لوله بازکنی پونک گروه فنی لوله بازکنی 24

پونک واقع در غرب استان تهران درمنطقه 5 و 2 شهرداری تهران یکی از مناطق تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی 24 می‌باشد. منطقه پونک از سمت شمال به بزرگراه آبشناسان، حصارک و منطقه سیمون بولیوار و از سمت غرب به بزرگراه شهید ستاری از شرق به اتوبان یادگار امام و از سمت جنوب به منطقه باغ فیض ختم شده است. که متخصصین ما کلیه این مناطق و محله‌های منتهی به آنها را تحت پوشش کلیه خدمات لوله بازکنی پونک قرار داده‌اند. 

نمایندگی لوله بازکنی پونک گروه فنی لوله بازکنی 24 با تیمی از کارشناسان باتجربه و باسابقه در تمام ایام سال و به صورت شبانه‌روزی و بدون تعطیلی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در این مناطق هستیم. در صورت بروز گرفتگی در مکان‌هایی مانند فاضلاب‌های پارکینگ، آشپزخانه، توالت، حمام، پشت بام و…….. می‌توانید از خدمات مورد نیاز خود توسط نیروهای فعال ما در این حوزه برخوردار گردید.

شماره تماس نمایندگی لوله بازکنی پونک 02144175400 | 09121875976
ساعت کاری نمایندگی لوله بازکنی پونک 24 ساعته بدون تعطیلی 7 روز هفته
آیا چاه بازکنی پونک با فنر کثیف کاری دارد؟ خیر، بدون کثیف کاری با فنر تمیز و مجزا
مدت زمان ارسال لوله بازکن چقدر است؟ خدمت رسانی شبانه روزی به مدت 15 دقیقه 

فنرزنی لوله های فاضلاب پونک شبانه روزی فوری - گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزنی لوله های فاضلاب پونک شبانه روزی فوری

هرگونه گرفتگی در لوله‌های فاضلاب تبعاتی دارد، که میتواند منجربه بروز مشکلات متعددی در زندگی روزمره گردد. زمانی که گرفتگی سبب بالا آمدن آب در کف محلهایی مانند حمام، آشپزخانه و یا بالا آمدن فضولات در سرویس بهداشتی که هم بوی نامطبوعی دارد، و هم صحنه بسیار زشت و تهوع آوری می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. علاوه بر اینکه امکان استفاده از این محل‌ها در صورت نیاز وجود ندارد، بنابراین بعد از رخ دادن این مشکل باید به سرعت در هر ساعتی از شبانه‌روز برطرف گردد. 

به همین منظور گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده ارائه خدمات فوری و لوله بازکنی شبانه روزی تهران در این حوزه می‌باشد. شما عزیزان ساکن در منطقه پونک و محله‌های اطراف در صورت بروز انسداد در لوله‌های فاضلاب در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید با همکاران ما در مرکز پشتیبانی این مجموع لوله بازکنی پونک تماس حاصل فرمایید.

 

انواع خدمات لوله بازکنی منطقه پونک تضمینی + پشتیبانی چند ماهه

گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده ارائه انواع خدمات لوله بازکنی پونک و محل‌های مختلف در ساختمان‌های ادرای و مسکونی می‌باشد. کلیه موارد به صورت تضمین 100% و پشتیبانی چند ماهه صورت می‌گیرد، شما عزیزان ساکن در کلیه مناطق و محله‌های پونک می‌توانید با اعتماد کامل خدمات مورد نیاز خود را از این مجموعه فنی باسابقه دریافت نمایید.

انواع خدمات لوله بازکنی پونک ارائه شده توسط کارشناسان گروه فنی لوله بازکنی 24 شامل این موارد است:

 1. رفع گرفتگی و فنرزنی لوله فاضلاب سرویس و توالت‌های فرنگی و ایرانی
 2. رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب به صورت شبانه‌روزی و بدون تعطیلی پونک
 3. رفع گرفتگی و فنرزدن فاضلاب‌ها موجود در آشپزخانه که شامل راه آب کف، سیفون سینک، تخلیه ظرفشویی و لباسشویی می‌شود
 4. بازکردن گرفتگی و فنرزنی راه‌آب حمام، پارکینگ، حیاط، حیاط خلوت، بالکن 24 ساعته
 5. بازکردن گرفتگی ناودان و کفشور پشت بام حتی در بارش‌های شدید فوری پونک
 6. بازکردن گرفتگی لوله با انواع مصالح ساختمانی مانند قیر، سیمان، گچ و ……7 روز هفته
 7. بیرون آوردن اجسام و اشیاء ارزشمند از چاه فاضلاب به صورت تمام وقت با تجهیزات مناسب پونک
 8. رسوب‌زدایی و لایروبی لوله‌ها و چاه فاضلاب بوسیله فنرزن برقی هر روز هفته

بازکردن و فنرزدن لوله کفشور پارکینگ پونک با ارائه فاکتور - گروه فنی لوله بازکنی 24

بازکردن و فنرزدن لوله کفشور پارکینگ پونک با ارائه فاکتور

پارکینگ در تمام ساختمان‌های و مجتمع‌های مسکونی و تجاری جزو محل‌های مشاع محسوب می‌شود. که در صورت بروز انسداد و نیاز به رفع آن و دریافت خدمات لوله بازکنی پونک و پرداخت هزینه خدمات نیاز به دریافت فاکتور دارد. جهت مشخص شدن سهم هر واحد کارشناسان لوله بازکنی پونک موظف به ارائه فاکتور هستند، متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 بعد از ارائه خدمات و در صورت درخواست مدیریت این ساختمان‌ها صادر و به آنها تحویل خواهد شد. 

بروز این اتفاق در پارکینگ معمولا به دلیل وارد شدن گردوغبار به همراه روغن‌های اتومبیل موجود در این محل بروز می‌کند، اما در برخی موارد ورود اشیاء و یا برگ و شاخه و ریشه درختان موجود در حیاط ساختمان هم می‌تواند سبب بروز این مشکل در این محل گردد. در هنگام بروز انسداد در این مکان پر تردد در هر ساعتی با گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید و در خواست اعزام نیرو به همراه تجهیزات مناسب را داشته باشید. 

بهترین گزینه در بین روش‌ها مختلف لوله بازکنی پونک با فنرزنی برقی است، که با سرعت و قدرت بالا به همراه لایروبی مسیر می‌تواند هر نوع گرفتگی را در هر نوع و شدتی برطرف نماید.

باز کردن گرفتگی ناودان و راه‌آب پشت بام پونک حتی در باران های شدید

پشت بام‌ها هم در تمام ساختمان‌های اداری و مسکونی جزو مکان‌های مشاع به حساب می‌آید. که در صورت بروز گرفتگی و دریافت خدمات در پایان جهت اعلام هزینه نیاز به صادر کردن فاکتور دارد. تا سهم ساکنین مشخص شود، علت بروز این مشکل در این محل شن و ماسه، خردهای پوشال کولرهای موجود در پشت بام، شاخه و برگ درختان و ….. است. 

که بعد از ریزش آب و یا بارش باران به سمت کفشور و ناودان حرکت کرده و سبب بسته شدن مسیر می‌گردد. و با تجمع آب در این منطقه می‌تواند باعث نشت آب به سقف و دیوارهای ساختمان شود، و در نهایت هزینه‌های متفرقه ی سنگین بنایی را به اهالی تحمیل کند. در صورت بروز این مشکل حتی در زمان بارش‌های سنگین باران با ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید. 

تا متخصصین تمام وقت ما به سرعت در محل حاضر شده و توسط فنرزن برقی در کمترین زمان اقدام به برطرف کردن مشکل نمایند. در صورتی که مشکل با این وسیله پرکاربرد برطرف نشود از ابزار پیشرفته‌تر دیگر استفاده خواهد شد، اما در نودو نه درصد مواقع فنر قابلیت رفع این مشکل را خواهد داشت.

لوله بازکنی و فنرزنی لوله آشپزخانه پونک با فنر مجزا و کمترین آلودگی - گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی و فنرزنی لوله آشپزخانه پونک با فنر مجزا و کمترین آلودگی

در تمام ساختمان‌های مسکونی و تجاری یکی از محل‌های پرکاربرد آشپزخانه است. که به دلایل مختلف ممکن است،دچار گرفتگی در فاضلاب‌های متعدد موجود در آن شود. مواردی مانند ورود چربی و مواد زائد غذایی، افتادن اشیاء، و یا وارد شدن محتویات جیب لباس‌ها می‌تواند از دلایل عمده بروز این مشکل باشد. در صورت بروز هرگونه گرفتگی در این محل‌ها در ابتدا به روش‌های خانگی مانند باز کردن سیفون زیر سینک و شستشوی آن و یا استفاده از وسایل اولیه در خانه مشکل را حل نمایید. 

اما زمانی که مشکل با این روش‌ها رفع نشد بهترین و مناسب‌ترین راه تماس با نمایندگی لوله بازکنی پونک است، گروه فنی لوله بازکنی 24 بعد از تماس شما عزیزان ساکن در پونک به سرعت نیروهای لوله بازکنی پونک را به همراه وسایل مناسب به محل اعزام خواهد کرد. البته باز هم بهترین گزینه جهت رفع این نوع گرفتگی‌ها هم فنرزن برقی است، که بدون تخریب و در کمترین زمان و با قدرت بالا مشکل را برطرف خواهد کرد.

باید به این نکته مهم هم اشاره کنیم، که هرگز جهت رفع مشکل مسدودی لوله از مواد اسیدی و شیمیایی استفاده نکنید. زیرا میتواند باعث خوردگی لوله و یا حل شدن چسب اتصالات لوله‌ها شده، و در نهایت ترک خورده و سبب نشتی آب در سقف و دیوار شود. نکته مهم دیگر در مورد انجام خدمات لوله بازکنی پونک این است که، جهت رعایت نکات بهداشتی و جلوگیری از بروز آلودگی برای اهالی ساختمان در هر محلی از فنر مجزا استفاده می‌شود. یعنی برای رفع گرفتگی آشپزخانه از فنر توالت یا حمام استفاده نمی‌شود، و کارشناسان با تجربه بالا و استفاده مناسب از وسیله لوله بازکنی پونک با کمترین آلودگی خدمات را ارائه خواهند داد. علاوه بر این موظف هستند، بعد از پایان سرویس محل را تمیز به مشتری تحویل دهند.

رفع گرفتگی لوله راه آب حمام با فنر پونک بدون تعطیلی

حمام که از محل‌های بسیار پراستفاده در خانه است، که به طور روزانه مورد استفاده اهالی قرار می‌گیرد. که به دلایل مختلف می‌تواند دچار گرفتگی در مسیر راه آب تخلیه شده، و منجربه بروز مشکل در استفاده از آن شود. که نیاز است به سرعت برطرف شود، گروه فنی لوله بازکنی 24 در تمام ایام هفته حتی تعطیلات رسمی آماده ارائه خدمات در این محل است. 

علت گرفتگی در این محل بیشتر به دلیل وارد شدن مو به همراه چربی مواد شوینده‌ای مانند صابون می‌باشد، که در درازمدت می‌تواند ایجاد رسوبی چرب سفت در مسیر و در جداره لوله کند. که توسط فنرزن برقی به سرعت قابل رفع است، علل دیگری که باعث مسدود شدن کفشور حمام می‌شود. 

شامل افتادن در شامپو، رشور، ژیلت و غیر است، که در این محل مورد استفاده قرار می‌گیرد. که فنرزن برقی با حالت چرخشی در لوله همه را خرد کرده و از مسیر خارج می‌کند، و یا با پیچیدن مو به دور فنر به راحتی آن را خارج می‌کند. شما عزیزان ساکن در منطقه پونک و محلات اطراف آن می‌توانید در هر ساعتی از این خدمات برخوردارگردید.

فنرزدن فاضلاب توالت های فرنگی و ایرانی پونک بدون تخریب - گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزدن فاضلاب توالت های فرنگی و ایرانی پونک بدون تخریب

در زمان بروز مشکل انسداد که به دلایل مختلف در سرویس‌های بهداشتی ایرانی و فرنگی رخ می‌دهد. اولین نکته‌ای باعث نگرانی برای مالکان منازل و مراکز تجاری می‌شود نیاز به کندن است، که باید بگوییم فقط در برخی موارد خاص ممکن است، نیاز به کندن و تخریب محل باشد. باوجود دستگاه‌های پیشرفته و پرقدرت امروزی مانند فنرزن برقی با یم ژنراتور برقی فعال می‌شود، و باقدرت و سرعت بسیار بالایی قادر به رفع هرگونه گرفتگی می‌باشد. 

دیگر نیازی به کندن مسیر گرفتگی نیست، مگر زمانی که سیستم لوله‌کشی دچار شکستگی و نشتی شده باشد. که در این صورت چاره‌ای جز تخریب محل نیست، ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 بدون تخریب و در مدتی کوتاه هر گرفتگی با هرشدتی را برطرف خواهیم کرد. علت عمده گرفتگی در توالت‌ها قطر کم لوله سیفون است، که حتی در صورت وارد شدن حجم بالای مدفوع دچار انسداد شود. 

و از موارد دیگری که منجربه گرفتگی در این محل می‌شود، افتادن اجسامی مانند صابون، نوار بهداشتی، دستمال کاغذی و در برخی موارد افتادن ساعت مچی و موبایل است. که براثر بی‌احتیاطی از جیب افراد استفاده کننده به درون ان سقوط می‌کند، که در این صورت باید توسط دستگاه‌های مناسب خارج شود.

هزینه لوله بازکنی کلیه مناطق پونک

جهت تعیین هزینه خدمات لوله بازکنی پونک باید در ابتدا بگوییم، که قیمت ارائه خدمات در تمام مناطق تهران یکسان است. فقط فاکتورهایی در زمان انجام کار وجود دارد، که می‌تواند بر قیمت پایه خدمات تاثیرگذار باشد. که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، که این موارد معمولا بعد از حضور کارشناسان ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 بررسی و به شما عزیزان ساکن در منطقه اعلام می‌گردد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت دریافت خدمات شامل این موارد است:

 • محل قراگرفتن فاضلاب مسدود شده
 • تعداد لوله های فاضلاب مسدود شده
 • عمق فاضلاب مسدود شده
 • روش رفع گرفتکی فاضلاب مسدود شده
 • متراژ فنر بکار رفته جهت رفع انسداد
 • علت و نوع و شدت گرفتگی لوله فاضلاب
 • خارج کردن اشیائ از چاه فاضلاب
 • رفع انسداد با مصالح ساختمانی سخت
 • مدت زمان کار جهت رفع مسدودی فاضلاب

کلیه این موارد بعد از بازدید رایگان از محل مشخص شده و بعد از اعلام قیمت و رضایت مشتری به سرعت انجام خواهد شد.

مناطق تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی 24 در منطقه پونک

متخصصین ما به صورت شبانه‌روزی و بدون تعطیلی مستقر در این منطقه آماده ارائه خدمات لوله بازکنی پونک در کلیه محلات منتهی به این محله هستند. شما اهالی محترم ساکن در کلیه مناطق پونک در هر ساعتی و در صورت بروز هر گونه مشکلی با هر شدتی می‌توانید با پشتیبانی ما در این مرکز فنی در تماس باشید، و به سرعت از خدمات لازم جهت رفع انسداد توسط نیروهای فعال تمام وقت ما بهره‌مند گردید. مناطق تحت پوشش شامل این موارد است:

لوله بازکنی پونک جنوبی لوله بازکنی پونک شمالی
لوله بازکنی بلوار میرزا بابایی پونک لوله بازکنی سردار جنگل پونک
لوله بازکنی بلوار عدل پونک لوله بازکنی بلوار کمالی پونک
لوله بازکنی خیابان مخبری پونک لوله بازکنی بلوار همیلا پونک
لوله بازکنی خیابان فلاح زاده پونک لوله بازکنی منطقه دانشگاه علم و فرهنگ
لوله بازکنی خیابان چهارباغ پونک لوله بازکنی بلوار صفارزاده پونک
لوله بازکنی میدان پارک پونک لوله بازکنی خیابان چمران پونک
لوله بازکنی خیابان المهدی پونک لوله بازکنی خیابان زیتون پونک
لوله بازکنی ۳۵متری گلستان پونک لوله بازکنی ستارخان
لوله بازکنی تهرانسر لوله بازکنی ونک

انواع تجهیرات لوله بازکنی (چاه بازکنی) پونک- گروه فنی لوله بازکنی 24

انواع تجهیرات لوله بازکنی (چاه بازکنی) پونک

انواع تجهیزانی که در زمان رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب در منطقه پونک مورد استفاده قرار می‌گیرد، مختلف بوده که هر کدام دارای معایب و مزایایی است. که در بین آنها مناسب‌ترین و بهترین گزینه فنرزن برقی است.

انواع ابزار لوله بازکنی پونک شامل این موارد است:

 • فنرزنی برقی لوله فاضلاب
 • لوله بازکنی پونک تراکم هوا
 • لوله بازکنی پونک با واترجت

که فنرزن در بین مراکز و متخصصین بیشتر مورد استقبال واقع شده، که دلیل آن قدرت سرعت و توانایی لایروبی این دستگاه به علاوه کوچک و قابل حمل بودن آن است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 14 میانگین: 5]

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *