لوله بازکنی خیابان ظفر

لوله بازکنی ظفر (دستگردی) شمال تهران یکی از خدمات پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 می باشد، ما خدمات لوله بازکنی در ظفر را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می دهیم. لوله بازکنی خیابان ظفر (دستگردی) را با سه شیفت فعال به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمات ارائه می دهیم. چاه بازکنی خیابان ظفر تهران را بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور به مدت 15 دقیقه ایی سرویس دهی می دهیم.

شماره شعبه خیابان ظفر 021-22924883
پاسخگویی شبانه روزی 0912-1875976
ساعت کاری ما 24 ساعته 7 روز هفته
ضمانت لوله بازکنی ضمانت با فاکتور رسمی
سطح مهارت لوله بازکن درجه یک
لوله بازکنی خیابان ظفر (دستگردی)
لوله بازکنی خیابان ظفر (دستگردی)

لوله بازکنی خیابان ظفر با فنر برقی تمیز

لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی منطقه 3 تهران برای رعایت اصول بهداشتی و بازکردن گرفتگی لوله ها از فنر های مجزا بکار میگیرند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

فنرزدن لوله خیابان ظفر (دستگردی)
فنرزدن لوله خیابان ظفر (دستگردی)

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان ظفر (دستگردی)

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان ظفر (دستگردی) تهران توسط لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی شمال تهران بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به لوله فاضلاب انجام می گردد. فنرزدن لوله فاضلاب خیابان ظفر تهران شامل:

فنرزدن لوله فاضلاب حمام خیابان ظفر (دستگردی)، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، خیابان ظفر (دستگردی)، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی خیابان ظفر (دستگردی)، فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه خیابان ظفر (دستگردی)، زیر سینک ظرفشویی خیابان ظفر (دستگردی)، فنرزنی لوله لباسشویی خیابان ظفر (دستگردی)، فنرزدن لوله تراس – پاسیو خیابان ظفر (دستگردی)، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان) خیابان ظفر (دستگردی)، فنرزدن لوله پارکینگ خیابان ظفر (دستگردی)، فنرزدن لوله حیاط خلوت خیابان ظفر (دستگردی)، فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو.

لوله بازکنی خیابان ظفر شبانه روزی
لوله بازکنی خیابان ظفر شبانه روزی

لوله بازکنی خیابان ظفر (دستگردی) شبانه روزی

گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در خیابان ظفر تهران نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی خیابان ظفر (دستگردی) داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

بازکردن گرفتگی کفشور حمام خیابان ظفر

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

بازکردن راه آب لوله فاضلاب آشپزخانه خیابان ظفر

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنرزدن دارد. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟ بازکردن گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

بازکردن گرفتگی توالت ایرانی خیابان ظفر

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق میفتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست؟ این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های شعبه لوله بازکنی خیابان ظفر (دستگردی) با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

بازکردن گرفتگی توالت فرنگی خیابان ظفر

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود. اما لوله بازکن های لوله بازکنی خیابان ظفر (دستگردی) با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

بازکردن گرفتگی لوله پشت بام خیابان ظفر

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست؟ برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های لوله بازکنی خیابان ظفر (دستگردی) با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

بازکردن گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط خلوت خیابان ظفر

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در خیابان ظفر

روش بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب خیابان ظفر

اکثرا مردم برای بازکردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود. اما روش بازکردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند. سخت ترین گرفتگی لوله ها را در خیابان ظفر تهران به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر لوله بازکنی خیابان ظفر (دستگردی) بسپارید.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در خیابان ظفر

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در خیابان ظفر

ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد، و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید. همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با شعبه لوله بازکنی خیابان  ظفر (دستگردی) تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال شود. تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد، در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود. بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد.

 تخلیه چاه در خیابان ظفر شبانه روزی

تخلیه چاه خیابان ظفر شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده با کمترین تخریب درب چاه
 • تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو خیابان ظفر
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در خیابان ظفر
 • رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت
 • سایر خدمات شعبه خیابان ظفر  -(دستگردی)

 • تعمیر و بازسازی کف حمام خیابان ظفر (دستگردی):ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی خیابان ظفر (دستگردی):تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی در خیابان ظفر تهران.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی خیابان ظفر (دستگردی):تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت خیابان ظفر (دستگردی):لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم خیابان ظفر (دستگردی):لوله کشی سرد و گرم در خیابان ظفر تهران، لوله کشی فاضلاب ساختمان در خیابان ظفر تهران، نصب شیرآلات ساختمان در خیابان ظفر تهران.

محدوده لوله بازکنی خیابان ظفر  -(دستگردی)

لوله بازکنی خیابان ولیعصر لوله بازکنی خیابان کازرون شمالی
لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا لوله بازکنی خیابان تبریزیان
لوله بازکنی خیابان فرید افشار لوله بازکنی خیابان گوی آبادی
لوله بازکنی خیابان بهروز لوله بازکنی خیابان اطلسی
لوله بازکنی کوچه کارگزار لوله بازکنی خیابان لادن
لوله بازکنی کوچه همایون لوله بازکنی خیابان سنجابی
لوله بازکنی خیابان تخارستان لوله بازکنی خیابان نصیری
لوله بازکنی خیابان دکتر مصدق شمالی لوله بازکنی شریعتی
لوله بازکنی خیابان عمروانی لوله بازکنی کوچه صبر
لوله بازکنی خیابان شمس تبریزی لوله بازکنی داوودیه

گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه فاضلاب مفتخر است با تمامی واحد های اداری، دولتی، خصوصی، شرکت ها، رستوران ها، کاشانه‌های بزرگ و مجتمع ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در خیابان ظفر (دستگردی) تهران را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 5]

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *