لوله بازکنی تهرانپارس شرکت لوله بازکنی 24 افتخار دارد با سال‌ها تجربه در زمینه کلیه خدمات مربوط به لوله بازکنی  در منطقه 4 و 8 تهران که شامل فلکه‌های اول تا چهارم تهرانپارس می‌شود، جهت خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران در کنار اهالی محترم و ساکن در این مناطق خواهد بود. ما به همراه تیمی از کارشناسان با تجربه به صورت شبانه‌روزی و بدون تعطیلی با قیمت مناسب و کیفیت بالا در خدمت شما عزیزان هستیم.

لوله بازکنی تهرانپارس شرکت لوله بازکنی 24

ما آماده ارائه صفر تا 100 خدمات لوله بازکنی تهرانپارس در کلیه مناطق و محله‌های منتهی به این مناطق در تهرانپارس هستیم، از جمله خدمات لوله بازکنی تهرانپارس لوله‌های آشپزخانه، رفع گرفتگی لوله‌های توالت فرنگی و ایرانی، گرفتگی لوله روشویی، لوله‌های اصلی رایز، لوله‌های کف‌شور پارکینگ، ناودان و لوله کف‌شور پشت بام، برطرف کرن گرفتگی کف‌شور حمام، انواع لوله‌های فاضلاب با جنس‌های مختلف مانند مس، سیمان، پلیکا، پلی اتیلن، فلز و غیره

ما کلیه خدمات مورد نیاز شما عزیزان را بعد از بررسی دقیق بوسیله متخصصین مجرب و با تجربه به همراه تجهیزات مناسب و در کمترین زمان ارائه می‌دهیم. در صورت بروز هرگونه مشکل در لوله‌های فاضلاب در هر نقطه از منزل و ساختمان‌های اداری با ما در تماس باشید و از خدمات ما در سریع‌ترین زمان برخوردار گردید.

 

 

لوله بازکنی در تهرانپارس شبانه روزی فوری

بروز مشکل در لوله‌های فاضلاب در هر زمان و مکانی و حتی ایام تعطیل ممکن است. در صورت بروز هرگونه مشکل در نقاط مختلف ساختمان شما عزیزان ساکن در تمام مناطق تهرانپارس می‌توانید با شرکت لوله باز کنی 24 در تماس باشید. و جهت رفع مشکل پیش آمده از ما تقاضای اعزام نیرو به محل مورد نظر را داشته باشید. متخصصین ما در کمترین زمان و با امکانات و تجهیزات لازم در هر نقطه از محله‌های تهرانپارس به صورت شبانه‌روزی و فوری در کنار شما خواهند بود.

خدمات لوله بازکنی در تهرانپارس

خدمات لوله بازکنی 24 ساعته شرکت لوله بازکنی 24 شامل موارد زیر می‌باشد:

 • رفع گرفتگی لوله‌های سیفون توالت فرنگی و ایرانی
 • خارج کردن اشیاء از چاه فاضلاب و لوله
 • تشخیص ترکیدگی و نشت‌یابی لوله
 • رفع گرفتگی سینک ظرفشویی
 • باز کردن کف‌شور آشپزخانه و حمام
 • رفع گرفتگی لوله‌های چدنی
 • باز کردن کف‌شور پشت بام
 • برطرف کردن گرفتگی کف‌شور پارکینگ
 • رفع گرفتگی‌های سخت
 • برطرف کردن گرفتگی لوله‌های اصلی و رایزر
 • و … .

ما به صورت شبانه‌روزی و در ایام تعطیلات عمومی، آماده ارائه فوری کلیه خدمات به شما عزیزان و اهالی محترم در تهرانپارس خواهیم بود.

 

لوله بازکنی تهرانپارس با ابزارآلات پیشرفته

خدمات لوله بازکنی تهرانپارس بوسیله دستگاه‌های مختلف و روش‌های مختلفی اجرا می‌شود، تعیین تجهیزات مناسب جهت انجام کار لوله بازکنی در تهرانپارس بعد از بررسی دقیق علت گرفتگی ، محل گرفتگی و شدت آن انتخاب و بکار گرفته می‌شود. دستگاه‌ها و تجهیزات لوله بازکنی شامل این موارد می‌شوند:

 1. فنرزن برقی
 2. تراکم هوا
 3. پمپ لوله بازکنی
 4. پمپ ساکشن

در بیشتر موارد جهت رفع انواع گرفتگی‌ها، با درجات مختلف دستگاه فنرزن برقی که توسط یک ژنراتور برق فعال می‌شود بسیار کاربرد دارد. و علت این است، که فنرزن برقی به دلیل قدرت بالا قادر به برطرف کردن انواع گرفتگی از جمله گیرکردن اشیا در لوله و وجود رسوبات مختلف از جمله رسوبات چربی و وجود مواد زائد ساختمانی مانند: سیمان، گچ و آجر است. و نیاز به کندن محل مورد نظر نیست. روش‌ها و دستگاه‌های دیگر در موارد خاص که دستگاه فنررزن کارایی ندارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. مانند زمانی که شئی ارزشمند به درون چاه سقوط کرده و باید از چاه خارج شود، که از دستگاه ساکشن که به روش مکنده کار می‌کند استفاده می‌شود.

لوله بازکنی تهرانپارس با دستگاه ژنراتور و فنر برقی 

دستگاه لوله بازکنی ژنراتور و فنر برقی ابزاری مناسب برای باز کردن گرفتگی‌های سخت لوله فاضلاب است. دستگاه لوله بازکنی ژنراتور و فنر برقی با ساختار مناسب خود ، کار لوله بازکنی تهرانپارس را بسیار آسان تر کرده و دیگر هیچ نیازی به استفاده از لوله بازکن های شیمیایی و کنده کاری کاری نیست.

گرفتگی معمولی لوله های فاضلاب معمولا با افتادن اشیا یا دستمال کاغذی، چربی و رسوبات می باشد که این چنین گرفتگی ها با فنر برقی انجام می شود. اما گاها پیش می آید که مسیر لوله با شن و ماسه، سیمان، قیر، دوغاب و رسوب گرفتگی شدید مسدود شده است در چنین مواقع مشکل گرفتگی لوله با سه نظام دستگاه در کمترین زمان ممکن رفع می شود.

علت استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی، انعطاف‌پذیر بودن آن است دستگاه لوله بازکنی تهرانپارس فواید زیادی دارد که برخی از آن ها به عبارت زیر می باشد :

 • کوچک و قابل حمل
 • استفاده از برق شهری
 • باز کننده گرفتگی‌های سخت
 • فنر بلند برای لوله‌های طولانی
 • سرعت عمل در باز کردن گرفتگی

 

لوله بازکنی تهرانپارس شرکت لوله بازکنی 24

لوله بازکنی تهرانپارس با دستگاه پمپ تراکم هوا

دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا برای باز کردن هر نوع گرفتگی لوله استفاده نمی شود به طور مثال اگر سیفون لوله به طوری باشد که فنر لوله بازکنی داخل لوله نرود یا شیئ سفت مسیر لوله را مسدود کرده باشد نیاز به پمپ تراکم هوا می باشد تا با فشار زیاد هوا مشکل گرفتگی لوله را رفع نماید. لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا نیاز به تجربه بالای لوله بازکن دارد تا مشکل را بدون کثیف کاری رفع نماید.

 • دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا به سادگی گرفتگی لوله های فاضلاب منزل را باز می نماید.
 • این دستگاه با کمک فشار درون مخزن خود این تراکم را ایجاد می نماید.
 • هنگام استفاده از این دستگاه هوای پر فشار درون لوله ها رها می شود.
 • رها شدن هوای درون پمپ تراکم باعث ایجاد صدای بلندی می شود.
 • هر نوع گرفتگی با استفاده از این دستگاه به سادگی و تنها در چند دقیقه باز می شود.

توجه نمایید که همانطور که گفته شد برای رفع گرفتگی لوله هایی که در اثر وجود سیمان و یا سنگ گرفته شده اند از این دستگاه پمپ تراکم هوا استفاده نمی شود. این کار باعث ایجاد گرفتگی در محل های دیگر لوله ها می شود. در این زمان بهتر است که از روش دستگاه ژنراتور و فنر برقی برای این کار استفاده نمایید.

لوله بازکنی تهرانپارس با فنر های تمیز

تمامی لوله بازکن های شرکت لوله بازکنی 24 موظف هستند بهداشت و نظافت را رعایت نمایند. همچنین لوله بازکن های این مجموعه هنگام ورود به منزل مشتری و حین انجام کار از ماسک استفاده می کنند و تمامی مراحل کار بدون کثیف کاری انجام می شود. علاوه بر این تمامی فنرها تمیز و شسته شده هستند.

استفاده از فنر ها در منزل مشتری برای رفع گرفتگی لوله ها بر این مبنا می باشد که از فنری که برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده شده از آن فنر برای رفع گرفتگی لوله های قسمت آشپزخانه آزآن فنر استفاده نمی شود. رفع گرفتگی هریک از لوله های ساختمان با فنر مخصوص همان لوله انجام می شود.

فنر زنی لوله بازکنی تهرانپارس شرکت لوله بازکنی 24

فنر زنی لوله فاضلاب تهرانپارس بدون کثیف کاری

خدمات فنر زنی لوله فاضلاب تهرانپارس بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت به صورت اساسی در کمترین زمان ممکن انجام می شود. خدمات فنر زدن لوله فاصلاب در تهرانپارس شامل:

فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی ، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی ، فنر زدن لوله فاضلاب حمام ، فنر زدن لوله فاضلاب آشپزخانه ، فنر زدن لوله کفشور آشپزخانه ، فنر زدن لوله زیر سینک ظرفشویی ، فنر زدن لوله لباسشویی ، فنر زدن لوله تراس (بالکن پاسیو) ، فنر زدن لوله پشت بام (ناودان) ، فنر زدن لوله پارکینگ ، فنر زدن لوله حیاط خلوت ، فنر زدن لوله فاضلاب شهری و اگو.

هزینه لوله بازکنی در تهرانپارس

قیمت خدمات لوله بازکنی تهرانپارس بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین و اعلام می‌گردد. که در ادامه مقاله به تعدای از این موارد اشاره می‌کنیم:

 1. روش و دستگاه لوله بازکنی
 2. شدت گرفتگی
 3. محل گرفتگی
 4. طول لوله گرفته
 5. نوع گرفتگی
 6. قطر و طول فنر
 7. تعداد فنرزنی
 8. مدت زمان کار
 9. نیاز به کندن

که کلیه این موارد بعد از بررسی دقیق تعیین و اعلام می‌گردد، که به دلیل تنوع در روش‌ها قیمت لوله بازکنی تهرانپارس متفاوت است. اما به صورت میانگین  از 80 تا 350 هزار تومان متغییر است. ما در شرکت لوله بازکنی 24 در تلاش هستیم تا خدمات مورد نیاز شما عزیزان را با قیمت مناسب و کیفیت بالا ارائه دهیم. 

رفع بوی بد فاضلاب تهرانپارس 100% تضمینی 

طی مرور زمان چربی ها به قطر لوله می چسبد و در نهایت به رسوبات تبدیل می شوند با زیاد شدن رسوبات قطر لوله هم کم تر می شود و کم کم بوی بد به مشام می رسد. با فنرزدن به لوله این رسوبا تراش داده می شود و بعد از ریختن آب جوش و مایع بوی بد فاضلاب رفع می شود.

 • خدمات از بین بردن بوی بد لوله فاضلاب لباسشویی
 • از بین بردن بوی بد لوله زیر سینک ظرفشویی
 • خدمات از بین بردن بوی بد لوله کف آشپزخانه
 • از بین بردن بوی بد چاه توالت ایرانی
 • خدمات از بین بردن بوی بد سرویس توالت فرنگی
 • از بین بردن بوی بد فاضلاب روشویی
 • خدمات از بین بردن بوی بد لوله حمام
 • از بین بردن بوی بد فاضلاب در طبقه اول آپارتمان
 • خدمات از بین بردن بوی بد فاضلاب در پارکینگ
 • از بین بردن بوی بد فاضلاب در خانه نوساز

عوامل و علائم گرفتگی لوله فاضلاب

عوامل مختلفی ممکن است سبب گرفتگی در لوله فاضلاب شود. که شایع‌ترین آنها عبارت‌اند از: گیرکردن ‌آشغال و مواد زائد در درون لوله‌های فاضلاب و یا به دلیل باز بودن کف‌شورهای حمام، آشپزخانه، پارکینگ و پشت بام و سینک ظرف‌شویی، شئی وارد لوله فاضلاب شود. و یا سقوط اشیاء‌ی مانند گوشی موبایل و طلا سبب گرفتگی شود.

علائم گرفتگی شامل این موارد است:

 1. بوی بد فاضلاب در ساختمان
 2. تخلیه نشدن سینک‌ ظرف‌شویی و روشویی سرویس بهداشتی
 3. بالا زدن آب و فضولات توالت‌های فرنگی و ایرانی
 4. وجود حشرات موذی در اطراف لوله‌های فاضلاب

بروز هرکدام از موارد بالا می‌تواند نشانه بروز گرفتگی در لوله فاضلاب و پرشدن چاه‌های فاضلاب موجود در ساختمان‌های اداری و مسکونی باشد. در صورت مشاهده هرکدام از این موارد سریعا با شرکت لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید و از خدمات ما در این زمینه برخوردار گردید.

فنر زنی لوله بازکنی تهرانپارس شرکت لوله بازکنی 24

رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی در تهرانپارس

یکی از موادی که می‌تواند باعث گرفتگی لوله‌های فاضلاب شود، سیمان، گچ و مصالح ساختمانی مانند قیر است. که می‌تواند بدترین و سخت‌ترین نوع گرفتگی باشد. که این اتفاق به علت کم‌توجهی در زمان ساخت و یا باسازی ساختمان بروز می‌کند، به این شکل که این مواد بعد از ورود به درون لوله‌ها به مرور سفت شده و به طور کامل مسیر لوله را می‌بندد. جهت رفع این نوع گرفتگی‌ها نیاز به کمک یک فرد متخصص و باتجربه و دستگاه‌ها و تجهیزات مناسب است. در صورت بروز مشکلی در این زمینه حتما از مراکز معتبر و افراد مطلع درخواست کمک نمایید. شرکت لوله بازکنی 24 به همراه متخصصین و تجهیزات مدرن و پیشرفته لازم جهت رفع مشکل گرفتگی لوله‌های سخت و سیمانی در کلیه مناطق تهرانپارس آماده خدمت‌گذاری به شما عزیزان ساکن در این محله‌ها می‌باشد.

فنر زنی لوله بازکنی تهرانپارس شرکت لوله بازکنی 24

رفع گرفتگی لوله های آشپزخانه در تهرانپارس

آشپزخانه پرکاربردترین بخش در خانه است، که به دلیل شستشوی مداوم ظروف چرب و ورود مواد خوراکی به درون لوله سیفون سینک بیشتر دچار گرفتگی می‌شود. و زندگی روزمره را با مشکل مواجه می‌کند، چربی‌های موجود بر روی ظروف بعد از ورود به درون لوله سینک و بعد از مدتها ایجاد رسوب در دیواره لوله می‌کند. و با ورود کوچکترین مواد زائد به طور کامل بسته شده و مانع تخلیه آب می‌گردد. در صورت بروز این مشکل و یا گرفتگی لوله‌های تخلیه ماشین‌های ظرفشویی و لباسشویی که نیاز به فنرزنی ضروری است. با شرکت لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید و از خدمات فنرزنی و لوله بازکنی برخوردار گردید.

فنر زنی لوله بازکنی تهرانپارس شرکت لوله بازکنی 24

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی در تهرانپارس

بازکردن گرفتگی لوله‌ فاضلاب توالت فرنگی یکی دیگر از خدماتی است، که توسط شرکت لوله بازکنی 24 به شما عزیزان ساکن در تهرانپارس ارائه میگردد. یکی از مشکلات رایج که در اکثر ساختمان‌های مسکونی و اداری بروز می‌کند، ورود اشیاء و یا رسوب فضولات در توالت‌های ایرانی و فرنگی است. که باید توسط یک فرد متخصص و دستگاه مناسب این مشکل برطرف گردد، در صورت بروز این اتفاق با مراکز معتبر لوله بازکنی تهرانپارس تماس حاصل فرمایید. ما در کمترین زمان بعد از برقراری ارتباط شما در کنار شما خواهیم بود. وجود دارد.

بازکردن گرفتگی کفشوی و ناودان پشت بام در تهرانپارس

  پشت بام یکی از مکان‌های کم رفت و آمد در ساختمان‌های اداری و مسکونی است. که در هنگام بارش باران دور از چشم ما قرار دارد، که ممکن است به دلیل ورود خس و خاشاک و آلودگیهای مختلف و به مرور زمان ناودان‌ها و کف‌شور آن دچار گرفتگی شده، و در صورت عدم‌توجه به موقع آسیب‌هایی را به ساختمان وارد کند و باعث تحمیل هزینه‌های سنگین به اهالی ساکن در آن گردد. جهت پیشگیری از این مشکل بهتر است، که در زمان بارش‌های فصلی سری به این قسمت از ساختمان بزنیم تا در صورت وجود هرگونه آلودگی و زباله از بروز این مشکل جلوگیری کنیم. در صورت بروز این مشکل از شرکت لوله بازکنی 24 کمک بخواهید تا با اعزام نیروی متخصص به همراه امکانات و تجهیزات مناسب اقدام به رفع مشکل کنند.

فنر زنی لوله بازکنی تهرانپارس شرکت لوله بازکنی 24

 فنر زنی و لوله بازکنی کفشوی حمام در تهرانپارس

علت اصلی گرفتگی لوله کف‌شور حمام  ورود مو به همراه رسوبات چربی صابون است.  و در برخی موارد بر اثر بی‌احتیاطی ورود در شامپو و صابون و غیره به درون آن سبب گرفتگی می‌شود. که در صورتی که با راه‌کارهای خانگی قادر به رفع گرفتگی نبودید، می‌توانید با مراکز معتبر و افراد متخصص تماس حاصل فرمایید و در خواست اعزام نیرو جهت برطرف کردن این مشکل را داشته باشید. مناسب‌ترین روش جهت برطرف کردن گرفتگی کف‌شور حمام استفاده از فنرزن برقی است. زیرا چرخش فنر در درون لوله می‌تواند تمام موهای موجود در لوله را به دور خود پیچیده و خارج کند. و یا اگر علت گرفتگی در مسیر لوله ورود جسمی باشد آن را خورد کرده و از مسیر لوله خارج می‌کند.

 لوله بازکنی کفشور پارکینگ و لوله های اصلی در تهرانپارس

لازم است در اینجا برای آشنایی شما با سیستم لوله‌کشی فاضلاب‌های ساختمان بگوییم، که لوله‌کشی فاضلاب به شکلی طراحی شده است. که تمام لوله‌ها به هم متصل است. و کلیه فاضلاب‌ها به یک لوله اصلی می‌ریزد که انتهایی‌ترین بخش کف‌شورهای پارکینگ است. که در برخی موارد به دلیل رشد و ورود ریشه‌های درختان به درون این لوله‌های اصلی و یا به علت تردد خودروهای موجود در ساختمان و ورود انواع آلودگی‌ها به درون کف‌شور با مشکل گرفتگی در این لوله روبرو می‌شویم. در صورت بروز این مشکل با شرکت لوله بازکنی 24 تماس گرفته و از خدمات لوله بازکنی کف‌شوی پارکینگ توسط متخصصین ما برخوردار گردید.

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله در تهرانپارس

یکی از معضلاتی که ممکن است، در هر ساختمانی در طول شبانه‌روز و ایام تعطیل بروز کند ترکیدن لوله‌های آب و فاضلاب است. و تشخیص ترکیدگی لوله بدون کندن با دستگاه  نشت‌یابی یکی از خدماتی است که طرفداران زیادی دارد. به علت اینکه کندن و پیدا کردن محل ترکیدگی علاوه بر پرهزینه بودن باعث کثیفی محیط ساختمان نیز می‌شود. بنابراین استفاده از تجربه افراد متخصص و تجهیزات مناسب جهت مشخص کردن محل نشتی یکی از بهترین گزینه‌ها در صورت بروز این اتفاق است. در صورت بروز اینگونه مشکلات ما در کمترین زمان به همراه امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته در این زمینه در کنار شما عزیزان ساکن در این منطقه خواهیم بود. در ادامه نحوه کار با دستگاه تشخصی ترکیدگی لوله را توضیح میدهیم، دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله مجهز به یک سیستم گیرنده و فرستنده امواج است. که در درون یک محفظه‌ای به شکل کپسول قرار گرفته است . و با حرکت آن بر روی دیوار و لوله‌های محل مورد نظر و فرستادن و برگشت این امواج ، و دریافت آن بوسیله کامپیوتر محل ترک و نشتی درون لوله‌ها مشخص می‌گردد. با استفاده از این نوع تجهیزات بدون کندن می‌توان محل دقیق نشتی را مشخص و اقدام به برطرف کردن آن کرد.

مناطق تحت پوشش شرکت لوله بازکنی 24 در تهرانپارس

مناطقی که در منطقه تهرانپارس تحت پوشش متخصصین شرکت لوله بازکنی 24 است شامل مناطق جدول زیر می‌باشد:

 

لوله بازکنی شهرک پارس لوله بازکنی شهرک امید لوله بازکنی خیابان گلبرگ لوله بازکنی خیابان فرجام شرقی لوله بازکنی خیابان 196 غربی لوله بازکنی خیابان 121 تیرانداز لوله بازکنی خیابان 115 رشید لوله بازکنی  خاک سفید لوله بازکنی شهرک فرهنگیان لوله بازکنی محلات گلشن
لوله بازکنی خیابان شفیعی مکرم لوله بازکنی خیابان 139  لوله بازکنی خیابان طالقانی لوله بازکنی بلوار پروین لوله بازکنی خیابان دماوند لوله بازکنی بزرگراه شهید باقری لوله بازکنی بزرگراه شهید زین الدین لوله بازکنی فلکه چهارم تهرانپارس لوله بازکنی فلکه سوم تهرانپارس لوله بازکنی فلکه دوم تهرانپارس
لوله بازکنی فلکه اول تهرانپارس لوله بازکنی محله حکیمیه لوله بازکنی هفت حوض لوله بازکنی محله آشتیانی لوله بازکنی علم و صنعت لوله بازکنی چهارراه دردشت لوله بازکنی محله نارمک لوله بازکنی اوقاف لوله بازکنی مجید آباد لوله بازکنی محلات کوهسار
لوله بازکنی بزرگراه شهید سلیمانی لوله بازکنی بلوار شاهد  لوله بازکنی خیابان جانبازان لوله بازکنی بلوار حجربن عدی لوله بازکنی خیابان امیری طائمه لوله بازکنی خیابان جشنواره لوله بازکنی خیابان سلطانی لوله بازکنی بلوار اتحاد لوله بازکنی بلوار دلاوران لوله بازکنی خیابان تکاوران

 

در اینجا به تعدای از مناطق تهرانپارس در منطقه 4 و 8 شهرداری تهران اشاره کردیم، که تحت پوشش متخصصین لوله بازکنی ما قرار دارد. شما عزیزان ساکن در این مناطق در صورت بروز هرگونه مشکل در لوله‌های فاضلاب ساختمان‌های مسکونی و اداری می‌توانید با یک تماس از کلیه خدمات مورد نیاز خود بوسیله متخصصین ما برخوردار گردید. از دیگر خدمات لوله بازکنی ما در شهر تهران هم می توان به لوله بازکنی گیشا ، لوله بازکنی شهرک ولیعصر و … اشاره کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 4.6]

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *