لوله بازکنی دزاشیب تهران را توسط سرویسکاران باتجربه خدمت رسانی می کنیم. با گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان ممکن است در هر لحظه از شبانه روز مواجه شوید که نیاز نیست نگران باشید کافیست با گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید به مدت 15 دقیقه خدمت رسانی کرده و مشکل را در سریع ترین زمان ممکن برای همیشه رفع کنند.

لوله بازکنی دزاشیب - لوله بازکنی 24

شماره لوله بازکنی دزاشیب چند است؟  021-22924883 + 09121875976
آیا فنر زنی لوله فاضلاب کثیف کاری دارد؟! لوله بازکنی بدون کثیف کاری با فنر تمیز انجام می شود
لوله بازکنی دزاشیب شبانه روزی می باشد؟ بله لوله بازکنی شبانه روزی تهران  بدون تعطیلی

 

لوله بازکنی خیابان دزاشیب فوری 

خدمات لوله بازکنی خیابان دزاشیب را سرویسکاران کاربلد و خوش اخلاق گروه فنی لوله بازکنی 24  با همراه داشتن دستگاه ژنراتور لوله بازکنی پیشرفته و فنر های تمیز و مجزا ارائه می دهند، سرویسکاران ما بدون ایجاد کثیف کاری و بدون آسیب زدن به لوله ها مشکل گرفتگی لوله فاضلاب را به طور اساسی رفع می کنند و رضایت شما را جلب کرده تا به مشتریان دائمی ما بپیوندید.

 

لوله بازکنی دزاشیب 15 دقیقه ای 100%تضمینی

در عصر حاضر با رواج شهرنشینی و ساخت و ساز مجتمع‌های مسکونی انبوه یکی از خدمات مورد نیاز جامعه لوله بازکنی است. که در هر ساختمانی از جمله مسکونی و اداری ممکن است مورد نیاز باشد. همانطور که می‌دانید گرفتگی لوله‌های فاضلاب در زمان مشخصی بروز نمی‌کند و در هر ساعتی از طول شبانه‌روز ممکن است، به علل مختلفی اتفاق بیوفتد. شما عزیزان ساکن در منطقه دزاشیب در صورت بروز این مشکل می‌توانید با شعبه لوله بازکنی دزاشیب گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید. و با اعلام مشکل در اسرع وقت از خدمات اعزام نیروی باتجربه به همراه تجهیزات مدرن و به‌روز برخوردار گردید. شما عزیزان در هر ساعتی از شبانه‌روز و حتی ایام تعطیل از کلیه خدمات مورد نیاز توسط متخصصین ما بهره‌مند خواهید شد. متخصصین ما با رعایت تمامی نکات بهداشتی در انجام کار در کمترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان در کلیه محله‌های منتهی به منطقه دزاشیب در منطقه 1 شهرداری تهران خواهند بود فاصله ما با شما تنها یک تماس است.

لوله بازکنی دزاشیب 7 روز هفته 24 ساعته - لوله بازکنی 24

لوله بازکنی دزاشیب 7 روز هفته 24 ساعته

متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته، آماده ارائه کلیه خدمات فنی در حوزه لوله بازکنی و فنرزنی لوله‌های فاضلاب به شما عزیزان ساکن در منطقه دزاشیب هستند. نیروهای حرفه‌ای ما در سه شیفت کاری آماده ارائه مشاوره رایگان و اجرای خدمات مورد نیاز شما عزیزان در محله‌های اطراف دزاشیب هستند. در صورت بروز هرگونه مشکل شما می‌توانید از خدمات شعبه لوله بازکن دزاشیب 24 ساعته ما بهره‌مند گردید.

خدمات لوله بازکنی دزاشیب فوری شبانه روزی

گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده ارائه کلیه خدمات زیر به اهالی محترم ساکن در دزاشیب توسط متخصصین با تجربه می‌باشد:

 • فنرزنی و لوله بازکنی انواع لوله‌های فاضلاب دزاشیب
 • فنرزنی و رفع گرفتگی لوله‌های چدنی قدیمی دزاشیب
 • فنرزنی و لوله بازکنی لوله‌های فاضلاب با گرفتگی سخت
 • فنرزنی و لوله بازکنی لوله‌های فاضلاب حمام دزاشیب
 • لوله بازکنی و فنرزنی کف‌شور و فاضلاب پارکینگ ولوله فاضلاب شهری اگو
 • تشخیص ترکیدگی و نشت‌یابی لوله فاضلاب و آب با دستگاه دزاشیب
 • رفع گرفتگی فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی دزاشیب
 • خارج کردن اشیاء از فاضلاب توالت و حمام دزاشیب
 • رفع گرفتگی فاضلاب ساختمان‌های نوساز براثر وجود سیمان، قیر و…
 • لوله بازکنی ناودان و کف‌شور پشت بام، تراس، حیاط خلوت، حیاط
 • لوله بازکنی لوله های فاضلاب آشپزخانه از جمله سینک، کفشور و تخلیه ظرفشویی و لیاسشویی 

کلیه خدمات ذکر شده توسط متخصصین باتجربه به همراه تجهیزات مناسب با هرنوع گرفتگی از آسان تا سخت به صورت تضمین 100% با ارائه فاکتور و با کیفیت بالارعایت کلیه نکات بهداشتی صورت می‌گیرد.

لوله بازکنی توالت های فرنگی و ایرانی دزاشیب تضمینی - لوله بازکنی 24

لوله بازکنی توالت های فرنگی و ایرانی دزاشیب تضمینی 

معمولا گرفتگی سیفون سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به علت انداختن دستمال کاغذی، مو، صابون، افتادن نوار بهداشتی و اشیاء‌ی مانند ساعت، گوشی، و طلا بروز می‌کند. که جهت برطرف کردن این مشکل معمولا از فنر زدن برقی استفاده می‌شود، تا با خورد کردن و یا پیچیدن مو به دور فنر مسیر را بازگشایی کنند. اما در صورتی که اشیاء ارزشمندی وارد این لوله شده باشد، معمولا با ابزار پیشرفته دیگری اقدام به خارج کردن آن می‌کنند. باز کردن گرفتگی لوله سیفون در سرویس توالت فرنگی با فنر به همراه روپوش مخصوص انجام می‌شود. به دلیل این که جنس توالت فرنگی از سرامیک است، و این روکش از آسیب به آن جلوگیری می‌کند.

صورت بروز هرگونه مشکل و گرفتگی در توالتهای فرنگی و ایرانی گروه فنی لوله بازکنی 24 بوسیله تیم متخصصین خود به صورت تضمینی و بدون ایجاد آلودگی در محیط آماده برطرف کردن مشکل می‌باشد. شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در منطقه دزاشیب و محله‌های اطراف و منتهی به این منطقه جهت برطرف کردن مشکلات احتمالی در سرویس‌های بهداشتی ساختمان‌های اداری و مسکونی می‌توانید از خدمات فوری و 24 ساعته ما در تمام ایام هفته بهره‌مند گردید. علت عمده بروز این مشکلات در سرویس‌های بهداشتی ایرانی و فرنگی می‌تواند به دلیل ورورد اجسام مختلف و یا ایجاد رسوبات فضولات در دیواره توالت‌ها بروز کند. که نیروهای شعبه لوله بازکنی دزاشیب در کمترین زمان و به سرعت بوسیله تجهیزات پیشرفته جهت رفع این مشکل اقدام خواهند کرد. 

فنرزنی و لوله بازکنی فاضلاب آشپزخانه دزاشیب 20 دقیقه ای - لوله بازکنی 24

فنرزنی و لوله بازکنی فاضلاب آشپزخانه دزاشیب 20 دقیقه ای

رفع گرفتگی راه‌آب و لوله فاضلاب سیفون سینک آشپزخانه یکی دیگر از خدماتی است، که توسط متخصصین ما به همراه تجهیزات پیشرفته و مدرن در گروه فنی لوله بازکنی 24 به شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در منطقه دزاشیب و محله‌های منتهی به آن ارائه می‌گردد. آشپزخانه در کلیه ساختمان‌های اداری و مسکونی جزو مکان‌های پراستفاده است. که به علت شستشوی مواد غذایی و ظروف چرب و وورد این مواد به مسیر خروجی در لوله تخلیه و ایجاد رسوب در دیواره آن دچار انسداد می‌شود. و به مرور ورود این مواد منجربه تنگی مسیر و در نهایت گرفتگی آن می‌شود. نیروهای شعبه لوله بازکنی دزاشیب بوسیله دستگاه فنرزن برقی با تراشیدن و خورد کردن مواد موجود در این مسیر با قدرت بالا و سرعت در کمترین زمان مسیر را بازگشایی کرده و مشکل را برطرف خواهند کرد.

خارج کردن اشیاء قیمتی از فاضلاب دزاشیب 24 ساعته تضمینی

سقوط اجسام به درون فاضلاب در هر ساعتی از شبانه‌روز و در طول ایام هفته ممکن است اتفاق بیوفتد. یکی از خدماتی که توسط متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 به اهالی محترم ساکن در منطقه دزاشیب و محله‌های منتهی به آن ارائه می‌شود. خدمات تضمینی خارج کردن اشیاء از درون فاضلاب و چاه حمام و سرویس بهداشتی است، در صورت بروز این اتفاق لطفا از ریختن آب به درون فاضلاب خودداری فرمایید. و همچنین اقدام به دستکاری جهت خارج کردن شی نفرمایید زیرا عدم توانایی شما در این کار و نبود ابزار مناسب می‌تواند جسم را به عقب رانده و کار را سخت‌تر نماید. در صورت بروز این مشکل با یک تماس با شعبه لوله بازکنی دزاشیب می‌توانید از خدمات مورد نیاز خود در این زمینه در کوتاه‌ترین زمان به همراه تجهیزات مناسب در محل برخوردار گردید. شما با یک تماس ما را در کنار خود خواهید داشت و از خدمات با کیفیت و تضمینی ما به همراه ارائه فاکتور بهره‌مند خواهید شد.

باز کردن لوله های فاضلاب پارکینگ، حیاط خلوت، تراس در اسرع وقت - لوله بازکنی 24

باز کردن لوله های فاضلاب پارکینگ، حیاط خلوت، تراس در اسرع وقت

گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط وتراس معمولا به دلیل ورود خاک و غبار و یا ورود برگ درختان بروز می‌کند، در صورت بروز این اتفاق در هر کدام از مکان‌های مورد نظر شما می‌توانید، با اعلام مشکل به گروه فنی لوله بازکنی 24 در کمترین زمان ممکن با اعزام نیروی با تجربه به همراه ابزار مناسب جهت رفع مشکل پیش آمده در منطقه دزاشیب و تمامی محله‌های اطراف برخوردار گردید. شعبه لوله بازکنی دزاشیب به صورت 24 ساعته و در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان و ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع مشکل هستیم.

 

باز کردن گرفتگی ناودان و کفشور پشت بام 

بروز گرفتگی لوله پشت‌بام معمولا بعد از بارش باران و برف بروز می‌کند، و علت مهم این نوع گرفتگی در ناودان و کفشور پشت بام ورود گردوخاک و ورود برگ و شاخه درختان به درون آن است. به دلیل این که پشت بام‌ها در منازل و مراکز اداری در منظر دید نیستند. عدم بی‌توجهی و سرکشی یه این مکان‌ها می‌تواند باعث بروز آسیب به سقف و بدنه ساختمان‌ها گردد. و باعث تحمیل هزینه سنگین به اهالی ساکن در ساختمان گردد. در صورت مشاهده هرگونه مشکلی در این مکان میت‌وانید از خدمات شعبه لوله بازکنی دزاشیب جهت رفع مشکل برخوردار گردید. 

تشخیص ترکیدگی و نشت‌یابی لوله های فاضلاب و آب با دستگاه دزاشیب

همانطور که مستحضر هستید، اکثر لوله‌های آب و فاضلاب بکار گرفته شده در واحدهای ساختمانی توکار هستند. که به مرور زمان دچار پوسیدگی و زنگ زدگی می‌شوند. به مرور این پوسیدگی دچار ترک و سوراخ خواهد شد، که سبب بروز نم در کف و سقف و دیوارهای ساختمان می‌گردد. در صورت بروز این مشکل جهت تشخیص محل ترکیدگی و نشتی در لوله بهترین کار استفاده از تجهیزات به روز در این زمینه است. که بدون کندن و تخریب محل می‌توان محل را بررسی و به طور مشخص و به سرعت نشتی را پیدا کرد. شما عزیزان ساکن در منطقه دزاشیب و محله‌های اطراف در صورت بروز این مشکل می‌توانید از خدمات تشخیص ترکیدگی و نشت‌یابی شعبه لوله بازکنی دزاشیب گروه فنی لوله باز کنی 24 توسط متخصصین به همراه تجهیزات مدرن این امر در کوتاه‌ترین زمان و در کل شبانه‌روز و ایام تعطیل برخوردار گردید.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام 7 روز هفته دزاشیب

یکی دیگر از مواردی که در ساختمان‌ها بروز می‌کند، گرفتگی لوله فاضلاب حمام است. که در بیشتر موارد به علت  قطر کم لوله خروجی آب بروز می‌کند. و در برخی موارد با افتادن اشیا و تجمع چربی صابون به همراه مو مسیر لوله مسدود می‌شود. در صورتی که در هر ساعت از شبانه‌روز و ایام هفته با این مشکل روربرو شدید می‌توانید، با یک تماس با گروه فنی لوله بازکنی 24 درخواست اعزام نیرو داشته باشید. تا متخصصین ما در کمتر از 20 دقیقه به همراه دستگاه‌های پیشرفته در محل مورد نظر حضور یابند و به سرعت اقدام به رفع مشکل نمایند. کلیه خدمات ارائه شده توسط پرسنل ما با کیفیت و رعایت بهداشت کامل در حین کار صورت می‌پذیرد. بهترین ابزاری که جهت رفع این مشکل مورد استفاده قرار می‌گیرد فنرزن برقی است، به دلیل قدرت و سرعت بالای این دستگاه و حرکت چرخشی و دورانی این فنر در لوله هر جسمی که سبب انسداد شده است. را در مسیر به حرکت در می‌آورد و اگر گرفتگی لوله به دلیل وجود مو و رسوبات چربی صابون ایجاد شده باشد، با پیچیدن مو به دور فنر و همچنین تراشیده شدن رسوبات موجود در دیواره لوله مسیر به طور اساسی پاکسازی شده و بازگشایی می‌گردد.

برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب شهری و اگو - لوله بازکنی 24

برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب شهری و اگو

گرفتگی لوله فاضلاب شهری یا اگو یکی از معضلاتی است، که ممکن است در هر ساختمانی بروز کند. و عدم توجه به موقع جهت برطرف کردن این مشکل می‌تواند مشکلات بزرگی را ایجاد کند. مهمترین دلایلی که سبب ایجاد این مشکل می‌گردد، ریختن مصالح ساختمانی، نامناسب بودن لوله کشی، نداشتن شیب مناسب و غیره است. جهت رفع گرفتگی لوله اگو بهتر است از مراکز معتبر در این حوزه کمک بخواهید. گروه فنی لوله بازکنی 24  با سالها سابقه در این زمینه به صورت شبانه‌روزی و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و متخصصین با تجربه، هر نوع گرفتگی اگو و گرفتگی منهول را بدون کندن و تخریب برطرف خواهد کرد. شما اهالی محترم ساکن در دزاشیب در صورت بروز مشکل در فاضلاب شهری منزل با یک تماس شعبه لوله بازکنی دزاشیب را در کنار خود خواهید داشت و از خدمات ما در 24 ساعت شبانه روز در این زمینه بهره مند خواهید شد.

قیمت لوله بازکنی دزاشیب

برآورد هزینه کلیه خدمات فنرزنی و لوله بازکنی دزاشیب هم مانند مناطق دیگر در سراسر تهران با قیمت پایه تعیین شده توسط اتحادیه تعیین می‌گردد. اما به این نکته توجه فرمایید که قیمت‌های اعلام شده در زمان تماس شما عزیزان با مراکز لوله بازکنی همان قیمت پایه است. برآورد قیمت نهایی بستگی به عوامل مختلفی دارد، که بعد از بررسی و گرفتن آمار و اطلاعات دقیق از شما عزیزان و بازدید از محل مورد نظر تعیین و به حضور شما اعلام می‌گردد. 

فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در انجام این خدمات شامل موارد زیر می‌باشد:

 1. علت بروز گرفتگی در لوله و چاه فاضلاب
 2. متراژ و عمق لوله فاضلاب
 3. متراژ فنر بکار گرفته شده جهت رفع گرفتگی
 4. میزان سختی و شدت گرفتگی لوله فاضلاب
 5. روش بکار گرفته شده جهت رفع گرفتگی لوله
 6. مدت زمان رفع گرفتگی لوله فاضلاب
 7. نوع گرفتگی لوله فاضلاب
 8. جنس لوله فاضلاب دچار گرفتگی
 9. مکان بروز گرفتگی لوله فاضلاب
 10. تعداد لوله های نیازمند به فنرزنی

با توجه به موارد ذکر شده بعد از بررسی توسط متخصصین این حوزه هزینه انجام خدمات برآورد شده و به ساکنین اعلام میگردد.

تخلیه چاه دزاشیب شبانه روزی

تخلیه چاه دزاشیب شبانه روزی

چاه فاضلاب ساختمان پس از مدتی استفاده پر می شود که در این صورت نیاز به خدمات تخلیه چاه دزاشیب دارید. خدمات تخلیه چاه دزاشیب هم روش هایی برای این عملیات دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد.

گروه فنی لوله بازکنی 24 با افتخار تخلیه چاه دزاشیب را شبانه روزی و بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز دنیا این خدمت را هم مانند لوله بازکنی دزاشیب به شما بزرگوان ساکن در این منطقه ارائه می دهد.

تخلیه چاه دزاشیب با تانکر بادسان مکنده هشت هزار لیتری  و دوازده هزار لیتری انجام می شود. دیواره چاه دارای روزنه می باشد که برای جذب چربی و رسوبات عمل می کند و پس از پر شدن چاه این روزنه ها بسته می شود. برای اینکه این روزنه ها باز شوند کافیست تخلیه چاه دزاشیب را با تانکر مکنده بادسان انجام دهید.

خدمات چاه گروه فنی لوله بازکنی 24 شامل موارد زیر می باشد:

 • تخلیه انواع چاه فاضلاب با تانکر مکنده بادسان با کمترین تخریب دهانه چاه
 • خدمات تخلیه چاه فاضلاب جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • خدمات لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک تانک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو دزاشیب
 • خدمات طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه دزاشیب
 • رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب دزاشیب
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت دزاشیب

مناطق تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی 24 دزاشیب شبانه روزی

گروه فنی لوله بازکنی در تمام طول شبانه روز و 7 روز هفته، آماده ارائه کلیه خدمات مورد نیاز اهالی ساکن در منطقه دزاشیب و محله‌های اطراف این منطقه بوسیله متخصصین باتجربه می‌باشد.

 مناطق تحت پوشش ما در دزاشیب شامل این مناطق است:

لوله بازکنی خیابان عمار دزاشیب لوله بازکنی خیابان باهنر  لوله بازکنی خیابان آقایی دزاشیب
لوله بازکنی خیابان مینا دزاشیب لوله بازکنی خیابان صالحی لوله بازکنی خیابان زیبا دزاشیب
لوله بازکنی خیابان فلسطین دزاشیب لوله بازکنی خیابان کریمی دزاشیب لوله بازکنی خیابان سلیمی
لوله بازکنی نخجوان لوله بازکنی بلوار اندرزگو لوله بازکنی خیابان دزاشیب
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *