لوله بازکنی ولنجک

لوله بازکنی ولنجک شمال تهران یکی دیگر از خدمات ساختمانی پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 می باشد، ما خدمات چاه بازکنی ولنجک را به واسطه لوله بازکن های خوش برخورد و استادکار انجام می دهیم. لوله بازکنی در ولنجک با سه شیفت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما بزرگواران می باشد. فنر زنی لوله فاضلاب ولنجک را بدون اینکه محیط را کثیف یا کنده کاری کنیم یا وقت را تلف کنیم با ضمانت فاکتور رسمی به مدت 15 دقیقه مشکل گرفتگی لوله را رفع می کنیم.

شماره نمایندگی لوله بازکنی ولنجک 021-22924883
شماره لوله بازکن در ولنجک 0912-1875976
ضمانت لوله بازکنی ولنجک چیست؟ تحویل لوله باز شده با ضمانت فاکتور
ساعت کاری ما: 24 ساعته 7 روز هفته

 لوله بازکنی ولنجک + پشتیبانی دائمی

 لوله بازکنی ولنجک + پشتیبانی دائمی

یکی از موارد دردسرساز در ساختمان‌ها گرفتگی لوله‌های فاضلاب در ساعات پایانی شب و روزهای تعطیل است. که معمولا برای افراد بسیار نگران کننده می‌باشد، گروه فنی لوله بازکنی 24 برای رفع دغدغه شما عزیزان در منطقه ولنجک در شمال تهران آماده ارائه خدمات لوله بازکنی به صورت شبانه‌روزی و بدون تعطیلی است.

شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در این منطقه از تهران در هر ساعتی از شبانه‌روز و در تعطیلات رسمی حتی در عید در صورت نیاز به دریافت خدمات لوله بازکنی می‌توانید با نمایندگی لوله بازکنی منطقه 1 تهران تماس بگیرید. و  از مشاوره رایگان توسط همکاران حاضر در مرکز برخوردار گردید، همچنین در صورت نیاز به دریافت خدمات رفع انسداد تقاضای اعزام نیرو را به آنها اعلام نمایید. متخصصین ما بعد از دریافت تماس و درخواست شما با به همراه داشتن دستگاه‌های مناسب در محل حاضر و آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان خواهند بود.

لوله بازکنی ولنجک شبانه روزی

لوله بازکنی ولنجک شبانه روزی بدون تعطیلی

لوله بازکنی ولنجک تهران از جمله خدماتی است که اهالی این منطقه در بالاشهر تهران هر آن ممکن است نیاز به دریافت آن پیدا کنند. هنگامی که لوله های فاضلاب در ساختمان های مختلف دچار انسداد می شود سوالاتی برای افراد به وجود می آید از جمله:

تصور کنید در ساعتی از شبانه روز که بسیاری از شغل های خدماتی و آزاد خدمتی را ارائه نمیکنند شاهد تجمع آب و مواد درونش اطراف فاضلاب بخش های مختلف خانه هستید. همچنین نمی توان همچین مشکلی را به تعویق انداخت. از راه های اصولی برای بازکردن چاه کمک میگیرید. از لوله بازکن گرفته تا استفاده از تلمبه و باز هم نتیجه ای نمی گیرید. جای نگرانی نیست، کارشناسان نمایندگی لوله بازکنی شبانه روزی تهران گروه فنی لوله بازکنی 24 آمادگی ارائه خدمات به شما را دارند و به محض تماس خود را به محل گرفتگی لوله خواهند رساند.

چرا می بایست به سرعت به برطرف کردن گرفتگی لوله اقدام کنیم؟

چرا می بایست به سرعت به برطرف کردن گرفتگی لوله اقدام کنیم؟

بسیاری از افراد با مشاهده گرفتگی در لوله فاضلاب بیش از اندازه سهل انگاری میکنند. این مشکل سبب آسیب ها و عواقبی خواهد شد که هزینه به مراتب بالاتر از هزینه لوله بازکنی را در پی دارند. پس به محض مشاهده هرگونه گرفتگی در لوله های فاضلاب با کارشناسان لوله بازکنی شمال تهران ارتباط برقرار کرده تا از باز شدن بستر برای خرابی های گسترده تر جلوگیری شود.

فنرزدن چاه توالت ولنجک

فنرزدن لوله فاضلاب توالت ولنجک فوری کمتر از 30 دقیقه

فنر زدن لوله‌های فاضلاب توالت‌ها یکی از خدماتی است، توسط متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 در زمانی کمتر از 30 دقیقه صورت می‌گیرد. نیروهای اعزامی ما با به همراه داشتن ژنراتور فنر زنی و فنرهای مختلف در متراژهای متفاوت آماه خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند. گاهی اوقات گرفتگی در این محل به دلیل سقوط اجسام ارزشمند رخ می‌دهد، که لازم به تخلیه آنها است. که در این مواقع از گیره‌های مخصوص و در مواردی در عمق بیشتری باشد، از دستگاه ساکشن استفاده می‌کنند. علل مهمی که منجربه گرفتن فاضلاب سرویس‌های بهداشتی می‌شود، متفاوت است. 

اما عمده‌ترین دلیل تنگی مسیر و نامناسب بودن سیفون در کنار نداشتن، شیب مناسب سیستم لوله‌کشی فاضلاب است. و نهایت افتادن اجسامی مانند نواربهداشتی و انداختن دستمال در این مکان که می‌تواند سبب گرفتگی‌های شدید در مسیر تخلیه مدفوع و آبهای آلوده شود. شما عزیزان در صورت مشاهده این مشکل فقط کافیست در هرساعتی از شبانه‌روز و ایام هفته با ما تماس گرفته و درخواست کمک نمایید.

خارج کردن اشیاء از چاه فاضلاب ولنجک

خارج کردن اشیاء ارزشمند از چاه های فاضلاب ولنجک فوری

یکی از اتفاقات نارحت کننده برای هر کدام از ما افتادن وسایلی مانند گوشی موبایل و زیورالات و ساعت مچی به درون فاضلاب است. و به دلیل قیمتی بودن و گاهی اوقات ارزش معنوی آن نیاز به خارج کردن آن بسیار ضروری است. متخصصین ما با تجربه بالا در هر زمان از شبانه روز و فوری آماده خدمت‌رسانی به شما اهالی محترم منطقه ولنجک هستند. 

نکته‌ای که شما همشهریان عزیز باید رعایت بفرمایید، در زمان سقوط اجسام به درون لوله از دستکاری و ریختن آب خودداری کنید. و در صورتی که توانایی انجام این کار را ندارید، به هیچ وجه اقدام به وارد کردن دست در این مکانها نکنید. زیرا منجربه گیرکردن دست شما و آسیب جدی خواهد شد، زیرا ریختن آب و دستکاری می‌تواند باعث افتادن جسم در عمق بیشتر شده و کار نیروهای اعزامی ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 را سخت‌تر کرده و گاهی آن را به طور کانل از دسترس خارج کند. 

فنرزدن لوله آشپزخانه ولنجک

فنرزدن چاه های فاضلاب آشپزخانه ولنجک در تمام ساعات و ایام هفته

انسداد لوله‌های تخلیه ماشین لباسشویی، ظرفشویی، سینک و کفشور آشپزخانه مشکلی است.که در هر روزی ایام سال و هفته و در ساعات مختلف شبانه‌روز ممکن است، با آن مواجه شوید. اما با وجود دستگاه مجهز و پرقدرتی مانند فنرزن برقی نگران نباشید، زیرا این وسیله سریع و قوی در مدتی کوتاه هر چیزی را که سبب انسداد در مسیر شده است را خرد و به جلو رانده و مسیر را باز خواهد کرد.

مزیت استفاده از این وسیله لایروبی کامل و رایگان است. که توسط فنرزن برقی صورت می‌گیرد، ورود چربی و مواد اضافه غذایی که دلیل عمده گرفتگی در این مکان است. با تولید جرم و رسوب سبب انسداد در انواع لوله‌های موجود در آشپزخانه می‌شود، متخصصین ما با مهارت در استفاده از این دستگاه و تجربه بالا در این حوزه فنی در کمترین زمان ممکن مشکل گرفتگی را برطرف خواهند کرد. 

شما همشهریان محترم ساکن در شمال تهران منطقه ولنجک هر زمان که با انسداد فاضلاب در این محل روبرو هستید. می‌توانید با مرکز پشتیبانی ما در این منطقه تماس گرفته و مشکل را به اطلاع متخصصین حاضر برسانید. تا با راهنمایی آنها بتوانید از شر این مشکل خلاص شوید، و در صورت نیاز به اعزام نیرو متخصصین مستقر در منطقه ولنجک به محل مراجعه کنند.

لوله بازکنی ولنجک 24 ساعته

خدمات لوله بازکنی ولنجک 24 ساعته 7 روز هفته

مشکلات مختلفی که برای ساختمان به وجود می آیند در هر ساعتی از شبانه روز ممکن است رخ دهند. این مشکلات شامل موارد متعددی از جمله انسداد لوله های فاضلاب می باشد. بروز این مشکلات اهالی ساختمان را نگران می کند که مبادا تعویق انداختن رفع مشکلات سبب مشکلات بزرگتر شود. کارشناسان ما به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی در زمینه خدمات لوله بازکنی ولنجک به شما عزیزان می باشند که کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت بدون معطلی وقت مشکلات پیش آمده را رفع کنیم.

چع عواملی سبب گرفتگی و انسداد لوله های فاضلاب می شوند؟

عواملی که مسیر عبور مواد را در لوله های فاضلاب مسدود میکنند متعدد می باشند. در این قسمت به بررسی مهم ترین عوامل در این باره خواهیم پرداخت. مهمترین دلایل انسداد لوله های فاضلاب در بخش های مختلف خانه به شرح زیرند:

 • تجمع مو در لوله فاضلاب قسمت هایی مانند حمام
 • جمع مواد ناشی از بنایی مانند سیمان و نیز گچ و مانند اینها که به مرور سفت شده و مسیر عبور مواد را مسدود میکند.
 • جمع شدن فضولات در لوله های فاضلاب نیز دیگر دلیل مسدود شدن لوله فاضلاب شده که بسیار وضعیت آزار دهنده ای شکل می دهد.
 • انسداد مواد چربی نیز دیگر عامل بند اومدن چاه فاضلاب می باشد.
 • گاهی اوقات موادی بهداشتی مانند دستمال توالت سبب انسداد مسیر های لوله فاضلاب میشوند.
 • شاید برایتان جالب باشد بدانید از جمله علل قابل مشاهده درباره انسداد لوله های فاضلاب رخنه کردن ریشه درخت می باشد.
 • رعایت نکردن اصول درست لوله کشی در ساختمان نیز می تواند یکی از دلایل بروز مشکل انسداد در لوله ها باشد.
 • خیلی وقتها سقوط اشیا سبب انسداد لوله های فاضلاب می شود. همه ما تجربه داشتیم یا شنیده ایم که تلفن همراه افراد از دستشان به داخل چاه توالت افتاده است.

هزینه لوله بازکنی ولنجک

هزینه خدمات لوله بازکنی ولنجک چقدر است؟

در خدمات لوله بازکنی ولنجک از روش ها و ابزار ها مختلفی استفاده می شود. از این رو نمی توان بدون توجه به برخی عوامل هزینه خدمات لوله بازکنی را به طور دقیق گفت. هرچه این امر سخت تر و زمان بر تر باشد به تبع هزینه بیشتری را خواهید پرداخت. البته سخت بودن کار لوله بازکنی نیز خود به عوامل مختلفی بستگی دارد. از سفتی عوامل مسدود کننده مسیر لوله تا محل ایجاد انسداد و قابل دسترس بودن آن از این موارد هستند.

به علاوه اینکه با توجه به اینکه ممکن است عملیات بازسازی لوله های فاضلاب با ریخت و پاش هایی همراه باشد ما خود را موظف به تمیزی کامل بعد از رفع گرفتگی لوله می دانیم.

روش ها و تجهیزات رفع گرفتگی لوله فاضلاب در ولنجک

برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب روش های متفاوتی وجود دارد. برخی از آنها می توانند توسط خود شما انجام شوند. اما برخی دیگر نیاز به تجربه و تخصص دارند. در این قسمت به انواع روش ها و تجهیزات لازم برای خدمات لوله بازکنی ولنجک اشاره خواهیم کرد.

لوله بازکنی ولنجک با فنر برقی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر برقی در ولنجک

برای رفع گرفتکی لوله فاضلاب با فنر می توانید هم از فنر دستی و نیز فنر برقی استفاده کنید. به علاوه اینکه فنر برقی به دلیل اینکه دارای قابلیت حرکت ارتجاعی دورانی هستند گزینه مناسب تری برای گرفتگی های شدید به شمار میروند. برای این منظور می توانید فنر را به لوله وارد کرده و سپس در پی برخورد با محل گرفتگی دستگاه را روشن کنید. دستگاه با حرکت کشسانی فنرش گرفتگی را برای شما برطرف خواهد کرد.

روش های دیگر لوله بازکنی در ولنجک

برای لوله بازکنی نیازی نیست الزاما از فنر استفاده کنید. بلکه این مشکل تنها وقتی فنر آخرین راه حل می شود که روش های ساده تر کارساز نباشند. از روش ها و تجهیزات دیگری نیز می توانید استفاده کنید برای نمونه می توانید از دستگاه فشار هوا استفاده کنید. حتی از محلول لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله اقدام کنید. البته این را در نظر داشته باشید که به هیچ وجه اسید نمی تواند گزینه مناسبی برای باز کردن لوله باشد. معمولا محلول اسید لوله بازکنی مشکل گرفتگی لوله را به طور موقت باز می کند اما آسیبی که به لوله وارد میکند بیشتر مشکلات را برای اتفاقات بدتر آماده میکند. خوردگی و پوسیدگی لوله های فاضلاب نتیجه اش ایجاد نم و رطوبت در ساختمان می باشد.

در نتیجه کافیست برای رفع اصولی و اساسی گرفتگی های فاضلاب منزل خود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین خدمات لوله بازکنی ولنجک تهران را بشما عزیزان ارائه دهیم.

لوله بازکنی با فنر تمیز در ولنجک

همکاران ما برای رعایت نکات بهداشتی و باز کردن انسداد لوله ها از فنر های مجزا بکار میگیرند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده دیگر از آن در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام استفاده نمیکنند.

محدوده نمایندگی لوله بازکنی ولنجک گروه فنی لوله بازکنی 24 کجاست؟

نمایندگی لوله بازکنی ولنجک گروه فنی لوله بازکنی 24 تمامی مناطق شمال تهران را تحت پوشش خدمات خود قرار داده از جمله:

لوله بازکنی خیابان ولنجک نمایندگی لوله بازکنی خیابان مقدس اردبیلی
نمایندگی لوله بازکنی بلوار دانشجو لوله بازکنی بلوار بهزادی
لوله بازکنی خیابان گلبهار لوله بازکنی خیابان ماکویی پور
لوله بازکنی خیابان گلریزان لوله بازکنی خیابان ساسان
لوله بازکنی خیابان بوستان نمایندگی لوله بازکنی میدان الف و خایابان الف
لوله بازکنی میدان البرز لوله بازکنی خیابان سنگر
لوله بازکنی میدان یاسمن لوله بازکنی خیابان عمید و خیابان ب
لوله بازکنی خیابان عدالت لوله بازکنی خیابان ثارالله
لوله بازکنی خیابان طالقانی لوله بازکنی خیابان فرخ
لوله بازکنی بلوار رشید الدین فضل الله لوله بازکنی خیابان یمن
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 15 میانگین: 4.9]

۵ دیدگاه

 • سلام لوله بازکنی ولنجک بسیار تمیز و فوری انجام شد. خیلی ممنون از سرویس دهی خوبتون

 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر در ولنجک خیابان ساسان به خوبی انجام شد خیلی ممنون موفق باشید ❤

 • فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه بسیار تمیز توسط نیرویی که فرستادید انجام شد خیلی ممنون❤

 • چاه بازکنی ولنجک خیلی سریع انجام شد. خیلی ممنون از مجموعه خدمات فنی رسولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *