ممکن انسداد را برطرف خواهند کرد. در برخی موارد که ریشه درختان وارد سیستم لوله‌کشی فاضلاب شده و سبب شکسته شدن لوله و انسداد شدید آنشده است. 

باید محل مورد نظر تخریب شود، و بعد از تعویض لوله و خارج کردن ریشه درخت مشکل برطرف گردد. متخصصین ماحتی در زمان بارش‌های شدید فصلی در زمان بروز مشکل در این محل‌ها به سرعت در کنار شما خواهند بود. کلیه خدمات ارائه شده توسط نیروهای ما در این مرکز با قیمت مناسب و منصفانه انجام خواهد گرفت.

لوله بازکنی بر اثر ورود قیر شهرک نفت تمام مناطق

در برخی موارد در زمان باسازی و نوسازی محل‌هایی مانند کف آشپزخانه، توالت، پشت بام و حمام که نیاز به قیرگونی و ایزوگام دارد. ممکن است براثر بی‌احتیاطی کارگران مقداری قیر وارد مسیر راه آب و ناودان در این محل‌ها شود. که می‌تواند سبب بروز گرفتگی‌های شدید در این محل‌ها گردد، همچنین در فصل تابستان و گرمای تابستان تابش خورشید به ایزوگام می‌تواند باعث آب شدن قیر و وارد شدن آن به درون ناودان و کفشور پشت بام شود.

در صورت بروز این اتفاق در هرکدام از این محل‌ها حتی در زمان بارش باران می‌توانید با گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید، و تقاضای اعزام نیروهای متخصص را از ما داشته باشید. همکاران ما در زمان تماس شما عزیزان با این مرکز با دریافت اطلاعات کامل از علت و شدت گرفتگی به سرعت کارشناسان را به همراه تجهیزات مناسب به محل اعزام خواهند کرد. در برخی موارد بعد از بروز این مشکل از روش‌های خانگی مانند استفاده از مواد حلالی مانند نفت استفاده می‌شود.

که می‌تواند سبب باز شدن درز لوله‌ها در سیستم فاضلاب شود، که در نهایت باعث نشتی آب به درون سقف و کف ساختمان می‌گردد. که هزینه سنگین بنایی را به شما تحمیل می‌کند، بنابراین برای جلوگیری از بروز این اتفاق بهترین راه در صورت وقوع این مشکل در هر محل به سرعت با به مراکز معتبر خدمات لوله بازکنی شهرک نفت تماس گرفته و درخواست کمک نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *