لوله بازکنی سیدخندان تهران را شرکت لوله بازکنی 24 توسط لوله بازکن های ماهر و خوش اخلاق خدمت رسانی میکند. با گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان ممکن است در هر لحظه از شبانه روز مواجه شوید، نیاز نیست نگران باشید در هر لحظه می توانید با شعبه لوله بازکنی سیدخندان شرکت لوله بازکنی 24 تماس بگیرید و از خدمات فوری ما بهره مند شوید.

شماره لوله بازکنی سیدخندان   021-880-380-99 + 0912-187-59-76
زمان حضور لوله بازکن در سیدخندان ؟  پس از تماس مشتری بمدت 15 دقیقه ارسال می شود.
قیمت لوله بازکنی سیدخندان چقدر است؟!  بازدید رایگان بوده پس از تشخیص نوع گرفتگی قیمت خدمات فنر زنی لوله فاضلاب اعلام می شود.

لوله بازکنی سیدخندان شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی سیدخندان با سرویسکاران خوش اخلاق 

لوله بازکنی سید خندان تهران را سرویسکاران خوش اخلاق و با تجربه ما با دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی و فنر های تمیز و جداگانه رفع می کنند. منظور از استفاده از فنر های جداگانه این می باشد که لوله بازکن های لوله بازکنی 24 برای رعایت اصول بهداشتی و باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب از فنر های مجزا بکار میگیرند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده دیگر از آن فنر در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام استفاده نمی شود.

لوله بازکنی سیدخندان 7 روزهفته 100% تضمینی

شرکت لوله بازکنی 24 در منطقه سیدخندان آماده ارائه خدمات شبانه روزی در 7 روز هفته 24 ساعته سریع و بدون تعطیلی، به اهالی محترم ساکن در این منطقه می‌باشد. در عصر حاضر با پیشرفت ساختمان‌سازی، مشکل گرفتگی لوله فاضلاب جز مشکلات روزمره ساختمان‌هاست. که به علل مختلف بروز می‌کند، که عبارت است از: شیب نادرست لوله ،لوله کشی نامناسب ، سقوط اشیا و مصالح ساختمانی در لوله ، ایجاد رسوب در لوله و غیره، متخصصین ما به صورت تخصصی با دستگاه‌های پیشرفته بدون خرابی و آسیب هر نوع گرفتگی را رفع می‌کنند. معمولاً بروز مشکل و گرفتگی لوله‌های فاضلاب در زمان‌های مختلفی از شبانه‌‌روز اتفاق می افتد. و به دلیل اختلالی که در زندگی روزمره ایجاد می‌کند، باید هرچه سریع‌تر اقدام به رفع این مشکل شود. برخی از گرفتگی‌ها مانند گرفتگی فاضلاب دستشویی و آشپزخانه می‌تواند باعث ایجاد بوی نامطلوب در محیط گردد. در این صورت نیاز به اقدام سریع در این زمینه لازم است. متخصصین ما به همراه تجهیزات لازم در شرکت لوله بازکنی 24 بعد از تماس شما در اسرع وقت به محل اعزام می‌گردند. کلیه خدمات لوله بازکنی سیدخندان توسط ما در کوتاه‌ترین زمان به شما عزیزان ارائه می‌شود با یک تماس با لوله بازکنی شبانه روزی تهران ما در کنار شما خواهیم بود.

لوله بازکنی سیدخندان شرکت لوله بازکنی 24

خدمات لوله بازکنی سیدخندان

 متخصص لوله بازکنی در گروه فنی لوله بازکنی 24 با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با رعایت نکات بهداشتی در حین کار محل گرفتگی لوله فاضلاب را تشخیص داده و اقدام به برطرف کردن آن می نمایند.

 خدمات ارائه شده توسط متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 شامل این موارد است:

 • لوله کف‌شور آشپزخانه، پارکینگ، پشت بام
 • لوله فاضلاب توالت ایرانی فرنگی
 • بازکردن گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب
 • لوله کف‌شور حمام، تراس حیاط خلوت، پاسیو
 • لوله‌های اصلی و رایزر ساختمان 
 • لوله‌های فاضلاب کارخانجات و …
 • لوله‌های فاضلاب از جنس فولاد، مس و…
 • بازکردن گرفتگی لوله های کوچک و بزرگ با دستگاه مخصوص لوله بازکنی سیدخندان
 • لوله‌های فاضلاب از جنس آهن و سیمان به طول ۱ تا ۱۰۰ متر

برطرف کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب نیاز به تخصص فنی دارد، که متخصصین ما آن را به صورت تضمینی فوری و در کوتاه‌ترین زمان، در هر لحظه از شبانه‌روز به وسیله تجهیزاتی مانند دستگاه تراکم هوا، فنر لوله بازکن …. تضمینی با کمترین هزینه انجام خواهند داد.

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی سیدخندان تضمینی

در صورت بروز هرگونه مشکل ترکیدگی در لوله‌های فاضلاب و آب می‌توانید از گروه فنی لوله بازکنی 24 تقاضای اعزام نیروی متخصص به همراه تجهیزات مردن تشخیص ترکیدگی را داشته باشید. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت‌یابی و بدون کندن محل مورد نظر یکی از موادری است مورد استقبال مالکان منازل است. روش‌های سنتی که با تخریب محل صورت می‌گیرد نیاز به مدت زمان بیشتر و هزینه بالاتری دارد.بهترین مزیت دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله ، شناسایی دقیق محل ترکیدگی در کمترین زمان ممکن است، که باعث صرفه جویی در هزینه هم می‌شود. شما اهالی محترم ساکن در منطقه سیدخندان در صورت مشاهده مشکل در لوله‌های فاضلاب و آب می‌توانید از این خدمات برخوردار گردید.

قیمت خدمات لوله بازکنی سیدخندان

تعیین قیمت فنر زنی و لوله بازکنی در تمام مناطق نیازمند اطلاعات کاملی است، که بعد از بررسی دقیق توسط متخصصین برآورد شده و به مشتریان محترم اعلام می‌گردد. 

که مهمترین عوامل تاثیرگذار بر تعیین هزینه لوله بازکنی شامل موارد زیر است:

 1. تعداد لوله‌هایی که در ساختمان دچار گرفتگی شده
 2. شدت گرفتگی لوله‌های فاضلاب
 3. روش بکار رفته در لوله بازکنی ( فنر،تراکم هوا، دستگاه ژنراتور و …)
 4. مدت زمان کار جهت رفع انسداد
 5. علت گرفتگی لوله سیمان یا قیر نیازمند زمان بیشتر است
 6. طول لوله فاضلاب و متراژ فنر استفاده شده 
 7. نیاز به تخریب داشته باشد یا نه

ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 خدمات لوله باز کنی را با تیم حرفه‌ای در سید خندان انجام می‌دهیم. و در تلاش هستیم تا در حداقل زمان ممکن خدمات خود را در محل انجام دهیم. ما در کلیه محله‌های سید خندان آماده ارائه خدمات مورد نیاز به شما اهالی محترم ساکن در منطقه هستیم. 

عوامل گرفتگی لوله فاضلاب سیدخندان

گرفتگی لوله‌های فاضلاب به عوامل و اتفاقات مختلفی بستگی دارد. رایج‌ترین مواردی که سبب گرفتگی در لوله‌های فاضلاب می‌شود. عبارت‌اند از: ورود ‌آشغال به درون لوله‌های فاضلاب به دلیل باز بودن کف‌شورهای ساختمان و یا سینک ظرف‌شویی، و یا افتادن شیئی داخل لوله فاضلاب مانند صابون و یا در بطری‌های شامپوها که باعث انسداد لوله فاضلاب شود.

نشانه های گرفتگی در لوله فاضلاب ساختمان 

دلایل مختلفی نشان‌دهنده گرفتگی لوله‌های فاضلاب است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

 • استشمام بوی نامطلوب و بد فاضلاب در ساختمان
 •  کند تخلیه شدن فاضلاب سینک‌ ظرف‌شویی و روشویی
 • بالا زدن آب از کف حمام، آشپزخانه و سرویس بهداشتی
 • گرفتگی و بالا زدن فضولات از توالت ایرانی و فرنگی
 • وجود حشرات موذی در ساختمان

 هرکدام از مواردی که در بالا ذکر نشان‌دهنده بروز مشکلی در این زمینه می‌باشد، و به سرعت باید مورد بررسی قرار گرفته و جهت برطرف کردن آن اقدام لازم صورت گیرد. در صورت بروز این مشکل شما عزیزان ساکن در مناطق سیدخندان می‌توانید با یک تماس از خدمات ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 برخوردار گردید.

لوله بازکنی سیدخندان شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی فاضلاب آشپزخانه با فنرزن برقی سیدخندان

یکی از شایع‌ترین نوع گرفتگی لوله‌های فاضلاب گرفتگی لوله‌های آشپزخانه است. که شامل: سیفون زیر سینک، کف‌شوی آشپزخانه، لوله تخلیه لباسشویی و ظرفشویی می‌شود. که علت عمده در این نوع گرفتگی‌ها تجمع چربی و رسوبات ایجاد شده توسط چربی و مواد زائد خوارکی وارد شده به درون لوله سینک است. که به مرور زمان و استفاده مکرر از سینک ظرفشویی جهت شستشوی ظروف چرب و مواد غذایی باعث تنگ شدن و در نهایت انسداد در مسیر لوله می‌گردد، که نیاز به فنرزدن دارد.رفع گرفتگی لوله‌های کف‌شوی آشپزخانه و سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید، تا با کمترین آلودگی محیط آشپزخانه و با فنرزن مخصوص و بهداشتی آشپزخانه با تراش دادن رسوبات موجود در دیواره لوله گرفتگی را رفع نمایند. فنرزن برقی یکی از بهترین و پرکاربردترین روش‌ها در لوله بازکنی است که به دلیل قدرت و سرعت بالا در اکثر گرفتگی‌ها کاربرد دارد.

لوله بازکنی لوله های سخت با دستگاه تراکم هوا سیدخندان

یکی دیگر از دستگاه‌ها و روش‌های بازکردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب بعد از فنرزن برقی دستگاه تراکم هواست، که کاربرد فراوانی دارد. و در رفع انواع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب خانگی و صنعتی کاربرد دارد. این دستگاه با فشار هوای ایجاد شده توسط دستگاه برای رفع هر نوع گرفتگی بدون هیچگونه محدودیتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که شدت گرفتگی بسیار زیاد باشد و توسط فنرزن برقی امکان رفع انسداد وجود نداشته باشد، از این روش استفاده می‌شود. این روش معایب و مزایایی دارد، از جمله معایب پرتاب مواد آلوده از درون لوله‌های فاضلاب دیگرموجود در ساختمان به درون محیط است، و نکته دیگر صدای بسیار ناهنجار در زمان ورود هوای متراکم به درون چاه ولی از مزایای آن قدرت و سرعت بسیار بالا در رفع مشکل است . در هر صورت شما عزیزان ساکن در منطقه سیدخندان در صورت بروز مشکلات این چنینی می‌توایند با یک تماس از کلیه خدمات مورد نیاز در این حوزه توسط متخصصین ما به همراه تجهیزات پیشرفته و مدرن برخوردار گردید.

خدمات درآوردن اشیاء از فاضلاب سیدخندان شبانه روزی

خدمات مهم دیگری که در 7 روز هفته و تمام طول شبانه‌روز توسط متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 به شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در کلیه محله‌های سیدخندان ارائه می‌شود. بیرون آوردن تضمینی اشیا از فاضلاب توالت و حمام است، که در هر روز و ساعتی در طول روز ممکن است اتفاق افتاده باشد. ممکن است این اشیاء شامل گوشی موبایل، طلا، جاسویچی و غیره باشد.

توجه داشته باشید در صورت بروز این گونه مشکلات از ریختن آب درون فاضلاب توالت و حمام خودداری فرمایید. که مشکل سخت‌تر نشود، و در اسرع وقت با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در کمتر از 15 دقیقه به محل اعزام شوند. نیروی باتجربه با تجهیزات مخصوص جسم افتاده در توالت و حمام را در کمتر از 20 دقیقه خارج خواهد کرد. در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل ما آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستیم.

لوله بازکنی فاضلاب حمام فوری سید خندان

گرفتگی لوله فاضلاب حمام ممکن است، در هر زمانی از شبانه‌روز و ایام تعطیل اتفاق بیوفتد. و نیاز به اقدام سریع در رفع این مشکل ضروری است. علت بروز این نوع گرفتگی ورود صابون در شامپو و شایع‌ترین دلیل ورود مو به همراه چربی صابون و ایجاد رسوب در لوله است. در اکثر موارد گرفتگی لوله فاضلاب حمام به دلیل قطر لوله کم بروز می‌کند. در صورت بروز این مشکل می‌توانید با گروه فنی‌لوله بازکنی 24  تماس بگیرید، متخصصین ما به صورت ۲۴ ساعته و شبانه‌روزی آماده ارائه فوری هر نوع خدمات به مشتریان عزیز ساکن در سیدخندان هستند. در هر ساعت از شبانه‌روز که دچار مشکل در لوله فاضلاب حمام شدید می‌توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان ما برخوردار گردید. تا درکمترین زمان ممکن در محل حاضر شوند. همچنین تیم فعال ما در روزهای تعطیل آماده خدمات‌رسانی با بالاترین کیفیت به شما خواهند بود. 

فنرزنی لوله فاضلاب پارکینگ سیدخندان 100% تضمینی

متخصصین ما درگروه فنی لوله بازکنی 24 آماده ارائه خدمات فنرزنی لوله پارکینگ در سید خندان هستند. کلیه خدمات فنرزنی و لوله بازکنی با کمترین آلودگی و تخریب و آسیب زدن به لوله 100% تضمینی و با ارائه فاکتور صورت می‌پذیرد. تکنسین‌های ما جهت رعایت اصول بهداشتی و بازکردن گرفتگی لوله‌ها در هر مکانی از فنر‌های مجزا استفاده می‌کنند. علت عمده بروز گرفتگی در لوله فاضلاب پارکینگ ورود گردوغبار موجود بر روی رینگ خودروهای موجود در پارکینگ است. این گرفتگی ممکن است در هر زمانی از شبانه‌روز بروز کند، و  نیاز به خدمات لوله بازکنی در سریع‌ترین زمان ممکن باشد. متخصصین ما با سه شیفت کاری آماده خدمت‌رسانی فوری و تضمینی به شما عزیزان هستند.

لوله بازکنی سیدخندان شرکت لوله بازکنی 24

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی سیدخندان 

علت گرفتگی لوله توالت‌های فرنگی و ایرانی در اکثر موارد به دلیل انداختن دستمال کاغذی، نوار بهداشتی و سقوط اشیا اتفاق می‌افتد. جهت برطرف کردن آن بهتر است، که از مراکز معتبر کمک بخواهید زیرا عدم توانایی شما در خارج کردن جسم می‌تواند باعث ورود آن به عمق بیشتر شود، و مشکل را سخت تر کند. گروه فنی لوله بازکنی 24 در کوتاه‌ترین زمان ممکن با اعزام نیروهای کارآمد و باتجربه آماده ارائه هرگونه خدمت به شما در این حوزه می‌باشد. متخصصین ما به همراه تجهیزات مدرن و مناسب در کمتر از 10 دقیقه مشکل را برطرف خواهند کرد. متخصصین ما جهت رفع انسداد لوله فاضلاب توالت‌های فرنگی از فنر با روپوش مخصوص استفاده می‌کنند، تا به سرامیک توالت آسیبی وارد نشود. در صورت نیاز به خدمات ما با یک تماس در هر ساعت از شبانه روز ما را درکمترین زمان ممکن در کنار خود خواهید داشت.

بازکردن گرفتگی لوله پشت بام در سیدخندان تهران

پشت بام در کلیه ساختمان‌های اداری و مسکونی کم ترددترین مکان است. که ممکن است، بعد از بارندگی‌های فصلی و ورود گردوغبار و خس و خاشاک و برگ درختان دچار انسداد گردد. و کم توجهی به این موضوع مهم می‌تواند، باعث ایجاد خسارت به سقف و بدنه ساختمان و ایجاد هزینه‌های سنگین برای اهالی ساختمان باشد. در صورت بروز این مشکل شما اهالی محترم منطقه سیدخندان می‌توانید با گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید و در خواست اعزام نیرو داشته باشید تا متخصصین ما به همراه لوازم و تجهیزات مناسب در کمترین زمان ممکن جهت برطرف کردن مشکل در کنار شما حضور یابند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب حیاط خلوت و تراس سیدخندان 

گرفتگی در لوله کف‌شور حیاط و تراس معمولا به دلیل ورود غبار و مواد زائد بروز می‌کند، و در برخی موارد ممکن است این گرفتگی‌ها به سختی باز شوند. در صورت بروز این مشکل با ما در تماس باشید، تا در اسرع وقت با اعزام نیروی حرفه‌ای به همراه تجهیزات در کمتر از 10 دقیقه مشکل را رفع نماییم. تیم متخصصین ما 7 روز هفته در گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در منطقه سیدخندان هستند.

شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

فنر زنی لوله فاضلاب سید خندان

لوله بازکن های شرکت لوله بازکنی 24 خدمات فنر زنی لوله فاضلاب سید خندان را بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون آسیب زدن به لوله 100% تضمینی و با ضمانت فاکتور انجام می دهند.

فنر زدن لوله فاضلاب سید خندان

فنر زدن لوله در سید خندان شامل فنر زدن لوله فاضلاب حمام، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی، فنر زدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، فنر زدن لوله تراس – پاسیو، فنر زدن لوله پشت بام (ناودان)، فنر زدن لوله پارکینگ، فنر زدن لوله حیاط خلوت ، فنر زدن لوله فاضلاب شهری و اگو .

تخلیه چاه سیدخندان شرکت لوله بازکنی 24

تخلیه چاه سیدخندان شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به خدمات تخلیه چاه دارد. روش هایی هم برای خدمات تخلیه چاه سیدخندان وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد.

شرکت لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روزی بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روزخدمات تخلیه چاه سیدخندان را به بهترین شکل به مشتریان خود ارائه دهد. خدمات تخلیه چاه سید خندان با تانکر بادسان ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری انجام می شود.

 1. تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه .
 2. تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک .
 3. تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب.
 4. لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب.
 5. حفر چاه نو سیدخندان
 6. طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در سیدخندان
 7. رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 8. رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

محدوده خدمت رسانی کلیه خدمات شرکت لوله بازکنی 24 

لوله بازکنی خیابان محمودی سیدخندان خدمات لوله بازکنی خیابان همدانی سیدخندان
خدمات لوله بازکنی خیابان حیا منش سیدخندان لوله بازکنی گیشا
لوله بازکنی میدان هارله سیدخندان خدمات لوله بازکنی بزرگراه قاسم سلیمانی
خدمات لوله بازکنی خیابان بسطامی سیدخندان لوله بازکنی خیابان شریعتی
لوله بازکنی فاطمی  خدمات لوله بازکنی خیابان کابلی سیدخندان
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

۴ دیدگاه

 • سلام لوله بازکنی با فنر بلند در سیدخندان فوری و نسبت به همکارانتون ارزانتر ‌انجام شد ممنونم از ‌خدمات خوبتون.

 • لوله بازکنی سیدخندان توسط نیروی شرکت خدمات فنی رسولی بسیار عالی انجام شد ممنون❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *