لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی تجریش خدمتی کاملا تضمینی است که از سوی همکاران ما خدمت اهالی عزیز تجریش ارائه می شود. مجموعه لوله بازکنی 24 ما با سالها سابقه و با بهره گیری از بهترین و متخصص ترین افراد در زمینه لوله بازکنی آماده است تا به صورت 24 ساعته خدمات لوله بازکنی تجریش را به شما ارائه دهد. اگر به دنبال برطرف شدن گرفتگی لوله های فاضلاب منزل خود آن هم با هزینه ای مناسب هستید می توانید در اسرع وقت با ما تماس بگیرید. همکاران ما در سریع ترین زمان خدمت شما خواهند رسید و اقدام به رفع گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان شما خواهند کرد.

شماره تماس شعبه تجریش: 021-22-92-48-83
شماره مستقیم لوله بازکن در تجریش: 0912-187-59-76
ساعت کار شعبه تجریش: 24 ساعته بدون تعطیلی
مقدار کثیف کاری در زمان لوله بازکنی چقدر می باشد؟ بدون کثیف کاری با رعایت تمام نکات بهداشتی

لوله بازکنی تجریش

چرا نمایندگی لوله بازکنی تجریش بهترین گزینه برای خدمت رسانی به شما هست؟

کاملا حق دارید اگر چنین سوالی برای شما پیش آید. در وصف مناسب ترین بودن خود در زمینه امور لوله بازکنی تجریش ترجیح می دهیم موارد زیر را برای شما ذکر کنیم:

 • وقوف کامل به منطقه تجریش و تمامی خیابان های آن
 • رعایت دستورالعمل های ضروری بهداشتی به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کووید 19
 • استفاده از متخصص ترین افراد برای انجام امور لوله بازکنی تجریش
 • هزینه بسیار مناسب نسبت به کیفیت انجام کار
 • اولویت قراردادن انجام کار نسبت به دریافت هزینه
 • تمیزی محل پس از رفع گرفتگی لوله های فاضلاب

لوله بازکنی تجریش 24 ساعته بدون تعطیلی

در هر ساعتی از شبانه روز ممکن است شاهد علائم انسداد در لوله های فاضلاب منزل خود باشید. از طرفی نمی توان حل چنین مشکلی را به تعویق انداخت. چرا که تعویق انداختن امر گرفتگی لوله می تواند به آسیب جدی لوله ها منجر شود که در این حالت هزینه ای به مراتب بیشتر از خدمات لوله بازکنی تجریش را پرداخت خواهید کرد. اما مجموعه ما در هر ساعتی از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شماست.

به محض مشاهده علائم گرفتگی لوله کافیست با لوله بازکنی شبانه روزی تهران در اسرع وقت تماس بگیرید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان خدمت شما برسند. اگر ساکن منطقه تجریش هستید و علائم آزار دهنده و چندش آور گرفتگی لوله را مشاهده می کنید می توانید از طریق راه های ارتباطی (لوله بازکنی شمال تهران) معرفی شده با ما تماس گرفته و با مطرح کرده آدرس منزل خود منتظر خدمت رسیدن همکاران ما باشید.

لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی تجریش در هفت روز هفته

در هر روزی از سال ممکن است لوله های فاضلاب دچارگرفتگی شوند و سبب نگرانی صاحب ساختمان شوند. این وقوع گرفتگی لوله تعطیل و غیر تعطیل نداشته و به محض سفت شدن عوامل ایجاد کننده انسداد افراد نگران مشکلات ناشی از تعویق انداختن رفع گرفتگی خواهند بود.

اما نگران نباشید همکاران ما در هر روزی از هفته آماده خدمت رسانی به شما هستند. اگر شاهد تخلیه شدن آب با سرعت پایین در سرویس بهداشتی یا موارد مشابه هستید می توانید در اسرع وقت با ما تماس گرفته تا همکاران ما در سریع ترین زمان خدمت شما رسند.

هزینه خدمات لوله بازکنی تجریش چقدر است؟

بسیاری افراد به هنگام تصمیم گیری درباره دریافت خدمات ساختمانی مانند لوله بازکنی تجریش به هزینه اش فکر می کنند. اما این را باید در نظر داشت که هزینه محدودی که برای لوله بازکنی تجریش پرداخت می کنید به مراتب به صرفه تر از هزینه برای خرابی های گسترده تر ناشی از تعویق انداختن تعمیرات خواهد بود. حقیقتا هزینه خدمات لوله بازکنی تجریش به موارد مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل تورم می باشد که تقریبا بر تمامی هزینه ها تاثیرگذار است. اما دیگر عامل تاثیرگذار در هر امر ساختمانی از جمله گرفتگی لوله ها سختی کار می باشد. 

به گونه ای که هرچه مواد سخت تری سبب انسداد لوله شده باشند و از بین بردن این گرفتگی ها سخت تر باشد به تبع هزینه بیشتری را خواهید پرداخت. در این باره سخت بودن بازکردن لوله استفاده از تجهیزات پیشرفته مانند فنر های مخصوص لوله بازکنی تجریش را طلب می کند.

اما آنچه برای ما دارای اهمیت است اولویت قراردادن انجام کار نسبت به دریافت پول می باشد. رضایت مشتری برای ما از هر چیزی مهم تر می باشد. البته که کار ما در ساختمان شما تنها با انجام امور لوله بازکنی تمام نمی شود. بلکه پس از انجام خدمات لوله بازکنی تجریش همکاران ما به طور کامل محل انجام لوله بازکنی تجریش را تمیز و عاری از هرگونه آلودگی مانند گرد و خاک خواهند کرد.

لوله بازکنی تجریش

چه زمانی می بایست با لوله بازکنی 24 تماس بگیرید؟

رفع گرفتگی فاضلاب در مواقعی نیاز به استفاده از تخصص افراد متخصص و باتجربه دارد. در این باره می بایست گفت چنانچه موارد زیر را مشاهده کردید در اسرع وقت می بایست با ما تماس بگیرید:

 • تخلیه شدن آب با سرعت کم
 • انتشار بوی بد از فاضلاب
 • تخلیه بسیار ضعیف فضولات
 • و …

 چه عواملی سبب ایجاد گرفتگی لوله و انسداد آن می شوند؟

موارد متعددی در گرفتگی لوله های فاضلاب نقش دارند. برخی از این موارد برای برطرف شدن نیاز به کار سخت و تجهیزات پیشرفته ندارند اما برخی از آنها نیاز به افراد متخصص و تجهیزات پیشرفته دارند. برای نمونه می توان به سخت شدن فضولات اشاره کرد. اما موارد دیگری نیز در بروز چنین مشکلی دخالت دارند. بسیاری از مواقع افراد دلیل ایجاد گرفتگی در لوله های خود را بنایی کردن و ریخته شدن مصالح به هنگام بنایی در لوله های فاضلاب عنوان می کنند. در چنین شرایطی سفت شدن مصالح ساختمانی سبب انسداد لوله های فاضلاب خواهد شد.

پس اگر در ساختمان خود مشغول بنایی هستید مراقب مصالحی مانند سیمان و گچ باشید تا وارد لوله های فاضلاب نشده و سبب انسداد لوله های فاضلاب نشوند. از دیگر دلایل بسیار پرتکرار در انسداد لوله های فاضلاب سقوط اشیا خارجی و چه بسا قیمتی در لوله های فاضلاب است. بسیاری از افراد ممکن است به هنگام استفاده از سرویس بهداشتی از تلفن همراه نیز استفاده کنند. در چنین شرایطی تلفن همراه چنانچه در سرویس بهداشتی سقوط کند قدرت این را دارد

بسیاری از اوقات هم لوله کشی غیر اصولی سبب بازشدن بستر انسداد لوله های فاضلاب می شود. پس لازم است معماران و بنایان عزیز در هنگام ساختمان سازی به اصول لوله کشی واقف بوده و از این راه مانع از ایجاد انسداد احتمالی در لوله های فاضلاب شوند.

لوله بازکنی تجریش

روش های لوله بازکنی تجریش

در تلاش برای لوله بازکنی تجریش از سوی افراد ممکن است روش های مختلفی به کار گرفته شود. برخی از این روش ها از سوی خود صاحب ساختمان انجام پذیر بوده ولی برخی دیگر از روش ها نیاز به تجهیزات پیشرفته و افراد متخصص دارد. بسیاری از افراد به هنگام مشاهده گرفتگی لوله رو به استفاده از تلمبه می آورند.

تلمبه زنی یکی از ساده ترین روش های برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب بخش های مختلف ساختمان می باشد. این روش خطری برای سلامت فرد نداشته و به لوله ها آسیب نخواهد زد. تلمبه زنی با ایجاد مکشی منفی و به سمت بالا سبب خروج موادی خواهد شد که سبب ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب شده اند. این روش به ویژه درباره حمام و آشپزخانه از سوی بسیاری از افراد به کرات مورد استفاده قرار میگیرد. اما تلمبه زنی برای بعضی از بخش های خانه مناسب نبوده و توانایی باز کردن و خروج برخی مواد که در دیواره لوله سفت شده اند را ندارد.

در برخی موارد افراد اقدام به استفاده از محلول لوله بازکن می کنند. محلول لوله بازکن آسیبی به لوله ها نزده و در مواقعی در باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب موفق عمل میکند. اما این محلول هم توانایی باز کردن بسیاری از گرفتگی ها را ندارد.

لوله بازکنی تجریش با دستگاه تراکم هوا

از دیگر روش های بازکردن لوله های فاضلاب می توان به استفاده از دستگاه فشار هوا اشاره کرد. این دستگاه هم درست عین فنر از تجهیزات تخصصی امر لوله بازکنی تجریش می باشد و برای رفع گرفتگی لوله ها در بسیاری از موارد می تواند کارساز باشد. اما باز هم یک روش لوله بازکنی تجریش می ماند که آن را معرفی نکرده ایم اما روشی بسیار کارامد و به درد بخور است.

یکی از روش های بسیار کارساز در مسیر لوله بازکنی فاضلاب ساختمان های مختلف استفاده از فنر می باشد. بهتر است درباره استفاده از فنر های مخصوص لوله بازکنی تجریش یک پاراگراف تخصصی بحث کنیم. پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

لوله بازکنی تجریش

استفاده از فنر برقی لوله بازکنی تجریش

فنر لوله بازکنی تجریش یکی از دستگاه هایی است که تقریبا در باز کردن تمامی انواع گرفتگی لوله های فاضلاب موفق عمل می کند. این فنر ها انواعی دارند. برخی از این فنر ها به صورت دستی و کاملا با دخالت دست عمل میکنند. اما برخی دیگر از این فنر ها دارای موتور در ساختار خود می باشند و به صورت برقی کار میکنند. فنر های برقی دارای دامنه حرکتی گسترده تری می باشند و کارایی بیشتری نسبت به نوع دستی دارند. به گونه ای که فنر های دستی فقط امکان حرکت طولی و در یک جهت را دارند.

اما فنر های برقی به گونه ای دیگر هستند. فنر های برقی دارای حرکت دورانی هستند که سبب برتری آنها نسبت به انواع دستی شده اند. بای استفاده از فنر های برقی و یا دستی می بایست ابتدا نکات ایمنی را رعایت کرده و اقدام به پوشیدن دستکش های مخصوص کنید. سپس فنر را به آرامی وارد لوله کرده و در طول لوله پیش ببرید. در نقطه ای که دیگر نمی توانید فنر را پیش ببرید یعنی نقطه ای که انسداد وجود دارد می توانید دستگاه را روشن کنید. فنر اقدام به حرکت و فعالیت کرده و با هر حرکت بخشی از گرفتگی و مواد ایجاد کننده انسداد را از بین می برد.

“استفاده از فنر را می توان بدون بی شک بهترین روش لوله بازکنی تجریش دانست. این روش می تواند تمامی انواع گرفتگی را باز کرده و مسیر عبور مواد را هموار کند. البته ناگفته نماند که این روش بدون تخصص امکان پذیر نیست. استفاده از فنر نیاز به دقت تخصص و تجربه کافی دارد و افراد ناشی ممکن است سبب آسیب دیدن لوله های فاضلاب شوند.”

فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی در تجریش

از جمله مشکلات رایج و آزار دهنده در ساختمان های اداری و مسکونی، گرفتگی لوله توالت ایرانی و فرنگی می باشد. این مشکل در منزل یا محل کار  بسیار آزار دهنده می باشد. به دلیل گرفتگی چاه توالت بوی نامطبوع و آلودگی شدیدی ایجاد می شود که امکان ماندن در محل وجود ندارد. از دلایل اصلی این مشکل در توالت های ایرانی و فرنگی با رعایت نکردن و  ریزش نوار بهداشتی، دستمال کاغذی، محتویات جیبی یا رسوب تولید شده از فضولات سخت به دیواره لوله های فاضلاب است. همچنین با کمک فنر برقی در کمترین زمان ممکن حل خواهد شد. و پس از اتمام کار و تست مجدد لوله فاضلاب و اطمینان از رفع کامل انسداد محیطی کاملا تمیز توسط نیروهای مجرب ما در این مجموعه به شما تحویل داده می شود.

آیا استفاده از اسید روش مناسبی برای بازکردن لوله های فاضلاب می باشد؟

بسیاری از افراد پس از انجام بسیاری از روش های خانگی رفع گرفتگی لوله اقدام به استفاده از اسید پس از ناموفق بودن روش های دیگر می کنند. آنچه در لوله بازکنی تجریش دارای اهمیت است استفاده از روش هایی است که آسیبی به لوله نمی زنند. در حقیقت اسید به دلیل خاصیت خورندگی خود سبب ایجاد خوردگی در لوله های فاضلاب شده و با ایجاد خوردگی و پوسیدگی سبب آسیب دیدن لوله های فاضلاب می شود. این خوردگی و پوسیدگی نتیجه اش ایجاد نشتی و نم گرفتگی در ساختمان خواهد شد. نیاز به توضیح نیست که این وضعیت چقدر چندش آور و آزار دهنده است.

سقوط اشیا قیمتی در فاضلاب

بسیاری از افراد ممکن است در سرویس بهداشتی از تلفن همراه خود استفاده کرده و بی احتیاطی آنها در این باره سبب خواهد شد تا تلفن همراه از دست افراد به سرویس بهداشتی سقوط کرده و در نهایت دلیلی بر ایجاد انسداد در لوله های فاضلاب شود. البته تلفن همراه تنها چیزی که سبب ایجاد انسداد می شود نیست. بلکه طیفی از اشیا گران قیمت می توانند این مشکل را به وجود آورند. 

برای نمونه می توان به قطعات ساخته شده از طلا که جنبه زینتی دارند اشاره کرد. در این باره هم خروج به موقع شی قیمتی دارای اهمیت است و هم انجام این امر در سریع ترین زمان. به بیان بهتر هرچه زودتر اقدام به خروج شی قیمتی کنید هم شی قیمت را از خر خرابی به دور کرده اید و هم مانع آسیب دیدن لوله های فاضلاب شده اید. اما این کار بسیاری از اوقات از عهده شما بر نمایید. بلکه برای انجام این کار نیاز به افراد متخصص دارید.

اگر شما نیز به هر دلیل سبب سقوط اشیا قیمتی در لوله های فاضلاب شده اید می توانید در اسرع وقت با ما تماس بگیرید. ما در سریع ترین زمان ممکن خود را به شما خواهیم رساند. 

مناطق تحت پوشش ما در منطقه تجریش تهران کجاست؟

لوله بازکنی خیابان شهرداری تجریش لوله بازکنی خیابان ولیعصر
لوله بازکنی خیابان دربندی (مقصود بیک) لوله بازکنی خیابان تهرانی
لوله بازکنی خیابان باهنر لوله بازکنی خیابان هاله
لوله بازکنی خیابان آقا بزرگی لوله بازکنی خیابان اکبری
لوله بازکنی خیابان استانبول لوله بازکنی خیابان افسر
لوله بازکنی خیابان فلسطین لوله بازکنی خیابان شریفی منش
لوله بازکنی خیابان هدیه لوله بازکنی خیابان مهدیه
لوله بازکنی خیابان لطیفی لوله بازکنی خیابان مریم شرقی
لوله بازکنی خیابان خزر لوله بازکنی خیابان گلپاد
لوله بازکنی خیابان پارسا لوله بازکنی خیابان گلنار
لوله بازکنی خیابان مهدیه لوله بازکنی خیابان گلبرگ
لوله بازکنی خیابان الهیه لوله بازکنی غلام جعفری (جعفرآباد)
لوله بازکنی سمت باغ سفارت آلمان لوله بازکنی جلالوند (ارم)
لوله بازکنی سمت باغ سفارت ترکیه لوله بازکنی ملکی (سعدآباد)
لوله بازکنی خیابان فناخسرو (خیابان ثبت) لوله بازکنی خیابان شریعتی

سخن آخر

در این مطلب به بررسی خدمات لوله بازکنی تجریش که توسط مجموعه ما ارائه می شود پرداختیم. به منظور شناخت بهتر شما از امور لوله بازکنی تجریش انواع روش های لوله بازکنی را برای شما شرح دادیم و دانستید که لوله بازکنی تجریش روش هایی دارد که برخی از آنها توسط خود صاحب خانه قابل انجام است. اما برخی از آنها نیاز به تجربه و تخصص و بهره گیری از تجهیزات پیشرفته دارد. اگر در هر ساعتی از شبانه روز و هر روزی از هفته شاهد مشکل در لوله های فاضلاب خود بودید فقط کافیست با ما تماس بگیرید یا به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 20 میانگین: 5]

۲۲ دیدگاه

 • سلام از خدمات لوله بازکنی تجریش شرکت لوله بازکنی 24 استفاده کردم رضایت کامل دارم

  • سلام آقا سهیل ممنون از اینکه شرکت لوله بازکنی 24 رو برای لوله بازکنی تجریش انتخاب کردید

 • برای لوله بازکنی تجریش خیابان هاله با شرکت لوله بازکنی 24 تماس گرفتم و مشکل گرفتگی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی رو خیلی تمیز رفع کردن ممنونم

  • سلام آقا محسن ممنون از اینکه شرکت لوله بازکنی 24 رو برای لوله بازکنی تجریش انتخاب کردید

 • بهترین شرکت لوله بازکنی تجریش با اختلاف شرکت لوله بازکنی 24 دمتون گرم

  • سلام آقای محمدی ممنون از اینکه شرکت لوله بازکنی 24 رو برای لوله بازکنی تجریش انتخاب کردید

 • سلام برای باز کردن گرفتگی لوله تراسسمت خیابان شریفی منش از شرکت لوله بازکنی تجریش شرکت لوله بازکنی 24 سرویسکار اومد با فنر زنی مشکل گرفتگی لوله رو رفع کردن کارشون خوب بود

  • سلام خانوم رضایی ممنون از اینکه شرکت لوله بازکنی 24 رو برای لوله بازکنی تجریش انتخاب کردید

 • منم از خدمات لوله بازکنی تجریش شرکت لوله بازکنی 24 برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی استفاده کردم انصافا هم قیمتشون مناسب هم کارشون تمیز

  • سلام آقا نادر ممنون از اینکه شرکت لوله بازکنی 24 رو برای لوله بازکنی تجریش انتخاب کردید

 • بهترین شرکت لوله بازکنی تجریش 100% شرکت لوله بازکنی 24 ساعت 3 شب تماس گرفتم سریع نیرو فرستادن خیلی سریع لوله رو باز کردن احسنت

  • سلام ممنون از اینکه شرکت لوله بازکنی 24 رو برای لوله بازکنی تجریش انتخاب کردید

 • سلام خدمت شرکت لوله بازکنی 24 منم برای لوله بازکنی تجریش خیابان هدیه دیروز تماس گرفتم اول اینکه لوله بازکنی که ارسال می کنید خیلی سریع میان خیلی سریع ام لوله رو باز میکنن قبلا من با جای دیگه تماس گرفته بودم خیلی بد قول و هزینه بالایی ام گرفتن.

  • سلام خانوم رحیمی ممنون از اینکه شرکت لوله بازکنی 24 رو برای لوله بازکنی تجریش انتخاب کردید

 • سلام منم صبح برای لوله بازکنی تجریش خیابان گلبرگ با شرکت لوله بازکنی 24 تماس گرفتم همکارتون نشزیف آوردن رضایت کامل بابت کار خوبشون

  • سلام حسین آقا ممنون از اینکه شرکت لوله بازکنی 24 رو برای لوله بازکنی تجریش انتخاب کردید

 • بهترین لوله بازکنی تجریش شرکت لوله بازکنی 24 برای منزل بنده بار ها لوله بازکن اومده و فنر زده برای لوله فاضلاب آشپزخانه ولی این دفع که گرفتگی پیش اومد با سایت شما آشنا شدم و تماس گرفتم نیرویی که ارسال کردید واقعا کار بلد بودن هم بوی بد فاضلاب رفع شد هم اینکه کشش لوله خیلی خوب شده ممنونم

  • سلام آقا مسلم ممنون از اینکه برای لوله بازکنی تجریش شرکت لوله بازکنی 24 رو انتخاب کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *