شرکت لوله بازکنی 24 با سابقه درخشان در حوزه خدمات فنی لوله بازکنی شبانه روزی تهران، در محدوده الهیه و کلیه مناطق منتهی به آن در منطقه 1 شهرداری تهران آماده خدمت رسانی شبانه‌ روزی به شما عزیزان ساکن در این منطقه می‌باشد. متخصصین ما مستقر در شعبه شمال تهران ارائه دهنده انواع خدمات به صورت گسترده، شبانه روزی و فوری می باشند. شما اهالی محترم ساکن در این منطقه می‌توانید، با یک تماس (22924883) در تمام طول شبانه‌روز و ایام تعطیل از مشاوره رایگان توسط متخصصن ما بهره‌مند شوید. در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی الهیه تهران ما متخصصین مجرب را در کمتر از 30 دقیقه به محل مورد نظر اعزام خواهیم کرد. هدف ما در شرکت لوله بازکنی 24 رضایت مشتریان است، ما ارائه دهنده انواع خدمات لوله بازکنی در سراسر محدوده الهیه هستیم. متخصصین ما با سابقه طولانی در این حوزه خدمات خود را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌دهند. متخصصین ما از امکانات و تجهیزات مدرن و مناسب جهت رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب استفاده می‌کنمد که سبب بالا رفتن کیفیت در کار می‌گردد.

لوله بازکنی الهیه تهران شرکت لوله بازکنی 24

در صورت بروز هرگونه گرفتگی به هر دلیلی در لوله‌های فاضلاب آشپزخانه، گرفتگی در کف‌شور حمام، گرفتگی لوله‌های کف‌شور پارکینگ و ناودان پشت‌بام، بروز گرفتگی در توالت‌های فرنگی و ایرانی به دلیل رسوبات فضولات و یا افتادن اشیاء، برطرف کردن گرفتگی لوله‌های چدنی و فلزی، مسی و غیره، گرفتگی لوله‌های فاضلاب براثر ورود مصالح ساختمانی مانند قیر، سیمان، گچ و آجر که بیشتر در ساختمان‌های نوساز و باسازی شده بروز می‌کند، می‌توانید با یک تماس از خدمات مورد نیاز در این زمینه برخوردار گردید.

 

لوله بازکنی الهیه فوری، شبانه روزی

بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب شب و روز نمی‌شناسد و در هر زمانی ممکن است رخ دهد. شما عزیزان و اهالی محترم الهیه در صورت بروز هرگونه مشکل در تمام طول شبانه‌روز و حتی در ایام تعطیل می‌توانید، از خدمات ما در شرکت لوله بازکنی 24 برخوردار گردید. جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب روش‌های زیادی وجود دارد. بهترین و سریع‌ترین روش جهت لوله بازکنی استفاده از انواع فنر می‌باشد.  متخصصین ما بعد از بازدید از محل گرفتگی و با توجه به نوع گرفتگی لوله از فنر مناسب استفاده کرده، و در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین کیفیت اقدام به برطرف کردن مشکل خواهند کرد. متخصصین ما بصورت 24 ساعته آماده ارائه مشاوره رایگان و ارائه کلیه خدمات در زمینه لوله بازکنی هستند.

فنر زنی لوله فاضلاب الهیه با فنر های تمیز

خدمات فنر زنی لوله فاضلاب الهیه تهران توسط لوله بازکن های شرکت لوله بازکنی 24 با بالاترین کیفیت بدون کثیف کاری انجام می شود. همکاران ما با فنر های تمیز و بهداشتی اقدام به فنر زنی لوله فاضلاب می کنند.

فنر زدن لوله فاضلاب الهیه بدون خرابی 

خدمات فنر زدن لوله فاضلاب الهیه تهران شامل فنر زدن لوله فاضلاب حمام، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی، فنر زدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، فنر زدن لوله تراس – پاسیو، فنر زدن لوله پشت بام (ناودان)، فنر زدن لوله پارکینگ، فنر زدن لوله حیاط خلوت ، فنر زدن لوله فاضلاب شهری و اگو .

لوله بازکنی الهیه تهران شرکت لوله بازکنی 24

قیمت لوله بازکنی الهیه

قیمت لوله بازکنی الهیه تهران در کلیه مناطق تحت پوشش شرکت لوله بازکنی 24 یکسان است، اما مواردی که در برآورد هزینه لوله بازکنی موثر است به شرح زیر می‌باشد:

 1. متراژ و طول لوله
 2. محل قرارگیری لوله فاضلاب
 3. روش و دستگاه رفع گرفتگی
 4. شدت و سختی گرفتگی
 5. تعداد دفعات فنرزنی
 6. تعداد لوله‌های گرفته
 7. علت گرفتگی لوله

مواردی که ذکر شد تعدادی از عواملی است، که در تعیین هزینه خدمات لوله بازکنی تاثیرگذار می‌باشد. در برخی موارد در زمان تماس شما با شرکت‌های لوله بازکنی ممکن است مبلغی به صورت حدودی به شما عزیزان اعلام گردد. که در اصل قیمت پایه برای شروع خدمات است و هزینه نهایی بعد از بررسی توسط متخصص در پایان کار اعلام می‌گردد.

دستگاه لوله بازکنی الهیه

در صورت بروز گرفتگی در لوله فاضلاب از دستگاه و تجهیزات مختلفی استفاده می‌شود. به دلیل اینکه گرفتگی لوله‌های فاضلاب دلایل مختلفی دارد، باید از دستگاه‌های مناسب با مشکل جهت رفع گرفتگی استفاده شود. به این معنی که رفع رسوبات در جداره لوله‌های فاضلاب با گرفتگی به دلیل افتادن اجسامی مانند گوشی موبایل فرق دارد. رسوبات با دستگاه لوله بازکنی الهیه تهران به سرعت و با قدرت برطرف می‌شود، اما گوشی باید توسط گیره‌های مخصوص و یا دستگاه ساکشن از درون چاه خارج شود. به همین دلیل بعد از بازدید متخصصین از محل و تشخیص علت گرفتگی از دستگاه مناسب این کار برای رفع گرفتگی استفاده می‌شود.

دستگاه‌های لوله بازکنی شامل این موارد است:

 • دستگاه فنرزن برقی
 • پمپ لوله بازکنی الهیه تهران
 • دستگاه ساکشن
 • کمپرسور تراکم هوا
 • گیره مخصوص

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی الهیه

 استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله جهت پیدا کردن محل ترگیدگی و نشت از لوله‌های فاضلاب و آب بسیار کمک کننده است. این دستگاه توانایی این را دارد، که بدون تخریب محل نشتی را پیدا کند. تشخیص ترکیدگی با این نوع تجهیزات از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است، زیرا تخریب محل باعث اضافه شدن هزینه بنایی به هزینه خدمات برطرف کردن ترکیدگی می‌شود. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل ترکیدگی و مشاهده نم در ساختمان با شرکت لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید، تا متخصصین ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن از به محل مورد نظر شما اعزام شوند، و به همراه تجهیزات مناسب اقدام به تشخیص و برطرف کردن مشکل ترکیدگی لوله‌های آب و فاضلاب نمایند.

لوله بازکنی الهیه تهران شرکت لوله بازکنی 24

رفع گرفتگی توالت های فرنگی و ایرانی الهیه 24 ساعته تضمینی

امروزه در بیشتر منازل و ساختمان‌های اداری در مناطق مختلف استفاده از توالت فرنگی رایج شده است. باید به این نکته توجه شود، که جهت استفاده از توالت فرنگی باید موارد مهمی رعایت شود. توالت‌های فرنگی به دلیل تنگ بودن زانویی به کار رفته در آن به سرعت دچار گرفتگی می‌شود. به این معنی که از افتادن موادی مانند دستمال کاغذی و نوار بهداشتی، صابون و در برخی موارد سقوط اجسامی مانند تلفن همراه و یا زیورالات در آن جلوگیری شود. زیرا این موارد به سرعت می‌تواند سبب گرفتگی در این سرویس‌های بهداشتی گردد. به طور کلی در زمان استفاده از سرویس‌های بهداشتی ایرانی و فرنگی باید این موارد رعایت شود. تا ساکنین با دردسر مواجه نشوند. در صورت بروز هرگونه اتفاقی در این محل می‌توانید از شرکت لوله بازکنی 24 کمک بخواهید. تا با اعزام سریع نیروی باتجربه به همراه دستگاه مناسب اقدام به برطرف کردن مشکل پیش آمده کنند. به این نکته مهم توجه داشته باشید که در ساخت توالت‌های فرنگی از سرامیک استفاده می‌شود که بسیار حساس و شکننده هستند. و در صورتی که فرد تخصص لازم را در این زمینه نداشته باشد و از دستگاه نامناسب جهت رفع مشکل استفاده نماید. می‌تواند به بدنه توالت فرنگی آسیب  وارد کند، بنابراین در صورت بروز مشکل حتما از مراکز و افراد معتبر درخواست کمک نمایید.

لوله بازکنی سینک و فاضلاب آشپزخانه الهیه

آشپزخانه‌ها به دلیل اینکه یکی از محل‌های پرکاربرد در منازل و ساختمان‌های اداری هستند. بیشتر دچار مشکل گرفتگی در لوله‌های فاضلاب می‌شوند. که عمده‌ترین دلیل بروز این مشکل در آشپزخانه مربوط به لوله فاضلاب سینک است، شستشوی مداوم ظروف چرب و ورود آن به درون لوله و اضافه شدن مواد زائد خوراکی به این چربی و تولید رسوبات در دیواره لوله سبب تنگ شدن و گرفتگی این لوله هاست.  در برخی موارد گرفتگی لوله کف‌شور و لوله‌های تخلیه ظرفشویی و ماشین لباسشویی هم در این محل بروز می‌کند. در صورت بروز هرگونه گرفتگی در این محل شما عزیزان در تمام طول شبانه‌روز می‌توانید با شرکت لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید. تا ما در کمترین زمان با اعزام نیروی مجرب به همراه تجهیزات مناسب اقدام به رفع مشکل نماییم.

لوله بازکنی کفشور و ناودان پشت بام

پشت بام کم ترددترین مکان در کلیه ساختمان‌های اداری و مسکونی است. که در برخی موارد بعد از بارش باران و برف در فصل پاییز و زمستان دچار گرفتگی می‌گردد. که علت این گرفتگی در بیشتر موارد ورود مواد زائدی مانند شاخ و برگ درختان و گردوغبار به درون ناودان و کف‌شور پشت بام است . برای جلوگیری از بروز این مشکل باید به طور مرتب به پشت بام سرکشی شود و مواد زائد و شاخ و برگ‌های موجود در این محل جمع‌آوری شود. تا در صورت بارندگی با جاری شدن آب به درون ناودان و کف‌شور نرود. در صورت بروز این مشکل در پشت بام شما عزیزان ساکن در منطقه الهیه و محله‌های منتهی به آن می‌توانید، با شرکت لوله بازکنی 24 تماس گرفته و تقاضای اعزام نیرو نمایید. متخصصین ما در اسرع وقت با به همراه داشتن تجهیزات مناسب در کنار شما خواهند بود.

لوله بازکنی الهیه تهران شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی کفشور فاضلاب حمام

در صورت بروز مشکل و گرفتگی لوله فاضلاب حمام می‌توانید از شرکت لوله بازکنی 24 در خواست اعزام نیرو داشته باشید. عمده‌ترین دلیل گرفتگی لوله کف‌شور حمام افتادن اشیاءی مانند در شامپو، صابون، روشور و یا ورود مو به همراه چربی صابون که می‌تواند باعث رسوب در جداره لوله فاضلاب حمام گردد. در صورت بروز این گونه موارد متخصصین ما از دستگاه فنرزن برقی، جهت برطرف کردن این مشکل استفاده می‌کنند زیرا قدرت و سرعت بالای این دستگاه می‌تواند کلیه مواد زائد را خورد کرده و مسیر را باز نماید.  در صورتی که مو سبب گرفتگی شده باشد، با چرخش فنر در لوله و پیچیدن مو به دور فنر باعث خارج شدن و باز شدن گرفتگی شود.

رفع گرفتگی فاضلاب پارکینگ الهیه

یکی از مواردی که ممکن است در ساختمان‌های مسکونی و اداری رخ دهد. گرفتگی لوله فاضلاب کف‌شور پارکینگ است. که به دلیل ورود خاک و غبار و انواع آلودگی‌ها به درون آن بروز می‌کند. که عمده این آلودگی‌ها بوسیله لاستیک خودروهایی که به این محل وارد و خارج می‌شوند به این محیط وارد می‌گردد. همچنین در برخی موارد به دلیل کم‌توجهی و ورود مواد زائدی مانند شاخ و برگ و ریشه درختان این ممکن است این مشکل بروز کند. در صورتی که شما عزیزان ساکن در این منطقه با چنین مشکلی مواجه هستید، می‌توانید با شرکت لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید، ما در کمتر از 30 دقیقه با به‌ همراه داشتن تجهیزات مناسب در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

خارج کردن اشیاء از درون لوله فاضلاب الهیه

در برخی موارد گرفتگی‌ها به دلیل افتادن اشیا در چاه فاضلاب توالت رخ می‌دهد، که جهت خارج کردن آنها نمیتوان از محلول‌های شیمیایی و یا دستگاه فنرزن برقی استفاده کرد، و باید از دستگاه‌هایی که کمک به خارج کردن اجسام و اشیاء ارزشمند مانند گوشی موبایل و جواهرات می‌کند استفاده شود.

دستگاه‌هایی مانند گیره‌های مخصوص که در زمان افتادن اجسام در عمق کم کاربرد دارد. اما در صورتی که به علت تلاش برای خارج کردن توسط فرد جسم به عمق پایین‌تری سقوط کرده باشد، از دستگاه ساکشن که به روش مکش کار می‌کند استفاده می‌شود. شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در الهیه و محله‌های اطراف این منطقه در صورت بروز این مشکل می‌توانید، از کمک و پشتیبانی 24 ساعته متخصصین ما در این زمینه برخوردار گردید. ما با یک تماس در کمتر از 30 دقیقه در کنار شما عزیزان خواهیم بود، شما می‌توانید با اطمینان خاطر از کیفیت کار خدمات مورد نیاز خود را به ما بسپارید.

لوله بازکنی الهیه تهران شرکت لوله بازکنی 24

بهترین روش لوله بازکنی الهیه

در صورت بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب ساختمان‌های اداری و منازل می‌توانید با شرکت لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید. تا ما خدمات لوله بازکنی الهیه تهران را به بهترین نحوه و بدون آلودگی در محیط به شما ارائه دهیم. بهترین روشی که ما توسط متخصصین در زمان رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب ارائه می‌دهیم. استفاده از فنرزن برقیست، علت این انتخاب در انجام خدمات لوله بازکنی قدرت و سرعت بالایی این دستگاه است. فنرزن برقی با چرخش در لوله فاضلاب و خورد کردن اجسام گیرکرده، در آن و همچنین تراشیدن رسوبات موجود در دیواره در کمترین زمان ممکن باعث باز شدن مسیر می‌گردد. این دستگاه به دلیل توانایی بالا در انواع گرفتگی‌های با هر شدتی کاربرد دارد. فقط در مواردی که شی ارزشمندی وارد فاضلاب شده باشد، این سیستم هیچ کاربردی ندارد. و نکته مهم دیگر این است، که با استفاده از این دستگاه به راحتی میتوان سخت‌ترین گرفتگیها را با دلایل مختلف مانند گرفتگی لوله با چربی، دستمال کاغذی، فضولات، افتادن اشیا، رسوب و را بدون آلودگی در محیط باز کرد.

اعزام لوله بازکن الهیه فوری و سریع

شرکت لوله بازکنی 24 اکثر خدمات مربوطه در حوزه آب و فاضلاب را در تهران ارائه می‌دهد، که شامل موارد زیر است:

 1. لوله بازکنی الهیه تهران با انواع دستگاهها
 2. تشخیص ترکیدگی و نشت‌یابی بصورت تضمینی
 3. رسوب‌زدایی از لوله‌های فاضلاب
 4. برطرف کردن گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی
 5. برطرف کردن بوی بد فاضلاب
 6. خارج کردن اشیا از چاه و لوله فاضلاب
 7. رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه
 8. برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام
 9. لوله بازکنی کف‌شور پارکینگ و پشت بام
 10. خدمات لوله بازکنی لوله‌های اصلی و رایزر
 11. لوله بازکنی انواع لوله‌های فلزی، چدنی…
 12. خدمات لوله بازکنی لوله فاضلاب با هر شدت و سختی

کلیه خدمات در منطقه الهیه تهران بوسیله بهترین متخصصین و با بهترین کیفیت انجام می‌پذیرد. شما عزیزان با اطمینان کامل می‌توانید از تمامی خدمات ما در این حوزه با یک تماس در هر ساعتی از شبانه‌روز برخوردار گردید.

مناطق تحت پوشش شرکت لوله بازکنی 24 الهیه

کلیه مناطق منتهی به الهیه تحت پوشش متخصصین ما قرار دارد. در صورت بروز هرگونه مشکلی در طول شبانه روز می‌توانید از خدمات متخصصین ما برخوردار گردید. شعبه های نزدیک به این منطقه شامل: لوله بازکنی خیابان باهنر ، لوله بازکنی بلوار اندرزگو ، لوله بازکنی محمودیه ، لوله بازکنی گیشا و … .

 

خدمات لوله بازکنی خیابان خیام الهیه لوله بازکنی خیابان گل رو الهیه
لوله بازکنی خیابان دکتر حسابی الهیه خدمات لوله بازکنی خیابان آقا بزرگی الهیه
لوله بازکنی خیابان شریعتی  لوله بازکنی خیابان استانبول الهیه
خدمات لوله بازکنی خیابان تختی الهیه لوله بازکنی خیابان پارسا الهیه
لوله بازکنی خیابان صحرا الهیه لوله بازکنی خیابان هدیه الهیه
لوله بازکنی خیابان فرشته الهیه لوله بازکنی خیابان چناران الهیه
لوله بازکنی خیابان مریم شرقی الهیه لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا الهیه
لوله بازکنی خیابان گلپاد الهیه لوله بازکنی خیابان گلنار الهیه
لوله بازکنی خیابان خزر الهیه لوله بازکنی خیابان شریفی منش الهیه
لوله بازکنی خیابان بوسنی و هرزگوین الهیه لوله بازکنی خیابان مریم الهیه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 11 میانگین: 4.6]

8 دیدگاه

 • سلام رضایت کامل دارم از خدمات لوله بازکنی الهیه خیابان آقا بزرگی فنر زنی لوله فاضلاب آشپزخانه بسیار عالی انجام شد ممنونم از شرکت لوله بازکنی 24 بابت خدمت رسانی خوبتون

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت خدمات لوله بازکنی الهیه تهران انتخاب کردید

 • سلام امروز بنده با شعبه لوله بازکنی الهیه شرکت لوله بازکنی ۲۴ تماس گرفتم و همکارتون خیلی سریع تشریف آوردن بابت فنر زنی لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی بدون اینکه توالت فرنگی برداشته بشه فنر زدن مسیر لوله باز شد ممنونم از خدمات خوبتون

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت خدمات لوله بازکنی الهیه تهران انتخاب کردید

 • لوله بازکنی الهیه تهران خیابان شریفی منش توسط پرسنل لوله بازکن های شرکت لوله بازکنی ۲۴ عالی انجام شد

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت خدمات لوله بازکنی الهیه تهران انتخاب کردید

 • سلام امروز از لوله بازکنی الهیه تهران شرکت لوله بازکنی ۲۴ خدمات دریافت کردیم فنر زنی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه انجام شد ممنونم.

  • سلام ممنون از شما که شرکت لوله بازکنی 24 رو بابت خدمات لوله بازکنی الهیه تهران انتخاب کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *