لوله بازکنی مالک اشتر یکی از مهمترین خدمات شرکت خدمات فنی رسولی در شهرستان تهران می باشد. چاه بازکنی خیابان مالک اشتر به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی فعال می باشد و توسط لوله بازکن های با تجربه و کاربلد خدمت رسانی می شود.


پاسخگویی 24 ساعته، جهت دریافت خدمات و اطلاع از نرخ خدمات بر روی دکمه تماس کلیک کنید.

لوله بازکنی مالک اشتر

لوله بازکنی در مالک اشتر

لوله بازکنی در مالک اشتر را شرکت خدمات فنی رسولی جهت اعزام سریع سرویسکار لوله بازکن به منزل مشتری در همه مناطق مالک اشتر شعبه دارد از جمله: خیابان دستغیب ، خیابان مسعودی ، خیابان جیحون ، خیابان کارون، خیابان قصرالدشت ، خیابان خوش ، خیابان امام خمینی و … .

چرا لوله بازکنی شرکت خدمات فنی رسولی را در مالک اشتر انتخاب کنیم ؟

لوله بازکنی در مالک اشتر

بهترین روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب در مالک اشتر ؟

معمولا بهترین روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب زمانی مشخص می شود که لوله بازکن از محل گرفتگی لوله بازدید نماید و تشخیص دهد که از کدام روش برای رفع گرفتگی لوله استفاده کند. روش های لوله بازکنی عبارتند از:

لوله بازکنی شبانه روزی مالک اشتر

لوله بازکنی ارزان و شبانه روزی مالک اشتر

یکی از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات فنی رسولی ارائه دهنده شبانه روزی خدمات لوله بازکنی می باشد. گرفتگی لوله های فاضلاب زمان مشخصی ندارد و ممکن است در هر ساعت از طول شبانه روز اتفاق بیوفتد در همین راستا شما عزیزان در هر ساعت از طول شبانه روز که با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شدید کافیست با ما تماس بگیرید که فوری لوله بازکن به منزل شما ارسال شود. قیمت لوله بازکنی در طول شبانه روزثابت می باشد و انجام لوله بازکنی بدون ایجاد سرو صدا دستگاه انجام می شود.

لوله بازکنی مالک اشتر تضمینی

لوله بازکنی مالک اشتر تضمینی توسط سرویسکاران لوله بازکن شرکت خدمات فنی رسولی انجام می شود. سوال بسیاری از مشتریان از مدیریت شرکت میپرسند این است که لوله بازکنی مالک اشتر ضمانت دارد؟ بله لوله بازکن پس از باز کردن گرفتگی لوله چندین مرحله با سطل آب دخل لوله میریزد که مشتری از بابت باز شدن گرفتگی لوله مطمئن شود.

به طور مثال اگر لوله آشپزخانه گرفتگی داشته باشد پس از استفاده از لباسشویی و ظرفشویی آب از کفشور بالا میزند و پس از باز کردن گرفتگی لوله، لوله بازکن راه آب داخل سینک را می بندد و پس از پرشدن در یک لحظه تخلیه می کند. در صورت باز بودن لوله آب به شدت تخلیه می شود ولی در صورت باز نشدن آب از کفشور بالا میزند.

ضمنا بعد از باز شدن گرفتگی لوله اگر مشتری از لوله بازکن فاکتور درخواست نماید لوله بازکن موظف است فاکتور مهر شده شرکت را با نوشتن توضیحات کامل شرح کار به مشتری تحویل دهد.


باز کردن گرفتگی لوله های سخت در مالک اشتر

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در مالک اشتر

گرفتگی لوله های سخت زمانی اتفاق می افتد که در هنگام بازسازی یا نوسازی مزنل داخل لوله ها کارگران سیمان یا شن و ماسه میریزند و بعد از مدتی گرفتگی لوله پیش می آید که رفع گرفتگی آن لوله خیلی آسان و کار هر لوله بازکنی نیست. در این مواقع کافیست به ما اعتماد کنید تا لوله بازکن های باتجربه و کاربلد ما با ابزارآلات پیشرفته ایی که در اختیار دارند در کمترین زمان ممکن مشکل را رفع کنند.

هزینه لوله بازکنی مالک اشتر

هزینه لوله بازکنی مالک اشتر بستگی به نوع گرفتگی لوله ها تعیین می شود که عبارتند از:

 

علایم گرفتگی لوله فاضلاب در مالک اشتر

علایم گرفتگی لوله فاضلاب در مالک اشتر

چاه بازکنی مالک اشتر

چاه بازکنی مالک اشتر شامل چه مواردی می باشد ؟ 1- چاه بازکنی لوله سینک ظرفشویی آشپزخانه 2- چاه بازکنی لوله فاضلاب لباسشویی 3- چاه بازکنی لوله کفشور آشپزخانه 4- چاه بازکنی لوله حمام 5- چاه بازکنی لوله توالت ایرانی 6- چاه بازکنی روشوی سرویس بهداشتی 7- چاه بازکنی توالت فرنگی 8- چاه بازکنی لوله تراس – بالکن 9- چاه بازکنی لوله پشت بام 10- چاه بازکنی لوله حیاط و پارکینگ 11- لوله منهول – فاضلاب شهری و … .

لوله بازکنی مالک اشتر بدون کثیف کاری

رفع گرفتگی لوله فاضلاب بدون کثیف کاری در مالک اشتر

تمامی پرسنل لوله بازکن شرکت خدمات فنی رسولی موظف اند قبل از وارد شدن به منزل مشتری از ماسک استفاده کنند. و در حین انجام کار مشکل گرفتگی لوله را با رعایت کامل بهداشت و بدون کثیف کاری محیط مشکل گرفتگی لوله را رفع کنند. فنر هایی که برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده می شود کاملا جداگانه و پس از هر بار استفاده با واترجت شستشو داده می شود.

فنرزنی لوله فاضلاب مالک اشتر

فنرزنی لوله فاضلاب مالک اشتر

فنرزنی لوله فاضلاب مالک اشتر با فنر های فولادی انجام می شود، مشکل گرفتگی لوله بدون آسیب زدن به لوله انجام می شود. فنرزدن لوله در مالک اشتر با دستگاه های ژنراتور پیشرفته انجام می شود و هر آنچه که در مسیر لوله باشد را به چاه یا فاضلاب شهری هدایت می کند.

گاهی اتفاق می افتد که داخل لوله با ریشه درخت ، قیر ، سیمان یا مواردی دیگر شبیه این ها مسدود شده باشد و نیاز به تعویض لوله باشد که لوله بازکن های شرکت خدمات فنی رسولی طی فنرزنی با دستگاه سه نظام دار ژنراتور لوله بازکنی هر آنچه که در مسیر لوله باشد را تراش کامل می دهد.


درآوردن طلا و اشیا از چاه توالت در مالک اشتر

درآوردن طلا و اشیا از چاه توالت در مالک اشتر

روزانه بسیاری از مردم با افتادن اشیا ارزشمند مانند طلا ، موبایل ، دسته کلید ، ریموت و …در چاه توالت مواجه می شوند. بیرون آوردن اشیا از چاه توالت مخصوصا زمانی که ارتفاع زانویی لوله توالت ایرانی بلند باشد نیاز به نیروی متخصص و ابزار آلات مخصوص دارد.

شرکت خدمات فنی رسولی برای درآوردن اشیا از چاه توالت و لوله حمام نیرو های باتجربه و کاربلد را در مالک اشتر مستقر نموده تا شما عزیزان در هر ساعت از طول شبانه روز که نیاز داشته باشد سرویسکار به صورت فوری به منزل شما اعزام شود.

اشیا هایی که ممکن است در چاه توالت بیفتد شامل: صابون ، حلقه ، انگشتر ، سکه ، سرشیر آب ، خمیر دندان ، کرم ، لوازم آرایشی ، دستگیره ، سوییچ و کلید ، ریموت ، درب اسپری و شامپو ، ژیلت و … .

 

رفع بوی بد فاضلاب در مالک اشتر

رفع بوی بد فاضلاب در مالک اشتر

رفع بوی بد فاضلاب توالت ، آشپزخانه ، حمام و پارکینگ منزل شما را تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنیم. سرویسکار بعد از بازدید و تشخیص علت بوی بد فاضلاب سریعا به رفع آن می گردد.

علت بوی بد فاضلاب ؟

تشخیص ترکیدگی لوله در مالک اشتر

تشخیص ترکیدگی لوله در مالک اشتر

سرویسکاران متخصص شرکت خدمات فنی رسولی. خدمات تشخیص نشتی لوله و نم دیوار را به صورت فوری و تضمینی بدون خرابی با دستگاه نشت یاب انجام می دهند.خدمات ما شامل: 1- رفع نم و رطوبت و نشتی از دیوار ، زمین ، سقف 2- تشخیص ترکیدگی لوله آب ، لوله فاضلاب 3- پیدا کردن دقیق محل نشتی.


چنانچه که از خدمات ما استفاده کردید لطف نظرات خود را کامنت کنید با تشکر.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *