لوله بازکنی خیابان چوب تراش

لوله بازکنی خیابان چوب تراش


گروه فنی لوله بازکنی 24 در سرتاسر تهران با سابقه طولانی و استفاده از تجهیزات مناسب به صورت 24 ساعته و در تمام 7 روز هفته بی‌وقفه حاضر به خدمت‌رسانی در زمان بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب در مکان‌های مختلف مانند: ساختمان‌های اداری، مسکونی، تجاری، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، وغیره می‌باشد. شعبه لوله بازکنی خیابان چوب تراش با سه شیفت به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز‌های سال به شما عزیزان، حاضر به خدمت رسانی می‌باشد. چاه بازکنی در خیابان چوب تراش بدون کثیف کاری، بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت با ضمانت فاکتور انجام می‌گردد.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب خیابان چوب تراش

شماره لوله بازکنی خیابان چوب تراش

شعبه لوله بازکنی در خیابان چوب تراش زیر نظر نمایندگی لوله بازکنی تهران است، و همکاران ما برای رعایت اصول بهداشتی و باز کردن گرفتگی لوله‌ها از فنر‌های مجزا استفاده می‌کنند. به طور مثال از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی استفاده می‌شود، مجددا در قسمت لوله‌های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. شماره تماس نمایندگی ما در خیابان چوب تراش عبارت است از:

شماره شعبه لوله بازکنی چوب تراش 02166369709
ارتباط با پشتیبانی 09121875976
ضمانت خدمات لوله باز کنی ضمانت با فاکتور
سطح مهارت لوله باز کن 100/100

فنر زنی لوله فاضلاب خیابان چوب تراش

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان چوب تراش

خدمات فنرزنی لوله فاضلاب خیابان چوب تراش تهران توسط لوله باز کن‌های نمایندگی لوله بازکنی منطقه 2 تهران بدون کثیف کاری، بدون کنده کاری و بدون آسیب زدن به لوله انجام می‌گردد. خدمات فنرزدن چاه فاضلاب خیابان چوب تراش عبارت است از:

فنرزدن لوله فاضلاب حمام، فنرزدن چاه توالت ایرانی، فنرزدن چاه توالت فرنگی، فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه – راه آب فاضلاب زیر سینک ظرفشویی – لوله خروجی لباسشویی)، فنرزدن لوله تراس – پاسیو، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان)، فنرزدن لوله پارکینگ، فنرزدن لوله حیاط خلوت ، فنرزدن لوله فاضلاب شهری.

لوله باز کنی خیابان چوب تراش شبانه روزی

لوله باز کنی در خیابان چوب تراش شبانه روزی

گرفتگی لوله‌های فاضلاب ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در خیابان چوب تراش تهران نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما کمتر از 15 دقیقه لوله باز کن به منزل شما ارسال می‌کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام شود.

باز کردن گرفتگی حمام خیابان چوب تراش

باز کردن گرفتگی راه آب کفشور حمام خیابان چوب تراش

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می‌افتد یا قطر لوله کم باشد، یا ممکن است با انداختن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام مسدود شود. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام:

برای باز کردن گرفتگی چاه حمام، این کار را با خیال راحت به دست لوله باز کن‌های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

خدمات فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه خیابان چوب تراش

گرفتگی لوله‌های آشپزخانه (زیر سینک – کفشور آشپزخانه – لوله لباسشویی) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می‌شود. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه:

باز کردن گرفتگی لوله‌های آشپزخانه را به همکاران ما بسپارید، تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله باز کنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

باز کردن گرفتگی چاه توالت ایرانی خیابان چوب تراش

گرفتگی چاه توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق می‌افتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی: این نوع گرفتگی معمولا توسط نیرو های شعبه لوله باز کنی چوب تراش با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می‌شود.

باز کردن توالت فرنگی خیابان چوب تراش

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی خیابان چوب تراش تضمینی

انجام خدمات باز کردن گرفتگی چاه توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود. جنس توالت فرنگی از سرامیک هست و با فنرزدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می‌رسد، حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می‌شود.

اما لوله باز کن‌های گروه فنی لوله بازکنی 24 با همراه داشتن دستگاه لوله باز کنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می‌کنند . شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافی است با شماره 09121875976 تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع شود.

باز کردن گرفتگی لوله پشت بام با فنر بلند خیابان چوب تراش

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می‌دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می‌کند و در نهایت لوله کیپ می‌شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام:

برای باز کردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله باز کن های گروه فنی لوله بازکنی 24 با همراه داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را تضمینی رفع می‌کنند.

باز کردن گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط خلوت خیابان چوب تراش

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می‌کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما می‌توانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره 02188038099 تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن مشکل رفع شود.

باز کردن گرفتگی لوله خیابان چوب تراش

روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب خیابان چوب تراش

اکثرا مردم برای باز کردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می‌کنند، این محلول چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می‌شود. اما روش باز کردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراشیده و راه آب باز می‌شود، همچنین سر فنر از جنس فولاد هست و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و غیره را به خوبی تراش می‌دهند. 

سخت‌ترین گرفتگی لوله فاضلاب در خیابان چوب تراش را به دست لوله باز کن باتجربه و ماهر گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید.

درآوردن اشیا از چاه توالت خیابان چوب تراش

درآوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام خیابان چوب تراش

ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد. طلا یا اشیاء قیمتی، گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت بیفتد و شما عزیزان به فکر درآوردن آن از چاه توالت باشید.

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت‌تر شود. با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال شود تا با ابزارآلات مخصوص اشیاء را از چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون بیاورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می‌شود.

درآوردن طلا از چاه توالت خیابان چوب تراش

درآوردن طلا از چاه توالت یا حمام خیابان چوب تراش

بعضی از موارد اتفاق می‌افتد که حلقه ازدواج داخل چاه توالت یا چاه حمام می‌افتد. با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این مسئله تکرار می‌کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند بیرون بیاورد.

تخلیه چاه بهار خیابان چوب تراش

تخلیه چاه خیابان چوب تراش شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر می‌شود و نیاز به تخلیه چاه است. روش‌هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. شعبه لوله بازکنی خیابان چوب تراش افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه‌های به روز تخلیه چاه خیابان چوب تراش را به بهترین شکل به شما عزیزان در این منطقه انجام دهد.

خدمات تخلیه چاه خیابان چوب تراش

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه .
 • تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک .
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب.
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب.
 • حفر چاه نو در خیابان چوب تراش
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در خیابان چوب تراش

سایر خدمات شعبه در خیابان چوب تراش

 • تعمیر و بازسازی کف حمام:
  انجام خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله‌های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی:
  تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی خیابان چوب تراش.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی:
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت:
  لوله بازکنی با واترجت را در خیابان چوب تراش به صورت شبانه روزی انجام می‌دهیم، لوله‌هایی که با دستگاه لوله باز کنی و فنر باز نمی‌شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم:
  لوله کشی سرد و گرم در خیابان چوب تراش، لوله کشی فاضلاب ساختمان در خیابان چوب تراش، نصب شیرآلات ساختمان در خیابان چوب تراش.

محدوده سرویس دهی شعبه خیابان چوب تراش

محله تیموری، محله فردوس، محله مرزداران، محله صادقیه، محله حبیب الله، محله طرشت، شهرک آپادانا، محله ابوذر، محله ستارخان – آلستوم.

خدمات و شعبه‌های دیگر مجموعه ما نزدیک به شما عبارت است از:

لوله بازکنی مرزداران، لوله بازکنی صادقیه، لوله بازکنی طرشت، لوله بازکنی خیابان گلاب، لطفا از مقاله‌ها دیدن فرمایید.

گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات مفتخر است با تمامی واحدهای اداری، دولتی و خصوصی، شرکت‌ها و رستوران‌ها، کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در خیابان چوب تراش طرشت را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *