در ابتدا جهت آشنایی شما عزیزان با خدمات حفر چاه در شهر تهران و حومه قبل از هر توضیحی باید بگوییم، حفاری چاه چیست؟ یعنی کندن زمین به صورت استوانه‌ای برای رسیدن به یک عمق مشخص در آن که یک از کارهای بسیار سخت و پیچیده در دنیا به شمار میرود. که نیاز به یک نیروی کار ماهر با مهارت بالا در این حوزه دارد، که قادر به استفاده از ابزارهای خاص جهت انجام این کار باشد. و علاوه بر آن بتواند به خوبی از پس این کار پر خطر و سخت برآید، انواع چاه‌ها و روش‌های حفاری یکی از موارد مهمی است. 

که در عملیات ساختمانی بسیار حائز اهمیت می‌باشد‌، کیفیت و مناسب بودن حفر چاه در هنگام ایجاد چاه آب، رفع گرفتگی‌ها و یا تخلیه آن یکی دیگر از نکات بسیار مهم در این حوزه است. به عنوان مثال، زمانی که چاه فاضلاب به درستی و با توجه به خاک آن منطقه حفر شود. می‌تواند از بسیاری از خطرات جلوگیری کند، هر چاه با توجه به نوع چاه و خاک منطقه حفاری به شکل‌های متفاوت حفر می‌گردد. که موضوع مهمی است و باید به آن توجه شود، گروه فنی لوله بازکنی 24 با تیمی از کارشناسان خبره در این حوزه و همچنین مقنی‌های ایرانی و افغان در تمام مناطق شهر و استان تهران آماده ارائه خدمات حفر چاه می‌باشد.

✔️ شماره پیمانکار خدمات حفاری چاه ✔️ 09121875976
✔️ شماره نمایندگی حفر چاه غرب تهران ✔️ 02144175400
✔️ شماره نمایندگی حفر چاه شرق تهران ✔️ 02177847756
✔️ شماره نمایندگی حفر چاه مرکز تهران ✔️ 02188038099
✔️ شماره نمایندگی حفر چاه جنوب تهران ✔️ 02166369709
✔️ شماره نمایندگی حفر چاه شمال تهران ✔️ 02122924883
✔️ مقنی حفر چاه کن داری بیمه می باشند؟ ✔️ بله تمامی پرسنل بیمه شده می باشند
✔️ ساعات کاری  ✔️ 24 ساعته بدون تعطیلی 7 روز هفته

بهترین شرکت حفاری چاه تهران

راهنمای مطالعه

بهترین شرکت حفاری چاه تهران

شرکت‌های زیادی در تهران آماده خدمت‌رسانی جهت حفر چاه هستند. که از دستگاه‌های حفاری مناسب و متفاوتی برای حفر چاه فاضلاب استفاده می‌کنند. اما نکته مهم و اولیه برای حفر چاه  نوع خاک آن منطقه است، که باید به آن دقت شود. بهترین شرکت حفاری چاه شرکتی است، که با آشنایی کامل و با رعایت صفر تا صد نکات ایمنی خطرات احتمالی را در زمان حفاری به حداقل می‌رساند. 

نکته مهم دیگر این است، که حتما باید کارگران را قبل از ارائه خدمات کندن چاه بیمه کنند و تا خطرات احتمالی را به صفر برساند، ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 با رعایت کلیه موارد استاندارد و لازم در انجام کار آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان و همشهری و هم استانی خود هستیم.

حفاری چاه تهران با کارشناسان برتر

چاه‌های فاضلاب نیز برای دفع آب و مواد زائد مورد استفاده قرار می‌گیرد. مانند فضولات انسانی، از انواع خدمات حفر چاه فاضلاب می‌توان به حفر چاه توالت و فاضلاب اصلی رایزر همچنین فاضلاب شهری اشاره کرد. نکته مهمی که باید مورد توجه باشد، این است که حفر چاه در خاک‌های شنی به دلیل جذب آب بسیار بالا از کیفیت و عمر مفید بالاتری نسبت به سایر خاک‌ها برخوردار است.

چون مواد جامدی مانند چربی‌های مواد غذایی، صابون حمام و غیره که در چاه وارد می‌شود، این نوع زمین‌ها بسیار بیشتر از زمین‌های دیگر قدرت جذب دارند. قبل از هر اقدامی جهت کندن و حفر انواع چاه‌ها حتما از مراکز معتبر در این حوزه درخواست دریافت مشاوره توسط کارشناسان ماهر را داشته باشید، و با صلاح دید این افراد اقدام به کار نمایید. ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 آمادگی ارائه مشاوره و کارشناسی به شما عزیزان را در سرتاسر شهر و استان تهران داریم. می‌توانید با تماس با همکاران ما و یا مدیریت درخواست اعزام این متخصصین را به محل مورد نظر خود داشته باشید.

نحوه حفاری انواع چاه در تهران

نحوه حفاری انواع چاه در تهران

حفاری چاه در تهران با گروه فنی لوله بازکنی 24 توسط مقنی ایرانی و افغانی به انتخاب شما عزیزان انجام می‌شود، که جهت انجام این خدمات از ابزارهایی مختلفی استفاده می‌شود.

ابزار مورد استفاده جهت حفاری چاه شامل این موارد است:

 • آسانسور برای حفر چاه فاضلاب
 • دبل‌های مخصوص بالابر
 • کلاه ایمنی
 • کمربند ایمنی برای انتقال مقنی
 • بیل حفاری
 • هیلتی
 • یک فن
 • شلنگ انتقال اکسیژن

نکته بسیار مهمی که باید مورد توجه قرار دهید، این است که برای انجام خدمات حفاری حتما از مراکز و افراد متخصص با سابقه کار بالا جهت انجام خدمات دعوت به همکاری نمایید. استفاده از افراد غیرماهر در زمان حفر چاه خطرات جانی شدید ناشی از سقوط در چاه، گازگرفتگی و … را برای شما به دنبال خواهد داشت. گروه فنی لوله بازکنی 24 با حضور افراد متخصص و باسابقه بالا به همراه تجهیزات و رعایت استاندارهای لازم آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

نکات مهم حفر چاه سرتاسر تهران

نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشید، این که جهت حفر چاه فاضلاب باید حتما از شرکت‌های معتبر در این زمینه کمک بگیرید. این شرکت‌های حفاری چاه خدمات مناسب و کاملی را به شما عزیزان در سرتاسر شهر و استان تهران ارائه می‌دهند. علاوه بر اینکه به دلیل این که توجه به نوع خاک در هنگام حفر چاه بسیار مهم است، و کارشناسان این حوزه در مراکز معتبر با دقت آن را مورد بررسی و توجه قرار می‌دهند. شما عزیزان همشهری برای انجام این کار می‌توانید از گروه فنی لوله بازکنی 24 و افراد متخصص و حرفه‌ای فعال در این مجموعه فنی کمک بگیرید. متخصصین ما در این گروه فنی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در مناطق 22 گانه تهران و حومه این استان بزرگ هستند.

هزینه و عوامل موثر بر قیمت حفر چاه شهر و استان تهران

عوامل زیادی در محاسبه هزینه حفر چاه در هر شهر و استانی موثر است، از جمله این موارد در انجام خدمات کندن انواع چاه می‌توان به اندازه و عمق ، محل قرار گیری چاه، نوع خاک و فاضلاب، روش دستی و ماشین‌آلاتی که جهت انجام کار مورد استفاده قرار می‌گیرد اشاره کرد. معمولا حفر چاه در تهران به دو روش صورت می‌گیرد، با ماشین‌آلات و روش‌های دستی که کاملا با هم متفاوت هستند. نکته مهم دیگر این که اگر چاه دارای میله است و انباری ندارد، اندازه آن بر اساس طول آن محاسبه شود. در صورتی که چاه دارای انبار باشد، جهت تعیین قیمت اندازه آن برحسب حاصل ضرب طول، عرض و ارتفاع و مساحت انبار 2 برابر ضرب در طول، عرض و ارتفاع محاسبه می‌گردد. نکته مهم دیگری که باید مورد توجه قرار داد این است که، در زمین‌های سخت حفر چاه بوسیله کمپرسور انجام می‌شود، و قیمت آن به صورت توافقی بین مالک کار و متخصصین حفر چاه محاسبه و تعیین می‌گردد. هزینه حفر چاه در تهران طبق قوانین تعیین شده صورت می‌گیرد، حفر چاه دستی توسط متخصصین گروه فنی لوله بازکنی با کمترین قیمت انجام خواهد شد. ما در این مجموعه فنی در تلاش هستم تا با پایین‌ترین هزینه ممکن خدمات مورد نیاز شما عزیزان همشهری را ارائه دهیم.

استانداردهای حفر چاه در شهر و استان تهران

استانداردهای حفر چاه در شهر و استان تهران

حفر چاه مانند هر کار فنی دیگری نیاز به استانداردهای خاصی خود دارد. که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

 1. تعیین محل دقیق چاه
 2. عمق چاه
 3. حجم چاه
 4. عبور نکردن لوله‌های آب سرد و گرم از دهانه چاه
 5. مشخص کردن دقیق دهانه چاه
 6. حفردر مکانی مناسب جهت نیاز به تخلیه چاه
 7. حفر چاه طبق بررسی‌های لازم توسط کارشناس

انواع روش های حفر چاه تهران

حفر چاه به طور معمول به صورت دایره‌ای در داخل زمین صورت می‌گیرد، که معمولاً از عرض 60 سانتی متر تا 200 سانتی متر برای اهدافی مانند رسیدن به آب‌های زیرزمینی، تخلیه فاضلاب از چاه، زمین ساختمانی، تخلیه اضافه ولتاژ، ایجاد سیستم کانال هوا برای مترو و … ساخته می‌شوند. حفر چاه‌های جذب آب باران معمولا به صورت استوانه‌ای یا مربعی است، حفر چاه در تهران روش‌های مختلفی دارد که بر اساس نوع چاه و هدف از حفاری آن تعیین می‌شود.

حفر چاه فاضلاب در سراسر تهران تضمینی، فوری

در زندگی شهری عصر حاضر حفر چاه فاضلاب یکی از نیازهای لازم و پرهزینه است، که به دلیل نبودن امکانات تصفیه در کشور عزیزمان به از آن استفاده می‌شود. شما عزیزان همشهری و هم استانی در صورت نیاز به حفر چاه فاضلاب می‌توانید از خدمات فوری و تضمینی توسط گروه فنی لوله بازکنی 24  برخوردار گردید. کلیه خدمات حفر چاه در سراسر تهران با کارکنان افغانی و  ایرانی طبق درخواست شما و 100% تضمینی ارائه می‌گردد.

حفاری تخصصی و چاه فاضلاب در سراسر شهر و استان تهران

حفاری تخصصی و چاه فاضلاب در سراسر شهر و استان تهران

گروه فنی لوله بازکنی 24 با تیمی از مقنی‌های افغان و ایرانی به همراه کارشناسان خبره در این حوزه به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات حفره چاه در سرتاسر استان تهران می‌باشد. همشهریان عزیز در صورتی که نیاز به حفر چاه فاضلاب داشته باشند، می‌توانند در هر زمان و از هر منطقه‌ای در شهر و استان تهران با ما تماس بگیرند. همچنین برای استعلام هزینه حفر چاه فاضلاب به صورت دستی و مکانیکی در استان تهران می‌توانید هم اکنون با همکاران ما در مرکز پشتیبانی و مدیریت این مرکز معتبر در پشتیبانی این مرکز فنی تماس حاصل فرمایید.

دلایل مهم حفر چاه فاضلاب جدید

یکی از مهمترین دلایل عمر مفید چاه است، که معمولا با توجه به اندازه چاه و میزان استفاده آن برای ساختمان‌های مسکونی ویلایی و یا مجتمع‌های اداری و مسکونی تعیین می‌گردد. اگر چاه با اندازه استاندارد مناسب با آن ساختمان و حفر نشده باشد، و در طی سال بیش از 5 بار نیاز به تخلیه داشته باشد بیشتر مانند یک تانکر عمل می‌کند نه چاه فاضلاب. در نتیجه نمی‌تواند کمکی به جذب آب کند، و چاه به سرعت پر شده و ساکنین را با مشکل مواجه خواهد کرد. جهت رفع این مشکل ما دو راه خواهیم داشت، روش اول قبل از هر کار دیگری باید انجام شود. لایروبی چاه به روش دستی و مکانیکی است، در این روش نیاز به تراشیدن و خارج کردن رسوبات می‌باشد. که کار کمی دارد و می توان چاه را تا چندین سال به صورت تضمینی مورد استفاده قرار داد، در روش دوم جهت رفع مشکل حفر یک چاه جدید که بهترین روش است. حفر یک حلقه چاه جدید که میتواند باعث افزایش عمر مفید چاه در انبار شده و همچنین از ریزش آن جلوگیری کند، و بوی بد موجود در ساختمان نیز از بین میرود.

دلایل مختلف نیاز به حفر چاه جدید که در زیر به برخی از این دلایل اشاره شده است:

 1. چاه قدیمی کارایی خود را از دست داده
 2. چاه موجود متناسب با ظرفیت ساختمان نیست
 3. چاه موجود در معرض ریزش است

مقنی چاه کیست؟

مقنی چاه کیست؟

در اصل مغنی، چاه کن یا کاریزگر یکی از مشاغل بسیار قدیمی در ایران است. گه حتی با وجود تجهیزات و ماشین آلات موجود امروزه باز هم از این نیروی انسانی متخصص جهت حفر چاه‌های مختلف در سرتاسر ایران و تهران هر چند کمتر اما باز هم استفاده می‌شود. زیرا  نیاز به تخصص این افراد برای حفر چاه فاضلاب در برخی موارد احساس می‌شود، به همین دلیل در تهران به خصوص در شرایطی که به دلایل مختلفی مانند زمانی که امکان استفاده از تجهیزات مدرن جهت انجام این کار وجود ندارد. از این افراد متخصص کمک گرفته می‌شود،  در قدیم وظیفه مقنی بیشتر حفر چاه برای رسیدن به سفره‌های آب زیرزمین بوده است. اما امروزه به غیر از چاه آب در حفر چاه فاضلاب و تعمیر چاه فاضلاب هم در صورت نیاز از تخصص این افراد استفاده می‌شود. امروزه با اصول علمی به دست آمده توسط متخصصین این حوزه و شناخت نوع خاک و توجه به شرایط موجود جهت استفاده از تجهیزات پیشرفته در حفر چاه این کار با سرعت بیشتری صورت می‌گیرد.

حفر چاه با حفاری ضربه ای سرتاسر تهران

یکی از روش‌های مرسوم جهت حفر چاه حفاری ضربه‌ای است، دکل‌های حفاری ضربه‌ای که بیشتر برای اکتشاف و نقشه برداری آب بسیار مناسب هستند. که در آنها مته‌های ضربه‌ای برای کندن چاه‌هایی که در سنگ‌های مقاوم باید حفر شوند مورد استفاده قرار می‌گیرد. روش کار آن به این شکل می‌باشد، که مته به طور مرتب از یک ارتفاع ثابت بر روی سنگ  فرود می‌آید. که مجهز به بوم 4 قطبی و دکلی هستند، که توسط یک غلتک برگشتی بر روی آن آویزان شده یعنی در اصل این مته‌ها حرکت رفت و برگشتی دارند.

حفر چاه استان و شهر تهران به روش چاه دوار

امروزه با پیشرفته در تجهیزات حفاری حفر چاه با استفاده از دستگاه‌های حفاری دوار رایج شده است. دستگاه حفاری چرخشی قابلیت استفاده در هر زمینی را دارا می‌باشد، اما باید بگوییم که این دستگاه روی زمین نرم عملکرد بهتری دارد. مته این دستگاه چرخشی در سنگ سخت‌تر عمل می‌کند، جهت انجام حفاری دوار از سر مته فولادی که به انتهای لوله فولادی وصل شده و حرکت چرخشی دارد. که این چرخش به وسیله یک موتور صورت می‌گیرد، گل خنک کننده که برای خنک کردن دهانه چاه از طریق لوله به چاه وارد شده و مجدد از اطراف لوله به دهانه چاه باز می گردد. که از این ماده مخصوص( گل خنک کننده ) در زمان حفاری چاه دوار استفاده می‌شود.

حفر چاه تهران به روش توربین

یکی دیگر از روش‌های رایج جهت حفاری چاه، روش توربین است. که در این روش در زمان حفاری به جای لوله فولادی از توربین استفاده می‌شود. در این روش توربین قسمت متحرک سر مته است، و در عمق چاه  قرار دارد. این روش با سرعت بالاتری نسبت به روش چرخشی حفاری را انجام می‌دهد، همچنین باید گفت که این روش بسیار هم مقرون به صرفه‌تر از روش‌های دیگر است.

زمان مناسب حفر چاه جدید گروه فنی لوله بازکنی 24

زمان مناسب حفر چاه جدید

در صورتی که نیاز به حفر چاه جدید باشد، نکته مهمی که باید قبل از شروع به کار مورد توجه قرار گیرد مقوله زمان است. مناسب‌ترین زمان برای حفر چاه جدید در شهر تهران زمانیست که آب‌های زیرزمینی در سطحی پایین‌تر از حد خود باشد. به این معنی که میزان بارندگی باید در کمترین حد باشد، که در ایران بهترین زمان در تابستان و در ماه‌های مرداد و شهریور است. البته که در حال حاضر که شهر و استان تهران با مشکل کم بارشی مواجه است، در فصول و یا ماه‌های دیگر هم امکان این کار وجود دارد.

مکان مناسب حفر چاه جدید در تهران

زمانی که نیاز به حفر چاه جدید ضروری است، قبل از اقدام به هر کاری ابتدا باید مناسب‌ترین محل را مشخص کرد. برای یافتن مکان مناسب باید به فاکتورهای خاصی توجه داشته باشیم، مانند نوع خاک محلی که قرار است، چاه در آن حفر شود. به این معنی که خاک آن محل باید قدرت و ظرفیت جذب بسیار خوب و حرکت کمی داشته باشد، بنابر این باید از مکان‌های کم تردد جهت حفر چاه استفاده شود.

انواع روش های حفر چاه در تهران با کادر بیمه

روش‌های حفر چاه در تهران بستگی به فضای کار، ابزارآلات حفر چاه و ماشین آلاتی دارد، که در هنگام حفر چاه مورد استفاده قرار می‌گیرند. حفر چاه به روش‌های مختلف صورت می‌گیرد، که از جمله انواع روش‌ها کندن چاه دستی، روش توربینی، مته دورانی یا چرخشی، استفاده از ماشین‌های حفر تونل، اوگر مارپیچی ممتد، مته ضربه‌ای بادی، اوگر میان تهی، مته چکشی، اوگرهای قطر زیاد، حفاری ضربه‌ای، مته دستی حفر چاه و… اشاره نمود. که جهت حفاری چاه فاضلاب در تهران معمولا از روش دایره‌ای که دورانی و چرخش هم گفته می‌شود و یا به صورت دستی  انجام می‌گیرد، که معمولاً  از عرض 60 سانتی متر تا 200 سانتی متر برای کل طبقات اجرا می‌گردد.

گروه فنی لوله بازکنی 24 در زمینه حفر چاه در تهران و تعمیر آن در تمامی نقاط و سراسر استان و پایتخت توسط متخصصین این حوزه و مقنی‌های باتجربه فعالیت می‌کند. و طبق نیاز مشتری به حفر چاه و تعمیر آماده ارائه خدمات باکیفیت و با قیمت مناسب می‌باشد. به این نکته هم اشاره کنیم که کارشناسان ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 تخلیه چاه را با مارپیچ مخصوص انجام می‌دهد، که سبب کم شدن خطر ریزش چاه می‌شود و احتمال این اتفاق را به صفر می‌رساند.

خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما در این حوزه برای همشهریان عزیز تهرانی شامل: حفر انواع چاه فاضلاب در تهران، تخلیه چاه منازل ادارات و مراکز صنعتی، لوله بازکنی و لایروبی چاه ولوله‌های فاضلاب و … می‌باشد. ما از تیمی مجرب جهت حفاری چاه‌های جذبی فاضلاب استفاده می‌کنیم، این افراد با آشنایی کامل به نوع خاک منطقه و نوع کاری که باید در زمان حفاری صورت گیرد. و راه‌های کم شدن خطرات در زمان کار آماده ارائه خدمات می‌باشند، مدیریت این مجموعه فنی جهت آرامش خیال شما در زمان دریافت خدمات و این که کلیه مراحل بدون خطر و دردسر انجام شود، چاه و افراد فعال در این زمینه را بیمه می‌کند. این کار باعث می‌شود که کارگران،  ساکنان و اطرافیان اطمینان داشته باشند، که خطرات حین حفاری به صفر رسیده و بدون استرس کار با کیفیت اجرا خواهد شد. حفر چاه فاضلاب در تهران بیشتر جهت دفع فاضلاب و پسماند صورت می‌گیرد، متخصصین حفاری چاه در تیم فنی مجموعه ما جهت اجرای خدمات لازم جهت حفر چاه و رفع مشکل و نیاز به تعمیر در اسرع وقت در کنار شما خواهند بود. شما در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در این گروه فنی در هر ساعتی از شبانه روز و تمام سال در تماس باشید.

حفر چاه جذبی تهران در کمترین زمان ممکن گروه فنی لوله بازکنی 24

حفر چاه جذبی تهران در کمترین زمان ممکن

معمولا در زمان ساخت ساختمان در بیشتر مواقع سازندگان جهت تخلیه پسماند و فاضلاب این مکان‌ها اقدام به حفر چاه جذبی می‌کنند. البته در آینده با راه‌اندازی سیستم فاضلاب شهری اگو که یک سیستم پیشرفته فاضلاب شهری است، ممکن است کمتر نیاز به حفر این چاه‌ها باشد. اما باید بگوییم که در حال حاضر حفر چاه جذبی، از جمله مواردی است که هم مورد توجه سازنده و هم مالکان است. با توجه به سیستم و جنس خاک زمین‌ها در کشور ما در میان انواع چاه‌ها، حفر چاه جذبی یکی از مناسب‌ترین و بهترین نوع چاه‌های فاضلاب می‌باشد.

این نوع چاه‌ها اغلب با هزینه‌های کمتری نسبت به انواع دیگر حفر می‌شوند، و برای محیط زیست و طبیعت هم مفیدتر هستند. در صورت نیاز به حفاری این نوع از چاه‌های فاضلاب قبل از اقدام به حفر چاه حتما با یک مرکز معتبر و کارشناسان مجرب در این حوزه هماهنگی‌های لازم را جهت دریافت اطلاعات و راهنمایی‌ انجام دهید، متخصصین ما در این گروه فنی لوله بازکنی ارائه دهنده خدمات مشاوره رایگان و بازدید از محل مورد نظر شما هستند.

چاه جذبی چیست؟

در صورت نیاز به حفر چاه جذبی باید به این نکته مهم توجه داشته باشید، که نوع خاک زمین ساختمان شما جهت حفر چاه از چه نوعی است. اگر خاک زمین حاوی رس و خاصیت باتلاقی داشته باشد، و همچنین سطح آب زیرزمینی در آن بالاتر از حد لازم است، به هیچ وجه گزینه مناسبی جهت  حفر چاه جذبی نخواهد بود. چاه جذبی چاه‌ی است، که مواد وارد شده در آن جذب زمین شده و خیلی دیر به دیر پر شود. و هزینه تخلیه و تعمیر آن کمتر از موارد دیگر می‌باشد، این نوع از چاه‌ها مناسب زمین‌هایی است. که خاک آن حاوی شن و ماسه و یا خرد سنگ‌ ‌باشد، به این نوع چاه‌ها جذبی گفته می‌شود. اندازه حفر چاه: اندازه دقیق چاه فاضلاب بین 8 تا 16 متر و اندازه چاه انبار بین 70 تا 95 متر که متفاوت است.

انواع چاه جذبی

چاه‌ها معمولا با اهداف مختلف و کاربردهای متفاوت حفر می‌گردد، که قبل از حفاری باید به کاربرد آن توجه شود. در حالت کلی دو نوع چاه جذبی وجود دارد:

 • چاه جذبی فاضلاب
 • چاه جذبی باران

همانگونه که از نام‌ این نوع چاه‌ها مشخص است، برای دو کاربرد حفر می‌شود. چاه جذبی باران، جهت جذب آب باران و جمع نشدن آن در محل عبور و مرور حفر می‌شود. که در شرایط فعلی کشور و مواجهه ما با کمبود بارش هدایت آب باران به داخل زمین و درون خاک از جمله مواردی است، که ما به شدت به آن نیاز داریم. اما چاه جذبی فاضلاب همانگونه که از نامش مشخص است، علاوه بر فایده‌ای که برای محیط زیست و طبیعت دارد. کمک زیادی به کاهش هزنیه‌های بعدی خواهد کرد، متخصصان این حوزه تأکید بسیاری دارند، که به هیچ وجه آب باران و فاضلاب در یک چاه هدایت نشوند. و حتما حفر آنها به صورت جداگانه و با رعایت کامل نکات انجام گیرد، نکته مهم حفر چاه جذبی که تقریبا کار سختی است. توجه به تکنیک‌های خاص در حفاری آن می‌باشد، که امری کاملا تخصصی محسوب می‌شود. که این عملیات باید حتما توسط متخصص انجام شود، تا خطرات و هزینه‌های اضافه مانند ریزش ناگهانی چاه، و خطر مرگ گریبانگیر شما نشود.

مراحل حفر چاه جذبی تهران گروه فنی لوله بازکنی 24

مراحل حفر چاه جذبی تهران

از جمله اجزای مهم در زمان حفر چاه جذبی گلدان چاه، طوقه، دال آجری یا بتنی سرچاه، میله چاه، انبار پایین چاه و لوله هواکش است. که باید توسط چاه کن حرفه‌ای انجام شود، حتماً قبل از توجه به قیمت حفر چاه فاضلاب از مهارت و تبحر فرد و مرکز ارائه دهنده خدمات حفاری چاه اطمینان حاصل کنید.

معمولا قطر گلوی چاه که ۸۰ تا ۱۰۰ سانتی متر است، و تا به عمق ۵ تا ۱۰ متر، میله یا همان بدنه اصلی چاه، حفر خواهد شد. متخصصین  حرفه‌ای با اطلاع از این که در زمان حفر بدنه، زمانی که به خاکی با قدرت جذب بالا رسیدند، باید انباره پایین چاه را به دو سمت حفر کند اقدام به حفر می‌کند. هنگام حفر انباره چاه، باید به این امر توجه شود که حفاری بر حسب میزان کاربرد آن جلو برود و انبار به درستی حفر شود. و حتما در مراحل پایانی باید هواکش چاه در محل قرار داده شود، که کار این هواکش، خروج گازهای فاضلاب و جلوگیری از برگشت بوی نامطبوع چاه به محیط می‌باشد. که یکی از مراحل بسیار مهم در زمان حفاری است، که باید با دقت و مهارت بسیار بالا انجام شود.

حفر چاه آب باران سراسر تهران گروه فنی لوله بازکنی 24

حفر چاه آب باران سراسر تهران

همانطور که در بالا اشاره کردیم حفر چاه آب باران برای دفع آب باران روی پشت بام و حیاط است، که هر چه مساحت این دو فضا یعنی پشت بام و حیاط بیشتر باشد. تعداد بیشتری چاه باید حفر شود، البته ناگفته نماند که نوع خاک و میزان دفع آب هم تاثیر زیادی بر تعداد آن دارد.

مناطق تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی 24 در استان و شهر تهران

گروه فنی لوله بازکنی 24 در زمینه حفاری انواع چاه فاضلاب  باران در تهران تمامی مناطق تهران را از شمال تا جنوب، از شرق تا غرب و حومه تهران را تحت پوشش دارد، در صورت نیاز به حفر چاه می‌توانید با تماس با این مرکز و دریافت راهنمایی در حوزه و در خواست اعزام نیروی متخصص جهت بازدید و مشاوره بهره‌مند گردید.

حفاری چاه گروه فنی لوله بازکنی 24 در غرب و جنوب غرب تهران

کارشناسان ما در حوزه حفاری انواع چاه در منطقه غرب تهران در این خیابان‌ها و محلات آماده خدمت‌رسانی به اهالی و ساکنین این مناطق هستند. که شامل این موارد می‌باشد:

حفر چاه منطقه پونک حفر چاه منطقه شهران
حفر چاه منطقه آپادانا – آزادی حفر چاه منطقه حصارک
حفر چاه منطقه وردآورد حفر چاه منطقه سعادت آباد
حفر چاه منطقه ستارخان حفر چاه منطقه شهر زیبا
حفر چاه منطقه طرشت حفر چاه منطقه چیتگر
حفر چاه منطقه بلوار فردوس حفر چاه منطقه مهرآباد
حفر چاه منطقه اکباتان حفر چاه منطقه صادقیه
حفر چاه منطقه مرزداران حفر چاه منطقه گیشا
حفر چاه منطقه کن و سولقان حفر چاه منطقه تهرانسر
حفر چاه منطقه دهکده المپیک حفر چاه منطقه جنت آباد

حفاری چاه شمال و شمال غربی و شرقی تهران توسط گروه فنی لوله بازکنی24

مناطق تحت پوشش کارشناسان گروه فنی لوله بازکنی 24 در شمال تهران در مناطق 1 و 2و 3 شهرداری تهران شامل این موارد می‌باشد:

حفر چاه منطقه ولنجک حفر چاه منطقه ظفر 
حفر چاه منطقه کامرانیه حفر چاه منطقه زعفرانیه
حفر چاه منطقه فرمانیه حفر چاه منطقه اقدسیه – کاشانک
حفر چاه منطقه نیاوران حفر چاه منطقه شهرک غرب
حفر چاه منطقه تجریش حفر چاه منطقه شهرک مخابرات
حفر چاه منطقه شریعتی شمال حفر چاه منطقه جردن
حفر چاه منطقه ازگل حفر چاه منطقه محمودیه
حفر چاه منطقه سعادت آباد حفر چاه منطقه درکه
حفر چاه منطقه اختیاریه حفر چاه منطقه جماران
حفر چاه منطقه شهرک نفت حفر چاه منطقه امام زاده صالح
حفر چاه منطقه فرحزاد حفر چاه منطقه چیذر – الهیه
حفر چاه منطقه قلهک حفر چاه منطقه دزاشیب
حفر چاه منطقه ونک حفر چاه منطقه فرشته 
حفر چاه منطقه دروس حفر چاه منطقه آجودانیه
حفر چاه منطقه قیطریه حفر چاه منطقه سوهانک
حفر چاه منطقه دربند حفر چاه منطقه امام زاده قاسم
حفر چاه منطقه اوین حفر چاه منطقه پاسداران
حفر چاه منطقه دولت حفر چاه منطقه شهید محلاتی
حفر چاه منطقه دیباجی حفر چاه منطقه دارآباد
حفر چاه منطقه میرداماد حفر چاه منطقه باغ فردوس

خدمات حفاری چاه جنوب و جنوب شرقی تهران توسط گروه فنی لوله بازکنی 24

ارائه خدمات حفر چاه فاضلاب توسط گروه فنی لوله بازکنی 24 در کلیه مناطق جنوب و جنوب شرقی تهران در مناطق 15، 16، 17، 18، 19، 20 شهرداری تهران به شرح زیر می‌باشد:

حفر چاه منطقه شاپور حفر چاه منطقه توپخانه
حفر چاه منطقه امام زاده حسن حفر چاه منطقه افسریه
حفر چاه منطقه برج طغرل حفر چاه منطقه شهرک شریعتی
حفر چاه منطقه خزانه حفر چاه منطقه راه آهن
حفر چاه منطقه نازی آباد حفر چاه منطقه 17 شهریور
حفر چاه منطقه شهری ری حفر چاه منطقه شهرک ولیعصر
حفر چاه منطقه بازار تهران حفر چاه منطقه شوش و مولوی
حفر چاه منطقه یاخچی آباد حفر چاه خیابان ولیعصر
حفر چاه منطقه عبدل آباد حفر چاه منطقه شهرک فردوس

خدمات حفاری چاه شرق تهران توسط گروه فنی لوله بازکنی 24

خدمات حفر چاه فاضلاب کلیه مناطق شرق و شمال شرق تهران در منطقه 8، 4، 13 و 14 شهرداری توسط کارشناسان باتجربه و باسابقه در گروه فنی لوله بازکنی 24 به شرح زیر می‌باشد:

حفر چاه منطقه شمیران نو حفر چاه منطقه مجیدیه
حفر چاه منطقه سراج حفر چاه منطقه قنات کوثر
حفر چاه منطقه شمس آباد حفر چاه منطقه شیان 
حفر چاه منطقه هنگام حفر چاه منطقه هروی
حفر چاه منطقه وحیدیه حفر چاه منطقه تسلیحات
حفر چاه منطقه حافظیه حفر چاه منطقه اشراقی
حفر چاه منطقه پیروزی حفر چاه منطقه امامت
حفر چاه منطقه قصر فیروزه حفر چاه منطقه نبرد
حفر چاه منطقه آهنگران  حفر چاه منطقه مینای جنوبی
حفر چاه منطقه اندرزگو حفر چاه منطقه آهنگ شرقی
حفر چاه منطقه نارمک حفر چاه منطقه حکیمیه
حفر چاه منطقه بلوار پروین حفر چاه منطقه فرجام
حفر چاه منطقه لویزان  حفر چاه منطقه کرمان 
حفر چاه منطقه حشمتیه حفر چاه منطقه سیدخندان
حفر چاه منطقه لشکر حفر چاه منطقه هفت حوض
حفر چاه منطقه دهقان حفر چاه منطقه خیابان صفا
حفر چاه منطقه شورا حفر چاه منطقه تهران نو
حفر چاه منطقه فلاح حفر چاه منطقه اتیانی
حفر چاه منطقه افراسیاب حفر چاه منطقه چهارصد دستگاه
حفر چاه منطقه هفده شهریور حفر چاه منطقه پاسدارگمنام
حفر چاه منطقه نظام آباد حفر چاه منطقه تهرانپارس
حفر چاه منطقه بلوار سراج حفر چاه منطقه علم و صنعت
حفر چاه منطقه مهران حفر چاه منطقه فدک
حفر چاه منطقه امام حسین حفر چاه منطقه نیروهوایی
حفر چاه منطقه زرکش حفر چاه منطقه دردشت
حفر چاه منطقه زاهد گیلانی حفر چاه منطقه شهید اسدی
حفر چاه منطقه زینبیه حفر چاه منطقه سرخه حصار
حفر چاه منطقه صد دستگاه حفر چاه منطقه دماوند
حفر چاه منطقه سرآسیاب دولاب حفر چاه منطقه دژکام
حفر چاه منطقه شیوار حفر چاه منطقه شکوفه

خدمات حفاری چاه مرکز شهر تهران گروه فنی لوله بازکنی 24

پوشش خدمات حفاری چاه بوسیله متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 در مرکز شهر تهران مناطق، 10، 9، 11، 7،12، 6 شهرداری تهران که به شرح زیر است:

حفر چاه منطقه نامجو حفر چاه منطقه جیحون
حفر چاه منطقه هفت تیر حفر چاه منطقه سلسبیل
حفر چاه منطقه انقلاب حفر چاه منطقه یوسف آباد
حفر چاه منطقه کارون حفر چاه منطقه توحید
حفر چاه منطقه قصرالدشت حفر چاه منطقه بلوار کشاورز
حفر چاه منطقه خوش حفر چاه منطقه فاطمی
حفر چاه منطقه آزژانتین حفر چاه منطقه میدان جهاد
حفر چاه منطقه بریانک حفر چاه منطقه ولیعصر
حفر چاه منطقه نواب حفر چاه منطقه استانبول
حفر چاه منطقه کمیل  حفر چاه منطقه امیرآباد
حفر چاه منطقه کریمخان حفر چاه منطقه دکتر بهشتی
حفر چاه منطقه فردوسی حفر چاه منطقه عباس آباد
حفر چاه منطقه حافظ حفر چاه منطقه طالقانی
حفر چاه منطقه شریعتی حفر چاه منطقه سنگلج
حفر چاه منطقه سهروردی حفر چاه منطقه لاله زار
حفر چاه منطقه جمهوری حفر چاه منطقه بهارستان
حفر چاه منطقه آزادی  حفر چاه منطقه جمالزاده
حفر چاه منطقه استاد معین حفر چاه منطقه منیریه

خدمات 24 ساعته حفاری چاه استان تهران

گروه فنی لوله بازکنی 24 با سال‌ها تجربه در حوزه حفر چاه در شهر تهران آماده ارائه خدمات 24 ساعته در زمینه حفاری چاه می‌باشد. شما عزیزان ساکن در کلیه مناطق و محله‌های تهران می توانید برای استعلام قیمت و درخواست حفاری 24 ساعته در هر منطقه از استان و شهر تهران با ما در از طریق تماس با پشتیبانی ارتباط گرفته و درخواست خدمات مورد نیاز خود را داشته باشید. کارشناسان و مقنی‌های باتجربه ما ما می‌توانند در طی ساعات شب چاه شما را بدون ایجاد سر و صدا و مزاحمت برای همسایگان حفر نمایند. پر شدن دوره‌ای چاه و نیاز به خدمات تخلیه و پشتیبانی و تخصص به همراه تجهیزات مورد نیاز، برای رفع مشکلاتی مانند ریزش و حفر چاه جدید در این گروه توسط متخصصین مجرب صورت می‌پذیرد. نیروهای فعال در این حوزه در این مجموعه فنی این خدمات را با رعایت استانداردهای ایمنی و کیفیت کار بالا، با توجه به خطرات با دانش فنی و تجربه کافی انجام خواهند داد. زیرا اجرای صحیح و اصولی عملیات حفاری دستی یا مکانیزه نیاز به رعایت اصول و استانداردهای لازم دارد، که بدون آنها امکان حفظ کیفیت کار وجود نخواهد داشت. علاوه بر این موارد تعمیر فاضلاب و منهول یکی دیگر از نیازهایی است، که با رعایت این استانداردها و اصول درست خدمات کمک زیادی به کیفیت کار دارد.

دستگاه حفاری چاه دستی

ابزار مورد استفاده در زمان حفر چاه به صورت دستی هنگام حفر دستی چاه شامل کمربند ایمنی برای ورود مقنی به چاه، پنکه جهت چرخض هوا و خارج شدن گاز ، ابزار روشنایی محیط با کمک سیم برق، سطل جهت خارج کردن خاک، کلنگ و چرخ چاه ابزار مهمی هستند، که مورد استفاده قرار میگیرد. حفاری دستی یکی از روش‌های حفاری انواع چاه‌ها می‌باشد، که بیشتر در مناطقی که امکان دسترسی به دستگاه‌های مکانیکی و یا فضای لازم جهت استفاده از ابزارآلات مکانیکی وجود ندارد انجام می‌شود.

مزایا و معایب حفر چاه دستی تهران

از معایب این روش خطر کمبود اکسیژن و سقوط اجسام و خاک در زمان خاکبرداری است، که می‌تواند جان انسان را به خطر اندازد. یکی دیگر از معایب عمق حفاری محدود و سرعت کم در زمان حفاری است، اما مزایای آن هزینه کمتر حفاری می‌باشد، این روش یکی از گزینه‌های مناسبی است که انعطاف‌پذیری بالایی دارد.

حفاری چاه ارت در تهران گروه فنی لوله بازکنی 24

حفاری چاه ارت در تهران

چاه ارت که ارت به معنای زمین است، در اصل حفره ایست که تا رسیدن به رطوبت نسبی خاک حفر می‌شود. و با استفاده از صفحه مسی و سیم مسی به صفحه جوش داده می‌شود، که این صفحه به صورت عمودی قرار می‌گیرد تا حداکثر تماس را با سطح خاک داشته باشد. و در آخر روی صفحه را با بنتونیت پوشایده شده و سیم مسی به بیرون از چاه ارت کشیده و به تابلوی جعبه برق متصل می‌شود. و در برخی موارد در اثر برخورد صاعقه به ساختمان که ولتاژ بالای تولید می‌گردد، توسط چاه ارت خنثی می‌شود. که این موارد از دلایل مهم در لزوم استفاده از این چاه در ساختمان‌ها است، حفر این چاه یکی از موارد بسیار ضروری در زمان ساخت و ساز به شمار میرود. 

به این نکته مهم باید توجه شود که اتصال سیم‌های حفاظتی برق ساختمان با توجه به حساسیت برق ساختمان و حفر چاه ارت، باید توسط افراد متخصص در حوزه برق به صورت اصولی و درست انجام گیرد. یکی از دلایل حفر این چاه، محافظت از ساختمان در برابر صاعقه و برق گرفتگی ناشی از اتصال کوتاه و اتصال برق به بدنه فلزی وسایل برقی ساختمان می‌باشد، که در هر ساختمانی برای حفظ ایمنی ساختمان و ساکنان آن بسیار ضروری است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *