لوله بازکنی خیابان جمالزاده منطقه 6 تهران را با خیال راحت به گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید، مجموعه ما با داشتن چندین شعبه فعال به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در خیابان جمالزاده در همسایگی شما قرار داد، و به مدت 10 دقیقه ایی سرویسکار به منزل شما اعزام می کند.

شماره شعبه خیابان جمالزاده 021-66369709
پاسخگوی شبانه روزی 0912-1875976
ضمانت لوله بازکنی تحویل لوله باز شده با فاکتور مهر شده
میزان کثیف کاری لوله بازکنی بدون کثیف کاری با فنر تمیز

لوله بازکنی جمالزاده تهران را نمایندگی لوله بازکنی منطقه 6 تهران توسط سرویسکار های ماهر و باتجربه و خوش اخلاق که با همراه داشتن ماسک و دستکش و الکل ضد عفونی کننده خدمت رسانی می کند. چاه بازکنی خیابان جمالزاده تهران را لوله بازکن های ما بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت با فنر های تمیز و مجزا با ضمانت یک سال ارائه می دهند. گرفتگی لوله های فاضلاب ممکن است در هر ساعت از طول شبانه روز اتفاق بیفتد در صورت مواجه شدن با گرفتگی لوله کافیست با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید تا با مشاوره رایگان مشکل را برای همیشه برطرف نمایند.

لوله بازکنی خیابان جمالزاده تهران

خدمات شعبه لوله بازکنی خیابان جمالزاده تهران

 • باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب با فنر در خیابان جمالزاده تهران
 • لوله بازکنی خیابان جمالزاده با کمپرسور تراکم هوا
 • فنرزنی لوله فاضلاب بدون کنده کاری در خیابان جمالزاده تهران
 • فنرزدن لوله های ساختمان در خیابان جمالزاده
 • لوله بازکنی شبانه روزی خیابان جمالزاده
 • بازکردن گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان در خیابان جمالزاده
 • بازکردن گرفتگی لوله های سخت در خیابان جمالزاده
 • بیرون آوردن اشیا از چاه توالت در خیابان جمالزاده
 • رفع بوی بد فاضلاب در خیابان جمالزاده
 • تخلیه چاه در خیابان جمالزاده
 • تعمیرات و بازسازی کف حمام و توالت در خیابان جمالزاده
 • تعمیرات و نصب توالت فرنگی در خیابان جمالزاده
 • لوله کشی آب و فاضلاب در خیابان جمالزاده

لوله بازکنی با فنر در خیابان جمالزاده

لوله بازکنی با فنر بلند صنعتی خیابان جمالزاده

در گذشته گرفتگی لوله های فاضلاب را سعی می کردند با دریل باز کنند، اما دریل توان انتقال کامل را به فنر نداشت و با لرزش زیاد آن فاضلاب به محیط و دیوار پاشیده می شد، اکثرا هم فنر داخل لوله گیر می کرد و نیاز به کنده کاری داشت. اما امروزه با دستگاه مخصوص ژنراتور لوله بازکنی مشکل گرفتگی لوله بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری رفع می شود.

لوله بازکنی با کمپرسور هوا خیابان جمالزاده

لوله بازکنی با کپرسور هوا خیابان جمالزاده 100% تضمینی

دستگاه لوله بازکنی کمپرسور هوا برای گرفتگی هر لوله ایی استفاده نمی شود به طور مثال اگر سیفون لوله به طوری باشد که فنر لوله بازکنی داخل لوله نرود یا شیئ سفت مسیر لوله را گرفته باشد. نیاز به پمپ تراکم هوا می باشد تا با فشار زیاد هوا مشکل گرفتگی لوله رفع شود. لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا نیاز به تجربه بالای لوله بازکن دارد تا مشکل را بدون کثیف کاری رفع نماید.

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان جمالزاده

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان جمالزاده

دستگاه ژنراتور فنرزنی بهترین روش برای بازکردن گرفتگی لوله های فاضلاب می باشد، چون مشکل گرفتگی لوله بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و در کمترین زمان ممکن رفع می شود. لوله های متراژ بالا به راحتی با دستگاه ژنراتور فنرزنی 750 و فنر متراژ بلند رفع شود.

فنرزدن لوله خیابان جمالزاده

فنرزدن لوله فاضلاب ساختمان خیابان جمالزاده

فنرزدن لوله فاضلاب خیابان جمالزاده تهران را با فنر های تمیز و مجزا رفع می نماییم به طور مثال استفاده از فنری که برای بازکردن گرفتگی لوله توالت استفاده شده نباید از آن فنر در قسمت لوله های آشپزخانه استفاده شود.

فنرزدن چاه توالت ایرانی جمالزاده فنرزدن لوله لباسشویی جمالزاده
فنرزدن چاه توالت فرنگی جمالزاده فنرزدن لوله تراس، بالکن، پاسیو جمالزاده
فنرزدن لوله فاضلاب حمام جمالزاده فنرزدن لوله پشت بام، ناودان جمالزاده
فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه جمالزاده فنرزدن لوله پارکینگ خیابان جمالزاده
فنرزدن لوله کفشور آشپزخانه جمالزاده فنرزدن لوله حیاط خلوت جمالزاده
فنرزدن لوله خروجی ظرفشویی جمالزاده فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو جمالزاده

لوله بازکنی شبانه روزی خیابان جمالزاده

لوله بازکنی شبانه روزی خیابان جمالزاده

شعبه لوله بازکنی خیابان جمالزاده با سه شیفت فعال در زمینه خدمات فنرزنی و رفع گرفتگی لوله های فاضلاب به صورت شبانه روزی فعالیت می کند، اگر ساعت یک شب به بعد هم مشکل گرفتگی لوله داشتید، ما مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب را بدون سرو صدا با رعایت حال همسایگان شما عزیزان رفع می کنیم.

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب خیابان جمالزاده

باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب خیابان جمالزاده

گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان عبارت اند از: گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی، گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی، گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه، و گرفتگی لوله حمام که هر یک از این لوله ها به روش خاصی باز می شود.

باز کردن گرفتگی لوله حمام خیابان جمالزاده

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست ؟ برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله آشپزخانه خیابان جمالزاده

گرفتگی لوله های آشپزخانه (زیر سینک، کفشوی آشپزخانه، لوله لباسشویی) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنرزدن دارد. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست ؟ بازکردن گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

بازکردن گرفتگی لوله توالت ایرانی در خیابان جمالزاده

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق میفتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست ؟ این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های شعبه لوله بازکنی خیابان جمالزاده با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت ۱۰ دقیقه رفع می شود.

بازکردن گرفتگی لوله توالت فرنگی در خیابان جمالزاده

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود. اما لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی خیابان جمالزاده با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در خیابان جمالزاده

بازکردن گرفتگی لوله های سخت خیابان جمالزاده

گرفتگی لوله های سخت شامل موارد زیر می باشد.

 • گرفتگی لوله با سیمان
 • گرفتگی لوله با گچ
 • گرفتگی لوله با دوغاب
 • گرفتگی لوله با ملات سیمان سفید
 • گرفتگی لوله با ملات سیمان سیاه

شعبه لوله بازکنی خیابان جمالزاده مشکل گرفتگی لوله های سخت را به دست سرویسکار های باتجربه و حرفه ایی خود می سپارد تا مشکل گرفتگی را به صورت تضمینی و بدون آسیب زدن به لوله با دستگاه های فنرزنی قوی و فنر های مخصوص رفع کنند.

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت خیابان جمالزاده

بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت خیابان جمالزاده

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در خیابان جمالزاده تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید.

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

بعضی از مواقع اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

رفع بوی بد فاضلاب در خیابان جمالزاده

رفع بوی بد فاضلاب خیابان جمالزاده تضمینی

طی مرور زمان چربی ها به قطر لوله می چسبد و در نهایت به رسوبات تبدیل می شوند با زیاد شدن رسوبات قطر لوله هم کم تر می شود و کم کم بوی بد به مشام می رسد. با فنرزدن به لوله این رسوبا تراش داده می شود و بعد از ریختن آب جوش و مایع بوی بد فاضلاب رفع می شود. ازبین بردن بوی بد فاضلاب در خیابان جمالزاده شامل:

از بین بردن بوی بد لوله فاضلاب لباسشویی، از بین بردن بوی بد لوله زیر سینک ظرفشویی، از بین بردن بوی بد لوله کف آشپزخانه، از بین بردن بوی بد چاه توالت ایرانی، از بین بردن بوی بد سرویس توالت فرنگی، از بین بردن بوی بد فاضلاب روشویی، از بین بردن بوی بد لوله حمام، از بین بردن بوی بد فاضلاب در طبقه اول آپارتمانف از بین بردن بوی بد فاضلاب در پارکینگ، از بین بردن بوی بد فاضلاب در خانه نوساز .

 تخلیه چاه خیابان جمالزاده شبانه روزی

تخلیه چاه خیابان جمالزاده شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. شعبه لوله بازکنی خیابان جمالزاده افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به همشهریان در خیابان جمالزاده تهران ارائه دهد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه 
 • تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک 
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو در خیابان جمالزاده
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در خیابان جمالزاده
 • رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

رفع نم حمام و سرویس بهداشتی خیابان جمالزاده

تعمیرات و بازسازی کف حمام و توالت خیابان جمالزاده

رطوبت همیشه در سرویس های بهداشتی و حمام وجود دارد. این رطوبت ناشی از بخار آب در فضای بسته حمام است که مشکل خاصی ایجاد نمی کند. اما وقتی که نم در حمام یا توالت وجود داشته باشد با یک مشکل جدی روبرو هستید. رفع نم سرویس بهداشتی چندان ساده نیست زیرا سیستم لوله کشی ساختمان در این قسمت بسیار فشرده تر است. البته این فقط لوله های آب نیستند که نم دیوار و رطوبت سقف را ایجاد می کنند. لوازم و مصالح زیادی در این فضا وجود دارند که می توانند آسیب ببینند و لکه های بد رنگ نم را در دیوار و سقف ایجاد کنند. تعمیرات و بازسازی در خیابان جمالزاده شامل:

 • تعمیر لوله کشی موتورخانه تشخیص نشتی و ترکیدگی احتمالی لوله آب و فاضلاب حمام و توالت با دستگاه نشت یاب
 • تعمیر لوله کشی موتورخانه تعمیر لوله های معیوب و یا تعویض لوله کشی حمام ، توالت و دستشویی
 • تعمیر پکیج و نصب تعمیرات ایزوگام و عایق کف توالت و حمام بصورت کاملا تضمینی در صورت معیوب بودن
 • تعمیر شوفاژ کاشی کاری و سرامیک مجدد قسمت های تخریب شده توالت و حمام
 • تاسیسات حرارتی تعمیرات و اصلاحات گچ نم و رطوبت دیده سقف و دیوار
 • ترکیدگی لوله شوفاژ عایق کاری و ایزوگام تمامی نقاط مورد نیاز ساختمان کاملا تضمینی

در صورت مشاهده نم در توالت و حمام کافیست با ما تماس حاصل فرمایید تا شرکت کارشناس را به منزل شما اعزام نماید و مشکل را برای همیشه رفع نماید.

نصب و تعمیرات توالت فرنگی خیابان جمالزاده

نصب و تعمیرات توالت فرنگی خیابان جمالزاده

نصب و تعمیرات توالت فرنگی را شعبه لوله بازکنی خیابان جمالزاده به دست حرفه ایی ترین و بهترین نصاب های خود می سپارید. تعمیرات توالت فرنگی خیابان جمالزاده شامل: 

 • نصب توالت فرنگی در حمام
 • تعویض و تعمیر کاسه توالت
 • رفع بوی بد توالت فرنگی
 • بازکردن گرفتگی لوله توالت فرنگی
 • تعمیر نشتی توالت فرنگی
 • و … .

محدوده سرویس دهی شعبه لوله بازکنی خیابان جمالزاده شمالی

لوله بازکنی فاطمی لوله بازکنی خیابان طوسی 
لوله بازکنی باقرخان لوله بازکنی خیابان طباطبائی 
لوله بازکنی بلوار کشاورز  لوله بازکنی خیابان اعتماد 
لوله بازکنی خیابان صدوقی   لوله بازکنی خیابان زند 
لوله بازکنی خیابان حجت  لوله بازکنی خیابان پروین 
لوله بازکنی خیابان نیلوفر   لوله بازکنی خیابان فرصت شیرازی 
 لوله بازکنی خیابان قدر  لوله بازکنی خیابان آزادی 
لوله بازکنی خیابان نصرت  لوله بازکنی خیابان کارگر

محدوده سرویس دهی شعبه لوله بازکنی خیابان جمالزاده جنوبی

لوله بازکنی خیابان کلهر لوله بازکنی خیابان جمهوری
 لوله بازکنی خیابان کاج لوله بازکنی خیابان چنگیزی
لوله بازکنی خیابان دیلمان لوله بازکنی آذربایجان
لوله بازکنی خیابان لبافی نژاد لوله بازکنی خیابان جلیل آباد

گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه مفتخر است با تمامی واحد های اداری، دولتی، خصوصی، شرکت ها، رستوران ها، کاشانه های بزرگ و مجتمع ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در خیابان جمالزاده تهران را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *