لوله بازکنی شهرری

لوله بازکنی شهرری


خدمات لوله بازکنی شهرری و رفع چالش‌های پیش آمده در زمان وقوع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب توسط متخصصین لوله بازکنی 24 با راه حل‌های مناسب و استفاده از تجهیزات پیشرفته روز جهت بازیابی و تمیزکاری لوله‌های فاضلاب ساختمان‌ها در سریعترین زمان صورت می‌گیرد.

این خدمات برای حل مشکلات احتمالی نظیر تراکم مواد زائد و گرفتگی لوله‌های فاضلاب، رفع بوی فاضلاب توسط متخصصین مجموعه ما در منطقه 20 شهرداری تهران و در کلیه محله‌های منتهی به شهر ری به صورت تمام وقت و 24 ساعت شبانه روز و بدن تعطیلی در کلیه ایام سال انجام می‌شود.

شماره شعبه لوله بازکنی شهرری تهران: 02155748020
ارتباط 24 ساعته با پشتیبانی: 09121875976
ضمانت فنرزنی انواع لوله‌های فاضلاب در شهرری: تضمین با فاکتور و تحویل لوله باز شده
سطح مهارت متخصصین لوله بازکن: درجه یک بالای 15 سال سابقه

شماره لوله بازکنی در شهرری

شماره لوله بازکنی در شهرری

شهر ری در جنوبی در منطقه تهران قرار دارد، با دسترسی‌های آسان این محله سرویسکار لوله بازکن کمتر از 20 دقیقه ارسال خواهد شد. پس از تماس مشتریان و دریافت اطلاعات از نوع و محل گرفتگی لوله فاضلاب، سرویسکار لوله بازکن با تجهیزات کامل ارسال می‌شود.

شعبه لوله بازکنی شهرری به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته با سه شیفت فعال بدون تعطیلی فعالیت می‌کند‌، شما عزیزان ساکن شهرری در صورت نیاز به خدمات چاه بازکنی فقط کافیست با شماره 09121875976 تماس حاصل فرمایید.

 

معرفی انواع خدمات لوله بازکنی در شهرری

انواع مختلف خدمات لوله بازکنی شهرری که توسط نیروهای باتجربه اعزامی از نمایندگی لوله بازکنی منطقه 20 تهران در تمامی محله‌های شهرری در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد، به شرح زیر است:

 • انجام خدمات لوله بازکنی در شهر ری به صورت 24 ساعته و فوری
 • سرویس دهی خدمات چاه بازکنی شهرری به همراه پشتیبانی چند ماهه و تضمینی
 • انجام خدمات لوله بازکنی در تمام ایام هفته و بدون تعطیلی با تحویل فاکتور به مشتریان
 • خدمات فنرزنی لوله فاضلاب حمام، توالت‌های فرنگی و ایرانی به صورت شبانه روزی
 • فنرزدن لوله‌های فاضلاب آشپزخانه، پارکینگ، حیاط، تراس و حیاط خلوت در کمترین زمان ممکن
 • فنرزنی و رفع گرفتگی ناودان و لوله فاضلاب کفشور پشت بام حتی در بارش باران
 • درآوردن اشیاء ارزشمند مانند ساعت، زیورآلات، سوییچ وغیره
 • رفع گرفتگی‌ لوله‌های سخت با مصالح ساختمانی مانند سیمان، گچ، آجر و قیر

تمامی خدمات به صورت تمام وقت، با اعزام نزدیکترین نیروی مستقر در منطقه به محل و با استفاده ابزارآلات به روز و مناسب با میزان و شدت گرفتگی صورت خواهد گرفت. شما اهالی محترم ساکن شهرری و محله‌های اطراف در هر ساعتی از شبانه روز که با گرفتگی لوله‌های فاضلاب مواجه هستید، می‌توانید با شماره 09121875976 شعبه لوله بازکنی شهرری تماس گرفته و درخواست مشاوره و اعزام نیرو داشته باشید.

چاه بازکنی شبانه روزی در شهرری

مشکلات شایعی که ممکن است، در هر ساعتی از شبانه روز و در ایام مختلف هفته در فاضلاب‌های مختلف موجود در ساختمان‌ها بروز کند. انداختن اجسام مختلف در چاه فاضلاب توالت ایرانی و چاه حمام، ورود مواد زائد غذایی و چربی‌ها در فاضلاب‌های آشپزخانه که می‌تواند به مرور زمان با ایجاد رسوب منجربه گرفتگی کامل مسیر راه آب لوله فاضلاب شود.

انداختن نوار بهداشتی، پوشک بچه و اجسام مختلفی که در سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، که باعث بروز گرفتگی‌های شدید خواهد شد. یا ورود انواع مصالح ساختمانی مانند سیمان و قیر که در زمان نوسازی و باسازی براثر کم توجهی افراد مشغول به کار در ساختمان وارد مسیر می‌شود، همین کار گرفتگی‌های بسیار سختی را ایجاد می‌کند.

اما نگران نباشید در صورت نیاز به دریافت خدمات با شعبه معتبر لوله بازکنی شهرری با شماره 09121875976 تماس بگیرید، همکاران ما شبانه روزی با تجهیزات پیشرفته قدرتمند و سریع در کمترین زمان مشکل را برطرف می‌کنند.

لوله بازکنی در شهر ری

لوله بازکنی در شهر ری با فنر تمیز بدون کثیف کاری

ویژگی‌های مهمی که متخصصین شعبه لوله بازکنی شهرری دارا می‌باشند، رعایت نکات بهداشتی در زمان کار و پایان آن است. دومین مورد استفاده از فنرهای تمیز و مجزا جهت رفع مشکل گرفتگی در مکان‌هایی مانند، آشپزخانه که ارتباط مستقیم با سلامت ساکنین دارد.

سومین مورد اعزام نیروهای باتجربه در استفاده از انواع روش‌ها و آشنایی به انواع گرفتگی‌های فاضلاب، که به بهترین روش و با کیفیت بالا و بدون آسیب به سیستم فاضلاب انجام می‌دهند. گروه فنی لوله بازکنی 24 با توجه به تمامی موارد، حاضر به خدمت‌رسانی به شما عزیزان همشهری ساکن در منطقه 20 تهران شهرری می‌باشد.

مراحل انجام خدمات لوله بازکنی شهرری

خدمات لوله بازکنی شهرری که توسط نیروهای اعزامی گروه فنی لوله بازکنی 24 صورت می‌گیرد، شامل مراحل زیر است:

بررسی و تشخیص مشکل: ابتدا توسط نیروی فنی، مشکل موجود در لوله‌های فاضلاب به صورت دقیق مشخص می‌شود.

انتخاب روش مناسب: پس از تشخیص مشکل، روش مناسب جهت بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب تعیین خواهد شد، که شامل روش‌های مکانیکی مانند دستگاه‌های فشار قوی آبی و بادی، فنرزن برقی و در صورت نیاز گیره مخصوص و دستگاه مکنده است.

پس از انجام عملیات لوله بازکنی تیم فنی بررسی می‌کند، که آیا مشکل حل وجود ندارد و مسیر راه آب فاضلاب کاملا باز است و آب به راحتی  با کشش فوری در مسیر تخلیه می‌شود یا نه. در صورت نیاز تکرار عملیات لوله بازکنی انجام می‌شود، تا مشکل کاملاً برطرف گردد.

فنرزنی توالت ایرانی و فرنگی شهرری

فنرزنی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی شهرری فوری

عدم توانایی تخلیه فاضلاب سرویس‌های بهداشتی ایرانی و فرنگی، می‌تواند مشکلات جدی برای ساختمان‌ها و ساکنین آنها ایجاد کند. گرفتگی فاضلاب سرویس بهداشتی، یکی از عمده‌ترین مشکلات است، که باعث انتشار بوی بد فاضلاب و بالا آمدن فضولات از چاه توالت می‌شود.

در چنین مواقعی نیازمند انجام سریع خدمت لوله بازکنی در این مکان است. در ادامه، به بررسی علت‌های گرفتگی فاضلاب سرویس بهداشتی و راهکارهای مناسب جهت رفع این مشکل می‌پردازیم.

علت گرفتگی فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی

 • استفاده نادرست از سیستم فاضلاب و دفع مواد غیرقابل تجزیه مانند پوشک‌ بچه، دستمال‌های کاغذی غیر قابل حل، نوار بهداشتی و سایر اشیاء جامد، از عوامل شایعی است که باعث گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌شود.
 • وجود نشتی در سیستم لوله‌کشی فاضلاب که بر اثر استفاده از محلول‌های اسیدی مانند اسید لوله بازکنی که توسط افراد استفاده می‌شود.
 • نامناسب بودن اندازه قطر لوله و کم آبی سیفون که منجربه خشک شدن فضولات در نهایت باعث گرفتگی توالت ایرانی می‌شود.
 • طراحی نامناسب سیستم فاضلاب سرویس بهداشتی مانند زوایه و انحنا و پیچ در مسیر سیستم فاضلاب.

برای رفع مشکل گرفتگی فاضلاب سرویس بهداشتی و جلوگیری از آن، می‌توان از راهکارهای طراحی بهتر در سیستم فاضلاب استفاده کرد. جهت رفع گرفتگی در این محل در ابتدا بهترین گزینه فنرزن برقی است، زیرا با قدرت و سرعت بالا و حرکت چرخشی در مسیر در کمترین زمان مشکلاتی مانند گیر کردن اجسام و یا فضولات خشک شده و غیره را خرد کرده و گرفتگی را به سرعت برطرف می‌کند.

اما در مواردی که دلیل گرفتگی، مشکلات فنی موجود در مسیر است. حتما باید اقدام به تخریب و برداشتن کاسه توالت و تعویض و تعمیر فاضلاب شود، همچنین در مواردی که گرفتگی توسط فنرزن قابل رفع نیست. از ابزارهای دیگری مانند پمپ تراکم هوا، استفاده می‌شود.

باید به این نکته اشاره کنیم که، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی هر چقدر که سخت باشد. توسط متخصصین حرفه‌ایی شعبه لوله بازکنی شهرری بدون خرابی و بدون کنده کاری، با تجهیزات پیشرفته مشکل گرفتگی در کمترین زمان ممکن حل خواهد شد.

محدوده ارسال لوله بازکن به منطقه شهرری

همانطور که اشاره شد شهر ری در منطقه 20 شهرداری تهران شامل محله‌های مختلفی است، که تحت پوشش متخصصین با تجربه شعبه معتبر لوله بازکنی شهرری مجموعه ما است.

شما همشهریان عزیز و ساکنین محترم این منطقه در صورت نیاز با یک تماس با همکاران ما در مرکز پشتیبانی این مجموعه فنی می‌توانید، از مشاوره رایگان و راهنمایی‌های لازم همچنین اعزام نیرو به همراه تجهیزات مناسب با مشکل به محل برخوردار شوید.

محله‌های مختلف منتهی به این منطقه شامل، مناطقی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

دولت آباد، منصورآباد، جوانمرد قصاب، ظهیرآباد، شهرک مدرس، تقی آباد، علایین، هاشم آباد، شهرک شهربانی، شهرک عباسپور، بلوار شهرداری، خیابان زکریای رازی، میدان شهرری و غیره.

شما عزیزان برای راهنمایی بیشتر می‌توانید، از شعبه لوله بازکنی یزد، لوله بازکنی صالح آباد، لوله بازکنی یاخچی آباد، لوله بازکنی کیانشهر، لوله بازکنی اهواز خدمات دریافت کنید.

مزیت انتخاب لوله بازکنی شهرری چیست؟

با افتخار یکی از پردرخواست‌ترین خدمات لوله بازکنی در منطقه 20 تهران، شعبه لوله بازکنی شهرری گروه فنی لوله بازکنی 24 منتخب ترین مجموعه از سوی مردم است. علت این انتخاب شامل موارد زیر می‌باشد:

 • شبانه روزی و بدون تعطیلی حاضر به خدمت رسانی
 • انجام خدمات لوله بازکنی با قیمت مناسب با ارائه فاکتور
 • فنرزنی انواع لوله فاضلاب بدون ایجاد کثیف کاری
 • فنرزدن لوله های فاضلاب بدون خرابی و تضمینی
 • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با ضمانت و پشتیبانی
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر صنعتی تمیز و جداگانه و غیره
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *