لوله بازکنی خیابان سئول

لوله بازکنی خیابان سئول


لوله بازکنی خیابان سئول یکی از خدمات پر‌درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 است، ما خدمات لوله بازکنی در خیابان سئول را توسط لوله بازکن‌های خوش اخلاق و ماهر انجام می‌دهیم. مجموعه ما با سه شیفت فعال به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز‌های سال خدمات حاضر به خدمت رسانی است.

شماره لوله بازکنی خیابان سئول تهران: 02122924883
ارتباط با پشتیبانی: 09121875976
ضمانت خدمات لوله بازکنی مجموعه ما: تحویل 100% باز شدن لوله فاضلاب
میزان کثیفی زمان لوله بازکنی: بدون کثیفی با فنر‌های تمیز و جداگانه
ساعت کاری: 24 ساعته 7 روز هفته
مدت زمان ارسال لوله بازکن به خیابان سئول: کمتر از 15 دقیقه

لوله بازکنی خیابان سئول

شماره لوله بازکنی در خیابان سئول

نمایندگی لوله بازکنی شمال تهران پس از تماس مشتریان و دریافت آدرس پستی، متخصصین لوله بازکن را از نزدیکترین شعبه به منزل مشتریان ارسال می‌نماید. در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی در خیابان سئول منطقه 3 تهران فقط کافیست، با شماره 09121875976 تماس بگیرید.

یکی از ویژگی‌های مخصوص شعبه لوله بازکنی خیابان سئول اسن است، سرویسکاران لوله بازکن برای رعایت نکات بهداشتی و بازکردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب از فنر‌های مجزا استفاده می‌کنند. به طور مثال از فنری که برای رفع گرفتگی سرویس توالت فرنگی استفاده می‌شود، به هیچ عنوان حتی با رضایت مشتری در قسمت لوله‌های فاضلاب آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان سئول

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان سئول بدون کثیف کاری

انجام خدمات فنرزنی لوله در خیابان سئول توسط لوله بازکن‌های این شعبه بدون کثیف کاری، بدون کنده کاری بدون آسیب رساندن به سیستم لوله کشی انجام می‌گردد. 

انواع خدمات فنرزدن راه آب لوله‌های فاضلاب در خیابان سئول شامل موارد زیر است:

 • فنرزدن کفشور حمام تضمینی
 • خدمات فنرزدن چاه توالت ایرانی بدون کثیف کاری
 • فنرزدن توالت فرنگی بدون خرابی
 • خدمات فنرزدن کفشور آشپزخانه فوری
 • فنرزدن لوله خروجی فاضلاب زیر سینک ظرفشویی بدون کثیف کاری
 • خدمات فنرزدن خروجی لوله فاضلاب لباسشویی
 • فنرزدن لوله تراس (بالکن)
 • خدمات فنرزدن لوله پشت بام (ناودان) با فنر متراژ بلند
 • فنرزدن چاه کفشور پارکینگ
 • خدمات فنرزدن لوله حیاط خلوت
 • فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو با فنر ساز ضخیم صنعتی

چاه بازکنی در خیابان سئول شبانه روزی 

چاه بازکنی فوری در خیابان سئول شبانه روزی 

ایجاد گرفتگی در سیستم لوله کشی فاضلاب منازل مسکونی و غیره ممکن است، در هر‌ساعتی طول شبانه روز اتفاق بیفتد و شما نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی داشته باشید. در صورت تماس شما با نمایندگی لوله بازکنی منطقه 3 تهران به مدت 15 دقیقه لوله بازکن به منزل شما در خیابان سئول ارسال خواهد شد.

نیازی نیست، نگران ایجاد صدای ناهنجار از دستگاه لوله بازکنی برای باز کردن لوله‌های فاضلاب در ساعاتی از شب باشید. همکاران ما با تجهیزات پیشرفته با عکس العمل سریع و بدون معطلی وقت مشکل گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب را رفع می‌کنند.

بازکردن گرفتگی کفشور حمام در خیابان سئول

بازکردن فوری گرفتگی کفشور حمام در خیابان سئول

گرفتگی راه آب لوله فاضلاب حمام زمانی رخ می‌دهد که قطر لوله کم باشد، یا با انداختن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام دچار گرفتگی شود. شما برای باز کردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن‌های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی برای همیشه رفع کنند.

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه خیابان سئول بدون کثیف کاری

گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه (زیر سینک، کفشور آشپزخانه، لوله لباسشویی) اکثرا با ایجاد چربی و رسوبات و کم شدن قطر لوله به مرور زمان رخ می‌دهد. باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه را سرویسکاران لوله بازکن ما بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی دستگاه لوله بازکنی و تراشیدن رسوبات داخل لوله گرفتگی را تضمینی رفع می‌کنند.

بازکردن گرفتگی چاه توالت ایرانی خیابان سئول با رعایت بهداشت

گرفتگی چاه توالت ایرانی معمولا با انداختن دستمال کاغذی و اشیاء، گرفتگی در سیفون توالت ایرانی اتفاق می‌افتد. این نوع گرفتگی معمولا توسط همکاران ما در شعبه لوله بازکنی خیابان سئول با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت ۱۰ دقیقه رفع خواهد شد.

بازکردن گرفتگی توالت فرنگی در خیابان سئول

بازکردن گرفتگی توالت فرنگی بدون خرابی در خیابان سئول

انجام خدمات باز کردن گرفتگی توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، جنس توالت فرنگی از سرامیک هست و با فنرزدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می‌رسد حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می‌شود.

اما لوله بازکن‌های ما با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می‌کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی در خیابان سئول داشتید کافیست با شماره 09121875976 تماس حاصل فرمایید.

فنرزنی راه آب لوله پشت بام در خیابان سئول با فنر بلند

گرفتگی راه آب لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می‌دهد، که آب باران سنگ و زباله‌های ریز را وارد لوله می‌کند که در نهایت لوله کیپ می‌شود. برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام نیاز به فنر متراژ بلند هست، که لوله بازکن‌های شعبه لوله بازکنی خیابان سئول با همراه داشتن فنر در انواع متراژ بلند مشکل را فوری رفع می‌کنند.

فنرزدن لوله پارکینگ و حیاط خلوت خیابان سئول

فنرزدن لوله پارکینگ و حیاط خلوت سمت خیابان سئول

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد. اما معمولا 10 دقیقه کفایت می‌کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله‌های حیاط و پارکینگ در خیابان سئول داشتید، با شماره 09121875976 تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن مشکل رفع شود.

روش لوله بازکنی با فنر صنعتی و اسید لوله بازکن در خیابان سئول

اکثرا مردم برای بازکردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب از اسید استفاده می‌کنند، این محلول لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین خواهد برد و باعث نشتی خواهد شد.

اما روش بازکردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد، چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراشیده می‌شود. همچنین سر فنر‌های لوله بازکنی از جنس فولاد هست، و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و غیره را به خوبی تراش خواهد داد.

درآوردن اشیا از چاه توالت در خیابان سئول

درآوردن اشیا قیمتی از چاه توالت در خیابان سئول

ممکن است در طول شبانه روز با این اتفاق مواجه شوید که طلا یا اشیاء قیمتی، گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت بیفتد و شما عزیزان به فکر درآوردن اشیا از چاه توالت باشید.

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت‌تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص اشیاء را از چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون بیاورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال خواهد شد.

بعضی از مواقع ممکن است حلقه ازدواج داخل چاه توالت بیفتد، با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است به همین دلیل تکرار می‌کنیم به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند حلقه را به راحتی در بیاورد.

 تخلیه چاه خیابان سئول شبانه روزی

تخلیه چاه خیابان سئول شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد، و نیاز به خدمات تخلیه چاه فاضلاب است. روش‌هایی برای این عملیات وجود دارد، که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد.

شعبه لوله بازکنی خیابان سئول افتخار این را دارد، که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه‌های به روز تخلیه چاه را به بهترین شکل به همشهریان عزیز این منطقه انجام دهد.

خدمات تخلیه چاه خیابان سئول شامل موارد زیر است:

تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می‌کند
تخلیه انواع چاه‌های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه
تخلیه چاه جذبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
حفر چاه نو خیابان سئول
طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه خیابان سئول

سایر خدمات شعبه خیابان سئول

 • تعمیر و بازسازی کف حمام:
  انجام خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله‌های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک کاری، بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی:
  تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی در خیابان سئول تهران
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی:
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت درخیابان سئول:
  لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی انجام می‌دهیم، لوله‌هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی‌شود. در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود، یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت لوله بازکنی چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی، بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم:
  خدمات لوله کشی فاضلاب ساختمان، نصب شیرآلات ساختمان.

محدوده ارسال لوله بازکن در خیابان سئول

میدان شیخ بهایی، خیابان ونک، خیابان خدامی، خیابان ماهتاب، خیابان یاسمی، شهرک سوم خرداد، خیابان نسترن، نمایشگاه بین المللی، خیابان نوراللهی، خیابان دانشجو، خیابان درکه،  محله آرارات و غیره.

لطفا از مقاله‌های لوله بازکنی اهواز، لوله بازکنی یزد، لوله بازکنی گیشا، لوله بازکنی تهرانسر دیدن فرمایید.

شعبه لوله بازکنی خیابان سئول برای بهبود خدمات خود مفتخر است، با تمامی واحدهای اداری چه دولتی و چه خصوصی، شرکت‌ها و رستوران‌ها، کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *