نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24

نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24 متخصص در رفع انواع گرفتگی لوله های فاضلاب با تیمی از مجرب ترین و باسابقه ترین تکنسین ها آماده خدمت رسانی به شما اهالی ساکن در منطقه و محدوه شیان می‌باشند. کادر فعال و مجرب مستقر در نمایندگی لوله بازکنی شیان با بکارگیری دستگاه های مدرن و پیشرفته جهت رفع گرفتگی های موجود در چاه های فاضلاب محل کار و منزل آماده سرویس دهی در سه شیفت و بدون تعطیلی هستند. ویژگی مهم کارشناسان ما استفاده از ابزارآلات مدرن است که منجربه سرعت بخشیدن به روند کار و رفع گرفتگی بدون تخریب محل و بهداشت بالاتر حین انجام کار است.

شماره تماس نمایندگی لوله بازکنی شیان 021-22-92-48-83
شماره تماس مستقیم لوله بازکن در شیان 0912-187-59-76
ساعت کاری ما لوله بازکنی شیان با سه شیفت 7 روز هفته بدون تعطیلی
آیا نمایندگی لوله بازکنی شیان ضمانت دارد بله، تحویل لوله باز شده + فاکتور رسمی

خدمات ویژه نمایندگی لوله بازکنی شیان توسط گروه فنی لوله بارکنی 24 در منطقه شیان و خیابان ها و محله های منتهی به آن به صورت تمام وقت و در سه شیفت کاری انجام می‌گیرد. 

در صورتی که در ساکن محدوه شیان هستید، و به دنبال دریافت خدمات لوله بازکنی شیان باکیفیت و با قیمت مناسب و منصفانه میگردید. می‌توانید از کلیه خدمات مورد نیاز خود جهت رفع هرگونه انسدادی با هر شدتی توسط متخصصین ما بهره‌مند شوید.

لوله بازکنی 24 با سال ها تجربه در ارائه انواع خدمات لوله بازکنی در تمامی روز های هفته حتی روز های تعطیل، آماده پاسخگویی سوالات و نیاز های شما عزیزان همشهری خواهد بود. 

هدف مدیریت و تیم فعال در این مرکز فنی ارائه خدمات عالی با هزینه منصفانه در جهت جلب رضایت همشهریان محترم ساکن در تمام مناطق تهران به خصوص منطقه شیان و تمامی محلات اطراف آن است.

 

لوله بازکنی تضمینی در منطقه شیان 24 ساعته

بازکردن لوله های فاضلاب با بکارگیری ابزار مدرن به صورت تضمینی، بدون آسیب و با هزینه ایی مناسب توسط نیرو های نمایندگی لوله بازکنی شیان مستقر در این محدده با استفاده از فنر هایی به  طول 20 متر و یا توسط دستگاه پیشرفته فشرده سازی هوا در 24 ساعت شبانه‌روز انجام می‌شود.

همچنین باز کردن گرفتگی چاه فاضلاب اصلی منازل یا اگو با دستگاه های لوله بازکنی با فنر گرد 38 و لایروبی و رسوب زدایی کامل محل با فشار آب و باد، گروه فنی لوله بازکنی 24 ارائه دهنده بهترین خدمات فنی در حوزه برطرف کردن گرفتگی انواع لوله های فاضلاب در منطقه شیان است.

نمایندگی لوله بازکنی شیان با بکارگیری سریع ترین و آسان ترین روش ها جهت کمک به شما عزیزان هستیم، میتوانید در تمام ساعات شبانه‌روز ایام تعطیل درخواست اعزام نیرو و تجهیزات را به همکاران ما در پشتیبانی نمایندگی لوله بازکنی شیان اعلام فرمایید.

انواع خدمات ویژه لوله بازکنی و فنرزدن چاه فاضلاب محدوه شیان نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24

انواع خدمات ویژه لوله بازکنی و فنرزدن چاه فاضلاب محدوه شیان

خدمات ارائه شده توسط نیروهای نمایندگی لوله بازکنی شیان حرفه ایی در گروه فنی لوله بازکنی 24 شامل این موارد است:

 1. رفع مشکل گرفتگی انواع لوله های فاضلاب به صورت شبانه روزی محله شیان
 2. بازدید رایگان + رسوب‌زدایی و لایروبی رایگان +  مشاوره رایگان بدون تعطیلی
 3. رفع بوی نامطبوع فاضلاب ها و سرویس بهداشتی 24 ساعته در سه شیفت کاری در شیان
 4. فنرزدن چاه فاضلاب حمام، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حیاط، تراس، حیاط خلوت، ناودان و راه آب پشت بام و پارکینگ فوری در منطقه شیان
 5. استفاده از مجهز ترین دستگاه های روز جهت رفع انواع گرفتگی با هر شدت و نوعی در منطقه شیان
 6. خارج کردن اشیاء سقوط کرده در چاه فاضلاب توالت و سایر مکان‌ها سریع 7 روز هفته در شیان
 7. بازکردن گرفتگی چاه فاضلاب براثر ریختن مصالح ساختمانی بدون تخریب در شیان
 8. بازکردن گرفتگی لوله اصلی و اگوی شهری منطقه شیان

کلیه خدمات توسط بهترین نیروهای اعزامی در محل و استفاده از مناسب ترین روش و دستگاه بعد از بررسی دقیق از مکان مسدود شده ارائه خواهد شد. معمولا جهت رفع گرفتگی و لوله بازکنی شیان از روش های مختلفی استفاده می‌شود، که آسان ترین و مناسب ترین  آنها  ژنراتور لوله بازکنی یا همان فنرزن برقی است. همچنین یکی از کم هزینه ترین ابزار به علاوه رسو‌ب زدایی رایگان لوله های فاضلاب که به دلیل حرکت دورانی فنر در لوله صورت می‌گیرد.

علت گرفتگی چاه های فاضلاب و راه های پیشگیری آن در شیان چیست؟ نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24

علت گرفتگی چاه های فاضلاب و راه های پیشگیری آن در شیان چیست؟

بروز انسداد معمولا در مکان های مختلف ساختمان که مدت ها مورد استفاده بوده است رخ می‌دهد. که می‌تواند به دلیل فرسودگی سیستم تخلیه آب یا ورود اشیاء و مواد زائد و چربی در این محل ها ما را با گرفتگی های شدید روبرو کند.

بعضی از عزیزان بعد از مشاهده اولین علائم اقدام به استفاده از انواع مواد اسیدی و محلول های شیمیایی می‌کنند. تا به کمک آن مقداری از رسوبات را پاکسازی کنند، که این کار می‌تواند سبب سوراخ شدن و خوردگی در مسیر لوله شده و یا مواد استفاده شده جهت اتصال لوله ها را ذوب کرده و در نهایت منجربه نشتی فاضلاب به سقف و کف شود.

بهترین کار دریافت مشاوره حضوری از کارشناسان این حوزه است، تا با بررسی دقیق علت و مدت عمر لوله ها بهترین توصیه و راهکار را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. ورود چربی و مواد ریز غذایی که براثر عدم دقت و رعایت بهداشت وارد سیفون و لوله تخلیه ماشین ظرفشویی می‌شود، می‌تواند یکی از دلایل مهم انسداد در این محل باشد. و یا ورود محتویات جیب لباس ها که قبل از شستشو مورد بررسی قرار نگرفته، به مرور وارد لوله تخلیه شده و به مرور زمان و اضافه شدن به حجم آن منجربه بسته شدن مسیر عبور آب خواهد شد.

بنابر‌این با رعایت نکات بسیار جزئی مانند استفاده از صافی، پاک کردن مواد غذایی و چربی همچنین چک کردن جیب لباس‌ها تا حد زیادی از بروز مشکل پیشگیری کرد. در صورت مشاهده هرگونه مشکلی در لوله های فاضلاب نگران نباشید، متخصصین نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24 با استفاده از فنرزن برقی که یکی از یهترین و کم هزینه ترین روش‌هاست، در کمترین زمان ممکن مشکل را رفع خواهند کرد. 

متخصصین با تجربه ما در بازکردن انواع لوله‌های فاضلاب ساختمان‌های مسکونی، اداری و صنعتی با هر جنسی از قبیل: چدن، پلاستیک، پلی اتیلن، سیمان و آهن و … با کمک تجهیزات مدرن در خدمت شما عزیزان هستند.

علل مهم و مختلف بروز گرفتگی لوله‌های فاضلاب شامل این موارد است:

 1. ورود موی بلند به همراه چربی مواد شوینده در مسیر تخلیه 
 2. وجود رسوب و جرم مواد زائد غذایی
 3. وجود روغن و چربی
 4. افتادن اجسام مختلف در لوله فاضلاب
 5. انداختن دستمال کاغذی و نوار بهداشتی ….
 6. انسداد لوله‌های فاضلاب با مصالح ساختمانی مانند سیمان، دوغاب، قیر و …
 7. ورود ریشه درختان به درون لوله فاضلاب
 8. نامناسب بودن قطر سیستم لوله کشی و سیفون
 9. قدیمی بودن و فرسودگی سیستم لوله‌کشی
 10. پرشدن و قدیمی بودن چاه اصلی و لایروبی نشدن آن و ….

هزینه لوله بازکنی در منطقه شیان چقدر است؟

نکته اولی که باید در مورد تعیین هزینه خدمات لوله بازکنی شیان بگوییم این است که، قیمت ارائه خدمات لوله بازکنی توسط گروه فنی لوله بازکنی 24 در سرتاسر تهران یکسان است. و نکته مهم دیگر این که برآورد هزینه قطعی و نهایی خدمات لوله بازکنی شیان بستگی به عوامل مختلفی دارد، که بعد از دریافت اطلاعات و بازدید از محل و تشخیص علل و نوع مشکل محاسبه به شما عزیزان اطلاع داده خواهد شد. 

عوامل تاثیرگذار بر تعیین قیمت ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی شیان شامل این موارد است. که در تمام نقاط شهر تهران یکسان میباشد:

 1. نوع دستگاه و روش بکار رفته جهت برطرف کردن لوله فاضلاب
 2. محل قرار گرفتن چاه فاضلاب مسدود شده در خانه یا محل کار
 3. عمق و متراژ لوله فاضلاب گرفته
 4. علت و نوع بروز مشکل 
 5. شدت گرفتگی چاه فاضلاب
 6. مدت زمان کار جهت رفع مسدودی توسط نیروی اعزامی
 7. هزینه ایاب و ذهاب سرویسکار
 8. تعداد لوله‌های مسدود شده در ساختمان
 9. متراژ فنر بکار گرفته شده در رفع انسداد و….. 

البته در اینجا باید متذکر شویم، که در بین روش های مختلف رفع گرفتگی فنر لوله بازکنی شیان هزینه کمتری نسبت انواع روش های دیگر دارد. گاهی اوقات علت گرفتگی ریختن قیر یا سیمان در داخل لوله و یا گیر کردن جسمی در آن است، که طبیعتا مدت زمان و یا روش دیگری مانند استفاده از کمپرسور هوا مناسب می‌باشد.

که هزینه آن با فنرزن برقی متفاوت بوده و می‌تواند، باعث نوسان قیمت خدمات شود. یا در برخی موارد ممکن است که شدت گرفتگی به حدی است، که تعداد نیروهای اعزامی بیشتر از یک نفر بوده که می‌تواند در محاسبه هزینه بسیار اثر بگذارد.

روش های انجام خدمات لوله بازکنی شیان

روش های مختلف مورد استفاده توسط نمایندگی لوله بازکنی شیان تهران شامل این موارد می‌باشد:

 1. استفاده از فنرزن برقی یا همان ژنراتور یا موتور الکتریکی
 2. استفاده از دستگاه پیشرفته تراکم هوا یا همان پمپ باد فشار قوی
 3. استفاده از دستگاه واترجت یا همان دستگاه پمپ آب فشار قوی
 4. استفاده از دستگاه مکش یا مکنده
 5. استفاده از فنرها یا گیره‌های مخصوص خارج کردن اشیاء

در اکثر موارد بهترین گزینه و کم هزینه ترین روش در بین تمام روش ها بکارگیری فنرزن برقی است، که علاوه بر رفع مشکل انسداد به صورت رایگان رسوبات موجود در فاضلاب را تراشیده و پاکسازی می‌کند. اما در جاهایی این دستگاه توانایی رفع مشکل را ندارد، و نیاز به استفاده از پمپ باد است.

اما باید به این نکته مهم اشاره کنیم، که این دستگاه با ایجاد فشار شدید هوا در داخل لوله قادر به رفع مشکل می‌باشد. ولی صدایی بسیار ناهنجار به علاوه پرتاب مواد زائد به اطراف از معایب آن است. این دستگاه به علت متراکم کردن هوا و تخلیه سریع فشار هوا جهت رفع گرفتگی استفاده می شود.

فنرزدن چاه فاضلاب منطقه شیان شبانه روزی فوری نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزدن چاه فاضلاب منطقه شیان  شبانه روزی فوری 

فنرزدن چاه فاضلاب شیان در کلیه مناطق منتهی به شیان جزء خدماتی است، که به صورت شبانه روزی و فوری توسط متخصصین نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24 بدون تعطیلات به شما ساکنین محترم این منطقه ارائه می‌شود.

فنرزن انواع گرفتگی ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، شما اهالی شیان و محلات اطراف در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید جهت دریافت خدمات نمایندگی لوله بازکنی شیان با تلفن های مرکز پشتیبانی این مجموعه تماس بگیرید. تا متخصصین ما در اسرع وقت به همراه تجهیزات به محل اعزام و مشکل را در زمانی کوتاه برطرف نمایند.

به دلیل معضلاتی مانند بالازدن آب و فضولات در زمان انسداد فاضلاب نیاز به اقدام فوری ضروری می‌باشد. تعدادی از نیروهای فعال ما در نزدیکترین فاصله ممکن به شما مستقر هستند، و بلافاصله بعد از تماس و اطلاع شما در کنار شما عزیزان خواهند بود.

مزایای فنرزدن لوله های فاضلاب توسط نمایندگی لوله بازکنی شیان چیست؟ نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24

مزایای فنرزدن لوله های فاضلاب توسط نمایندگی لوله بازکنی شیان چیست؟

شاید برای شما عزیزان این سوال ایجاد شود، که تفاوت ما با دیگر همکاران در این حوزه فنی چیست؟

 • هزینه ارائه خدمات مناسب و منصفانه
 • تیمی از بهترین و مجرب ترین نیرو های باسابقه لوله بازکنی شیان
 • تعهد و اخلاق کاری 
 • الزام به تمیز کردن محل بعد از اتمام خدمات
 • حضور در محل در کمترین زمان ممکن
 • تضمین 100% انجام کار و رفع مشکل
 • رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در حین انجام خدمات
 • انجام به صورت خدمات شبانه روزی و فوری
 • ارائه خدمات لوله بازکنی شیان بدون تعطیلی
 • رفع گرفتگی انواع فاضلا‌ب‌ها
 • استفاده از مناسب ترین تجهیزات جهت رفع گرفتگی
 • ارائه مشاوره، بازدید و تراش رایگان رسوبات
 • ارائه خدمات در سه شیفت کاری
 • انجام خدمات لوله بازکنی شیان با ارائه فاکتور
 • انجام خدمات با پشتیبانی رایگان و دائمی
 • ارائه خدمات از نزدیکترین منطقه به شما
 • استفاده از بهترین و آسان ترین و کم هزینه ترین روش جهت رفع گرفتگی
 • ارائه خدمات با فنرهای جداگانه و کاملا بهداشتی

فنرزدن لوله فاضلاب شیان با پشتیبانی دائم + ارائه فاکتور نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزدن لوله فاضلاب شیان با پشتیبانی دائم + ارائه فاکتور

مشکل گرفتگی فاضلاب مناطقی در ساختمان مانند پشت بام ها، پارکینگ و حیاط که بین اهالی مجتمع ها مشترک است. در صورت رفع گرفتگی توسط شرکت ها لوله بازکنی نیاز به ارائه فاکتور دارد، متخصصن ما در نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24 بعد از انجام خدمات در این محل ها آماده صدور و تحویل فاکتور به مدیریت مجتمع هستند. انسداد فاضلاب ها برای همه خسته کننده و نا خوشایند است، اما بعد از دریافت خدمات از نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24 شما عزیزان به طور دائم مورد پشتیبانی متخصصین ما قرار می گیرد.

فنرزنی چاه فاضلاب اصلی و فاضلاب شهری منطقه شیان نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزنی چاه فاضلاب اصلی و فاضلاب شهری منطقه شیان

گرفتگی خطوط فاضلاب اصلی و اگو یکی از انواع گرفتگی است، که می‌تواند مشکلات زیادی مانند بالا آمدن آب و فضولات از مکان‌های مختلف در منزل و یا محل کار مواجه کند. در صورتی که انسداد لوله اصلی فاضلاب رخ داده باشد، فقط با باز کردن فاضلاب های داخلی مشکل رفع نخواهد شد. و حتما باید مسیر ورود به چاه فاضلاب اصلی و اگوی شهری به طور کامل پاکسازی شود، تا مشکل فاضلاب های موجود در داخل ساختمان برطرف گردد.

در صورتی که با علائمی مانند بوی بسیار نامطبوع از کلیه فاضلاب های موجود در ساختمان و بالا آمدن از مکان های مختلف روبرو هستید. در هر ساعتی از شبانه روز و ایام تعطیل با ما در نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس بگیرید، تا کارشناسان ما با حضور در محل و بررسی مشکلات پیش آمده به سرعت اقدام به رفع مشکل نمایند.

روش های خانگی برای باز کردن لوله فاضلاب در شیان چیست؟

در زمان بروز گرفتگی در مکان های مختلف می‌توانید با این روش های خانگی اقدام به رفع مشکل نمایید. به این نکته مهم توجه داشته باشید که این راه کارها بیشتر در هنگام انسداد های سطحی کارایی دارد. که البته بعضی از آنها مانند استفاده از محلول های شیمیایی جزء بدترین راه ها و حتی خطرناک ترین آنها باشد. که در ادامه به دلایل آن اشاره خواهیم نمود:

 1. در زمانی که جسمی به داخل فاضلاب سقوط میکند، با ساختن قلاب از رخت آویز لباس می‌توانید آن را خارج نمایید. اما توجه داشته باشید که اگر توانایی انجام این کار را نداشته باشید، ممکن است باعث افتادن جسم در عمق بیشتر شوید. نکته مهم در این مواقع نریختن آب در محل و دست کاری نکردن به دلیل عدم توانایی و آشنایی شما به روند کار است.
 2. ترکیب جوش شیرین و سرکه، یک سوم فنجان جوش شیرین را با یک سوم فنجان سرکه که ترکیب آنها می تواند ایجاد یک واکنش شیمیایی کرده و مشکلات ساده را رفع نماید.
 3. استفاده از جارو برقی مرطوب و خشک که می تواند مانند دستگاه مکش مشکل را برطرف نماید، اما توجه داشته باشید که منظور ما جارو برقی‌ های معمولی نیست. 
 4. استفاده از آب جوش ساده ترین راه برای رفع گرفتگی در لوله فاضلاب است. 
 5. استفاده از محلول های شیمیایی که می‌تواند در زمان کوتاهی رسوبات موجود در مسیر را پاکسازی کند. اما به دلیل ایجاد خوردگی و حل کردن چسب اتصالات لوله و خطرناک بودن برای سلامتی مانند سوختگی بر روی پوست و مشکلات تنفسی توصیه نمی‌شود.
 6. استفاده از فنر سیمی بلند انعطاف پذیر و چرخاندن آن در لوله و ریختن آب است.
 7. استفاده از ترکیب نمک و جوش شیرین، یک چهارم پیمانه جوش شیرین و همین مقدار نمک واکنش شیمیایی تولید شده توسط آنها می‌تواند کمک به رفع انسداد های ساده بر اثر وجود چربی در لوله های فاضلاب شود.
 8. ریختن مایع ظرفشویی نصف لیوان و مقداری آب جوش

اما در صورتی که این روش ها کمکی به رفع مشکل نکرد، بی شک گرفتگی شدید است. و نیاز به درخواست لوله بازکنی شیان ضروری می‌باشد، متخصصین ما در نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24 به صورت 24 ساعته بدون تعطیلی و در تمام ایام هفته و سال آماده ارائه خدمات لوله بازکنی به شما عزیزان هستند.

علائم مسدود شدن لوله های فاضلاب در منطقه شیان چیست؟ نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24

علائم مسدود شدن لوله های فاضلاب در منطقه شیان چیست؟

معمولا در زمانی که با انسداد در فاضلاب‌ها روبرو هستیم با دیدن این علائم باید به سرعت اقدام با نمایندگی لوله بازکنی شیان تماس حاصل فرمایید. این نشانه شامل این موارد است:

 1. زمانی که با تخلیه کند آب از لوله های فاضلاب روبرو هستید
 2. زمانی که از چند فاضلاب در ساختمان آب و مواد زائد بالا میزند
 3. زمانی که با بوی بد و زننده از فاضلاب ها روبرو هستید
 4. زمانی که موجوداتی مانند سوسک در اطراف لوله فاضلاب مشاهده می‌کنید
 5. زمانی که آب های آلوده ماشین ظرفشویی و لباسشویی به داخل آنها برمی‌گردد

اما نگران نباشید، متخصصین نمایندگی لوله بازکنی شیان در کمترین زمان ممکن با استفاده از ابزار مناسب برطرف خواهند کرد.

مناطق تحت پوشش در شیان تهران توسط متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24

منطقه شیان در شمال شرق تهران و منطقه 4 شهرداری قرار دارد. که توسط کارشناسان ما تحت پوشش نمایندگی لوله بازکنی شیان قرار گرفته است. شیان در مجاورت مناطق مختلفی در این ناحیه از شهر تهران است که شامل این موارد است:

لوله بازکنی حسین آباد لوله بازکنی لویزان
لوله بازکنی مبارک آباد لوله بازکنی ازگل
لوله باکنی منطقه شمیران نو لوله بازکنی منطقه شهرک ولیعصر 

شما عزیزان ساکن هر کدام از این مناطق که باشید، در صورت نیاز به دریافت خدمات فنی لوله بازکنی می‌توانید از تخصص همکاران ما مستقر در محله های اطراف این منطقه برخوردار گردید.

لوله بازکنی و فنرزدن لوله های فاضلاب منطقه شیان بدون تخریب نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی و فنرزدن لوله های فاضلاب منطقه شیان بدون تخریب

شاید شما عزیزان هم جزو افرادی باشید، که زمانی که با مشکل در مسیر خروج آب های زائد توسط فاضلاب های موجود در ساختمان روبرو می‌شوید. نگران تخریب محل گرفتگی و آلودگی محل زندگی و کار خود هستید، با وجود پیشرفت در دستگاه های مورد استفاده جهت رفع انواع گرفتگی و سرعت و قدرت بالای آنها دیگر با خیال راحت می‌توانید از خدمات مورد نیاز خود در زمان بروز انسداد در لوله‌های فاضلاب منزل و محل کار خود برخوردار گردید.

زیرا بکارگیری این ابزار مدرن و به روز دیگر نیازی به کندن محل و تحمیل هزینه های سنگین لوله بازکنی شیان ندارد. متخصصین و شرکت های لوله بازکنی با استفاده از انواع روش ها و تجهیزات روز دنیا در این حوزه با کمترین هزینه و با کیفیت بالا مشکل را برطرف خواهند کرد.

فنرزدن لوله های فاضلاب شیان با رعایت بهداشت و فنر های مجزا و تمیز نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزدن لوله های فاضلاب شیان با رعایت بهداشت و فنر های مجزا و تمیز

یکی از دغدغه های مهم مشتریان گرامی در هنگام روبرو شدن، با گرفتگی لوله های فاضلاب رعایت بهداشت توسط کارشناسان لوله بازکنی شیان در زمان انجام خدمات برطرف کردن گرفتگی است.

نکته مهمی که باید در اینجا متذکر شویم این است که، برای جلوگیری از ورود آلودگی به محیط‌ های مختلف در ساختمان که دچار انسداد شده‌اند. استفاده از فنر های جداگانه و مخصوص هر مکان جزء ضروریات انجام کار توسط نیرو های اعزامی از سوی نمایندگی لوله بازکنی شیان گروه فنی لوله بازکنی 24 است.

به دلیل این که ما در مواقعی که با گرفتگی در محلی مانند، آشپزخانه که قلب خانه و مرکز سلامتی اعضای آن است روبرو هستیم. برای حفظ سلامتی ساکنین در این مکان که ارتباط مستقیمی با مواد غذایی دارد، از فنر ضد عفونی شده و تمیز مخصوص این محل استفاده خواهیم کرد. و هرگز از فنر هایی که جهت بازکردن گرفتگی لوله های فاضلاب حمام، توالت و … بکار گرفته شده است، در این محل استفاده نخواهیم کرد. و موضوع بعدی این است که، کلیه تکنسین‌های ما متعهد به رعایت نکات بهداشتی حین کار و همچنین تحویل محلی تمیز بعد از اتمام کار به شما عزیزان هستند. البته توجه داشته باشید، که فنرزن برقی یکی از دستگاه هایی است. 

که با کمترین میزان آلودگی انسداد را رفع می‌کند، که توانایی استفاده از این وسیله پرکاربرد و همچنین تجربه لازم در انجام کار یکی از فاکتور های مهم در انجام کار با کمترین آلودگی است. ما در نمایندگی لوله بازکنی شیان به شما اطمینان می دهیم که کلیه خدمات مورد نیاز شما عزیزان به بهترین شکل ممکن و با حداقل آلودگی توسط نیروهای اعزامی ما انجام گیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *