لوله بازکنی مالک اشتر یکی از مهم ترین خدمات گروه فنی لوله بازکنی منطقه 10 شهرداری تهران می باشد. چاه بازکنی خیابان مالک اشتر به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی فعال می باشد، و توسط لوله بازکن های با تجربه و کاربلد گروه فنی لوله بازکنی 24 خدمت رسانی می شود. پاسخگویی 24 ساعته، جهت دریافت خدمات و اطلاع از نرخ خدمات بر روی شماره های تماس کلیک کنید.

شماره لوله بازکن در خیابان مالک اشتر 0912-1875976
شماره تلفن لوله بازکنی خیابان مالک اشتر 021-66369709
ساعت کاری ما 24 ساعته 7 روز هفته

لوله بازکنی مالک اشتر

دسترسی فوری شعبه لوله بازکنی خیابان مالک اشتر

لوله بازکنی در خیابان مالک اشتر را گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت اعزام سریع سرویسکار لوله بازکن به منزل مشتری در همه مناطق خیابان مالک اشتر شعبه دارد و پس از تماس مشتری از نزدیک ترین شعبه نیرو ارسال می شود. از جمله: خیابان دستغیب، خیابان مسعودی، خیابان جیحون، خیابان کارون، خیابان قصرالدشت ، خیابان خوش، خیابان امام خمینی و … .

چرا شعبه لوله بازکنی مالک اشتر را برای انجام خدمات منزل انتخاب کنیم؟

 • رعایت کامل اصول بهداشتی و نظافت در حین انجام رفع گرفتگی لوله
 • خوش اخلاق و خوش رویی تمامی سرویسکاران
 • داشتن تخصص و تجربه بالا و مهارت لازم در انجام کار
 • ارائه قیمت منصفانه و رعایت عدالت
 • همکاری با لوله بازکن های سالم و متعهد و غیر سیگاری

لوله بازکنی در مالک اشتر

لوله بازکنی خیابان مالک اشتر با بهترین روش و تجهیزات

معمولا بهترین روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب زمانی مشخص می شود، که لوله بازکن از محل گرفتگی لوله بازدید نماید و تشخیص دهد که از کدام روش برای رفع گرفتگی لوله استفاده کند. روش های لوله بازکنی خیابان مالک اشتر تهران عبارتند از:

 • استفاده از فنر و دستگاه ژنراتور لوله بازکنی
 • استفاده از دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا
 • رفع گرفتگی لوله با دستگاه واترجت لوله بازکنی

لوله بازکنی شبانه روزی مالک اشتر

لوله بازکنی خیابان مالک اشتر شبانه روزی بدون تعطیلی

یکی از مهم ترین ویژگی های گروه فنی لوله بازکنی 24 ارائه دهنده شبانه روزی خدمات لوله بازکنی خیابان مالک اشتر تهران می باشد. گرفتگی لوله های فاضلاب زمان مشخصی ندارد و ممکن است در هر ساعت از طول شبانه روز اتفاق بیوفتد در همین راستا شما عزیزان در هر ساعت از طول شبانه روز که با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شدید، کافیست با ما تماس بگیرید که فوری لوله بازکن به منزل شما ارسال شود. قیمت لوله بازکنی در طول شبانه روزثابت می باشد و انجام لوله بازکنی بدون ایجاد سرو صدا دستگاه انجام می شود.

لوله بازکنی خیابان مالک اشتر با فنر های تمیز 100% بهداشتی

لوله بازکنی خیابان مالک اشتر تضمینی توسط سرویسکاران لوله بازکن گروه فنی لوله بازکنی 24 انجام می شود. سوال بسیاری از مشتریان از مدیریت شرکت میپرسند این است که لوله بازکنی مالک اشتر ضمانت دارد؟ بله لوله بازکن پس از باز کردن گرفتگی لوله چندین مرحله با سطل آب دخل لوله میریزد که مشتری از بابت باز شدن گرفتگی لوله مطمئن شود.

به طور مثال اگر لوله آشپزخانه گرفتگی داشته باشد پس از استفاده از لباسشویی و ظرفشویی آب از کفشور بالا میزند و پس از باز کردن گرفتگی لوله، لوله بازکن راه آب داخل سینک را می بندد و پس از پرشدن در یک لحظه تخلیه می کند. در صورت باز بودن لوله آب به شدت تخلیه می شود ولی در صورت باز نشدن آب از کفشور بالا میزند. ضمنا بعد از باز شدن گرفتگی لوله اگر مشتری از لوله بازکن فاکتور درخواست نماید لوله بازکن موظف است فاکتور مهر شده شرکت را با نوشتن توضیحات کامل شرح کار به مشتری تحویل دهد.

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در مالک اشتر

باز کردن گرفتگی لوله های سخت فاضلاب خیابان مالک اشتر

گرفتگی لوله های سخت زمانی اتفاق می افتد که در هنگام بازسازی یا نوسازی مزنل داخل لوله ها کارگران سیمان یا شن و ماسه میریزند و بعد از مدتی گرفتگی لوله پیش می آید که رفع گرفتگی آن لوله خیلی آسان و کار هر لوله بازکنی نیست. در این مواقع کافیست به ما اعتماد کنید تا لوله بازکن های باتجربه و کاربلد ما با ابزارآلات پیشرفته ایی که در اختیار دارند در کمترین زمان ممکن مشکل را رفع کنند.

هزینه لوله بازکنی خیابان مالک اشتر چقدر است؟

هزینه لوله بازکنی مالک اشتر بستگی به نوع گرفتگی لوله ها تعیین می شود که عبارتند از:

 • تعداد لوله هایی که دچار گرفتگی شده
 • طول لوله و طول فنر برای چاه بازکنی مالک اشتر
 • شدت گرفتگی نیز تاثیر در افزایش نرخ چاه بازکنی در مالک اشتر
 • سرویسکار از کدام روش برای رفع گرفتگی لوله در مالک اشتر استفاده نماید ( فنر و دستگاه ژنراتور یا پمپ تراکم هوا)
 • مدت زمانی که لوله بازکن صرف بازکرن گرفتگی لوله به کار میگیرد به طور مثال بعضی مواقع پیش می آید که مسیر لوله با قیر، سیمان یا شن و ماسه مسدود شده است که نیاز به زمان بیشتری می باشد که گرفتگی لوله رفع شود.

علایم گرفتگی لوله فاضلاب در مالک اشتر

دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب خیابان مالک اشتر

تخلیه کند آب از سینک ظرفشویی و بالا پایین شدن آب در کفشور آشپزخانه نشانه گرفتگی لوله می باشد. تخلیه ضعیف آب از چاه توالت نشانه گرفتگی لوله می باشد و نیاز به چاه بازکنی دارد. انتشار بوی بد فاضلاب از لوله ها نشانه گرفتگی لوله می باشد و نیاز به فنرزنی لوله ها دارد.

چاه بازکنی خیابان مالک اشتر + پشتیبانی چند ماهه

چاه بازکنی خیابان مالک اشتر شامل چه مواردی می باشد؟

 • چاه بازکنی لوله سینک ظرفشویی آشپزخانه
 • چاه بازکنی لوله فاضلاب لباسشویی
 • چاه بازکنی لوله کفشور آشپزخانه
 • چاه بازکنی لوله حمام
 • چاه بازکنی لوله توالت ایرانی
 • چاه بازکنی روشوی سرویس بهداشتی
 • چاه بازکنی توالت فرنگی
 • چاه بازکنی لوله تراس – بالکن
 • چاه بازکنی لوله پشت بام
 • چاه بازکنی لوله حیاط و پارکینگ
 • چاه بازکنی لوله منهول – فاضلاب شهری و … .

لوله بازکنی مالک اشتر بدون کثیف کاری

رفع گرفتگی لوله فاضلاب بدون کثیف کاری خیابان مالک اشتر

تمامی پرسنل لوله بازکن گروه فنی لوله بازکنی 24 موظف اند قبل از وارد شدن به منزل مشتری از ماسک استفاده کنند. و در حین انجام کار مشکل گرفتگی لوله را با رعایت کامل بهداشت و بدون کثیف کاری محیط مشکل گرفتگی لوله را رفع کنند. فنر هایی که برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده می شود کاملا جداگانه و پس از هر بار استفاده با واترجت شستشو داده می شود.

فنرزنی لوله فاضلاب مالک اشتر

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان مالک اشتر بدون خرابی

فنر زنی لوله فاضلاب مالک اشتر با فنر های فولادی انجام می شود، مشکل گرفتگی لوله بدون آسیب زدن به لوله انجام می شود. فنرزدن لوله در مالک اشتر با دستگاه های ژنراتور پیشرفته انجام می شود و هر آنچه که در مسیر لوله باشد را به چاه یا فاضلاب شهری هدایت می کند.

گاهی اتفاق می افتد که داخل لوله با ریشه درخت ، قیر ، سیمان یا مواردی دیگر شبیه این ها مسدود شده باشد و نیاز به تعویض لوله باشد که لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 طی فنرزنی با دستگاه سه نظام دار ژنراتور لوله بازکنی هر آنچه که در مسیر لوله باشد را تراش کامل می دهد.

درآوردن طلا و اشیا از چاه توالت در مالک اشتر

درآوردن طلا و اشیا قیمتی از چاه توالت در خیابان مالک اشتر

روزانه بسیاری از مردم با افتادن اشیا ارزشمند مانند طلا ، موبایل ، دسته کلید، ریموت و … در چاه توالت مواجه می شوند. بیرون آوردن اشیا از چاه توالت مخصوصا زمانی که ارتفاع زانویی لوله توالت ایرانی بلند باشد نیاز به نیروی متخصص و ابزار آلات مخصوص دارد. گروه فنی لوله بازکنی 24 برای درآوردن اشیا از چاه توالت و لوله حمام نیرو های باتجربه و کاربلد را در مالک اشتر مستقر نموده تا شما عزیزان در هر ساعت از طول شبانه روز که نیاز داشته باشد سرویسکار به صورت فوری به منزل شما اعزام شود.

اشیا هایی که ممکن است در چاه توالت بیفتد شامل: صابون ، حلقه ، انگشتر ، سکه ، سرشیر آب ، خمیر دندان ، کرم ، لوازم آرایشی ، دستگیره ، سوییچ و کلید ، ریموت ، درب اسپری و شامپو ، ژیلت و … .

رفع بوی بد فاضلاب در مالک اشتر

رفع بوی بد فاضلاب در مالک اشتر

رفع بوی بد فاضلاب توالت، آشپزخانه، حمام و پارکینگ منزل شما را تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنیم. سرویسکار بعد از بازدید و تشخیص علت بوی بد فاضلاب سریعا به رفع آن می گردد. علت بوی بد فاضلاب؟

 • گاز های سپتیک
 • مشکل در شتر گلویی
 • وجود چربی و رسوبات داخل لوله
 • پر شدن چاه فاضلاب

تشخیص ترکیدگی لوله در مالک اشتر

تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب خیابان مالک اشتر

سرویسکاران متخصص گروه فنی لوله بازکنی 24 خدمات تشخیص نشتی لوله و نم دیوار را به صورت فوری و تضمینی بدون خرابی با دستگاه نشت یاب انجام می دهند.خدمات ما شامل: 1- رفع نم و رطوبت و نشتی از دیوار ، زمین ، سقف 2- تشخیص ترکیدگی لوله آب ، لوله فاضلاب 3- پیدا کردن دقیق محل نشتی.

شعبه های نزدیک به لوله بازکنی خیابان مالک اشتر

لوله بازکنی خیابان جیحون لوله بازکنی خیابان کارون
لوله بازکنی خیابان قصرالدشت لوله بازکنی خوش
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *