لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا

لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا


لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا (افریقا، جردن) شمال تهران یکی از خدمات پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 می باشد، ما خدمات لوله بازکنی خیابان نلسون ماندلا را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می دهیم. لوله بازکنی در خیابان نلسون ماندلا تهران را با سه شیفت فعال به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمات ارائه می دهیم. چاه بازکنی بلوار نلسون ماندلا تهران را بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور به مدت 15 دقیقه ایی سرویس دهی می دهیم. شعبه لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا پاسخگویی و سرویس دهی خدمات 24 ساعته و مشاوره رایگان.

شماره شعبه بلوار نلسون ماندلا 021-22-92-48-83
پاسخگوی شبانه روزی 0912-187-59-76
سابقه کار لوله بازکن بالای 15 سال
سطح مهارت لوله بازکن درجه یک
محدوده لوله بازکنی سراسر خیابان نلسون ماندلا
لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا
لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا

لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا با فنر تمیز

لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا برای رعایت اصول بهداشتی و بازکردن گرفتگی لوله ها از فنر های مجزا بکار میگیرند. به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا
لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان نلسون ماندلا

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان نلسون ماندلا تهران توسط لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی منطقه 1 تهران بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به انجام می گردد. فنرزدن لوله فاضلاب بلوار نلسون ماندلا شامل:

فنر زنی لوله فاضلاب حمام بلوار نلسون ماندلا، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی خیابان نلسون ماندلا، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی بلوار نلسون ماندلا، فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی ، لوله لباسشویی) خیابان نلسون ماندلا، فنرزدن لوله تراس – پاسیو بلوار نلسون ماندلا، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان) خیابان نلسون ماندلا، فنرزدن لوله پارکینگ بلوار نلسون ماندلا، فنرزدن لوله حیاط خلوت خیابان نلسون ماندلا، فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو بلوار نلسون ماندلا.

لوله بازکنی خیابان نلسون ماندلا شبانه روزی
لوله بازکنی خیابان نلسون ماندلا شبانه روزی

لوله بازکنی  خیابان نلسون ماندلا شبانه روزی

گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در بلوار نلسون ماندلا تهران نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

فنرزنی لوله فاضلاب حمام بلوار نلسون ماندلا

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه خیابان نلسون ماندلا

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنرزدن دارد. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟ بازکردن گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

فنرزنی لوله توالت ایرانی خیابان نلسون ماندلا

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق میفتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست ؟ این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های شعبه لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

فنرزدن لوله توالت فرنگی بلوار نلسون ماندلا

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود. اما لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

فنرزنی لوله پشت بام خیابان نلسون ماندلا

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

فنرزدن لوله پارکینگ بلوار نلسون ماندلا

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد. سخت ترین گرفتگی لوله ها را در بلوار نلسون ماندلا تهران به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر شعبه لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا بسپارید.

روش بازکردن گرفتگی لوله خیابان نلسون ماندلا

اکثرا مردم برای بازکردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود. اما روش بازکردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در بلوار نلسون ماندلا

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در بلوار نلسون ماندلا

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در بلوار نلسون ماندلا تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید.

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود. بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد.

 تخلیه چاه بلوار نلسون ماندلا شبانه روزی

تخلیه چاه بلوار نلسون ماندلا شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. گروه فنی لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز تخلیه چاه را به بهترین شکل به همشهریان در بلوار نلسون ماندلا تهران ارائه دهد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه 
 • تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک 
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو بلوار نلسون ماندلا
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در بلوار نلسون ماندلا
 • رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

سایر خدمات شرکت خیابان نلسون ماندلا:

تعمیر و بازسازی کف حمام خیابان نلسون ماندلا:
ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.

 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی خیابان نلسون ماندلا:
  تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی خیابان نلسون ماندلا:
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت خیابان نلسون ماندلا:
  لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم خیابان نلسون ماندلا:
  لوله کشی سرد و گرم و لوله کشی فاضلاب ساختمان و نصب شیرآلات ساختمان در بلوار نلسون ماندلا تهران.

محدوده لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا

لوله بازکنی رسالت لوله بازکنی خیابان مریم
لوله بازکنی بلوار نوروز لوله بازکنی خیابان گلپاد
لوله بازکنی خیابان کمان لوله بازکنی خیابان گلنار
لوله بازکنی خیابان کیش لوله بازکنی خیابان بیدار
لوله بازکنی خیابان پدیدار لوله بازکنی بلوار گیتی
لوله بازکنی خیابان صانعی لوله بازکنی خیابان گلستان
لوله بازکنی خیابان شریفی لوله بازکنی خیابان طاهری
لوله بازکنی میرداماد لوله بازکنی خیابان مهیار
لوله بازکنی بلوار اسفندیار لوله بازکنی خیابان ناهید
لوله بازکنی بلوار آرش لوله بازکنی خیابان نیلوفر

شعبه لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه فاضلاب مفتخر است با تمامی واحد های اداری، دولتی، خصوصی، شرکت ها، رستوران ها، کاشانه های بزرگ و مجتمع ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در منطقه انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *