خدمات لوله بازکنی دیباجی در شمال تهران منطقه 3 از خدمات اورژانسی شرکت لوله بازکنی 24 است. کلیه خدمات فنی لوله بازکنی و فنر زنی لوله فاضلاب توسط تکنسین‌های ماهر و باتجربه صورت می‌گیرد. در صورت بروز هرگونه مشکل در لوله‌های فاضلاب آشپزخانه مانند: گرفتگی سینک، گرفتگی فاضلاب کف‌شور آشپزخانه، گرفتگی لوله تخلیه ماشین‌های ظرفشویی و لباسشویی، فنرزنی کف‌شور حمام، فنرزنی کف‌شور پارکینیگ، رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی به دلیل وجود رسوبات و یا سقوط اجسام به درون لوله فاضلاب ، برطرف کردن گرفتگی ناودان و کف‌شور پشت بام و ……..با ما در تماس باشید. ما در تمام ایام هفته و بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن در منطقه دیباجی شمالی و جنوبی هستیم.

زمان حصور لوله بازکنی دیباجی شمالی و جنوبی  پس دریافت آدرس پستی به مدت 15 دقیقه
قبمت لوله بازکنی دیباجی چقدر است؟  بازدید رایگان می باشد پس از تشخیص اعلام می شود
شماره لوله بازکنی دیباجی 22924883 + 09121875976

تمامی خدمات ارائه شده توسط نیروهای شرکت لوله بازکنی 24 به صورت تضمینی با ارائه فاکتور و در کمترین زمان ممکن به سرعت و با رعایت کلیه موارد و نکات بهداشتی در حین کار صورت می‌پذیرد. شما عزیزان و اهالی محترم ساکندر این منطقه از شمال تهران و کلیه محله‌ها و مناطق منتهی به این منطقه می‌توانید در طول 24 ساعت شبانه روز از خدمات ما برخوردار گردید.

لوله بازکنی دیباجی شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی خیابان دیباجی پاسخگویی 24 ساعته – بدون تعطیلی

شرکت لوله بازکنی 24 در منطقه شمال تهران دیباجی شمالی و جنوبی آماده ارائه خدمات 24 ساعته بدون تعطیلی زیر می‌باشد:

 • رفع بوی بد فاضلاب دیباجی
 • فنرزدن لوله حیاط خلوت
 • فنرزدن لوله تراس – پاسیو
 • فنرزدن و رفع گرفتگی لوله فاضلاب شهری و اگو
 • فنرزنی و لوله بازکنی توالت فرنگی
 • فنرزنی و لوله بازکنی توالت ایرانی
 • فنرزنی و لوله بازکنی کف‌شور و سینک ظرفشویی
 • فنرزنی و لوله بازکنی کف‌شور حمام و وان
 • لوله بازکنی و رفع گرفتگی کف‌شور پارکینگ دیباجی
 • فنرزنی و لوله بازکنی ناودان و کف‌شور پشت بام
 • خارج کردن اجسام از لوله فاضلاب و چاه دیباجی شمالی و جنوبی
 • بازکردن و فنرزنی گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی قیر، سیمان…
 • بازکردن و فنرزنی گرفتگی انواع لوله با فنر در خیابان دیباجی

شرکت لوله بازکنی 24 جهت رعایت اصول بهداشتی در حین کار از فنرهای مجزا در مکان‌های مختلف استفاده می‌کند. به طور مثال از فنری که جهت برطرف کردن گرفتگی لوله توالت فرنگی استفاده شده، در لوله‌های آشپزخانه یا حمام استفاده نمی‌شود.

 

فنرزنی و لوله بازکنی شبانه روزی  دیباجی

 گرفتگی در لوله‌های فاضلاب در هر ساعت از شبانه روز ممکن است اتفاق بیفتد. شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در دیباجی شمالی و جنوبی در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید از خدمات شرکت لوله بازکنی 24 شعبه لوله بازکنی دیباجی در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط نیروهای متخصص ما برخوردار گردید. پس در هر ساعت از شبانه‌روز و ایام تعطیل که با چنینی مشکلاتی مواجه شدید به هیچ‌وجه نگران نباشید چون ما با یک تماس در اسرع وقت در کنار شما خواهیم بود.

فنرزنی و لوله بازکنی کفشور حمام دیباجی

گرفتگی لوله حمام یکی از شایع‌ترین موارد است، و معمولا به دلایل مختلفی بروز می‌کند. یکی از دلایل بروز این مشکل کم بودن قطر لوله فاضلاب است، و موارد دیگری که باعث انسداد در این محل می‌گردد. افتادن اشیا و تجمع چربی و رسوبات به همراه مو است، در صورت بروز هرگونه مشکل بازکردن گرفتگی لوله حمام را به ما بسپارید، تا با کمک نیروهای باتجربه و فنرزن برقی جهت رفع مشکل اقدامات لازم را انجام دهیم و به طور اساسی با پاکسازی رسوبات موجود و خارج کردن اجسام انسداد را برطرف نماییم در صورت نیاز کافیست با لوله بازکنی شبانه روزی تهران تماس بگیرید.

لوله بازکنی دیباجی شرکت لوله بازکنی 24

رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه دیباجی

یکی از رایج‌ترین گرفتگی‌ها در لوله‌های فاضلاب انسداد لوله‌های خروجی و تخلیه زیر سینک آشپزخانه، کف‌شوی آشپزخانه و لوله لباسشویی و ظرفشویی است.که علت عمده این نوع گرفتگی‌ها در آشپزخانه تجمع چربی و رسوبات به همراه اضافات مواد غذایی در داخل لوله است. که به مرور زمان و شستشوی مدوام ظروف چرب سبب کم شدن قطر لوله خروجی و در نهایت مسدود شدن آن می‌گردد. جهت برطرف کردن انسداد در اسرع وقت باید با فنرزن برقی اقدام به برطرف کردن مشکل شود. شما عزیزان ساکن در منطقه دیباجی شمالی و جنوبی در منطقه 3 و شمال تهران بازکردن گرفتگی لوله‌های کف‌شوی و سینک ظرفشویی و لوله تخلیه لباسشویی و ظرفشویی را به شعبه لوله بازکنی دیباجی بسپارید تا تکنسین‌های ما با رعایت بهداشت و بدون آلودگی محیط آشپزخانه با فنرزنی و تراشیدن رسوبات انسداد داخل لوله را رفع نمایند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی دیباجی

علت بارز گرفتگی لوله فاضلاب در توالت ایرانی و فرنگی در بیشتر موارد انداختن دستمال کاغذی و یا افتادن اشیاء و یا رسوبات تولید شده در دیواره لوله به علت فضولات موجود است. که این گرفتگی معمولا در سیفون توالت رخ می‌دهد. که توسط متخصصین شرکت لوله بازکنی 24 در کمتر از 10 دقیقه برطرف می‌گردد. برطرف کردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی با فنر مخصوص که توسط یک روپوش پوشیده شده است صورت می‌گیرد، تا از آسیب به سرامیک توالت جلوگیری شود. متخصصین ما به صورت تضمینی و ضمانت فاکتور آماده ارائه خدمات مورد نیاز به شما عزیزان و اهالی ساکن در منطقه دیباجی هستند. شما عزیزان در هر ساعتی از شبانه روز و ایام تعطیل که نیازمند به یاری بودید می‌توانید با شعبه لوله بازکنی دیباجی تماس حاصل فرمایید. و در اسرع وقت با حضور متخصصین ما در محل از اقدامات لازم جهت رفع مشکل برخوردار گردید.

بازکردن لوله کفشور و ناودان پشت بام دیباجی

در بیشتر موارد گرفتگی لوله پشت‌بام به دلیل بارندگی رخ می دهد. بارش باران گردوغبار و یا خس و خاشاک و برگ درختان موجود بر روی پشت بام را وارد لوله می کند، و سبب انسداد می‌شود. و به دلیل این که پشت‌بام یکی از مکان‌های کم تردد در ساختمان است، در صورت کم توجهی ممکن است، باعث بروز خسارات سنگین و پرهزینه به ساختمان شود. در صورت مشاهده هرگونه گرفتگی به سرعت با شرکت لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید تا نیروهای ما در کمترین زمان اقدام به برطرف کردن آن نمایند. و از بروز خطرات احتمالی در سقف و بدنه ساختمان جلوگیری به عمل آید.

لوله بازکنی دیباجی شرکت لوله بازکنی 24

بازکردن لوله پارکینگ و حیاط خلوت دیباجی

دلیل گرفتگی لوله پارکینگ‌ها معمولا به علت تردد خودروها و ورود گردوغبار موجود بر روی لاستیک‌های آن بروز می‌کند. و یا در برخی موارد نادر افتادن اشیا می‌تواند سبب انسداد گردد. زمان لازم جهت رفع این مشکل برای نیروهای باتجربه در شرکت لوله بازکنی 24 کمتر از 10 دقیقه است. در صورت بروز هرگونه مشکل در ساختمان‌های مسکونی و تجاری شما عزیزان ساکن در منطقه دیباجی شمالی و جنوبی می‌توانید با یک تماس در اسرع وقت از کلیه خدمات شعبه لوله بازکنی دیباجی برخوردار گردید. نیروهای متخصص بعد از تماس شما در کوتاه‌ترین زمان به همراه تجهیزات مورد نیاز جهت رفع مشکل در کنار شما خواهند بود.

رفع گرفتگی لوله های سخت دیباجی

اهالی محترم ساکن در دیباجی شمالی و جنوبی در شمال تهران در صورت بروز انواع گرفتگی از آسان‌ترین تا سخت‌ترین گرفتگی لوله‌ها شما می‌توانید از خدمات مورد نیاز خود در این زمینه توسط شرکت لوله بازکنی 24  شعبه لوله بازکنی دیباجی برخوردار گردید. ما آماده برطرف کردن انواع گرفتگی در لوله‌هایی با جنس فولاد، مس ، پولیکا، و غیره هستیم. گرفتگی‌هایی مانند ورود مصالح ساختمانی از جمله سیمان و گچ، و قیر که معمولا در ساختمان‌های نوساز به دلیل عدم رعایت کارگران ساختمانی بروز می‌کند، و یا ورود ریشه درختان به درون لوله اصلی در رایزر و پارکینگ با هر شدتی در تخصص ما می‌باشد. متخصصین با تجربه ما در تمام طول شبانه روز و ایام تعطیل در کنار شما خواهند بود. شما طی 24 ساعت با بروز هرگونه مشکلی می‌توانید از مشاوره رایگان ما در هر ساعتی برخوردار شوید.

خارج کردن تضمینی اشیا از لوله فاضلاب دیباجی

یکی دیگر از خدماتی اورژانسی و فوری که توسط متخصین شرکت لوله بازکنی 24 شعبه لوله بازکنی دیباجی در منطقه دیباجی به ساکنین محترم در این منطقه ارائه می‌گردد. خدمات خارج کردن تضمینی اشیا از فاضلاب توالت و حمام است. که در طول شبانه‌روز و ایام تعطیل ممکن است اتفاق افتاده باشد. طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که حتما باید از درون چاه خارج شود توسط گیره‌های مخصوص و یا در صورتی که به عمق بیشتری سقوط کرده باشد توسط دستگاهی پیشرفته و مدرن از درون لوله خارج می‌گردد. توجه داشته باشید که در صورت سقوط اجسام با ارزش در لوله فاضلاب از ریختن آب به درون چاه جدا خودداری فرمایید. فقط به سرعت با ما تماس حاصل فرمایید تا با اعزام نیورهای باتجربه به همراه تجهیزات مناسب در کمتر از 15 دقیقه جسم را خارج و به شما تحویل دهیم.

لوله بازکنی دیباجی شرکت لوله بازکنی 24

بهترین روش لوله بازکنی دیباجی فوری

جهت برطرف کردن گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب روش‌های مختلفی وجود دارد. که تعیین نوع کار بستگی به دلیل گرفتگی دارد، که بعد از بررسی دقیق کارشناسان ما تعیین و اعلام می‌گردد. اما بهترین و پرکاربردترین روش در برطرف کردن انواع گرفتگی‌ها استفاده از فنرزن برقی است. به دلیل قدرت و سرعت بالای این دستگاه و توانایی برطرف کردن انواع انسداد در مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورت نیاز به فنرزنی در طول شبانه‌روز و ایام تعطیل می‌توانید با یک تماس با شرکت لوله بازکنی 24 از کلیه خدمات مورد نیاز خود توسط متخصصین ما در منطقه دیباجی برخوردار گردید. 

قیمت لوله بازکنی دیباجی 

قیمت پایه در خدمات لوله بازکنی هر سال بوسیله اتحادیه لوله بازکنی اعلام می‌گردد، و کلیه مراکز معتبر موظف به اجرای قانون هستند. اما این نکته را باید در نظر داشت که عوامل مختلفی بر تعیین قیمت نهایی انجام خدمات تاثیرگذار است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

 1. نیاز به تخریب و کندن محل مورد نظر
 2. جنس لوله فاضلاب دچار گرفتگی
 3. متراژ فنر و عمق لوله فاضلاب
 4. نوع و علت گرفتگی لوله فاضلاب
 5. مدت زمان کار جهت رفع گرفتگی
 6. میزان گرفتگی لوله در طبقات دیگر
 7. تعداد لوله های فاضلاب گرفته
 8. شدت گرفتگی لوله فاضلاب
 9. محل گرفتگی لوله فاضلاب
 10. روش مورد استفاده جهت رفع گرفتگی

علایم گرفتگی لوله فاضلاب دیباجی

در صورت مشاهده این موارد لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده است:

 • کند تخلیه شدن آب در سرویس بهداشتی و سینک و کف‌شور مکان‌های مختلف در ساختمان
 • استشمام بوی بد فاضلاب در ساختمان
 • ایجاد کف زیر سینک آشپزخانه و روشویی سرویسهای بهداشتی
 • مشاهده شوره و رسوب در اطراف لوله فاضلاب
 • بالا زدن آب از سیفون آشپزخانه و روشویی و کف‌شورها
 • وجود موجودات موذی در اطراف لوله فاضلاب

در صورت مشاهده هرگونه از موارد ذکر شده با مراکز معتبر لوله بازکنی اقدام به رفع مشکل نمایید. شرکت لوله بازکنی 24 آماده ارائه کلیه خدمات در کمترین زمان ممکن به اهالی محترم ساکن در دیباجی و محله‌های اطراف آن می‌باشد. در تمام ساعات شبانه‌روز آماده ارائه خدمات مورد نیاز شما عزیزان هستیم.

لوله بازکنی دیباجی شرکت لوله بازکنی 24

روش باز کردن لوله فاضلاب دیباجی

روش‌های مختلفی جهت رفع انسداد در انواع لوله‌های فاضلاب وجود دارد از جمله:

باز کردن انواع لوله‌های فاضلاب بوسیله پمپ 

 دستگاه تراکم هوا برای باز کردن انواع لوله‌ها

 فنرزن برقی جهت باز کردن انواع لوله‌های فاضلاب

لوله بازکنی دیباجی با پمپ تراکم هوا

در برخی موارد که فنرزن برقی توانایی حرکت در لوله را جهت برطرف کردن انسداد ندارد، از پمپ تراکم هوا استفاده می شود. که هوا بصورت متراکم شده و با شدت زیاد وارد لوله شده و کمک به خروج اجسام و به حرکت در آوردن آن در مسیر لوله می‌شود، و به سرعت انسداد را برطرف می‌کند. اما ناگفته نماند که از این دستگاه در موارد خیلی خاص استفاده می‌شود، که علت این امر صدای بسیار ناهنجار این دستگاه و همچنین احتمال خارج شدن مواد زائد از لوله‌های فاضلاب دیگر در ساختمان است، که می‌تواند سبب ایجاد آلودگی در محیط شود.

لوله بازکنی دیباجی با دستگاه ژنراتور

دستگاه ژنراتور شامل یک موتور و فنر است، که این موتور مانند دریل عمل می‌کند. بعد از اتصال فنر به آن و روشن شدن ژنراتور فنر به صورت چرخشی در لوله فاضلاب شروع به لرزش و چرخش می‌کند، و با سرعت و قدرت بالا اقدام به خورد کردن و تراشیدن رسوبات موجود در دیواره لوله می‌کند، و در کمترین زمان ممکن باعث رفع انسداد در مسیر لوله می‌گردد. از این دستگاه جهت برطرف کردن انواع گرفتگی‌ها با هرشدتی استفاده می‌شود.

مناطق تحت پوشش شرکت لوله بازکنی 24 در دیباجی شمالی و جنوبی

مناطق تحت پوشش توسط متخصصین شرکت لوله بازکنی 24 در منطقه دیباجی شمالی و جنوبی شامل این مناطق می‌باشد.

لوله بازکنی اختیاریه  لوله بازکنی خیابان برادران جوزی دیباجی لوله بازکنی سه راه نشاط  لوله بازکنی خیابان عرفاتی شرقی دیباجی
لوله بازکنی خیابان کلاهدوز لوله بازکنی خیابان فرمانیه  لوله بازکنی خیابان ارغوان لوله بازکنی خیابان نوریان دیباجی
لوله بازکنی خیابان تسلیمی دیباجی لوله بازکنی بزرگراه صدر لوله بازکنی خیابان شاپوری دیباجی  لوله بازکنی خیابان آزاد دیباجی

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *