لوله بازکنی پاسداران

لوله بازکنی پاسداران


گروه فنی لوله بازکنی 24 متخصص در ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی در منطقه 3 شهرداری تهران از جمله خیابان پاسداران، و مناطق و محلات منتهی به آن است. نیرو های نمایندگی لوله بازکنی پاسداران مستقر در تیم این مجموعه فنی هر گونه گرفتگی در لوله‌های فاضلاب را در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین کیفیت و تجهیزات پیشرفته مناسب رفع خواهند کرد.

ارتباط با شعبه پاسداران 021-22924883
شماره لوله بازکن در پاسداران 0912-1875976
باز کردن لوله فاضلاب پاسداران ضمانت دارد بله تحویل لوله باز شده همراه با گارانتی
ساعت کاری ما شبانه روزی بدون تعطیلی 7 روز هفته

شما عزیزان ساکن در این محل می‌توانید به صورت 24 ساعته با همکاران ما در نمایندگی لوله بازکنی منطقه 3 تهران تماس باشید. شما اهالی محترم محلات پاسداران در هر کجای این منطقه ساکن هستید. ما نزدیکترین تیم کارشناسان خود را در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر جهت رفع انسداد چاه فاضلاب منزل و محل کار شما اعزام خواهیم کرد.

گروه فنی لوله بازکنی 24 با استقرار نیرو در تمام نقاط تهران حاضر به خدمت رسانی در زمینه خدمات لوله بازکنی از قبیل: انواع گرفتگی لوله فاضلاب هست. در مواردی که با مشکل گرفتگی در مکان‌هایی مانند پشت بام، پارکینگ که بین اهالی ساکن در ساختمان‌ها مشترک است، روبرو هستید. بعد از دریافت خدمات رفع انسداد نیاز به دریافت فاکتور جهت تعیین قدرالسهم هر واحد ضروری است. نیرو‌های شعبه چاه بازکنی پاسداران در صورت ارائه خدمات در این محل‌ها فاکتور جزئیات خدمات را صادر و به مدیریت تحویل خواهند داد.

چاه بازکنی پاسداران

چاه بازکنی پاسداران شبانه روزی فوری

ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز شما با مشکل انسداد در چاه فاضلاب‌های موجود در منزل و یا محل کار خود مواجه شوید. که نیاز به اقدام فوری و سریع جهت رفع آن ضروری است، شما عزیزان ممکن است روش‌های مختلف خانگی را جهت برطرف کردن این مشکل دردسرساز امتحان کنید. اما مشکل حل نشود، در این زمان حتما باید از نیرو‌های نمایندگی لوله بازکنی پاسداران و تجهیزات مناسب برای رفع مشکل استفاده شود. روش‌هایی که با تجربه کافی در استفاده درست و بجا از این ابزار و راه ها می‌تواند در زمانی کوتاه مشکل را رفع نماید.

متخصصین ما در نمایندگی لوله بازکنی پاسداران گروه فنی لوله بازکنی 24 برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب در پاسداران از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند. که هر کدام از آنها نسبت به شرایط موجود و شدت و نوع گرفتگی چاه فاضلاب قابل به استفاده است. یعنی بعد از دریافت اطلاعات از شما و به تشخیص تکنسین روش رفع انسداد انتخاب و بوسیله دستگاه مناسب صورت می‌پذیرد.

فنرزدن لوله فاضلاب پاسداران یکی از روش‌هایی است، که در انواع گرفتگی چاه‌های فاضلاب نیاز است. فنرزن تشکیل شده از تعدادی فنر از جنس فولاد که در متراژ و سایزهای مختلف تولید و در اختیار نیروهای خدماتی نمایندگی لوله بازکنی پاسداران قرار گرفته است. که بسیار قدرتمند و پرسرعت بوده و به دلیل نحوه حرکت خاص در لوله می‌تواند هر نوع گرفتگی با هر شدتی را در زمانی کم رفع نماید.

مزیت فنرزنی با دستگاه ژنراتور

مزیت دیگر فنرزدن برقی این است که، حالت چرخشی فنر در لوله فاضلاب می‌تواند تمامی لجن و رسوب‌های دیواره را لایروبی و پاکسازی کامل کند. فنرها با حرکت چرخشی در لوله فاضلاب هر چیزی که در راه آب فاضلاب وجود دارد، را به سرعت خرد کرده و به جلو می راند. همچنین وقتی که علت گرفتگی ورود مو و یا پارچه، نوار بهداشتی و غیره است، با پیچیدن آن به دور این مواد به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان آنها را بیرون می‌آورد و گرفتگی رفع می‌گردد.

 

ارسال فوری لوله بازکن به محله پاسداران

معمولا گرفتگی فاضلاب زمانی اتفاق می افتد، که زباله و مواد زائد براثر عدم رعایت بهداشت و بی دقتی  وارد لوله فاضلاب می‌شود و در سیفون یا خم لوله گیر می‌کند. این قسمت شترگلویی لوله به دلیل پیچ و تاب به تدریج محلی برای تجمع چربی و مواد زائد است و با افزایش میزان آن رسوبات سخت و سفت ایجاد خواهد شد. که بعد از مدت طولانی و استفاده مداوم از این محل‌ها در نهایت باعث انسداد لوله فاضلاب می‌شود. 

بازکردن گرفتگی فاضلاب خدمت است، که در کنار استفاده از دستگاه و نیروی انسانی نیازمند تجربه و تشخیص صحیح مشکل است. که متخصصین حاضر در تیم کارشناسان نمایندگی لوله بازکنی پاسداران با سالها تجربه و سابقه طولانی در خدمت‌رسانی، در این حوزه با توانایی بالا و بررسی دقیق از محل به سرعت و با تشخیص درست مشکل را در مدت زمانی کوتاه رفع خواهند نمود.

مدیریت محترم گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت رفاه حال شما عزیزان ساکن در شمال شرق تهران منطقه 3 شهرداری خیابان پاسداران تعدادی از نیروهای تمام وقت و باتجربه را در این نواحی مختلف مستقر نموده است. تا بعد از دریافت تماس از سوی شما از نزدیکترین منطقه به آدرس شما نیروهای لوله بازکن به محل اعزام و در سریع ترین زمان اقدام به باز کردن انواع گرفتگی نمایند.

روش خانگی باز کردن لوله فاضلاب

روش های خانگی باز کردن لوله فاضلاب پاسداران

در اکثر موارد افراد زمانی که با مشکل مسدود شدن لوله فاضلاب مواجه می‌شوند، با روش‌های مختلف خانگی سعی در رفع مشکل می‌کنند. و زمانی که مشکل گرفتگی بسیار جدی است، تلاش آنها بی فایده بوده و حتی در برخی موارد آنها را با مشکلاتی بیشتری مانند شکستگی لوله فاضلاب، بدتر شدن گرفتگی، عقب تر رفتن جسم افتاده در فاضلاب، گیر کردن دست در لوله فاضلاب، و از بین رفتن چسب بکار رفته برای اتصالات لوله‌های فاضلاب و نشتی پساب به سقف و کف روبرو می‌گردند.

در اینجا باید به این نکته مهم باید اشاره کنیم، که در زمانی که گرفتگی سطحی باشد، شاید روش‌های خانگی مانند استفاده از مواد شیمیایی، گیره‌های دست ساز و یا تلاش با دست جهت رفع مشکل کارساز باشد. اما در هنگام گرفتگی‌های جدی که توانایی رفع آن را ندارید، فقط کار را برای خود و متخصصین سخت خواهید کرد.

اما نکته بسیار مهم تر استفاده از مواد اسیدی قوی است، که سبب حل شدن چسب بین اتصالات شده و با بروز نشتی آب هزینه سنگین تخریب و بنایی به شما عزیزان تحمیل خواهد شد. بنابراین بهترین راه تماس با نمایندگی لوله بازکنی پاسداران و دریافت مشاوره و راهنمایی است‌، در صورت شدت انسداد حتما از نیروهای متخصص جهت رفع آن کمک بگیرید.

فنرزدن لوله فاضلاب پاسداران

انواع خدمات فنرزدن لوله فاضلاب پاسداران شبانه روزی

در زمان مواجه شدن با انواع گرفتگی در مکان‌های مختلف و نیاز به دریافت خدمات در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید، از خدمات نیرو‌های نمایندگی لوله بازکنی پاسداران فعال در تیم گروه فنی لوله بازکنی 24 درخواست دریافت خدمات داشته باشید. زیرا کلیه خدمات ارائه شده توسط متخصصین ما به صورت تمام وقت و با پشتیبانی رایگان دائمی صورت می‌گیرد.

انواع خدمات فنرزدن لوله فاضلاب و لوله بازکنی در پاسداران به شرح زیر است:

 1. فنرزدن انواع لوله فاضلاب در پاسداران به صورت شبانه‌روزی
 2. فنرزنی لوله فاضلاب و رفع گرفتگی چاه‌های فاضلاب آشپزخانه فوری
 3. رفع گرفتگی و فنرزنی لوله‌های فاضلاب تراس (بالکن)، حیاط خلوت
 4. فنرزدن و لوله بازکنی راه‌آب و ناودان پشت بام حتی در باران
 5. لوله بازکنی و فنرزدن لوله فاضلاب پارکینگ، حیاط کمتر از 20 دقیقه
 6. فنرزنی چاه فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی بدون تعطیلی
 7. لوله بازکنی گرفتگی‌های سخت در پاسداران با قیمت منصفانه
 8. بازکردن لوله فاضلاب با دستگاههای کمپرسور هوا، واترجت، مکنده
 9. خارج کردن اشیاء قیمتی از سرویس بهداشتی با گیره‌های مخصوص و دستگاه مکش
 10. فنرزدن چاه فاضلاب حمام 7 روز هفته

اگر شما عزیزان ساکن هر کدام از مناطق منتهی به پاسداران هستید، و با مشکل انسداد لوله در هر ساعتی از شبانه روز مواجه شدید همکاران ما از نزدیکترین محل در خدمت شما هستند.

لوله بازکنی با فنر تمیز

بازکردن چاه فاضلاب پاسداران با فنرهای جداگانه

اعزام پرسنل مجرب در محل که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از فنر‌های جداگانه، برای هر محلی اقدام به رفع هرگونه گرفتگی خواهند کرد. هنگامی که در مکانی از محل زندگی و کار شما مشکلی در فاضلاب‌ها بروز می‌کند، و نیاز به رفع آن الزامی است.

بعد از تماس شما عزیزان ساکن در منطقه پاسداران، و اطلاعات لازمی که در اختیار همکاران ما در مرکز پشتیبانی گروه فنی لوله بازکنی 24 قرار می دهید. نیرو‌های اعزامی ما بر اساس مشخصاتی که اعلام می‌شود از سوی شما با تجهیزات مناسب و فنرهای مجزا در محل حاضر و اقدام به رفع انسداد می‌کنند.

به این معنی که زمانی که گرفتگی در محل حساسی مانند: آشپزخانه رخ داده است، و به طور مستقیم با سلامتی اعضای خانه ارتباط دارد. هرگز از فنری که برای رفع گرفتگی سرویس بهداشتی استفاده شده، در این مکان قابل استفاده نیست.

همچنین نیروهای ما متعهد و ملزم به رعایت تمام نکات بهداشتی در زمان کار و در خاتمه آن هستند. و پس از ارائه خدمات لوله بازکنی در هر محلی محیط را کاملا تمیز و بدون کثیف کاری به شما عزیزان تحویل خواهند داد.

هزینه خدمات لوله بازکنی پاسداران

ممکن است شرکت‌های مختلف لوله بازکنی قیمت‌های متفاوتی را به شما اعلام کنند، اما گروه فنی لوله بازکنی 24 کلیه خدمات لوله بازکنی را با قیمتی ثابت در سرتاسر تهران ارائه می‌دهد.

نکته مهمی که باید در اینجا برای اطلاع و آشنایی شما جهت برآورد قیمت خدمات توضیح دهیم این است که، انجام این خدمات بستگی به فاکتورهایی دارد. که بعد از دریافت اطلاعات و بررسی دقیق توسط نیرو‌های لوله بازکنی پاسداران این مجموعه و مشخص شدن آنها و به شما عزیزان اعلام می‌گردد.

موارد موثر در برآورد قیمت چاه بازکنی پاسداران شامل این موارد است:

 1. هزینه رفت و برگشت نیروی لوله بازکن به محل
 2. محل قرارگیری لوله فاضلاب
 3. عمق لوله فاضلاب مسدود
 4. تعداد لوله‌هایی که دچار گرفتگی است
 5. استفاده از روش‌های مختلف که قیمت متفاوتی دارد
 6. استفاده از فنر در متراژهای مختلف
 7. مدت زمانی که نیروی لوله بازکن صرف می‌کند تا مسیر را بازگشایی شود
 8. در صورتی که گرفتگی از نوع سخت باشد و زمان بیشتری نیاز باشد
 9. شدت بروز گرفتگی چاه فاضلاب
 10. نوع و علت بروز گرفتگی لوله فاضلاب
 11. خارج کردن شی

شما عزیزان می‌توانید فنرزدن انواع لوله‌های فاضلاب را در پاسداران به متخصصین ما بسپارید تا در حداقل زمان و با استفاده از بهترین تجهیزات هر نوع گرفتگی را برای شما رفع کنند.

روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب پاسداران

روش‌های مختلف لوله بازکنی پاسداران شامل این موارد است:

 1. فنرزن برقی یا ژنراتور الکتریکی
 2. پمپ باد یا دستگاه تراکم هوا
 3. پمپ آب یا واترجت
 4. دستگاه مکش یا مکنده
 5. گیره مخصوص

فنرزنی لوله فاضلاب

نکات مهم در مورد فنرزنی لوله فاضلاب

اکثر مراکز معتبر لوله بازکنی، اولین روشی را که جهت رفع انواع گرفتگی در فاضلاب‌ها مورد استفاده قرار می‌دهند. فنر لوله بازکن یا ژنراتور لوله بازکنی است، که معمولا به آن لوله بازکن برقی یا فنرزدن برقی ( یا سیم زنی ) هم می‌گویند.

در اصل فنر لوله بازکنی به یک موتور الکتریکی متصل می‌شود، که موتوری بسیار پر قدرت است. که این موتور منجرب چرخیدن فنر در داخل لوله خواهد شد، که از آن برای رفع گرفتگی چاه فاضلاب توالت، کفشور حیاط، کفشور حمام و غیره استفاده می‌گردد.

روش استفاده از فنرزدن برقی مانند فنرزدن دستی است، با این تفاوت که فنرزدن برقی با روشن شدن موتور در لوله شروع به چرخش می‌کند. این دستگاه به دلیل سبک و قابل حمل بودن بیشتر از سایر تجهیزات مورد استفاده متخصصین قرار دارد.

گرفتگی لوله‌ها که با بوی بد و بالا زدگی آب محیط را غیر قابل تحمل می‌کند، نیاز به یک راه حل سریع دارد. که در بین روشهای مختلف ، رایج و موثر فنرزن با سرعت و  قدرت بالا مناسب‌ترین و قابل اطمینان‌ترین کارکرد را دارا است.

فنر دستی برای رفع گرفتگی کمتر مورد استفاده متخصصین قرار میگیرد، و بیشتر زمانی که میزان گرفتگی بسیار خفیف است کاربرد دارد. مثلا در زمان گرفتگی توالت‌های فرنگی ممکن است، برای پیشگیری از آسیب به سرامیک کاسه توالت استفاده شود، که امروزه با استفاده از روکش‌های مخصوص و محافظ بر روی فنر، به همراه تجربه بالا و روش صحیح استفاده از این وسیله توسط متخصصین مشکلی برای آن پیش نخواهد آمد.

مزایای باز کردن لوله با فنر برقی

 1. هزینه رفع گرفتگی با فنرزن برقی کمتر از سایر روش‌هاست
 2. فنر برقی قادر به رفع انواع گرفتگی‌ها حتی با سیمان و گچ، قیر است
 3. فنر در صورتی که توسط فرد باتجربه مورد استفاده قرار گیرد هیچ آسیبی به لوله فاضلاب وارد نمی‌کند
 4. با کمترین میزان آلودگی مشکل را برطرف می‌کند
 5. از سرعت و قدرت بالایی برخوردار است
 6. هنگام کار سرو صدای زیادی ندارد
 7. به صورت 100% تضمینی مسیر را باز می‌کند
 8. توانایی برطرف کردن رسوبات و لایروبی لوله‌های فاضلاب را دارد
 9. سبک و کوچک و قابل حمل است

خطرات استفاده از فنرزدن برقی توسط افراد غیرمتخصص

در زمان بروز گرفتگی برخی از افراد بدون داشتن هیچگونه تجربه و اطلاعی، از روش صحیح استفاده از این وسیله پرکاربرد اقدام به بکارگیری آن در رفع انسداد می‌کنند. که می‌تواند خطراتی مانند در رفتن فنر و برخورد با فرد، شکستگی و ترکیدگی لوله فاضلاب و غیره را به همراه داشته باشد.

علل گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان

علل مختلف بروز گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان

معمولا علت‌های مختلفی منجربه گرفتگی لوله‌های فاضلاب است. که در ادامه به آنها اشاره و توضیحات مختصری می‌دهیم:

 • سن چاه اصلی فاضلاب:
  یکی از دلایل مهم در گرفتگی فاضلاب‌های موجود در ساختمان سن چاه است، که به مرور زمان فرسوده و دچار ریزش شده است.
 • عدم لایروبی چاه‌های فاضلاب:
  وجود رسوبات و لجن در جداره و کف فاضلاب یکی دیگر از دلایل بروز گرفتگی است، که نیاز به لایروبی دارد.
 • طراحی نادرست و غیر مهندسی:
  در صورتی که ظرفیت چاه ساختمان با تعداد واحدها مطابقت نداشته باشد، بزودی پر شده و باعث بروز انسداد و بالا آمدن آب است.
 • عدم رعایت بهداشت حین استفاده از این محل‌ها:
  یکی دیگر از دلایلی منجربه بروز انسداد است، ریختن چربی، مواد زائد، مو و غیره در چاه‌های فاضلاب است.

لوله بازکنی با کمپرسور هوا

باز کردن راه آب لوله فاضلاب پاسداران با کمپرسور هوا

بعد از ژنراتور یا همان فنرزن برقی، در مواردی که فنر توانایی رفع مشکل را ندارد، از کمپرسور هوا برای رفع انسداد و پاکسازی لوله‌های فاضلاب استفاده می‌شود. این دستگاه که با فشار هوا کار می‌کند، برای رفع هر نوع گرفتگی کاربرد دارد.

با اینکه این وسیله جزو ابزار پرقدرت است، و استفاده از آن هیچ محدودیتی ندارد. اما استفاده از آن بنا به معایب خاص آن کمتر است، با وجود این که دستگاه پمپ باد می‌تواند گرفتگی‌های انتهای لوله را به سرعت باز کند. ولی به علت صدای بسیار مهیب و پرتاب کردن آلودگی‌های موجود در فاضلاب به سمت اطراف فقط در موارد خیلی خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لوله بازکنی آشپزخانه

فنرزدن انواع لوله فاضلاب آشپزخانه پاسداران

گاهی گرفتگی لوله در سینک و فاضلاب‌های دیگر موجود در آشپزخانه رخ می‌دهد. که نشانه مسدود بودن مسیر عبور آب است. اگر انسداد کم و سطحی باشد، اولین قدم باز کردن سیفون سینک است. اگر بعد از شستشوی سیفون و تخلیه مواد زائد در آن مشکل حل نشد، بهترین کار درخواست نیرو از نمایندگی لوله بازکنی پاسداران است. ما به شما عزیزان توصیه می‌کنیم، که از مواد شیمیایی قوی جهت رفع انسداد استفاده نکنید.

زیرا باعث آسیب و خوردگی همچنین تخریب چسب استفاده شده جهت متصل کردن لولهها می‌گردد. شما عزیزان ساکن در منطقه پاسداران می‌توانید این کار را به تکنسین‌های باتجربه و باسابقه ما در نمایندگی لوله بازکنی پاسداران گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید، تا در اسرع وقت و با هزینه‌ای مناسب به محل اعزام و گرفتگی لوله‌ها را به وسیله ابزار مناسب رفع نمایند.

علل اصلی بروز گرفتگی در فاضلاب‌های آشپزخانه شامل این موارد است:

 1. ورود مواد غذایی
 2. ورود روغن
 3. انداختن ملزومات لباس در لوله تخلیه لباسشویی
 4. انداختن زباله و اجسام در کف شور

که با رعایت بهداشت و نریختن روغن اضافه غذا و مواد ریز غذایی و استفاده از صافی بروی سینک، همچنین بکارگیری درپوش مناسب بر روی کف شور و بررسی جیب لباس‌ها می‌توان از بروز این مشکلات جلوگیری کرد.

درآوردن اشیاء از چاه فاضلاب

درآوردن اشیاء از چاه فاضلاب پاسداران فوری 7 روز هفته

انداختن اشیاء ارزشمند مانند زیورآلات، ساعت، گوشی و غیره در چاه فاضلاب یکی از مشکلاتی است، که در هر ساعت و روزی برای ما پیش می‌آید. و درآوردن آنها مهم و ضروری است، معمولا این موارد بعد از انداختن در چاه توالت در شترگلویی گیر می‌کنند. و افراد سعی دارند تا با دست آن را خارج کنند، که در برخی موارد ناموفق بوده، و منجربه انداختن آن در عمق بیشتر می‌گردد.

نکته بسیار مهمی که شما عزیزان باید مورد توجه قرار دهید این است که، از ریختن آب در محل خودداری کنید. و در صورت نداشتن وسیله مناسب و عدم توانایی اقدام به خارج کردن اشیاء نفرمایید. زیرا این کار باعث به جلو هول دادن آن به سمت جلو شده و ممکن است، که شی از دسترس خارج شود.

همچنین کار برای متخصصین سخت و یا در برخی موارد غیرممکن گردد، در صورت بروز این مشکل به سرعت با نمایندگی لوله بازکنی پاسداران تماس حاصل فرموده و درخواست اعزام نیرو و تجهیزات را اعلام کنید. شعبه ما در تمام ایام هفته و فوری حاضر به ارائه خدمات مورد نیاز جهت رفع انواع گرفتگی در این منطقه و محلات اطراف آن هست.

علائم گرفتگی لوله فاضلاب

علائم گرفتگی لوله فاضلاب پاسداران

زمانی که با مشکل انسداد در لوله‌های فاضلاب روبرو هستیم، نشانه‌هایی که می‌تواند کمک به تشخیص بروز مشکل کند شامل این موارد است:

 1. تخلیه کم آب در توالت، کفشور حمام و آشپزخانه، سینک
 2. بوی تند و زننده فاضلاب به دلیل مشکل در سیفون یا پر شدن چاه
 3. بالا زدگی کف از راه آب کف آشپزخانه و سینک
 4. چکیدن آب از زیر سیفون
 5. مشاهده حشرات موذی مانند سوسک در اطراف فاضلاب توالت، حمام و آشپزخانه

چاه بازکنی تضمینی

ارائه خدمات چاه بازکنی تضمینی پاسداران

یکی از نکات مورد توجه در دریافت خدمات نمایندگی لوله بازکنی پاسداران شعبه لوله بازکنی شمال تهران در‌یافت هرگونه خدمات لوله بازکنی با تضمین 100% کار است. ما در این تیم فنی با استخدام افراد خبره و با سابقه توانایی برطرف کردن انواع گرفتگی‌ها با هر شدتی را دارا هستیم.

در صورت به نیاز برطرف کردن انسداد در مکان‌های مختلف می‌توانید از این خدمات ویژه لوله بازکنی تضمینی توسط متخصصین ما برخوردار گردید. در صورتی که کارشناسان ما با استفاده از روش‌های مختلف نتوانند مسیر را بازگشایی نمایند، هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نخواهد شد.

محدوده سرویس دهی شعبه پاسداران

مناطق و محله‌های تحت پوشش نیروهای شعبه لوله بازکنی پاسداران شامل این موارد است: 

لوله بازکنی میدان نوبنیاد لوله بازکنی چهارراه پاسداران
لوله بازکنی سه‌راه اختیاریه لوله بازکنی سه‌راه ضرابخانه
لوله بازکنی منطقه چاله زر لوله بازکنی حسین آباد
لوله بازکنی مبارک آباد لوله بازکنی میدان نیاوران
لوله بازکنی سه‌راه اقدسیه لوله بازکنی منطقه گلستان
لوله بازکنی منطقه هروی لوله بازکنی احتشامیه
لوله بازکنی شهرک شهید چمران لوله بازکنی منطقه فرمانیه
لوله بازکنی منطقه بوستان لوله بازکنی منطقه نگارستان
لوله بازکنی دروس لوله بازکنی منطقه حصار بوعلی
لوله بازکنی صاحبقرانیه لوله بازکنی منطقه فرخی یزدی
لوله بازکنی منطقه گل نبی لوله بازکنی منطقه بهستان
لوله بازکنی خیابان کلاهدوز لوله بازکنی منطقه لسانی
لوله بازکنی خیابان بطحایی لوله بازکنی خیابان مغان
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 13 میانگین: 5]

۸ دیدگاه

 • خدمات خوبی دارید بازکردن گرفتگی لوله با فنر رو لوله بازکنی که فرستادید به خوبی انجام دادن

 • رضایت کامل دارم از خدمات بسیار خوبتون
  سال پیش من با برچسب های روی دیوار تماس گرفتم اومدن با پمپ لوله آشپزخانه رو بازکردن کلی کثیف کاری شد و بازم دیروز همون لوله گرفت و با شما تماس گرفتم لوله بازکنی که فرستادید با فنر مشکل رو خیلی سریع حل کردند و بوی بدی که از فاضلاب آشپزخانه حس می شد از دیروز که قطع شده خیلی ممنون🙏🙏🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *