نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24

نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 ارائه دهنده خدمات فنی لوله بازکنی با سال ها تجربه و آماده اعزام کادر مجرب، در زمینه کلیه خدمات رفع گرفتگی چاه های فاضلاب به صورت 24 ساعته در این منطقه جهت رفع مشکل انسداد انواع لوله های تخلیه فاضلاب می‌باشد. انجام خدمات فنرزنی لوله فاضلاب نارمک در این منطقه از شرق تهران یکی دیگر از خدماتی است، که با رعایت پروتکل های بهداشتی و حداقل آلودگی در کمترین زمان توسط تکنسین های ما ارائه می‌گردد.

شماره نمایندگی لوله بازکنی نارمک 021-77-84-77-56
شماره لوله بازکن در نارمک 0912-187-59-76
ساعات کاری ما 24 ساعته بدون تعطیلی
ایا نمایندگی لوله بازکنی نارمک ضمانت دارد؟ بله، تحویل لوله باز شده همراه با گارانتی

در صورت وقوع گرفتگی در مکان هایی مانند: توالت های ایرانی و فرنگی، گرفتگی لوله های فاضلاب آشپزخانه، حمام، سینک، تراس و … می توانید با همکاران حاضر در پشتیبانی نمایندگی لوله بازکنی نارمک تماس بگیرید. شما عزیزان ساکن در این محلات مختلف این منطقه می‌توانید بدون توجه به ساعت در هر روزی که با انسداد فاضلاب مواجه هستید، با ما در تماس باشید. و از راهنمایی و پاسخگویی متخصصین ما در زمینه مشکل پیش آمده در منزل و محل کار خود بهره مند گردید. 

مدت زمان ارسال لوله بازکن به منزل مشتری از نمایندگی لوله بازکن نارمک چقدر است؟ ما با داشتن چندین نمایندگی فعال دیگر به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در نارمک و همسایگی شما به مدت 15 دقیقه ایی سرویسکار لوله بازکن را به منزل شما اعزام می نماییم. نگران گرفتگی لوله های فاضلاب نباشید شما عزیزان مشکل پیش آمده در سیستم لوله کشی را با خیال آسوده به نمایندگی لوله بازکنی نارمک در منطقه 8 تهران بسپارید.

آیا نمایندگی لوله بازکنی در نارمک بهداشت را هنگام فنرزنی لوله فاضلاب رعایت می کنند؟ بله سرویسکاران لوله بازکن ماهر و باتجربه و خوش اخلاق ما با رعایت کردن و با استفاده از ماسک و دستکش و الکل ضد عفونی کننده مشکل گرفتگی لوله فاضلاب را رفع می نمایند.

آیا چاه بازکنی نارمک تهران کثیف کاری دارد؟ خیر همکاران ما بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت شما عزیزان با فنر های تمیز و مجزا اقدام به لوله بازکنی می نمایند.

آیا نمایندگی لوله بازکنی نارمک همه روز در دسترس مشتریان است؟ بله 100%، گرفتگی لوله های فاضلاب ممکن است در هر ساعت از طول شبانه روز اتفاق بیفتد که در این صورت با مواجه شدن گرفتگی لوله فاضلاب کافیست، با شماره تماس های ثبت شده در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید از مشاوره رایگان با پشتیبانی ما استفاده کنید و سوال های خود را با ما در میان بگذارید. پشتیبانی ما پاسخگویی و سرویس دهی 24 ساعته در نارمک می باشد.

 

راهنمای مطالعه

خدمات نمایندگی لوله بازکنی نارمک تهران چیست؟

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب با فنر برقی در نارمک بازکردن گرفتگی لوله های سخت فاضلاب نارمک
لوله بازکنی نارمک با کمپرسور تراکم هوا 100% تضمینی بیرون آوردن اشیا از چاه توالت در نارمک
فنرزنی لوله فاضلاب در نارمک بدون کنده کاری رفع بوی بد فاضلاب در نارمک
فنرزدن لوله های فاضلاب ساختمان نارمک با فنر متراژ بلند تخلیه چاه در نارمک
لوله بازکنی نارمک شبانه روزی و بدون تعطیلی تعمیرات و بازسازی کف حمام و توالت در نارمک
لوله کشی آب و فاضلاب در نارمک تعمیرات و نصب توالت فرنگی در نارمک

لوله بازکنی نارمک بدون خرابی با تجهیزات مدرن شبانه روزی گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی نارمک بدون خرابی با تجهیزات مدرن شبانه روزی

منطقه نارمک که یکی از مناطق شرق تهران است، در منطقه 8 شهرداری که به دلیل بافت قدیمی ساختمان های آن اهالی و ساکنین بیشتر با مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب مواجه می‌شوند. البته این مشکل فقط در منازل قدیمی بروز نمی‌کند، بلکه ساختمان های جدید و نوساز هم به دلایل مختلف دچار انسداد در فاضلاب های موجود در آن می‌شوند.

در صورت مشاهده گرفتگی و بالازدن آب برای حل این مشکل می‌توانید با نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 در دفتر مرکزی این مجموعه تماس حاصل فرمایید. تا همکاران ما در پشتیبانی این مرکز با هماهنگی با نیرو های فعال و مستقر در این محدوده و اعزام آنها با تجهیزات مدرن بدون خرابی مشکل را رفع نمایند.

در گذشته که دستگاه ها تا این حد پیشرفته نبودند، در زمان بروز گرفتگی ناچار به تخریب محل بودند. اما امروزه بدون کندن محل و با استفاده از روش های پرقدرت موجود در کمترین زمان مشکل انسداد برطرف می‌شود. ارائه خدمات شبانه روزی با استفاده از انواع راه های رفع گرفتگی به وسیله تکنسین های ما در این منطقه صورت می‌پذیرد.

لوله بازکنی نارمک با قیمت مناسب کمتر از 15 دقیقه گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی نارمک با قیمت مناسب کمتر از 15 دقیقه

ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی با قیمت مناسب توسط کارشناسان نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 در مدت زمانی کمتر از 15 دقیقه انجام می‌گیرد. به دلیل این که بروز گرفتگی مشکلات زیادی را برای ساکنین ساختمان ها ایجاد می‌کند، ما در نمایندگی لوله بازکنی نارمک در تلاش هستیم. تا خدمات را با هزینه ایی منصفانه و در تایم کوتاهی به شما عزیزان در منطقه نارمک ارائه دهیم.

شما اهالی محترم ساکن در شرق تهران و خیابان نارمک و محله های منتهی به آن در زمان مشاهده گرفتگی در فاضلاب های مختلف موجود در ساختمان های اداری و مسکونی می توانید از خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط تیم مستقر در این منطقه در هر ساعتی از شبانه روز و در تمام ایام سال در نزدیکترین فاصله به خود بهره مند گردید.

کارشناسان ما بعد از حضور در محل و بررسی دقیق علل بروز مشکل و شدت گرفتکی با استفاده از مناسب ترین ابزار در کمتر از 15دقیقه گرفتگی را رفع کرده و فاضلاب را کاملا باز به شما عزیزان تحویل خواهند داد.

لوله بازکنی نارمک تمام نقاط 7 روز هفته فوری گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی نارمک تمام نقاط 7 روز هفته فوری

گرفتگی لوله های فاضلاب در تمام ایام سال و 7 روز هفته در هر مکانی ممکن است بروز کند. که نیاز به اقدام فوری جهت رفع این مشکل به دلیل معضلاتی که در محیط کار و زندگی شما ایجاد می‌کند، بسیار ضروری می‌باشد. از این جهت برای رفاه حال شما عزیزان ساکن شرق تهران خیابان نارمک خدمات تمام وقت و در 7 روز هفته توسط نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 در هر ساعتی از شبانه روز ارائه می‌گردد.

شما ساکنین محترم این نقطه از تهران و محله های منتهی به آن در صورت نیاز به دریافت مشاوره و خدمات لوله بازکنی نارمک در تمام ایام هفته و در اسرع وقت می‌توانید با این مرکز تماس گرفته و در خواست کمک و اعزام نیرو را داشته باشید. متخصصین ما در کوتاه ترین زمان با به همراه داشتن تجهیزات مناسب با مشکل پیش آمده در کنار شما عزیزان خواهند بود.

فنرزدن چاه فاضلاب نارمک با دستگاه فنرزن برقی سریع نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزدن چاه فاضلاب نارمک با دستگاه فنرزن برقی سریع

فنرزن برقی ژنراتور یکی از دستگاه های پر استفاده در بین انواع تجهیزات لوله بازکنی توسط مراکز و متخصصین این حوزه است. که به جرات می توان گفت که بهترین و مناسب ترین گزینه جهت رفع انواع گرفتگی لوله های فاضلاب می‌باشد. علت این که این وسیله طرفداران زیادی در بین شرکت ها و کارشناسان و مشتریان عزیز دارد. توانایی آن در رفع گرفتگی با هر شدتی به همراه تراش رسوبات موجود در لوله های فاضلاب و پاکسازی کامل لوله های فاضلاب است.

فنر ها که در اندازه و سایز های مختلف طراحی و تولید شده‌اند، و توسط یک ژنراتور برقی فعال شده و بعد از وارد شدن به درون لوله های فاضلاب شروع چرخش کرده و هر چیزی که سبب بروز گرفتگی شده است را از بین می‌برد. و تمام جرم‌ هایی که در طول سالیان در جداره این محل ها ایجاد شده است، را تراشیده و تا سال ها شما را از شر گرفتگی خلاص می‌کند.

این وسیله حتی جهت رفع گرفتگی توالت های فرنگی به راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، زیرا برای جلوگیری از آسیب به سرامیک آن با پوششی مخصوص بر روی آن می توان از هرگونه آسیبی جلوگیری کرد.

فنرزن برقی وسیله‌ای بسیار سبک، کوچک و قابل حمل بوده و از فنرهای بسیار بلند و در سایز و آلیاژ مختلف ساخته شده که کارایی بسیار بالایی دارد. فنرزن برقی در زمان وقوع اکثر انسدادها در چاه های فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله که از قدرت و توان بالا در کنار سرعت زیاد برخوردار است، در رفع انواع گرفتگی های پیش آمده در فاضلاب ها با هر شدت و سختی کاربرد دارد.

لوله بازکنی نارمک با حداقل میزان آلودگی و فنر های جداگانه گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی نارمک با حداقل میزان آلودگی و فنر های جداگانه

متخصصین نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 با تجربه و سابقه بالا در ارائه خدمات با دستگاه های مختلف با کمترین میزان آلودگی اقدام به رفع گرفتگی لوله های فاضلاب می‌کنند. برخی از روش های لوله بازکنی مانند استفاده از دستگاه تراکم هوا که با هوای فشرده شده کار می‌کند، میزان آلودگی را در زمان برطرف کردن مشکل فاضلاب بسیار بالا می‌برد. 

اما دستگاه فنرزن برقی به دلیل اینکه فنر به طور کامل وارد لوله می‌شود، با کمترین میزان کثیفی انسداد را برطرف خواهد کرد. که اکثر مراکز لوله بازکنی و کارشناسان در این حوزه فنی از این وسیله پرتوان و پر سرعت جهت رفع مشکلات مسدودی فاضلاب‌ها استفاده می‌کنند.

یعنی تمام مراحل کار با حداقل میزانی آلودگی در هر ساعتی از روز و شب، بدون نگرانی شما عزیزان انجام می‌شود. نکته بسیار مهم در زمان انجام کار رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از فنر های جداگانه برای هر محل است. به این معنی که در هنگام مواجه با مسدودی مکان مانند آشپزخانه ها که محل تهیه غذا میباشد، که ارتباط با سلامت ساکنین دارد. نباید از فنری که جهت رفع گرفتگی سرویس بهداشتی و حمام و غیره بکارگ رفته شده است، در این محل مورد استفاده قرار گیرد.

حتی با وجود ضد عفونی کردن آنها بعد از انجام خدمات باید برای هر مکانی از فنر همان محل خدمات مورد نیاز ارائه شود. همکاران ما حاضر در پشتیبانی این مرکز معتبر لوله بازکنی نارمک در زمان تماس شما عزیزان، با دریافت جزییات و مشخص شدن محل گرفتگی حتما فنر مناسب با آن محل را به همراه خواهند داشت. همچنین نیرو های اعزامی ما بعد از انجام کار موظف هستند، که حین انجام کار نکات بهداشتی را کاملا رعایت کرده و در خاتمه کار محل را کاملا تمیز به شما عزیزان ساکن در این منطقه تحویل دهند. 

روش های مختلف لوله بازکنی نارمک 

روش های مختلفی جهت رفع انسداد در لوله های فاضلاب وجود دارد، که هر کدام از آنها مخصوص گرفتگی‌های خاص با شدت‌ های متفاوت می‌باشد. یعنی هر نوع گرفتگی نیاز به روش خاص خود دارد، روش های مختلف لوله بازکنی نارمک شامل این موارد است:

 • استفاده از فنرزن برقی (ژنراتور)
 • استفاده از دستگاه فشرده سازی هوا (تراکم هوا)
 • استفاده از واترجت( فشرده سازی آب)
 • استفاده از ساکشن ( مکنده)
 • استفاده از گیره مخصوص خارج کردن اجسام

علت گرفتگی و راه جلوگیری از انسداد لوله فاضلاب نارمک نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24

علت گرفتگی و راه جلوگیری از انسداد لوله فاضلاب نارمک

در بیشتر موارد گرفتگی فاضلاب در زمانی رخ می‌دهد، که مواد زائد و زباله یا اجسامی وارد لوله فاضلاب شود. یا در سیفون زیر سینک ظرفشویی یا شترگلو توالت های فرنگی و ایرانی جرم یا موادی گیرکرده باشد. به این معنی که این مکان ها به تدریج به محلی برای تجمع زباله تبدیل شده است، و افزایش حجم این مواد در داخل لوله و در نهایت تولید رسوبات باعث انسداد لوله فاضلاب می‌شود. مهمترین عواملی که در این مسیر های خروجی منجربه انسداد می‌شوند، شامل این موارد است:

 • ورود مو به همراه چربی مواد شوینده به داخل لوله‌های فاضلاب
 • ورود روغن و چربی اضافه و مواد زائد غذایی و ایجاد رسوبات سخت در سیفون و مسیرهای تخلیه
 • افتادن اجسام مختلف در چاه‌های فاضلاب
 • وجود لجن و جرم در دیواره لوله‌های فاضلاب که به مرورزمان و در اثر استفاده مکرر از این محل‌ها ایجاد شده است

بهترین روش جهت پیشگیری از وقوع این مشکلات در انواع فاضلاب‌ها استفاده از صافی بر روی خروجی سینک ظرفشویی، پاک کردن چربی و اضافات غذا از روی ظروف قبل از شستشو در ماشین ظرفشویی، بررسی جیب لباس‌ها و ملزومات آنها قبل از شستشو در ماشین لباسشویی، استفاده از چاه بسته و کفشورهای مناسب بر روی چاه‌کهای کف آشپزخانه، حمام، پشت بام، پارگینگ، تراس، حیاط و حیاط خلوت که تا حد بسیار زیادی می‌تواند جلوی ورود مواد مختلف را به درون مسیر تخلیه آب را بگیرد.

علائم گرفتگی لوله فاضلاب نارمک چیست؟

زمانی که لوله های فاضلاب موجود در ساختمان محل کار یا منزل شما با مشکل انسداد روبرو شده است، این نشانه می توانید برای شما هشداری باشد. تا هر چه سریع تر جهت رفع آن اقدام نمایید، تا با معضلاتی مانند بالا زدن آب و آلودگی در محل مواجه نشوید.

 • تخلیه آهسته آب و سرریز شدن آن در مکان هایی مانند توالت، آشپزخانه، حمام و … .
 • استشمام بوی زننده و بد از فاضلاب ها
 • بالا زدن کف از چاه های فاضلاب
 • مشاهده موجوداتی مانند سوسک در اطراف لوله های فاضلاب

لوله بازکنی نارمک کاملا مکانیزه با دستگاه پمپ باد شبانه روزی گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی نارمک کاملا مکانیزه با دستگاه پمپ باد شبانه روزی

لوله بازکنی توسط دستگاه های مکانیزه جدید در منطقه نارمک توسط نیرو های فعال مستقر در شرق تهران صورت می پذیرد. یکی از تجهیزات مورد استفاده در انواع انسداد های سخت استفاده از دستگاه پمپ باد یا تراکم هوا است. که با فشرده کردن هوا در یک مخزن و وارد کردن آن به درون چاه فاضلاب به سرعت مشکل انسداد را برطرف می‌کند. 

البته این وسیله قوی در کنار قدرت و سرعت بالا ایراد مهمی دارد، که آن صدای بسیار ناهنجاری است که در زمان تخلیه هوای فشرده ایجاد می‌کند. که می تواند باعث آزار شما و اهالی ساختمان و عدم استفاده از این وسیله در ساعات پایانی شب باشد. و نکته دیگری که ضعف این دستگاه محسوب می‌شود، پاشیدن مواد آلوده موجود در درون چاه به فضای اطراف است. که سبب شده تا این وسیله پرقدرت فقط در موارد بسیار خاص و بر سر اجبار مورد استفاده متخصصان قرار گیرد. البته معمولا در زمان بکارگیری این وسیله کلیه فاضلاب ها به وسیله پارچه بسته می‌شود. اما با این حال شدت ورود هوا به حدی است که ممکن است، این موانع قادر به کنترل خروج مواد نباشند. 

البته که از دستگاه لوله بازکنی کمپرسور هوا برای گرفتگی هر لوله ایی هم استفاده نمی شود به طور مثال اگر سیفون لوله به طوری باشد که فنر لوله بازکنی داخل لوله نرود یا شیئ سفت مسیر لوله را گرفته باشد، نیاز به پمپ تراکم هوا می باشد تا با فشار زیاد هوا مشکل گرفتگی لوله فاضلاب را رفع کند. لوله بازکنی نارمک با پمپ تراکم هوا نیاز به تجربه بسیار بالای لوله بازکن دارد تا مشکل را بدون کثیف کاری رفع نماید.

آیا روش لوله بازکنی شیمیایی بهتر است یا مکانیکی؟ نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24

آیا روش لوله بازکنی شیمیایی بهتر است یا مکانیکی؟

این سوال شاید ذهن شما دوست عزیز را هم مانند برخی از مشتریان ما درگیر کرده است. که در بین روش های مکانیکی و محلول های شیمیایی کدام یکی مناسب‌تر است؟ محلول‌ها معمولا در زمانی که با وجود رسوب در لوله روبرو هستیم، می‌تواند تاحدی کارایی داشته باشد. اما زمانی که جسمی در لوله گیرکرده است، محلول ها توانایی رفع آن را نخواهند داشت. 

علاوه بر این که سبب خوردگی و آسیب به اتصالات بین لوله ها شده و هزینه تعویض لوله فاضلاب و بنایی را به شما تحمیل خواهد کرد. در این مواقع باید بگوییم، که بهترین روش استفاده از ابزار مکانیکی موجود در بازار است. که در حال حاضر در اختیار تمامی مراکز معتبر لوله بازکنی نارمک و متخصصین این حوزه قرار دارد.

فنرزنی لوله فاضلاب نارمک با ضمانت و برگشت وجه ( درصورت عدم رضایت) نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزنی لوله فاضلاب نارمک با ضمانت و برگشت وجه ( درصورت عدم رضایت)

نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 با سال ها تجربه آماده ارائه خدمات تضمینی لوله بازکنی در شرق تهران و به خصوص در خیابان نارمک است. ما با کادری از متخصصین با تجربه و خبره و استفاده از تجهیزات مناسب و مدرن در زمانی کوتاه و با رعایت تمامی موارد لازم حین انجام کار آماده ارائه خدمات لوله بازکنی با ضمانت برگشت وجه در صورت عدم رضایت شما عزیزان از خدمات دریافتی هستیم. شما اهالی محترم ساکن در این منطقه با خیال راحت از دریافت خدماتی مناسب و باکیفیت می توانید کار را کارشناسان ما مستقر در این منطقه بسپارید.

همچنین همکاران ما با استفاده از دستگاه پیشرفته ژنراتور لوله بازکنی خدمات فنرزنی لوله های فاضلاب را با بهترین روش برای باز کردن گرفتگی استفاده می کنند. و نکته مهم این است که مشکل گرفتگی لوله فاضلاب بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و در کمترین زمان ممکن رفع می شود. لوله های متراژ بالا به راحتی با دستگاه ژنراتور فنرزنی و فنر متراژ بلند رفع شود.

فنرزدن انواع لوله فاضلاب ساختمان در منطقه نارمک 100% تضمینی نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزدن انواع لوله فاضلاب ساختمان در منطقه نارمک 100% تضمینی

انجام خدمات لوله بازکنی به صورت کاملا تضمینی توسط متخصصین نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 مناسب ترین و  بهترین تجهیزات مدرن در نارمک و محلات منتهی به آن یکی از خدماتی است، که به شما عزیزان و اهالی محترم آن ارائه می‌گردد. که بهترین گزینه در بین انواع روش های لوله بازکنی نارمک استفاده از فنرزن برقی است، که با قدرت و سرعت زیاد در زمانی کم مسیر را بازگشایی و لایروبی رایگان می‌کند.

خدمات فنرزدن لوله فاضلاب در نارمک تهران را با فنر های تمیز و مجزا رفع می نماییم به طور مثال از فنری که جهت باز کردن گرفتگی لوله سرویس توالت ایرانی استفاده شده مجددا از آن فنر در قسمت های لوله های فاضلاب آشپزخانه جهت رفع گرفتگی لوله انجام نمی شود. انواع خدمات فنرزدن چاه فاضلاب نارمک شامل این موارد است:

 • فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی در نارمک
 • خدمات فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی در نارمک
 • فنرزدن لوله فاضلاب حمام در نارمک
 • خدمات فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه در نارمک
 • فنرزدن لوله کفشور آشپزخانه در نارمک
 • خدمات فنرزدن لوله زیر سینک ظرفشویی در نارمک
 • فنرزدن لوله لباسشویی در نارمک
 • خدمات فنرزدن لوله تراس (بالکن پاسیو) در نارمک
 • فنرزدن لوله پشت بام (ناودان) در نارمک
 • خدمات فنرزدن لوله پارکینگ در نارمک
 • فنرزدن لوله حیاط خلوت در نارمک
 • خدمات فنرزدن لوله فاضلاب با گرفتگی سخت در نارمک
 • فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو در نارمک

باز کردن و فنرزنی لوله فاضلاب حمام نارمک تمام ایام سال فوری نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24

باز کردن و فنرزنی لوله فاضلاب حمام نارمک تمام ایام سال فوری

گرفتگی های شدیدی که در اثر افتادن اجسام مختلف مورد استفاده در حمام بروز می‌کند. معمولا با روش های خانگی قابل رفع نیست، مانند اجسام جامدی مانند ژیلت، در شامپو و …. که باید توسط یک فرد متخصص و با استفاده از ابزار مناسب با آن رفع انسداد انجام می‌شود.

راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟ فنرزنی لوله فاضلاب با دستگاه ژنراتور برقی یکی از بهترین ابزار های موجود جهت برطرف کردن گرفتگی در این مکان است، زیرا علت عمده گرفتگی در این محل ورود مو به همراه رسوب چربی‌های موجود در مواد شوینده است. که می تواند ایجاد رسوبات سخت سفت در مسیر کرده، و سبب انسداد های شدید شود. و یا اگر مسدود شدن فاضلاب به دلیل افتادن جسمی در آن رخ داده است، فنر با خرد کردن آن راه خروج آب را در کمترین زمان رفع خواهد نمود.

در صورت بروز مشکل می توانید به صورت دائم و در تمام ایام سال و هر ساعتی از شبانه روز با خیال راحت می توانید از ارائه خدمات فوری توسط کارشناسان نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 بهره مند گردید.

خدمات نصب و تعمیرات توالت فرنگی نارمک

نصب و تعمیرات توالت فرنگی را نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 به دست حرفه ایی ترین و بهترین نصاب های خود می سپارید. تعمیرات توالت فرنگی نارمک شامل:

 • نصب توالت فرنگی در حمام
 • تعویض و تعمیر کاسه توالت
 • رفع بوی بد توالت فرنگی
 • تعمیر نشتی توالت فرنگی
 • و … .

باز کردن و فنرزنی چاه فاضلاب آشپزخانه 24 ساعته + پشتیبانی دائم نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24

باز کردن و فنرزنی چاه فاضلاب آشپزخانه 24 ساعته + پشتیبانی دائم

گرفتگی در لوله های سینک آشپزخانه و تخلیه ماشین لباسشویی و ظرفشویی یکی از بیشترین موارد انسداد در بین فاضلاب های موجود در ساختمان را دارد. که به دلایل مختلف ممکن است دچار انسداد شود، گرفتگی این نوع لوله ها معمولا به دلیل ورود چربی، مواد زائد غذایی، که وارد سیفون سینک و ماشین ظرفشویی و یا ورود محتویات جیب و ملزومات البسه، که توسط ماشین لباسشویی شسته شده بروز میکند. و یا به دلیل بی توجهی و افتادن اجسام مختلف در چاهک موجود در کف آن این اتفاق رخ می‌دهد.

که بهترین کار برای جلوگیری از بروز این اتفاق و یا دیرتر رخ دادن آن این است که،  قبل از شستشوی ظروف مواد اضافه و چربی موجود بر روی آنها را با کمک یک دستمال پاک کرده و بعد از آن اقدام به شستن ظروف کنیم. و یا بر روی مسیر خروج آب در سینک از صافی های زباله گیر استفاده شود، و همچنین قبل از ریختن لباس در ماشین لباسشویی تمامی ملزومات لباس از جمله دکمه و زیپ و جیب‌ها مورد بررسی قرار گیرد. تا اگر دکمه ایی از لباس شل شده یا سری زیپ ممکن است، جدا و وارد مسیر تخلیه آب گردد از آنها جدا شود. و تمامی وسایلی که در جیب لباس ها وجود دارد، مانند دستمال، اسکناس، سکه و غیره تخلیه شود. تا در زمان چرخش در لباسشویی وارد مسیر خروجی آب و لوله فاضلاب نشود.

راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟ کافیست مشکل گرفتگی لوله های آشپزخانه را از جمله کفشوی آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی را به نیرو های ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند. متخصصین ما در نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 در طول 24 ساعت بی وقفه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در منطقه نارمک است. و کلیه خدمات مورد نیاز شما در زمان گرفتگی چاه های فاضلاب با پشتیبانی دائمی توسط تیم کارشناسان ما صورت می‌پذیرد.

بازکردن لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی خیابان نارمک با ارائه فاکتور نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24

بازکردن لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی خیابان نارمک با ارائه فاکتور

گرفتگی سیفون و لوله فاضلاب توالت های فرنگی و ایرانی یکی از مشکلاتی است، که در هر زمانی ممکن است رخ دهد. دلایل مختلفی منجربه به وجود آمدن این مشکل می‌شود، این نوع گرفتگی ها معمولا توسط سرویسکاران کاربلد نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت ۱۰ دقیقه رفع می شود. همچنین عوامل گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی شامل:

 • انداختن دستمال کاغذی بر اثر بی احتیاطی
 • وجود میزان زیاد مدفوع خشک شده در سیفون به علت کم آبی در این محل
 • تنظیم نبودن شیب و کم بودن آن
 • سقوط اجسام در این محلها
 • ریختن انواع مصالح ساختمانی در لوله فاضلاب
 • بروز شکستگی مسیر لوله فاضلاب
 • نامناسب بودن اندازه های سیفون
 • انداختن مقدار زیاد مو در این مکان
 • وجود رسوبات سخت و جرم در مسیر خروج فضولات و آب
 • انداختن نوار بهداشتی و پوشک بچه

هر یک از این موارد به تنهایی می تواند منجربه انسداد در مسیر خروجی شود، و با بالا آمدن آب های آلوده و فضولات ما را دچار مشکلات شدیدی کند. اما نگران نباشید زیرا تقریبا تمامی این گرفتگی ها با کمک دستگاه ژنراتور و فنر برقی توسط متخصصین ما در نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 قابل رفع می‌باشد.

خوبی استفاده از دستگاه ژنراتور با فنرزن برقی جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب این است که، چرخش فنر سبب تراشیده شدن جرم های ایجاد شده در طی سال ها در این محل ها ایجاد شده است می شود. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی یا ایرانی داشتید کافیست با شماره ذکر شده تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع شود.

بازکردن گرفتگی لوله توالت فرنگی در نارمک با روپوش مخصوص فنر

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی بایستی با فنر  مخصوص و روپوش فنر انجام شود، دلیل آن هم این است که جنس سرویس توالت فرنگی از سرامیک می باشد، و با فنرزدن بدون روپوش فنر به سرویس توالت فرنگی آسیب می رسد، حتی باعث از بین رفتن رنگ توالت فرنگی هم می شود. اما لوله بازکن های نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند .

با لایروبی کامل قطر لوله فاضلاب شما عزیزان تا مدت زیادی دیگر با این مشکل روبرو نخواهید شد، برخی از مکان ها مانند حیاط، پشت بام و پارکینگ جزو مکان‌های مشترک در بین اهالی محترم ساختمان های اداری و مجتمع های مسکونی محسوب می‌شود. و بروز هرگونه مشکل در این محل و هزینه خدمات دریافتی جهت رفع مشکل بین تمامی ساکنین مشترک بوده، بنابراین جهت تعیین سهم هر واحد و ارائه گزارش خدمات به آنها صدور آن لازم و ضروری می‌باشد. و به همین دلیل مدیریت ساختمان نیازمند دریافت فاکتور از نیروی خدماتی است، متخصصین ما بعد از خاتمه کار ملزم به صدور برگه فاکتور با درخواست شما عزیزان می‌باشند.

باز کردن و فنرزنی راه آب لوله پشت بام نارمک فوری در کوتاه ترین زمان ممکن نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24

باز کردن و فنرزنی راه آب لوله پشت بام نارمک فوری در کوتاه ترین زمان ممکن

پشت بام ها به دلیل این که در معرض باد و باران قرار دارند، و شاخ و برگ درختان، شن و ماسه و گاهی اوقات زباله های موجود در این فضا مانند اضافات پوشال های کولر بعد از جاری شدن آب بر روی کف پشت بام و ورود آنها به درون چاهک و ناودان های این مکان سبب گرفتگی در این محل می‌شود.

یکی دیگر از عواملی که منجربه گرفتگی لوله فاضلاب پشت بام می‌گردد، ورود مصالح ساختمانی مانند قیر است، که یا بر اثر بی احتیاطی کارگران و یا ذوب شدن ایزوگام براثر گرمای شدید خورشید و روان شدن آن به سمت این خروجی ها سبب انسداد در راه آب لوله ناودان شده است.

شما عزیزان ساکن در منطقه نارمک می توانید در هر ساعتی از شبانه روز از خدمات مورد نیاز خود در کوتاه ترین زمان ممکن برخوردار گردید. در زمان مواجه با این مشکل از مواد حلال مانند نفت استفاده نکنید، زیرا با حل کردن نفت چسب‌های اتصالات را هم حل کرده و سبب نشتی در سقف و دیواره های ساختمان می‌شود. و هزینه تعمیر و تعویض لوله فاضلاب و بنایی و تخریب را به شما عزیزان تحمیل می‌کند.

علت گرفتگی و فنرزدن چاه فاضلاب حیاط در نارمک

از علل مهمی که در مکان هایی مانند حیاط و حیاط خلوت می‌تواند سبب گرفتگی در چاه فاضلاب می شود. افتادن شاخه و برگ، گردو غبار، شن و ماسه، افتادن اجسام ریز و درشت، پلاستیک، مصالح ساختمانی، پارچه و ریشه درخت که می تواند سبب شکستن لوله فاضلاب شده باشد. ورود هر کدام از این عوامل باعث بروز سختی و رسوبات سفت در لوله های فاضلاب حیاط و حیاط خلوت می‌شود.

در صورت مشاهده نشانه های گرفتگی در راه آب حیاط و حیاط خلوت می توانید با تماس با نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 از کمک نیرو های باتجربه ما مستقر در نزدیکترین محل به منزل و محل کار خود از خدمات مورد نیاز جهت رفع مشکل پیش آمده برخوردار گردید.

باز کردن گرفتگی لوله های سخت نارمک 100% تضمینی نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24

باز کردن گرفتگی لوله های سخت نارمک 100% تضمینی

نمایندگی لوله بازکنی نارمک مشکل گرفتگی لوله های سخت را، به دست سرویسکاران باتجربه و حرفه ایی خود می سپارد تا مشکل گرفتگی را به صورت تضمینی و بدون آسیب زدن به لوله با دستگاه های فنرزنی قوی و فنر های مخصوص رفع کنند. گرفتگی لوله های سخت شامل موارد زیر می باشد.

 • گرفتگی لوله با سیمان
 • گرفتگی لوله با گچ
 • گرفتگی لوله با دوغاب
 • گرفتگی لوله با ملات سیمان سفید
 • گرفتگی لوله با ملات سیمان سیاه

بازکردن گرفتگی لوله های چدنی قدیمی

معمولا لوله های چدنی به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارند، جهت سیستم لوله کشی فاضلاب در گذشته مورد استفاده قرار می شد. یکی از علل مهم بکارگیری این نوع لوله ها در سیستم فاضلاب این بود که، این نوع لوله ها به دلیل لرزش کم در زمان حرکت فاضلاب در آن مورد استفاده قرار می گرفت. روش های خانگی که جهت رفع انسداد در این لوله ها مورد استفاده قرار می‌گیرد شامل این موارد است:

 • اولین روش استفاده از آب جوش است، که با ریختن مستقیم آب جوش در این لوله ها تاحد زیادی می تواند انسداد را رفع کند.
 • دومین روش استفاده از نمک است، که شما با اضافه کردن نمک به همراه آب جوش می‌توانید مسیر تخلیه را از رسوبات تمیز کنید.
 • سومین روش استفاده از ترکیب جوش شیرین و سرکه که ترکیب آنها با هم سبب رسوب زدایی در مسیر لوله خواهد شد.

هزینه لوله بازکنی در منطقه نارمک شرق تهران چقدر است؟

یکی از سوالاتی که در زمان وقوع گرفتگی به ذهن شما عزیزان خطور می‌کند، هزینه خدمات لوله بازکنی نارمک است. که در زمان تماس با مراکز لوله بازکنی از متخصصین حاضر در پشتیبانی پرسیده می‌شود، در ابتدا باید بگوییم که قیمت خدمات لوله بازکنی در کل شهر تهران یکسان و ثابت است. اما باید این توضیح را جهت درک بهتر نحوه دریافت هزینه خدمات لوله بازکنی نارمک به شما عزیزان بدهیم که، هزینه نهایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله مواردی که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم:

 • زمانی که سرویسکاران صرف می‌کنند تا گرفتگی را رفع نمایند
 • عمق و میزان شدت بروز گرفتگی در لوله فاضلاب
 • نوع و دلیل گرفتگی لوله فاضلاب
 • تعداد مسیرهای تخلیه فاضلاب که دچار انسداد شده است
 • روش بکارگرفته شده توسط متخصصین جهت رفع انسداد
 • متراژ و سایز فنر استفاده شده در رفع انسداد و ….

به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که اگر دلیل گرفتگی لوله از نوع سخت مانند ورود مصالح ساختمانی باشد، به طور حتم مدت زمان بیشتری برای رفع گرفتگی نیاز دارد و طبیعتاً هزینه رفع آن بالاتر خواهد رفت.

بیرون آوردن اشیاء از چاه فاضلاب منطقه نارمک در سریع ترین زمان ممکن نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24

بیرون آوردن اشیاء از چاه فاضلاب منطقه نارمک در سریع ترین زمان ممکن

گاهی اوقات ممکن است، در زمان استفاده از محل هایی مانند سرویس بهداشتی اشیاء مانند موبایل، گردنبند، ساعت و غیره که همراه ما یا در جیب لباس‌های ما قرار دارد به داخل لوله فاضلاب سقوط کند، و به دلیل ارزشمند بودن نیاز به خارج کردن آن ضروری است. 

اگر اشیاء در سیفون افتاده و دسترسی با آن آسان است، و با ابزار و امکانات موجود در خانه قادر به رفع آن هستیم. می توانیم آن را خارج کنیم، اما زمانی که توانایی بیرون آوردن آن را ندارید. بهترین گزینه تماس با نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 است، تا کارشناسان باتجربه به همراه دستگاه های مناسب در محل حاضر شده و اقدام به خارج کردن آن نمایند.

از جمله ابزارهایی که به طور معمول توسط نیروهای اعزامی مورد استفاده قرار می‌گیرد، گیره های مخصوص و دستگاه ساکشن است. که در ابتدا در صورتی که جسم در دسترس باشد، تا حد امکان با گیره سعی در خارج کردن جسم خواهند کرد. و در صورتی که جسم قابل دسترس نباشد، از دستگاه مکنده یا ساکشن استفاده خواهند کرد.

شما عزیزان ساکن در شرق تهران منطقه نارمک در هر زمانی که با این مشکل مواجه شدید، می‌توانید با همکاران ما در این مرکز تماس گرفته و درخواست اعزام نیرو را داشته باشید. نیروهای ما بعد از تماس شما به همراه دستگاه های مناسب با نوع و محل گرفتکی در سریع ترین زمان در محل حاضر خواهند شد.

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال شود. تا با ابزار آلات مخصوص اشیاء افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون بیاورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود. بعضی از مواقع اتفاق می افتد که حلقه ازدواج داخل چاه توالت ایرانی یا حمام می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند به راحتی حله ازدواج را خارج کند.

رفع بوی بد فاضلاب 100% تضمینی در نارمک

طی مرور زمان چربی ها به قطر لوله می چسبند و در نهایت به رسوبات تبدیل می شوند، با زیاد شدن رسوبات قطر لوله هم کم تر می شود و کم کم بوی بد به مشام می رسد. با فنرزدن همکاران نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 به لوله فاضلاب رسوبات قطر لوله کاملا تراش داده می شود و بعد از ریختن آب جوش و مایع بوی بد فاضلاب برای همیشه رفع می شود. خدمات از بین بردن بوی بد لوله های فاضلاب ساختمان شامل:

 1. از بین بردن بوی بد لوله فاضلاب لباسشویی نارمک
 2. از بین بردن بوی بد لوله فاضلاب روشویی در نارمک
 3. از بین بردن بوی بد لوله زیر سینک ظرفشویی نارمک
 4. از بین بردن بوی بد لوله حمام در نارمک
 5. از بین بردن بوی بد لوله کف آشپزخانه در نارمک
 6. از بین بردن بوی بد فاضلاب در طبقه اول آپارتمان در نارمک
 7. از بین بردن بوی بد چاه توالت ایرانی در نارمک
 8. از بین بردن بوی بد فاضلاب پارکینگ در در نارمک
 9. از بین بردن بوی بد سرویس توالت فرنگی در نارمک
 10. از بین بردن بوی بد فاضلاب خانه نوساز در نارمک

تخلیه چاه نارمک شبانه روزی با تانکر لجن کش گروه فنی لوله بازکنی 24

تخلیه چاه نارمک شبانه روزی با تانکر لجن کش

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. نمایندگی لوله بازکنی نارمک افتخار این را دارد که شبانه روزی بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز خدمات تخلیه چاه نارمک را به بهترین شکل به شما عزیزان ارائه دهد. خدما ما در زمینه چاه شامل:

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری نارمک
 • تخلیه چاه فاضلاب نارمک با تانکر مکنده 
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه
 • تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک نارمک
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب در نارمک
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب در نارمک
 • حفر چاه نو در نارمک
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در نارمک
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

تعمیرات و بازسازی کف حمام و توالت در نارمک

رطوبت همیشه در سرویس های بهداشتی و حمام وجود دارد، این رطوبت ناشی از بخار آب در فضای بسته حمام است که مشکل خاصی ایجاد نمی کند. اما وقتی که نم در حمام یا توالت وجود داشته باشد با یک مشکل جدی روبرو هستید. رفع نم سرویس بهداشتی چندان ساده نیست زیرا سیستم لوله کشی ساختمان در این قسمت بسیار فشرده تر است. البته این فقط لوله های آب نیستند که نم دیوار و رطوبت سقف را ایجاد می کنند. لوازم و مصالح زیادی در این فضا وجود دارند که می توانند آسیب ببینند و لکه های بد رنگ نم را در دیوار و سقف ایجاد کنند. تعمیرات و بازسازی در نارمک شامل موارد زیر می باشد.

 • تعمیر لوله کشی موتورخانه تشخیص نشتی و ترکیدگی احتمالی لوله آب و فاضلاب حمام و توالت با دستگاه نشت یاب
 • تعمیر لوله کشی موتورخانه تعمیر لوله های معیوب و یا تعویض لوله کشی حمام ، توالت و دستشویی
 • تعمیر پکیج و نصب تعمیرات ایزوگام و عایق کف توالت و حمام بصورت کاملا تضمینی در صورت معیوب بودن
 • تعمیر شوفاژ کاشی کاری و سرامیک مجدد قسمت های تخریب شده توالت و حمام
 • تاسیسات حرارتی تعمیرات و اصلاحات گچ نم و رطوبت دیده سقف و دیوار
 • ترکیدگی لوله شوفاژ عایق کاری و ایزوگام تمامی نقاط مورد نیاز ساختمان کاملا تضمینی

در صورت مشاهده نم در توالت و حمام کافیست با ما تماس حاصل فرمایید تا شرکت کارشناس را به منزل شما اعزام نماید و مشکل را برای همیشه رفع نماید.

مناطق تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی 24 در منطقه نارمک

محلات و مناطق تحت پوشش خدمات لوله بازکنی توسط کارشناسان تمام وقت ما در این محدوده شامل این موارد است:

لوله بازکنی خیابان هنگام لوله بازکنی خیابان فرجام
لوله بازکنی خیابان آیات لوله بازکنی خیابان شهید ثانی – ۴۶ متری نارمک
لوله بازکنی خیابان ساحلیان لوله بازکنی خیابان شیرمرد (سهیلیان)
لوله بازکنی خیابان گلبرگ – جانبازان لوله بازکنی خیابان گلستان
لوله بازکنی خیابان مهرگان لوله بازکنی خیابان دماوند 
لوله بازکنی خیابان مرجان لوله بازکنی خیابان سامان 
لوله بازکنی خیابان مهر لوله بازکنی خیابان سمنگان 
لوله بازکنی خیابان جویبار لوله بازکنی خیابان دردشت
لوله بازکنی خیابان چمن لوله بازکنی خیابان مدائن 
لوله بازکنی خیابان سراج لوله بازکنی  خیابان دلاوران

عقد قرارداد خدمات لوله بازکنی نارمک با کلیه سازمان های دولتی و خصوصی گروه فنی لوله بازکنی 24

عقد قرارداد خدمات لوله بازکنی نارمک با کلیه سازمان های دولتی و خصوصی

 نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده عقد قرار داد نگهداری و ارائه خدمات لوله بازکنی در کلیه سازمان های دولتی و خصوصی، مراکز تجاری، بیمارستان ها، هتل ها، آموزشگاه ها و …. در شرق تهران منطقه نارمک می‌باشد. شما با عقد این قرار داد بدون نگرانی در هر زمانی که با مشکل گرفتگی در هر مکانی در این مراکز روبرو شوید، در کمترین زمان ممکن از خدمات مورد نیاز خود بهره مند خواهید شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 20 میانگین: 4.8]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *