لوله بازکنی شهرک پاسارگاد

لوله بازکنی شهرک پاسارگاد


لوله بازکنی شهرک پاسارگاد شمال تهران یکی از خدمات پر درخواست شرکت ما می باشد، ما خدمات لوله بازکنی در شهرک پاسارگاد را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر شرکت لوله بازکنی 24 ارائه می دهیم. لوله بازکنی در شهرک پاسارگاد تهران را با سه شیفت فعال به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمات ارائه می دهیم. فنر زنی لوله فاضلاب شهرک پاسارگاد تهران را بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور به مدت 15 دقیقه ایی سرویس دهی می دهیم. با یک تماس مشتری همیشگی ما شوید.

ارتباط با لوله بازکنی شهرک پاسارگاد 021-22924883
ارتباط فوری با لوله بازکن 0912-1875976
ضمانت باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب تضمین با فاکتور
سابقه کار لوله بازکن بالای 14 سال
سطح مهارت لوله بازکن درجه یک
لوله بازکنی با فنر تمیز شهرک پاسارگاد
لوله بازکنی با فنر تمیز شهرک پاسارگاد

لوله بازکنی با فنر تمیز شهرک پاسارگاد

سرویسکاران لوله بازکن شرکت لوله بازکنی 24 برای رعایت اصول بهداشتی و بازکردن گرفتگی لوله ها از فنر های مجزا بکار میگیرند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

فنرزنی لوله فاضلاب شهرک پاسارگاد
فنرزنی لوله فاضلاب شهرک پاسارگاد

فنرزنی لوله فاضلاب شهرک پاسارگاد

خدمات فنرزنی لوله فاضلاب توسط لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی شهرک پاسارگاد بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به انجام می گردد. فنرزدن لوله فاضلاب شهرک پاسارگاد عبارت است از:

فنرزدن لوله فاضلاب حمام شهرک پاسارگاد، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی شهرک پاسارگاد، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی شهرک پاسارگاد، فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی) شهرک پاسارگاد، فنرزدن لوله تراس – پاسیو شهرک پاسارگاد، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان) شهرک پاسارگاد، فنرزدن لوله پارکینگ شهرک پاسارگاد، فنرزدن لوله حیاط خلوت شهرک پاسارگاد، فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو.

لوله بازکنی شهرک پاسارگاد شبانه روزی
لوله بازکنی شبانه روزی شهرک پاسارگاد

لوله بازکنی شبانه روزی شهرک پاسارگاد

گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در شهرک پاسارگاد تهران نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

فنرزنی لوله حمام شهرک پاسارگاد
فنرزنی لوله حمام شهرک پاسارگاد

فنرزنی لوله حمام شهرک پاسارگاد

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه شهرک پاسارگاد

گرفتگی لوله های آشپزخانه (زیر سینک، کفشور آشپزخانه، لوله لباسشویی) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنرزدن دارد. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟ بازکردن گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

فنرزنی توالت ایرانی شهرک پاسارگاد

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق میفتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست؟ این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های شعبه لوله بازکنی شهرک پاسارگاد با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

فنرزنی توالت فرنگی شهرک پاسارگاد

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود. اما لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی شهرک پاسارگاد با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

فنرزنی لوله پشت بام شهرک پاسارگاد

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست ؟ برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی شهرک پاسارگاد با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

فنرزنی لوله پارکینگ و حیاط شهرک پاسارگاد

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

روش لوله بازکنی شهرک پاسارگاد
روش لوله بازکنی شهرک پاسارگاد

روش لوله بازکنی شهرک پاسارگاد

اکثرا مردم برای بازکردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود.

اما روش بازکردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند. سخت ترین گرفتگی لوله ها را در شهرک پاسارگاد تهران به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر شعبه لوله بازکنی شهرک پاسارگاد بسپارید.

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت شهرک پاسارگاد
بیرون آوردن اشیا از چاه توالت شهرک پاسارگاد

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت شهرک پاسارگاد

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در شهرک پاسارگاد تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید. همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد.

تخلیه چاه شهرک پاسارگاد
تخلیه چاه شهرک پاسارگاد

تخلیه چاه شهرک پاسارگاد

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد.

شعبه لوله بازکنی شهرک پاسارگاد افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز تخلیه چاه شهرک پاسارگاد را هم به بهترین شکل به همشهریان در شهرک پاسارگاد تهران ارائه دهد.

 1. تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 2. خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند
 3. تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه
 4. تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک 
 5. تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 6. لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 7. حفر چاه نو شهرک پاسارگاد
 8. طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در شهرک پاسارگاد
 9. رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 10. رفع نم حمام
 11. رفع نم آشپزخانه
 12. رفع نم توالت

سایر خدمات شعبه شهرک پاسارگاد

ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف ؛ کف سازی ، آب بندی ، تست لوله های آب و فاضلاب ، شیب بندی ، عایق کاری، سرامیک ، بندکشی.

 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی
  تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی ، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی ، شیب بندی ، عایق کاری ، سرامیک و بندکشی.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی
  تعمیر سرویس توالت فرنگی ، تعویض سیفون توالت فرنگی ، رفع نشتی توالت فرنگی ، تعویض توالت فرنگی ، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت
  لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم 
  لوله کشی سرد و گرم شهرک پاسارگاد تهران ، لوله کشی فاضلاب ساختمان شهرک پاسارگاد تهران ، نصب شیرآلات ساختمان در شهرک پاسارگاد تهران.

محدوده لوله بازکنی شهرک پاسارگاد

لوله بازکنی خیابان رستگاری لوله بازکنی خیابان پارک
لوله بازکنی بلوار پیام لوله بازکنی کوی فراز
لوله بازکنی بزرگراه یادگار امام لوله بازکنی شهرک گلدیسان
لوله بازکنی خیابان نیما یوشیج لوله بازکنی بلوار شاهنامه
لوله بازکنی خیابان پرواز لوله بازکنی شهرک بام تهران
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *