لوله بازکنی بلوار ارتش

لوله بازکنی بلوار ارتش


گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان‌های مسکونی و اداری یکی ازمشکلاتی است، که می تواند زندگی روزمره ساکنین ساختمان را دچار اختلال نماید. بوی بد و بالا آمدن آب و فضولات و آلودگی ها و مشکلاتی که به دنبال دارد، سخت و غیرقابل تحمل هستند. و باید به سرعت به دنبال لوله بازکنی بلوار ارتش بود. ممکن است در ابتدا فکر کنید که با روش‌های خانگی می توانید آن را برطرف نمایید. ولی دقت داشته باشید که راه کارهای خانگی موقتی هستند، و نمی تواند به طور قطع مشکل را مرتفع کنند.

شعبه بلوار ارتش 021-22-92-48-83
پاسخگوی شبانه روزی 0912-187-59-76
ساعت کاری ما 24 ساعته
مدت زمان ارسال لوله بازکن کمتر از 20 دقیقه
سابقه کار و سطح مهارت لوله بازکن بالای 13 سال، درجه یک

برای برطرف کردن این مشکل نیاز به یک راه حل منطقی و اساسی است. گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده ارائه کلیه خدمات در زمینه لوله بازکنی بلوار ارتش توسط تکنسین‌های مجرب به همراه تجهیزات مدرن و پیشرفته در بزرگراه ارتش در منطقه یک تهران و کلیه مناطق و محله‌های منتهی به آن می‌باشد. متخصصین ما بوسیله روش‌های مختلفی آماده برطرف کردن این معضل در این منطقه هستند.

لوله بازکنی بلوار ارتش
لوله بازکنی بلوار ارتش

لوله بازکنی در بلوار ارتش

به دلیل اینکه گرفتگی‌ها به دلایل مختلفی بروز می‌کند، و برای برطرف کردن آن باید از روش‌های مختلف و تجهیزات مناسب استفاده شود.

 که در ادامه به اختصار درباره هرکدام از آنها توضیح خواهیم داد:

 • فنرزن برقی،  فنر زنی لوله فاضلاب یکی از روش‌های پرکاربرد و بهترین گزینه در اکثر گرفتگی‌ها با شدت و ضعف‌های متفاوت است. علت این که بعنوان بهترین گزینه از آن یاد می‌کنیم این است، که فنرزن برقی دارای قدرت و سرعت بالایی می‌باشد. که به سرعت و در کمترین زمان هرگونه گرفتگی را برطرف می‌کند، علاوه بر مزایایی که ذکر کردیم این را هم اضافه کنیم که به دلیل حرکت چرخشی که دارد. کلیه رسوبات موجود در جداره لوله‌های فاضلاب را به طور کامل تراشیده ورسوب‌زدایی می‌کند. از این دستگاه جهت رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب توالت، حمام، حیاط، آشپزخانه و غیره استفاده می‌شود.
 • کمپرسور تراکم هوا، دستگاهی است که هوا را به صورت متراکم وارد لوله می‌کند و باعث تخلیه مسیر می‌گردد. که مانند فنرزن برقی دارای سرعت و قدرت بالایی می‌باشد، اما به دلیل صدای خیلی وحشتناک حین کار کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، مگر در موارد خاصی که فنرزن کارایی لازم را نداشته باشد. اما مشکل دیگر در بکارگیری این دستگاه این است، که به دلیل فشار شدید هوا که وارد لوله می‌شود ممکن است آلودگی از لوله‌های دیگر به محیط پاشیده شود.
 • پمپ لوله بازکنی بلوار ارتش تهران،  این سیستم بوسیله فشار آب شدید باعث باز شدن مسیر لوله فاضلاب می‌شود. به این شکل که به آب درون پمپ وارد شده و با فشار خیلی زیاد به درون لوله تزریق می‌گردد. و این فشار شدید انسداد موجود را برطرف می‌کند.
 • دستگاه ساکشن، این دستگاه بیشتر در مواردی کاربرد دارد، که اجسام باارزشی مانند گوشی موبایل و یا طلا و جواهرات به درون چاه سقوط کرده باشد. که با قدرت مکش بالا باعث خارج شدن اشیاء از درون لوله می‌شود.

 

 

لوله بازکنی اتوبان ارتش فوری

در صورت بروز هرگونه مشکل در زمینه گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب در منازل و محیط کار، با یک تماس از خدمات گروه فنی لوله بازکنی منطقه 1 تهران برخوردار گردید. یکی از مهمترین مواردی که در هنگام بروز این‌گونه مشکلات با آن روبرو می‌شوید، مدت زمان رسیدن متخصص به محل مورد نظر است. زیرا اختلالات پیش آمده بواسطه بروز این مشکل باید هرچه سریع‌تر برطرف شود، تا زندگی به روال عادی خود بازگردد. بعد از تماس شما تکنسین‌های ما در کمتر از 30 دقیقه به همراه کلیه تجهیزات لازم در تمام مناطق اتوبان ارتش در کنار شما خواهند بود. و همچنین تیم پشتیبان ما بصورت 24 ساعته آماده مشاوره و راهنمایی شما عزیزان می‌باشد.

علائم گرفتگی لوله فاضلاب بلوار ارتش

علت‌های مختلفی برای گرفتگی لوله‌های فاضلاب وجود دارد. که مهمترین آنها ریختن مواد غذایی- مو-دستمال کاغذی _ نوار بهداشتی و افتادن اشیاء و ….است. بیشترین مشکلات در سیستم‌های فاضلاب: گرفتگی لوله‌های فاضلاب اصلی، توالت ایرانی و فرنگی، افتادن اشیا در چاه توالت، است،که سبب گرفتگی در لوله‌های می‌شود. و باید بوسیله متخصص لوله بازکنی بلوار ارتش با مناسب‌ترین و بهترین روش‌ها لوله بازکنی  بزرگراه ارتش برطرف گردد. شما عزیزان ساکن در مناطق مختلف بلوار ارتش می‌توانید خدمات لوله بازکنی بلوار ارتش را به تیم متخصص گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید. لوله بازکنی اتوبان ارتش بوسیله متخصصین لوله بازکن ما با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت لوله بازکنی بلوار ارتش ارائه می‌گردد.

لوله بازکنی بلوار ارتش
لوله بازکنی بلوار ارتش

لوله بازکنی اتوبان ارتش منطقه 1

خدمات لوله بازکنی اتوبان ارتش در گروه فنی لوله بازکنی 24 شامل این موارد است:

 1. لوله بازکنی و رفع مشکل گرفتگی انواع لوله های فاضلاب
 2. بازدید و مشاوره رایگان شبانه روزی
 3. رفع گرفتگی و بوی بد فاضلاب و توالت‌های ایرانی و فرنگی
 4. رفع گرفتگی حمام ، آشپزخانه
 5. در آوردن طلا یا اشیا از فاضلاب
 6. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
 7. برطرف کردن گرفتگی ناودان و کفشور پشت بام و پارکینگ
 8. رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب مسی، فلزی، چدنی، پولیکا و …

 

 

خارج کردن اشیا از لوله فاضلاب بزرگراه ارتش

در برخی موارد بر اثر بی‌توجهی در زمان استفاده از سرویس بهداشتی ممکن است. اشیاء ارزشمندی مانند گوشی تلفن و یا زیورالات به درون چاه فاضلاب سقوط کند. برای بیرون آوردن این اشیا مخصوصا اگردر عمقی بیشتر از 50 متر سقوط کرده باشد، نیاز به ابزار مناسب و کمک گرفتن از فراد باتجربه در این زمینه است. گروه فنی لوله بازکنی 24 در صورت بروز این گونه مشکلات در کمترین زمان به همراه تجهیزات لازم در کنار شما عزیزان ساکن در منطقه بزرگراه ارتش و کلیه مناطق منتهی به آن خواهد بود. فاصله ما با شما عزیزان فقط یک تماس و زمانی کمتر از 30 دقیقه است.

لوله بازکنی بلوار ارتش شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی فاضلاب آشپزخانه بلوار ارتش

لوله‌های فاضلاب آشپزخانه به دلیل اینکه یکی از محل‌های پرکاربرد در تمام ساختمان‌های مسکونی و اداری است. که یکی از بیشترین موارد در انواع گرفتگی‌ها می‌باشد. علت بروز این مشکل ورود چربی و اضافات مواد خوارکی به درون لوله فاضلاب آشپزخانه است. زیرا شستشوی مداوم ظروف چرب در سینک ظرفشویی و ماشین ظرفشویی، می‌تواند باعث ایجاد رسوبات چربی به همراه مواد غذایی ریز موجود در آن بر دیوراه لوله‌ها گردد. و در اثر استفاده مدوام و روزانه مسیر مسدود شده و دردسرساز شود. بهترین راه حل در صورت بروز این مشکل تماس با مراکز لوله بازکنی بلوار ارتش معتبر است. گروه فنی لوله بازکنی 24 به همراه متخصص لوله بازکن و دستگاه‌های مناسب در کمترین زمان مشکل را برطرف خواهد کرد.

لوله بازکنی بلوار ارتش شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی کفشور پارکینگ و پشت بام اتوبان ارتش

پشت بام محلی کمک رفت و آمد و دور از دید در کلیه ساختمان‌هاست. که در صورت بروز هرگونه مشکلی در آن و عدم توجه ممکن است، باعث بروز مشکل در بدنه ساختمان و تحمیل هزینه سنگین به اهالی گردد. بارش باران و برف و وجود گردوغبار و خس و خاشاک درختان به مرور زمان با ورود به درون کفشور و ناودان میتواند سبب گرفتگی‌های شدید گردد. این مشکل در پارکینگ‌های ساختمان‌های مسکونی و اداری هم ممکن است که بروز کند، که علت مهم آن ورود انوع آلودگی‌های موجود در پارکینگ بخصوص گردو‌غبار و مواد زائدی است. که از طریق لاسیتک خودروها بروز میکند. گروه فنی لوله بازکنی 24 در تمام ساعات شبانه روز پشتیبان شما خواهد بود. ما در اسرع وقت با ابزار مناسب و در کمتر از 30 دقیقه جهت رفع مشکل با شما عزیزان ساکن در منطقه یک همراه می‌شویم.

لوله بازکنی بلوار ارتش شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی لوله های اصلی رایزر بزرگراه ارتش

کلیه سیستم لوله‌کشی در ساختمان‌های اداری و مسکونی به هم متصل هستند. و در نهایت به یک لوله اصلی منتقل می‌شوند، تمام آب‌های آلوده و مواد زائد وارد این منطقه که اصلی‌ترین قسمت و شاهراه خروج‌ است میشوند. در صورت بروز هرگونه گرفتگی در این ناحیه ممکن است، کل سیستم فاضلاب در ساختمان دچار مشکل گردد. در صورت بروز این مشکل ما در کمتر از 30 دقیقه در هر ساعت از شبانه روز آماده همکاری با شما عزیزان ساکن در بزرگراه ارتش و کلیه محله‌های منتهی به آن هستیم.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب در اتوبان ارتش

گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده ارائه کلیه خدمات فنی در زمینه لوله بازکنی در سراسر شهر تهران بخصوص منطقه یک اتوبان ارتش و مناطق منتهی به این منطقه می‌باشد. کلیه خدمات ما با رعایت نکات بهداشتی حین کا ردر کمترین زمان و با کیفیت مناسب و 100% تضمینی ارائه می‌گردد. در صورت بروز هر نوع مشکلی در این زمینه ما در کمترین زمان به همراه تجهیزات مناسب و مدرن در محل مورد نظر شما خواهیم بود.

فنر زنی لوله فاضلاب بلوار ارتش

خدمات فنر زنی لوله فاضلاب بلوار ارتش تهران توسط لوله بازکن های ماهر و باتجربه شرکت لوله بازکنی 24 بدون کوچکترین کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به لوله با دستگاه ژنراتور قوی انجام می شود.

لوله بازکنی بلوار ارتش شرکت لوله بازکنی 24

فنر زدن لوله فاضلاب بزرگراه ارتش

خدمات فنر زدن لوله فاضلاب بزرگراه ارتش تهران شامل فنر زدن لوله فاضلاب حمام، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی، فنر زدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، فنر زدن لوله تراس – پاسیو، فنر زدن لوله پشت بام (ناودان)، فنر زدن لوله پارکینگ، فنرزدن لوله حیاط خلوت ، فنر زدن لوله فاضلاب شهری و اگو .

برطرف کردن گرفتگی توالت بلوار ارتش

عواملی که می‌توانند سبب گرفتگی در سرویس‌های بهداشتی فرنگی و ایرانی شوند به شرح زیر می‌باشد:

 • افتادن اشیاء ارزشمند مانند زیورآلات و گوشی موبابایل
 • افتادن نوار بهداشتی
 • وجود مو و دستمال کاغذی
 • افتادن صابون
 • رسوب فضولات
 • گرفتگی با مصالح ساختمانی مانند گچ و سیمان و قیر

در صورت بروز ارکدام از این موارد شما نیاز به کمک یک فرد متخصص در زمینه برطرف کردن این مشکل دارید. تکنسین‌های ما در کمترین زمان و بوسیله انواع دستگاه‌های پیشرفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان ساکن در بلوار ارتش هستند. در نظر داشته باشید که در بسیاری از موارد راه‌کارهای خانگی کارگشا نخواهند بود، و ممکن است سبب بدتر شدن وضعیت و یا آسیب به سیستم لوله کشی فاضلاب منزل شما گردد. بنابراین در صورت نیازبه خدمات لوله بازکنی بلوار ارتش ما با یک تماس در کنار شما خواهیم بود.

لوله بازکنی بلوار ارتش شرکت لوله بازکنی 24

رفع گرفتگی لوله فاضلاب شبانه روزی در بزرگراه ارتش

گاهی اوقات ممکن است گرفتگی لوله‌های فاضلاب در پایان ساعات کاری و در طول شب و ایام تعطیل بروز کند. اصلا جای نگرانی نیست زیرا گروه فنی لوله بازکنی 24 در تمام طول شبانه‌روز و در ایام تعطیل بصورت 24 ساعته پشتیبان شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در منطقه یک بزرگراه ارتش و محله‌های اطراف می‌باشد. ما با تماس شما در کمترین زمان به همراه ابزار پیشرفته و مناسب با نوع گرفتگی لوله فاضلاب محل مورد نظر در کنار شما خواهیم بود. متخصصین لوله بازکنی شبانه روزی تهران ما توانایی برطرف کردن هرگونه مشکلی را در انواع لوله‌های فاضلاب با جنس‌های مختلف مانند فلز، پلیکا و چدن و غیره را دارا می‌باشند.

برطرف کردن گرفتگی  فاضلاب حمام بلوار ارتش

معمولا علت عمده گرفتگی کف‌شور حمام وارد شدن مو به همراه رسوبات چربی صابون است. و در برخی موارد ممکن است، براثر بی‌احتیاطی و افتادن وسایل مورد استفاده در حمام از جمله صابون و روشور و غیره این مشکل بروز کند. در صورتی که آشنایی به روش تخلیه ندارید، حتما از مراکز معتبر لوله بازکنی بلوار ارتش و متخصصین باتجربه کمک بخواهید. زیرا نابلدی و بی‌تجربگی شما می‌تواند باعث حرکت اجسام و مواد زائد گیر‌افتاده در لوله شود، و کار را با مشکل مواجه کند. برای بازکردن این نوع گرفتگی معمولا از فنرزن برقی استفاده می‌شود، که با قدرت و سرعت بالا سبب بازشدن مسیر و خارج کردن مو از آن می‌شود. حالت چرخشی این دستگاه سبب خورد شدن اجسام و پیچیدن مو به دور فنر و در نهایت خارج شدن آن می‌گردد و بهترین گزینه برای رفع انواع گرفتگی‌ها می‌باشد.

قیمت لوله بازکنی در بزرگراه ارتش منطقه 1

 در بیشتر موارد بعد از بروز مشکل گرفتگی لوله فاضلاب شاید اولین چیزی که به ذهن شما عزیزان خطور می‌کند. هزینه خدمات لوله بازکنی باشد، باید این توضیح را به شما عزیزان بدهیم که تعیین قیمت لوله بازکنی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از جمله متراژ لوله، تعداد گرفتگی، نوع دستگاه بکار رفته، شدت گرفتگی، محل گرفتگی و غیره. شما عزیزان به این نکته توجه داشته باشید، که اگر مراکز لوله بازکنی قیمتی را جهت خدمات به شما عزیزان اعلام می‌کنند. در اصل یک قیمت حدودی است، زیرا با توجه به مواردی که در بالا به آنها اشاره شد. تعیین دقیق قیمت لوله بازکنی بعد از بررسی دقیق از محل و علت گرفتگی توسط متخصصین لوله بازکنی به شما عزیزان اعلام می‌گردد. و به هیچ عنوان مبلغ اعلام شده نمی‌تواند ثابت و قطعی باشد.

مناطق تحت پوشش در منطقه 1 اتوبان ارتش

خیابان‌ها و محله‌های تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی 24 شامل تمامی مناطق منتهی به این منطقه می‌باشد. کلیه ساکنین محترم این مناطق در صورت بروز مشکل می‌توانند، از خدمات لوله بازکنی و پشتیبانی 24 ساعته تیم ما در امام ایام هفته و ایام تعطیل برخوردار گردند. شعبه های نزدیک به اتوبان ارتش شرکت وله بازکنی 24 شامل: لوله بازکنی بلوار اندرزگو ، لوله بازکنی خیابان باهنر و … می باشد.

لوله بازکنی بلوار سلمان لوله بازکنی خیابان نخل
لوله بازکنی میدان نفت لوله بازکنی خیابان علیزاده
لوله بازکنی بلوار کنگان میدان ظفر
لوله بازکنی میدان شاهد لوله بازکنی بلوار قائم
لوله بازکنی خیابان مهربان لوله بازکنی خیابان لاله
لوله بازکنی خیابان یاس لوله بازکنی خیابان ابوذر
لوله بازکنی شهرک صدف لوله بازکنی آفتاب
لوله بازکنی یاران لوله بازکنی شهرک خلبانان شکاری
لوله بازکنی خیابان آتی ساز لوله بازکنی شهرک دانشگاه
لوله بازکنی مهرگان لوله بازکنی میدان کوثر
لوله بازکنی بلوار سلمان لوله بازکنی بلوار گلها
لوله بازکنی مینی سیتی لوله بازکنی شهرک البرز
لوله بازکنی بلوار آبادان لوله بازکنی کوی کوثر
لوله بازکنی شهرک شهید محلاتی لوله بازکنی بزرگراه ارتش
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 5]

۸ دیدگاه

 • از خدمات لواه بازکنی بلوار ارتش استفاده کردیم رضایت کامل دارم بهترین شرکت لوله بازکنی ۲۴ هستش برای فنر زنی لوله های فاضلاب واقعا بدون کثیف کاری انجام شد.

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت لوله بازکنی بلوار ارتش انتخاب کردید

 • لوله بازکنی بلوار ارتش شرکت لوله بازکنی ۲۴ کارشون رو عالی انجام دادن تشکر

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت لوله بازکنی بلوار ارتش انتخاب کردید

 • منم سه ساعت پیش بود که با شرکت لوله بازکنی ۲۴ تماس گرفتم برای لوله بازکنی بلوار ارتش خیابان علیزاده زود اومدن فنر زدن برای لوله پارکینگ قیمت منصفانه بود ممنون

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت لوله بازکنی بلوار ارتش انتخاب کردید

 • لوله بازکنی بلوار ارتش بلوار کنگان خیلی عالی انجام شد ممنون از شرکت لوله بازکنی ۲۴ لینک سایتتون (loolebazkoni24.com)رو تو گروه واتساپ آپارتمان هم گذاشتم واقعا رضایت کامل دارم نیرو های خوش اخلاق و کاربلد دارید 👏👏👏👏

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت لوله بازکنی بلوار ارتش انتخاب کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *