لوله بازکنی در خیابان فردوسی

لوله بازکنی در خیابان فردوسی مرکز تهران را شرکت خدمات فنی رسولی توسط نیرو های خوش اخلاق و کاربلد با سه شیفت فعال کاری به صورت شبانه روزی خدمت رسانی می کند.

لوله بازکنی خیابان فردوسی را به مدت 15 دقیقه ایی سرویس دهی می دهیم و سرویسکار تمام مراحل بازکردن گرفتگی لوله را با حساسیت کامل بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری رفع می کند.

لوله بازکنی میدان فردوسی را تمامی نیرو های شرکت خدمات فنی رسولی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی سرویس دهی می دهند به طور مثال کلیه نیرو های موظف می باشند که از ماسک و دستکش استفاده کنند همچنین لوله بازکن های شرکت الکل ضدعفونی کننده همراه دارند تا خود را ضد عفونی کنند.

[av_buttonrow alignment=’center’ button_spacing=’5′ button_spacing_unit=’px’ av_uid=’av-14fd5a’ admin_preview_bg=”]
[av_buttonrow_item label=’76 59 187 0912 آقای رسولی + مشاوره رایگان’ link=’manually,tel:09121875976′ link_target=” size=’x-large’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’4′ font=’entypo-fontello’ color=’red’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-w9xvi’]
[av_buttonrow_item label=’شعبه فردوسی :44175400′ link=’manually,tel:02144175400′ link_target=” size=’x-large’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’5′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-7j2wm6′]
[/av_buttonrow]

لوله بازکنی در خیابان فردوسی

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’right’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-4xshu6′ admin_preview_bg=”]

فنرزنی در فردوسی

خدمات لوله بازکنی و فنرزنی لوله در فردوسی تهران را با دستگاه های نو و پیشرفته خدمت رسانی می کنیم.

لوله بازکنی با فنر های تمیز

خدمات لوله بازکنی فردوسی تهران را با فنر های تمیز و مجزا ارائه می دهیم، به طور مثال استفاده از فنری که برای باز کردن گرفتگی لوله توالت ایرانی بکار گرفته شده است نباید در قسمت باز کردن گرفتگی لوله آشپزخانه از آن استفاده شود.

لوله بازکنی خیابان در خیابان فردوسی با فنر تمیز

[av_hr class=’invisible’ height=’25’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-ipkmtl’ admin_preview_bg=”]

باز کردن گرفتگی لوله در فردوسی

باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب حمام در فردوسی

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی در فردوسی

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی (وال هنگ) فردوسی

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرف شویی، لوله لباسشویی) فردوسی

باز کردن گرفتگی لوله تراس ( پاسیو ) در فردوسی

باز کردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) در فردوسی

باز کردن گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط در فردوسی

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب شهری ، اگو ، منهول درفردوسی

باز کردن گرفتگی لوله در خیابان فردوسی

[av_hr class=’invisible’ height=’25’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-1qre61′ admin_preview_bg=”]

مهم ترین دلایل گرفتگی لوله

موی بلند

مو یکی از مهمترین دلایل گرفتگی لول ها محسوب می شود. ته نشین شدن مو یا حتی پرز فرش در لوله فاضلاب می تواند گرفتگی های شدیدی را به وجود بیاورد.

رسوب و جرم

هر گونه رسوب در جداره یا کف لوله به مرور زمان قطر لوله فاضلاب را کم می کند و تبدیل به رسوب می شوند. در این شرایط ابتدا با تخلیه کند آب و فاضلاب مواجه خواهید شد که اگر مشکل را برطرف نکنید پس از مدتی لوله با رسوب کاملا مسدود خواهد شد.

روغن و چربی

در تمامی منازل، شرکت ها، هتل ها، رستوران ها و … ظروف روغنی در سینک ظرفشویی شسته می شود و روغن هایی که وارد لوله می شوند به مرور زمان گرفتگی ایجاد می کنند.

افتادن اشیا

اگر شی ای چه کوچک چه درشت داخل لوله بیفتد و آن را خارج نکنید به سرعت باعث گرفتگی های شدید و همچنین رسوب گرفتگی می شود.

اشکال در لوله کشی فاضلاب

اگر لوله های فاضلاب مشکل داشته باشند و استاندارد نباشند باعث گرفتگی می شوند.

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-6blofd’ admin_preview_bg=”]

لوله بازکنی فاضلاب در خیابان فردوسی

لوله بازکنی فاضلاب خیابان فردوسی

در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با فیلم هایی که برای باز کردن گرفتگی لوله های زیر سینک ظرفشویی و توالت ایرانی، توالت فرنگی، پشت بام و حیاط که توسط لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی انجام داده شده است نشان دهیم.

باز کردن گرفتگی لوله زیر سینک ظرفشویی در خیابان فردوسی

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک ظرفشویی + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان گرفتگی لوله اتفاق می افتد.

رفع گرفتگی و باز کردن گیر لوله های کفشوی و زیر سینک و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزن دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

[av_hr class=’invisible’ height=’25’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-e4hzmx’ admin_preview_bg=”]

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی در خیابان فردوسی

گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی معمولا با انداختن دستمال کاغذی در توالت و گرفتگی سیفون توالت ایرانی و …اتفاق میوفتد، این مشکل با فنرزدن به لوله گرفتگی برطرف می شود.

فنر زدن لوله توالت ایرانی را به دست لوله بازکن های باتجربه ما بسپارید تا بدون کثیف کاری گرفتگی را به طور اساسی رفع کنند.

[av_hr class=’invisible’ height=’25’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-c5bejt’ admin_preview_bg=”]

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی در خیابان فردوسی

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی با دستگاه لوله بازکنی و فنر همیشه برای لوله باز کن ها سخت می باشد، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و اگر با حساسیت باز نشود ممکن است به توالت فرنگی آسیب وارد شود یا رنگ کاسه از بین رود.

در همین راستا لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی باز کردن گرفتگی توالت فرنگی را با محافظ فنر باز می کنند تا هیچگونه آسیبی به توالت فرنگی وارد نشود.

[av_hr class=’invisible’ height=’25’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-a5qvx5′ admin_preview_bg=”]

باز کردن گرفتگی لوله پشت بام در خیابان فردوسی

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود و نیاز به فنرزدن دارد. همچنین برای باز کردن گیر لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شرکت با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

[av_hr class=’invisible’ height=’25’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-93zsg9′ admin_preview_bg=”]

باز کردن گرفتگی لوله حیاط و پارکینگ در خیابان فردوسی

گرفتگی لوله حیاط و پارکینگ اکثرا به دلیل شستشوی فرش یا موکت و شستشوی ماشین و … و افتادن اشیا در داخل لوله پارکینگ و حیاط اتفاق می افتد و نیاز به فنرزدن دارد.

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-4a2uxl’ admin_preview_bg=”]

تخلیه چاه خیابان فردوسی

شرکت خدمات فنی رسولی با افتخار یکی از قدیمی ترین موسسات در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی در تهران می باشد و همچنین در خیابان فردوسی تهران فعالیت می کند. خدماتی که در فردوسی تهران در زمینه خدمات تخلیه چاه فاضلاب ارائه می دهیم شامل:

 • تخلیه چاه با تانکر مکنده 6000 هزار لیتری در فردوسی
 • تخلیه چاه با تانکر مکنده 8000 هزار لیتری در فردوسی
 • تخلیه چاه با تانکر مکنده 12000 هزار لیتری در فردوسی
 • تخلیه و پاکسازی سپتیک تانک در فردوسی
 • پمپاژ آب از چاه با پمپ لجن کش و آب کش در فردوسی
 • حفر چاه نو و احداث سپتیک تانک در فردوسی
 • تعمیرات چاه ریزشی در فردوسی
 • تبدیل چاه کهنه به چاه نو در فردوسی
 • لایروبی و کف تراشی چاه در فردوسی

 

تخلیه چاه در خیابان فردوسی

چرا شرکت خدمات فنی رسولی را برای انجام خدمات تخلیه چاه انتخاب کنیم؟

 1. شبانه روزی بودن کلیه خدمات
 2. تمامی نیرو های شرکت باتجربه و کاربلد می باشند
 3. سرویس دهی با جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه تخلیه چاه
 4. اعزام 15 دقیقه ایی تانکر به فردوسی و دیگر مناطق تهران
 5. قیمت تخلیه چاه نیزبا نرخ مصوب اتحادیه
 6. و … .

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’right’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-1zleny’ admin_preview_bg=”]

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت در فردوسی

افتادن اشیا در چاه توالت یکی از اتفاقات بدی است که برای هر کسی میتواند اتفاق بیفتد، اگر اشیا قیمتی مانند انگشتر، گردنبند، حلقه ازدواج یا موبایل همراه، سوئیچ، صابون، اهرم شیر آب و غیره به داخل چاه دستشویی افتاده اصلا نگران نباشید اگر با شرکت خدمات فنی رسولی تماس بگیرید به مدت 10 دقیقه ایی نیروی متخصص با ابزار آلات مخصوص خدمت رسانی می کند و بدون معطلی وقت شی را بیرون می آورد.

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت در خیابان فردوسی

نکاتی که باید پس از افتادن اشیا به چاه توالت رعایت کرد:

 • به هیچ عنوان پس از افتادن شی در چاه توالت سیفون را نکشید.
 • به هیچ عنوان پس از افتادن اشیا در چاه توالت، در چاه توالت آب نریزید.
 • اگر تجربه ای برای خارج کردن وسیله از چاه توالت ندارید بهتر است با سیخ یا میله فلزی کاری انجام ندهید که منجر به رد شدن شی از سیفون و گیر کردن آن در لوله فاضلاب سرویس بهداشتی شود.
 • از فرو کردن دست در لوله توالت خودداری کنید چون لوله فاضلاب 99% ساختمان های تهران بیش از 30 سانت (نیم متر) است و امکان گیر کردن دستتان در لوله و آسیب رسیدن به ساعد یا بازوی شما وجود دارد.
 • اگر راهی برای بیرون آوردن اشیا ندارید بهتر است در اولین فرصت برای در آوردن وسیله از توالت به صورت شبانه روزی از خدمات فنی رسولی استفاده نمایید.

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’right’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-36y921′ admin_preview_bg=”]

لوله بازکنی در محدوده خیابان فردوسی

لوله بازکنی و فنرزنی در میدان فردوسی

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان امام خمینی

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان جمهوری

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان منوچهری

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان نوفل لوشاتو

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان غزالی

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان انقلاب

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان قرنی

لوله بازکنی و فنرزنی در خیابان تقوی

[av_hr class=’invisible’ height=’25’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-3mxixl’ admin_preview_bg=”]

[av_heading heading=’شرکت خدمات فنی رسولی برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه مفتخر است با تمامی واحدهای اداری چه دولتی و چه خصوصی, شرکت‌ها و رستوران‌ها, کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و فنرزنی را در فردوسی تهران را انجام دهد.’ tag=’h3′ style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” margin_sync=’true’ padding=’10’ color=’custom-color-heading’ custom_font=’#000000′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-24sd6h’ admin_preview_bg=”][/av_heading]

[av_hr class=’invisible’ height=’25’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k5jk7t’ admin_preview_bg=”]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *