متخصصین لوله بازکنی میرداماد در شرکت لوله باز کنی 24 به صورت شبانه روزی و 24 ساعته، آماده خدمت رسانی به ساکنین محترم میرداماد در منطقه 3 شهرداری تهران می‌باشند. در صورت بروز مشکل در سیستم لوله کشی فاضلاب و تماس شما عزیزان تیم ما به همراه تجهیزات مدرن و مناسب در اسرع وقت در محل حاضر می‌شوند؛ رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب روش‌های مختلفی دارد، به این معنی که جهت رفع هر نوع گرفتگی باید از روش خاص مربوط به آن استفاده کرد. متخصصین ما با به همراه داشتن تجهیزات پیشرفته و به روز در زمینه برطرف کردن انواع گرفتگی‌ها با شدت و سختی متفاوت آماده ارائه خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران به شما عزیزان و اهالی محترم منطقه میرداماد هستند. بکارگیری دستگاه‌های مناسب و به روز سبب بالا رفتن کیفیت و سرعت در کار است.

لوله بازکنی میرداماد شرکت لوله بازکنی 24

 

ضمانت خدمات لوله بازکنی میرداماد تحویل لوله باز شده با ضمانت نامه کتبی
میزان کثیف کاری لوله بازکنی میرداماد با فنر برقی: بدون کثیف کاری با فنر های تمیز و بهداتشی
زمان اعزام لوله بازکن به میرداماد: از نزدیکترین شعبه 
ساعات کاری لوله بازکنی میرداماد: هفت روز هفته بدون تعطیلی
شماره لوله بازکنی میرداماد تهران: 83 48 92 22 021

 

 خدمات لوله بازکنی میرداماد

در برخی موارد زمانی که گرفتگی در مسیر لوله‌های فاضلاب رخ می‌دهد، عده‌ای دست بکار شده و بوسیله مواد شیمیایی اقدام به بازکردن گرفتگی می‌کنند. باید به این نکته مهم دقت داشته باشید که بکارگیری مواد شیمیایی لوله بازکن سبب ایجاد ترک، ذوب شدن و بازشدن چسب متصل کننده لوله‌ها بهم می‌گردد. بازکردن گرفتگی لوله‌ها به این وسیله راه حلی نادرست است، و شما را با مشکلات جدی در این زمینه روبرو کند. و نکته مهم دیگر این است، که گازهای تولید شده از ترکیب مواد شیمیایی و آلودگی‌های موجود در چاه فاضلاب می‌تواند شما را دچار مشکلات تنفسی نماید. در صورت بروز هرگونه مشکل در این زمینه شما می‌توانید از خدمات لوله بازکنی 24 در شعبه لوله بازکنی میرداماد برخوردار گردید.

 

خدماتی که توسط  لوله بازکنی 24 در منطقه میرداماد ارائه می‌شود شامل موراد زیر است:

 1. برطرف کردن گرفتگی سینک ظرفشویی و روشویی سرویس بهداشتی
 2. گرفتگی لوله پشت بام با قیر
 3. گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی
 4. برطرف کردن گرفتگی کفشور پارکینگ، تراس، حیاط
 5. رفع گرفتگی و فنرزنی توالت فرنگی و ایرانی
 6. رفع گرفتگی و فنرزنی کفشور حمام، آشپزخانه، پارکینگ حیاط و…
 7. برطرف کردن بوی بد فاضلاب ساختمان 
 8. خارج کردن اشیاء قیمتی مانند طلا، تلفن همراه و… 
 9. لوله بازکنی فوری و تضمینی
 10. رفع گرفتگی انواع لوله فاضلاب
 11. تشخیص ترکیدگی لوله با پیشرفته ترین تجهیزات
 12. رفع گرفتگی لوله های تمام چدنی و قدیمی
 13. و……

 لوله بازکنی میرداماد شبانه روزی

گرفتگی لوله‌های فاضلاب ممکن است، در هر ساعتی از شبانه‌روز بروز کند. در صورت بروز این اتفاق به هیچ عنوان نگران نباشید، زیرا شرکت لوله بازکنی 24 در تمام طول شبانه‌روز و 7 روز هفته آماده خدمت‌رسانی به اهالی محترم ساکن در منطقه میرداماد می‌باشد. در هر ساعتی از شبانه‌روز که با مشکل گرفتگی و بالازدگی فاضلاب روبرو شدید می‌توانید، با ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان متخصصین ما برخوردار گردید. و در صورت نیاز در کمترین زمان ممکن نیروهای متخصص ما از شعبه لوله بازکنی میرداماد به محل سکونت شما اعزام خواهند شد.

لوله بازکنی میرداماد شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی با فنر در میرداماد

در گذشته برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب سعی می کردند با دریل برقی مشکل گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنند اما دریل توان انتقال کامل قدرت را به فنر نداشت و با لرزش زیاد آن فاضلاب به محیط و دیوار پاشیده می شد، اکثرا هم فنر داخل لوله گیر می کرد و نیاز به کنده کاری داشت. اما امروزه با دستگاه مخصوص ژنراتور لوله بازکنی میرداماد مشکل گرفتگی لوله بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری رفع می شود.

هزینه لوله بازکنی میرداماد 

برآورد هزینه لوله بازکنی میرداماد به عوامل مختلفی بستگی دارد، که بعد از بازدید توسط متخصص لوله بازکن مورد بررسی قرار می‌گیرد. و به شما عزیزان اعلام می‌شود، به این نکته مهم توجه داشته باشید که زمانی که با مشکلی در این زمینه روبرو می‌شوید. شرکت‌های لوله بازکنی مبلغی را به شما اعلام می‌کنند، که در اصل قیمت پایه این خدمات است و قیمت نهایی بعد از مراجعه نیرو به محل و مشخص شدن علت و موارد مهم در این زمینه مشخص می‌گردد.

عوامل موثر بر هزینه فنر زدن لوله فاضلاب به شرح زیر می باشد:

 • میزان و شدت گرفتگی لوله فاضلاب 
 • محل قرار گیری لوله فاضلاب
 • تعداد و تکرار موارد فنرزنی
 • مدت ‌زمان صرف شده
 • هزینه تخریب در صورت نیاز
 • طول و عمق لوله فاضلاب
 • روش و دستگاه لوله بازکنی 

علائم گرفتگی لوله فاضلاب میرداماد

در صورتی که لوله‌های فاضلاب دچار گرفتگی شده باشد، نشانه‌های مختلفی بروز می‌کند. که با توجه به آنها می‌توانید،  اقدام به رفع مشکل کنید. گرفتگی لوله فاضلاب ممکن است در هر ساختمانی بوجود آید که جهت رفع آن باید از یک لوله بازکن در خواست کمک کنید.

 1. کند تخلیه شدن آب در سرویس بهداشتی و سینک آشپزخانه
 2. استشمام بوی بد فاضلاب که نشانه پر شدن چاه است
 3. بالا زدن آب از کفشور نشانه گرفتگی مسیر لوله است
 4. وجود حشرات موذی در اطراف لوله‌های فاضلاب

 

 

 

فنر زنی لوله فاضلاب میرداماد

فنر زنی لوله فاضلاب بهترین روش برای باز کردن انواع گرفتگی لوله های فاضلاب می باشد. دستگاه فنرزنی لوله فاضلاب مشکل گرفتگی لوله فاضلاب را بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و در کمترین زمان ممکن رفع می کند. لوله های متراژ بالا به راحتی با دستگاه ژنراتور فنر زنی لوله فاضلاب و فنر متراژ بلند فولادی رفع شود.

رفع بوی بد فاضلاب میرداماد 100% تضمینی

طی مرور زمان چربی ها به قطر لوله می چسبد و در نهایت به رسوبات تبدیل می شوند با زیاد شدن رسوبات قطر لوله هم کم تر می شود و کم کم بوی بد به مشام می رسد. با فنرزدن به لوله این رسوبا تراش داده می شود و بعد از ریختن آب جوش و مایع بوی بد فاضلاب رفع می شود.

از بین بردن بوی بد فاضلاب میرداماد

از بین بردن بوی بد لوله فاضلاب لباسشویی، از بین بردن بوی بد لوله زیر سینک ظرفشویی، از بین بردن بوی بد لوله کف آشپزخانه، از بین بردن بوی بد چاه توالت ایرانی، از بین بردن بوی بد سرویس توالت فرنگی، از بین بردن بوی بد فاضلاب روشویی، از بین بردن بوی بد لوله حمام، از بین بردن بوی بد فاضلاب در طبقه اول آپارتمانف از بین بردن بوی بد فاضلاب در پارکینگ، از بین بردن بوی بد فاضلاب در خانه نوساز .

لوله بازکنی میرداماد شرکت لوله بازکنی 24

رفع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه میرداماد

رایج ترین دلیل گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه ورود چربی به داخل لوله فاضلاب سینک است. به دلیل شستشوی مداوم ظروف چرب در سینک و ورود مواد زائد خوراکی به همراه آن به مرور زمان جداره لوله رسوب گرفته و سبب تنگ شدن مسیر عبور آب می‌گردد. و بعد از مدتی انسداد کامل رخ می‌دهد، اولین نشانه گرفتگی در لوله‌های فاضلاب بوی بد و کند شدن تخلیه آب از سینک و یا کفشور آشپزخانه است. استفاده از راه حل‌های خانگی بطور موقت کارساز است ،اما در درازمدت شما مجددا با مشکل مواجه خواهید شد. در صورت بروز هرگونه مشکل در لوله‌های فاضلاب آشپزخانه از جمله لوله‌های تخلیه ماشین لباسشویی و ظرفشویی، گرفتگی لوله سینک و کف‌شور آشپزخانه شما عزیزان ساکن در منطقه میرداماد می‌توانید با ما در شرکت لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید. ما با اعزام نیروی متخصص به همراه تجهیزات مناسب در کمترین زمان ممکن از شعبه لوله بازکنی میرداماد در کنار شما عزیزان و اهالی محترم میرداماد خواهیم بود. تمامی خدمات فنی لوله بازکنی میرداماد با رعایت اصول بهداشت کار و با کیفیت بالا و پشتیبانی 24 ساعته به شما عزیزان ارائه می‌گردد.

تشخیص ترکیدگی و نشت‌یابی لوله میرداماد

شرکت لوله بازکنی 24 آماده ارئه خدمات تشخیص ترکیدگی و نشت‌یابی لوله با دستگاه و بدون نیاز به کندن محل نشتی و ترکیدگی لوله‌های آب و فاضلاب به اهالی محترم ساکن در منطقه میرداماد می‌باشد. امروزه با وجود تجهیزات مدرن و پیشرفته موجود جهت برطرف کردن اکثر مشکلات مربوط به لوله‌های آب و فاضلاب دیگر نباید نگران باشید. روش‌های قدیمی علاوه بر هزینه سنگین و خدمات بنایی دیگر روش مناسبی جهت رفع ترکیدگی و نشت‌یابی نیستند. دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله، با دقت بالا کمک به شناسایی دقیق محل ترکیدگی لوله می‌کند. و سبب صرفه جویی در وقت و هزینه برای شما عزیزان می‌شود، در صورت بروز مشکل ترکیدگی و نشتی در لوله‌های آب و فاضلاب که قادر به تشخیص محل درست آن نبودید. 

با شرکت لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید ما در کمترین زمان و بدون کندن محل مورد نظر را پیدا کرده و به سرعت اقدام به برطرف کردن مشکل خواهیم کرد. متخصصین ما در طول 24 ساعت شبانه‌روز و ایام تعطیل آماده ارائه مشاوره و کلیه خدمات مورد نیاز شما عزیزان در این منطقه خواهیم بود. 

لوله بازکنی میرداماد شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی توالت های فرنگی و ایرانی شبانه روزی میرداماد

در برخی موارد افتادن اجسام به داخل لوله فاضلاب در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌تواند دردسرساز باشد. مخصوصا در طول شب البته این نوع گرفتگی در توالت‌های فرنگی و ایرانی صرفا به دلیل سقوط اجسام بروز نمی‌کند، و ممکن است به دلیل رسوبات ایجاد شده در دراز مدت در جداره چاه فاضلاب باشد. در هر صورت با مشاهده هرگونه مشکل در این محل‌ها می‌توانید از خدمات شرکت لوله بازکنی 24 برخوردار گردید. بیشترین عواملی که سبب گرفتگی در فاضلاب توالت‌ها میشود، رسوبات فضولات در درازمدت، ورود مو، افتادن اشیاء‌ی مانند ساعت، گوشی موبایل، زیورآلات، دستمال کاغذی، نوار بهداشتی و صابون و غیره است.

زمانی که با این نوع مشکلات روبرو شدید از ریختن آب به درون توالت جدا خودداری فرمایید. و از راهکارهای خانگی مانند استفاده از مواد شیمایی و غیره استفاده نکنید، زیرا مواد شیمایی می‌تواند به لوله‌ها آسیب وارد کرده و شما را با مشکلات جدی‌تری روبرو کند. همچنین ترکیب ماده شیمیایی به همراه گازهای فاضلاب می‌تواند برای سلامت شما خطرساز باشد. در زمان بروز این مشکل در اسرع وقت با مراکز معتبر لوله بازکنی تماس حاصل فرمایید. تا با اعزام نیرو به همراه دستگاه‌های مناسب اقدام به تخلیه و رفع گرفتی نمایند. شرکت لوله بازکنی 24 بعد از تماس شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان ساکن در منطقه میرداماد خواهد بود.

لوله بازکنی کفشور حمام میرداماد 24 ساعته

حمام یکی از محل‌های پرکاربرد در منازل است. که در برخی موارد به علت ایجاد رسوبات چربی و مو مسیر خروج آب دچار انسداد می‌گردد. ما در شرکت لوله بازکنی 24 در طول شبانه‌روز و 24 ساعته آماده ارائه خدمات فنی در زمینه‌های مختلف گرفتگی لوله‌های فاضلاب در منطقه میرداماد هستیم. علل مختلفی می‌تواند باعث گرفتگی مسیر فاضلاب در حمام شود. مانند افتادن صابون، روشور، در شامپو و مو به همراه رسوبات صابون که در دراز‌مدت سبب تنگی در مسیر خروج آب شده و میتواند شما را با دردسر مواجه کند. در صورت بروز هرگونه مشکلی در فاضلاب حمام در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل نیروهای ما آماده خدمت‌رسانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ساکنین محترم منطقه میرداماد هستند. کلیه خدمات ما بوسیله تجهیزات پیشرفته و مناسب هر محل و رعایت نکات بهداشتی به همراه کیفیت بالا صورت می‌پذیرد.

لوله بازکنی پشت بام میرداماد

یکی از محل‌هایی که در ساختمان‌ها با مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب مواجه می‌شود. پشت بام ساختمان‌های اداری و مسکونی است، که در زمان بارش‌های فصلی و جاری شدن آب و وجود گردوغبار و برگ درختان و مواد زائد دیگر دچار انسداد در ناودان‌ها و لوله کف‌شور می‌شود. و در اکثر موارد به دلیل کم تردد بودن، این محل اهالی ساکن در مجتمع خیلی دیر متوجه این بروز این اتفاق می‌گردند. و این عدم توجه در برخی موارد خسارات سنگینی را به سقف و بدنه واحدهای فوقانی در ساختمان وارد می‌کند. برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی بهتر است، که به طور مرتب و در زمان بارش برف و باران به این محل سرکشی شود، تا در صورت وجود آلودگی در اطراف کف‌شور و ناودان با تمیز کردن محل مانع از بروز این حوادث باشیم. در صورت بروز هرگونه مشکل در این محل می‌توانید، با یک تماس از خدمات لوله بازکنی ما در شرکت لوله بازکنی 24 برخوردار گردید. اعزام نیروهای متخصص ما به همراه دستگاه‌های مناسب از شعبه میرداماد در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.

لوله بازکنی میرداماد شرکت لوله بازکنی 24

رفع گرفتگی لوله فاضلاب پارکینگ میرداماد فوری

پارکینگ‌ها در ساختمان‌های اداری و مسکونی از محل‌های پرترددی هستند. که به علت آمد و رفت انواع خودرو و ورود انواع آلودگی‌ها به داخل آن یکی از بیشترین آمارهای گرفتگی را در بین لوله‌‌های فاضلاب دارند. این آلودگی‌ها که توسط لاستیک‌های اتومبیل‌ها، ورود برگ و شاخه درختان، یا افتادن اجسام مختلف به درون آن بروز می‌کند می‌تواند ساکنین را با مشکل مواجه کند. بالا آمدن آب به همراه انواع آلودگی‌ها می‌تواند، زندگی روزمره و عبور و مرور را سخت و با اختلال مواجه می‌کند. همانطور که می‌دانید فاضلاب پارکینگ انتهایی‌ترین محل در سیستم لوله‌کشی فاضلاب ساختمان است، و در صورتی که این مشکل به سرعت رفع نگردد. می‌تواند سبب بروز مشکل در نواحی دیگر و فاضلاب‌های ساختمان شود. در صورت افتادن اجسام به درون آن و ناآشنایی با روش خارج کردن، آن لطفا از انجام هرعملی پرهیز کنید. و از مراکز معتبر و متخصصین در این امر کمک بخواهید. ما در شرکت لوله بازکنی 24 در تمام ایام هفته و به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی در زمینه کلیه خدمات لوله بازکنی در منطقه میرداماد هستیم.

خارج کردن اشیاء از داخل لوله های فاضلاب میرداماد

افتادن اجسام به درون چاه و لوله‌های فاضلاب یکی از مشکلات دردسرساز است، که در هر ساختمان اداری و مسکونی ممکن است بروز کند. مانند افتادن ساعت مچی، طلا و جواهرات باارزش، گوشی موبایل و غیره در لوله‌های فاضلاب توالت که به دلیل ارزشمند بودن باید حتما تخلیه شود. در صورت بروز این اتفاق و نیاز به کمک جهت خارج کردن آنها می‌توانید با یک تماس از شرکت لوله بازکنی 24 درخواست کمک کنید. تا با اعزام نیرو به همراه دستگاه‌ها و تجهیزات مدرن و مناسب اقدام به رفع این مشکل نماییم، در بیشتر موارد که اجسام در ابتدای لوله و در سیفون گیر افتاده باشند، بوسیله گیره‌های مخصوص اقدام به خارج کردن آنها می‌شود. 

اما در برخی موارد که جسم به عمق بیشتری سقوط کرده، و یا در صورتی که به دلیل دست‌کاری از دسترس خارج شده باشد. نیاز به دستگاه‌های مجهز دیگری است. مانند دستگاه ساکشن که با مکش بالا اجسام را از داخل لوله فاضلاب خارج می‌کند. متخصصین ما با تجربه بالا در این حوزه آماده ارائه کلیه خدمات فنی لوله بازکنی به شما عزیزان ساکن در تمام مناطق منتهی به میرداماد هستند. فاصله ما با شما یک تماس است، ما درکوتاه‌ترین زمان در طول شبانه‌روز و ایام تعطیل در کنار شما خواهیم بود.

مناطق تحت پوشش شرکت لوله بازکنی 24 محدوده میرداماد کجاست؟

 

لوله بازکنی خیابان نور میرداماد خدمات لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا
خدمات لوله بازکنی میدان مادر میرداماد لوله بازکنی خیابان سنجابی میرداماد
لوله بازکنی خیابان وزیری پور میرداماد خدمات لوله بازکنی خیابان شاه نظری میرداماد
خدمات لوله بازکنی خیابان آزیتا میرداماد لوله بازکنی خیابان رازان میرداماد
لوله بازکنی خیابان حصاری میرداماد خدمات لوله بازکنی خیابان کازرون شمالی و جنوبی میرداماد
خدمات لوله بازکنی خیابان دکتر مصدق شمالی و جنوبی  لوله بازکنی خیابان نیل میرداماد
لوله بازکنی خیابان روزنامه اطلاعات میرداماد خدمات لوله بازکنی خیابان قدوسی میرداماد
خدمات لوله بازکنی خیابان البرز میرداماد لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا میرداماد
لوله بازکنی خیابان نور میرداماد خدمات لوله بازکنی خیابان میرداماد غربی
خدمات لوله بازکنی خیابان عطار میرداماد غربی لوله بازکنی خیابان نجفی میرداماد غربی

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 5]

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *