لوله بازکنی شهرک ژاندارمری

لوله بازکنی شهرک ژاندارمری


شعبه لوله بازکنی شهرک ژاندارمری با سابقه طولانی و استفاده از تجهیزات مناسب به صورت 24 ساعته و در تمام 7 روز هفته بی‌وقفه آماده خدمت رسانی در زمان بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب در مکان‌های مختلف مانند: ساختمان‌های اداری، مسکونی، تجاری، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها وغیره می‌باشد.

لوله بازکنی در شهرک ژاندارمری با سه شیفت به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز‌های سال به شما عزیزان، حاضر به خدمت رسانی می باشد. چاه بازکنی در شهرک ژاندارمری بدون کثیف کاری، بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت با ضمانت فاکتور انجام می‌گردد.

شماره شعبه لوله بازکنی شهرک ژاندارمری 02144175400
ارتباط با پشتیبانی 09121875976
ضمانت خدمات لوله باز کنی ضمانت با فاکتور
سطح مهارت لوله باز کن 100/100

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب شهرک ژاندارمری

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با فنر برقی در شهرک ژاندارمری

شعبه شهرک ژاندارمری زیر نظر نمایندگی لوله بازکنی منطقه 2 تهران است، و همکاران ما برای رعایت اصول بهداشتی و باز کردن گرفتگی لوله‌ها از فنر‌های مجزا استفاده می‌کنند. به طور مثال از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی استفاده می‌شود، مجددا در قسمت لوله‌های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

فنر زنی لوله فاضلاب شهرک ژاندارمری

فنرزنی لوله فاضلاب شهرک ژاندارمری

فنرزنی لوله فاضلاب شهرک ژاندارمری تهران توسط لوله باز کن‌های گروه فنی لوله بازکنی 24 بدون کثیف کاری، بدون کنده کاری و بدون آسیب زدن به لوله انجام می‌گردد. خدمات فنرزدن چاه فاضلاب شهرک ژاندارمری عبارت است از:

فنرزدن لوله فاضلاب حمام، فنرزدن چاه توالت ایرانی، فنرزدن چاه توالت فرنگی، فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه – راه آب فاضلاب زیر سینک ظرفشویی – لوله خروجی لباسشویی)، فنرزدن لوله تراس – پاسیو، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان)، فنرزدن لوله پارکینگ، فنرزدن لوله حیاط خلوت ، فنرزدن لوله فاضلاب شهری.

لوله باز کنی شهرک ژاندارمری شبانه روزی

شماره لوله باز کنی در شهرک ژاندارمری شبانه روزی

گرفتگی لوله‌های فاضلاب ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در شهرک ژاندارمری تهران نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران داشته باشید. اصلا نگران نباشید با شماره 09121875976 شعبه لوله بازکنی شهرک ژاندارمری تماس بگیرید تا کمتر از 15 دقیقه متخصص لوله باز کن را به منزل شما ارسال خواهد کند، تا مشکل گرفتگی راه آب فاضلاب بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام شود.

باز کردن گرفتگی حمام شهرک ژاندارمری

باز کردن گرفتگی راه آب کفشور حمام شهرک ژاندارمری

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می‌افتد یا قطر لوله کم باشد، یا ممکن است با انداختن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام مسدود شود. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام:

برای باز کردن گرفتگی چاه حمام، این کار را با خیال راحت به دست لوله باز کن‌های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

خدمات فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه خیابان شهرک ژاندارمری

گرفتگی لوله‌های آشپزخانه (زیر سینک – کفشور آشپزخانه – لوله لباسشویی) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می‌شود. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه:

باز کردن گرفتگی لوله‌های آشپزخانه را به همکاران ما بسپارید، تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله باز کنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

باز کردن گرفتگی چاه توالت ایرانی شهرک ژاندارمری

گرفتگی چاه توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق می‌افتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی: این نوع گرفتگی معمولا توسط نیرو های شعبه لوله باز کنی شهرک ژاندارمری با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می‌شود.

باز کردن توالت فرنگی شهرک ژاندارمری

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی شهرک ژاندارمری تضمینی

انجام خدمات باز کردن گرفتگی چاه توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود. جنس توالت فرنگی از سرامیک هست و با فنرزدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می‌رسد، حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می‌شود.

اما لوله باز کن‌های گروه فنی لوله بازکنی 24 با همراه داشتن دستگاه لوله باز کنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می‌کنند . شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافی است با شماره 09121875976 تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع شود.

باز کردن گرفتگی لوله پشت بام با فنر بلند شهرک ژاندارمری

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می‌دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می‌کند و در نهایت لوله کیپ می‌شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام:

برای باز کردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله باز کن های گروه فنی لوله بازکنی 24 با همراه داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را تضمینی رفع می‌کنند.

باز کردن گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط خلوت شهرک ژاندارمری

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می‌کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما می‌توانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره 02188038099 تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن مشکل رفع شود.

باز کردن گرفتگی لوله شهرک ژاندارمری

روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب شهرک ژاندارمری

اکثرا مردم برای باز کردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می‌کنند، این محلول چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می‌شود. اما روش باز کردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد، چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراشیده و راه آب باز می‌شود.

همچنین سر فنر از جنس فولاد هست و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و غیره را به خوبی تراش می‌دهند.  سخت‌ترین گرفتگی لوله فاضلاب در شهرک ژاندارمری را به دست لوله باز کن باتجربه و ماهر گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید.

درآوردن اشیا از چاه توالت شهرک ژاندارمری

درآوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام شهرک ژاندارمری

ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق بیفتد که طلا یا اشیاء قیمتی، گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت بیفتد و شما عزیزان به فکر درآوردن آن از چاه توالت باشید.

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت‌تر شود، با شماره 09121875976 شعبه لوله بازکنی شهرک ژاندارمری تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال شود. همکاران ما با ابزارآلات مخصوص اشیاء را از چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه بیرون می‌آورند، شما در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال خواهد شد.

درآوردن طلا از چاه توالت شهرک ژاندارمری

درآوردن طلا از چاه توالت یا حمام شهرک ژاندارمری

بعضی از موارد اتفاق می‌افتد که حلقه ازدواج داخل چاه توالت یا چاه حمام می‌افتد. با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این مسئله تکرار می‌کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند بیرون بیاورد.

تخلیه چاه شهرک ژاندارمری

تخلیه چاه شهرک ژاندارمری شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر می‌شود و نیاز به تخلیه چاه است. روش‌هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. شعبه لوله بازکنی شهرک ژاندارمری افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه‌های به روز تخلیه چاه شهرک ژاندارمری را به بهترین شکل به شما عزیزان در این منطقه انجام دهد.

خدمات تخلیه چاه شهرک ژاندارمری

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه .
 • تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک .
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب.
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب.
 • حفر چاه نو در شهرک ژاندارمری
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در شهرک ژاندارمری

سایر خدمات شعبه در شهرک ژاندارمری

 • تعمیر و بازسازی کف حمام:
  انجام خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله‌های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی:
  تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی شهرک ژاندارمری.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی:
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت:
  لوله بازکنی با واترجت را در شهرک ژاندارمری به صورت شبانه روزی انجام می‌دهیم، لوله‌هایی که با دستگاه لوله باز کنی و فنر باز نمی‌شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم:
  لوله کشی سرد و گرم در شهرک ژاندارمری، لوله کشی فاضلاب ساختمان در شهرک ژاندارمری، نصب شیرآلات ساختمان در شهرک ژاندارمری.

محدوده سرویس دهی شعبه شهرک ژاندارمری

بلوار فرزانگان، خیابان میثاق، خیابان آرش، بلوار خرمرودی، خیابان شهید ابراهیمی، خیابان لادن، خیابان سپهر، خیابان فرشتگان، خیابان البرز، خیابان سرسبز، خیابان لاله، خیابان پردیس، بلوار مرزداران، میدان بهشتی، خیابان آزمایش، خیابان اطاعتی، بلوار آریافر، خیابان ایثار، بلوار جانبازان، خیابان کمالو، شهرک پاس، شهرک فرهنگیان.

خدمات و شعبه‌های دیگر مجموعه ما نزدیک به شما عبارت است از:

لوله بازکنی مرزداران، لوله بازکنی گیشا، لوله بازکنی خیابان سازمان آب، لوله بازکنی اهواز لطفا از مقاله‌ها دیدن فرمایید.

گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات مفتخر است با تمامی واحدهای اداری، دولتی و خصوصی، شرکت‌ها و رستوران‌ها، کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در شهرک ژاندارمری تهران را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *