لوله بازکنی کامرانیه گروه فنی لوله بازکنی 24

گروه فنی لوله بازکنی 24 آماده ارائه تخصصی‌ترین خدمات لوله بازکنی کامرانیه به اهالی محترم این محله می‌باشد. ما با سال‌ها تجربه در حوزه فنرزنی و لوله بازکنی در سراسر تهران توسط کارشناسان خود به صورت شبانه‌روزی و در کمترین زمان در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

✔ شماره لوله بازکنی کامرانیه گروه فنی لوله بازکنی 24 ✔ لوله بازکن: 09121875976 مدیریت:02122924883
✔ زمان حضور لوله بازکن چقدر است؟  ✔ ارسال فوری لوله بازکن به مدت 15 دقیقه
✔ زمان رفع گرفتگی لوله فاضلاب ✔ رفع گرفتگی لوله با فنر به مدت 10 دقیقه 

در صورتی که ساکن منطقه کامرانیه و محله‌های منتهی به آن هستید. در صورت بروز هرگونه مشکلی در لوله‌های فاضلاب منازل و مراکز اداری می‌توانید، با یک تماس و اعلام بروز مشکل و درخواست اعزام نیرو به همراه تجهیزات مناسب جهت برطرف کردن مشکل در محل سکونت خود در کمتر از 20 دقیقه بهره‌مند شوید.کلیه خدمات مورد نیاز شما عزیزان ساکن در این منطقه با کیفیت بالا و با رعایت نکات بهداشتی حین کار و کمترین آلودگی به همراه ارائه فاکتورو ضمانت پشتیبانی صورت خواهد گرفت. 

 

 

خدمات گروه فنی لوله بازکنی 24 کامرانیه شبانه روزی

خدماتی که توسط نیروهای فعال شعبه لوله بازکنی کامرانیه در گروه فنی لوله بازکنی 24 به شما عزیزان ارائه می‌گردد شامل موارد زیر است:

فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی 
✔ فنرزنی لوله فاضلاب حمام
 فنرزنی لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی
✔ فنرزدن لوله فاضلاب زیر سینک ظرفشویی 
فنرزدن لوله فاضلاب لباسشویی 
✔ فنرزنی لوله تراس، پاسیو، بالکن
✔ فنرزنی لوله کفشور پشت بام  ✔ فنرزدن لوله فاضلاب پارکینگ
✔ فنرزدن لوله حیاط خلوت  ✔ فنرزنی لوله فاضلاب شهری و اگو
✔ رفع گرفتگی لوله فاضلاب  ✔ رسوب‌زدایی لوله فاضلاب فلزی مسی پولیکا چدنی
✔ ازبین بردن بوی بد لوله‌ سرویس بهداشتی حمام آشپزخانه ✔ فنرزدن لوله وکف‌شور آشپزخانه

خدمات لوله بازکنی توالت های فرنگی و ایرانی کامرانیه 24 ساعته

خدمات لوله بازکنی توالت های فرنگی و ایرانی کامرانیه 24 ساعته

گرفتگی لوله‌های فاضلاب مخصوصا توالت‌های فرنگی و ایرانی معمولا به دلیل ورود دستمال کاغذی، نواربهداشتی، مو، صابون، رسوبات فضولات و گاهی سقوط اجسام در لوله سیفون سرویس بهداشتی بروز می‌کند. در صورت بروز هرگونه مشکلی در این زمینه شما اهالی محترم ساکن در کامرانیه می‌توانید از خدمات لوله بازکنی کامرانیه گروه فنی لوله بازکنی 24 برخوردار گردید. کلیه خدمات ما همراه با ضمانت بازشدن و با کمترین میزان آلودگی به همراه رعایت نکات بهداشتی از جمله استفاده از فنر مخصوص سرویس بهداشتی و در تمامی ساعات شبانه‌روز و ایام تعطیل صورت می‌پذیرد.

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی کامرانیه فوری

تکنسین‌های لوله بازکنی کامرانیه گروه فنی لوله بازکنی24 خدمات تشخیص نشتی لوله‌های آب و فاضلاب را توسط تجهیزات مدرن بررسی و اعلام می‌کند. در صورت بروز این مشکل در ساختمان‌های اداری و منازل مسکونی در منطقه کامرانیه می‌توانید، با یک تماس از خدمات اعزام نیرو در کل شبانه‌روز برخوردارگردید. ما در کوتاه‌ترین زمان  و بدون کندن و تخریب با دستگاه نشت‌یاب محل را پیدا و مشکل را به سرعت و با ضمانت برطرف خواهیم کرد.

 1. تشخیص نشتی دیوار، سقف و زمین
 2. تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب
 3. برطرف کردن نشت دیوار و زمین
 4. پیدا کردن محل دقیق نشتی با دستگاه

علائم تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب کامرانیه 

علائمی که نشان دهنده بروز ترکیدگی در لوله آب و فاضلاب در ساختمان است شامل این موارد است:

 • با وجودبسته بودن تمام شیرهای آب، باز هم صدای آب به گوش می‌رسد
 • افزایش هزینه قبض آب
 • بروز ترک بر روی دیوار، سقف یا کف زمین 
 • ایجاد کپک و پف کردن دیوار یا سقف و غیره
 • حس گرما در نقاط خاصی روی زمین
 • استشمام بوی بد در مکان‌های خاص
 • نشست کردن زمین یا دیوار

در صورت مشاهده نشانه‌های ذکر شده سریعا با گروه  فنی 24 تماس حاصل فرمایید. تا متخصصین ما با ابزارآلات پیشرفته و به روز به منزل شما اعزام شوند و در کمترین زمان اقدام به بررسی و برطرف کردن مشکل نمایند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه کامرانیه با ضمانت کتبی

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه کامرانیه با ضمانت کتبی

گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه به مرور زمان با ورود چربی‌های موجود بر روی ظروف که براثر شستشو وارد لوله سیفون سینک شده و دچار تنگی مسیر و در نهایت سبب مسدود شدن آن می‌گردد. رسوبات ایجاد شده توسط چربی و مواد زائد خوارکی به مرور سخت می‌شوند و باعث کم شدن قطر لوله می‌گردند. که این مشکل با فنرزن برقی که با حرکت دورانی کار میکند تمامی رسوبات موجود در لوله‌ها را تراشیده و مسیر را بازگشایی می‌کند. در صورت بروز هرگونه مشکلی در فاضلاب و کف‌شور و لوله‌های تخلیه ماشین ظرفشویی و لباسشویی شما عزیزان ساکن در منطقه کامرانیه می‌توانید با یک تماس با لوله بازکنی کامرانیه گروه فنی لوله بازکنی 24 از کلیه خدمات مورد نیاز بهره‌مند گردید.

 

رفع گرفتگی کفشور حمام کامرانیه فوری

 

رفع گرفتگی کفشور حمام کامرانیه فوری

علت گرفتگی لوله کف‌شور حمام در اکثر موارد به دلیل ورود مو به همراه رسوبات چربی صابون است،  در برخی موارد به دلیل افتادن اشیائ مانند سنگ‌پا، صابون، در شامپو و غیره بروز می‌کند. در صورت بروز این مشکل در هر ساعت از شبانه‌روز و ایام تعطیل شما عزیزان ساکن در منطقه کامرانیه می‌توانید، با یک تماس با گروه فنی لوله بازکنی 24 از خدمات فوری ما در این زمینه برخوردار گردید. متخصصین ما در هر لحظه از ایام هفته بعد از تماس شما و اعلام آدرس در کنار شما عزیزان حضور می‌یابند. و با به همراه داشتن لوازم مناسب جهت برطرف کردن مشکل پیش‌آمده اقدام خواهند کرد.

 برطرف کردن گرفتگی لوله راه آب و ناودان پشت بام کامرانیه

یکی از علل اصلی گرفتگی لوله ناودان و کف‌شور پشت بام گیرکردن زباله‌هایی مانند: پوشال کولر، پلاستیک، خاک و سنگ می‌باشد. که معمولا بعد از بارش باران و حرکت این مواد به همراه آن به درون ناودان و راه آب بروز می‌کند.در صورت بروز این مشکل باید سریعا اقدام به رفع آن شود. زیرا کم توجهی و اقدام دیر هنگام جهت رفع آن می‌تواند سبب بروز آسیب به سقف و بدنه ساختمان گردد. و اهالی ساختمان را با مشکلات جدی‌تر و هزینه‌های بالاتر مواجه نماید. در صورت بروز مشکل در این حوزه می‌توانید از متخصصین لوله بازکنی کامرانیه گروه فنی لوله بازکنی 24 کمک بخواهید، تا نیروهای ما در کمترین زمان ممکن این مشکل را برطرف نمایند.

 

برطرف کردن گرفتگی کفشور پارکینک کامرانیه

برطرف کردن گرفتگی کفشور پارکینک کامرانیه

لوله‌ی کف‌شور پارکینگ به دلایل مختلف ممکن است، دچار گرفتگی  شوند. از مهم‌ترین دلایل آن ورود حجم بالای گرد و خاک و مواد روغنی توسط خودروهای در حال تردد در این مکان می‌باشد. جهت رفع این مشکل از روش‌های مختلفی می‌شود استفاده کرد، که اولین و مناسب‌ترین این روش‌ها فنرزنی با فنرزن برقی است. این دستگاه به دلیل قدرت و سرعت بالایی که دارد، توانایی برطرف کردن انواع گرفتگی در انواع لوله‌های فاضلاب را دارا می‌باشد. در صورت بروز گرفتگی در این ناحیه از ساختمان شما می‌توانید با یک تماس از خدمات ارائه شده توسط متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 بهره‌مند گردید.

قیمت خدمات  لوله بازکنی24 کامرانیه

قیمت خدمات لوله بازکنی کامرانیه طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود، تعیین این هزینه بعد از بررسی دقیق علت و مکان مورد نظر توسط نیروهی اعزامی تعیین و اعلام می‌گردد. زیرا قیمتی که توسط اتحادیه اعلام می‌شود هزینه پایه خدمات لوله بازکنی است. برآورد این هزینه بستگی به فاکتورهای مختلفی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

میزان و شدت گرفتگی
مکان گرفتگی
طول فنر بکار رفته
علت گرفتگی لوله
عمق لوله فاضلاب
وجود جسم در لوله
مدت زمان کار جهت رفع مشکل
تعداد ورودی جهت فنرزنی
وجود مصالح در لوله مانند قیر و سیمان و…

با توجه به نکات ذکر شده در بالا شما عزیزان ساکن در منطقه کامرانیه از تمامی خدمات مورد نیاز در این زمینه توسط گروه فنی لوله بازکنی 24 برخوردار خواهید بود. 

 گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان های نوساز کامرانیه

در صورتی که ساختمان شما در منطقه کامرانیه نوساز است و شما با مشکل گرفتگی فاضلاب مواجه شده‌اید، می‌توایند با تماس با گروه فنی لوله بازکنی 24 و درخواست اعزام نیرو در محل از خدمات ما برخوردار گردید. دلایل مختلفی می‌تواند باعث مسدود شدن لوله‌های فاضلاب در ساختمان‌های نوساز و یا باسازی شده شود. که مهمترین این موارد ورود مصالح ساختمانی مانند: سیمان، آجر، قیر، گچ و غیره می‌باشد که برطرف کردن هرکدام از این موارد نیاز به روش‌های خاص خود دارد. نیروهای متخصص ما با به همراه داشتن تجهیزات مدرن و مناسب در کمترین زمان مشکل را برطرف خواهند کرد.

روشهای لوله بازکنی کامرانیه

روش های لوله بازکنی کامرانیه

برطرف کردن هر نوع گرفتگی نیازمند روش مناسب با علت آن است در اینجا به روش‌های مختلف لوله بازکنی کامرانیه اشاره می‌کنیم:

 1. دستگاه فنرزن برقی
 2. دستگاه تراکم هوا
 3. دستگاه پمپ فشار

علائم گرفتگی لوله های فاضلاب کامرانیه

گرفتگی لوله فاضلاب دارای نشانه‌هایی است که در اسرع وقت باید مورد توجه قرار گیرد. و برطرف کردن آن نیازمند تجربه و دانش لازم می‌باشد. 

این نشانه‌ها عبارتند از:

 • کند شدن تخلیه آب
 • تخلیه فاضلاب با صدای عجیب
 • تجمع آب در سینک و اطراف لوله‌های فاضلاب
 • بوی نامطبوع و بد از فاضلاب
 • وجود حشرات موذیدر اطارف لوله فاضلاب

با مشاهده هر کدام از این نشانه‌ها با ما در گروه فنی لوله بازکنی24 تماس بگیرید تا نیروی فنی مجرب به همراه تجهیزات مناسب محل اعزام شود. متخصصین ما به صورت شبانه‌روزی در خدمت شما عزیزان ساکن در منطقه کامرانیه هستیم. 

 

مناطق تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی 24 کامرانیه

پوشش خدمات‌رسانی توسط این متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 در سطح بالایی در این مناطق ارائه می‌گردد. پرسنل ما در این منطقه از شمال تا خیابان نیاوران، از جنوب تا بزرگراه صدر، از شرق تا فرمانيه و دهكده حصاربوعلی و از غرب تا چيذر و شعبه لوله بازکنی دزاشيب تحت پوشش دارند. کلیه خدمات در حوزه فنرزنی و لوله بازکنی کامرانیه به صورت تضمینی و فوری صورت میپذیرد.

مناطق تحت پوشش در منطقه کامرانیه شامل این مناطق است:

لوله بازکنی کامرانیه شمالی  لوله بازکنی کامرانیه جنوبی لوله بازکنی خیابان شیبانی
لوله بازکنی خیابان رکن الدین‌همایون لوله بازکنی خیابان کامران لوله بازکنی خیابان ثروتی
لوله بازکنی خیابان داریوش لوله بازکنی خیابان مینا لوله بازکنی خیابان مروارید
لوله بازکنی خیابان فیروزه لوله بازکنی خیابان عبدلی لوله بازکنی خیابان سعیدی
لوله بازکنی خیابان اقدام لوله بازکنی خیابان فاتح خیابان فریماه
لوله بازکنی خیابان فرهاد لوله بازکنی خیابان ساسان
 لوله بازکنی خیابان فروغ لوله بازکنی خیابان ریحان لوله بازکنی خیابان شهبازنژاد
لوله بازکنی خیابان وارسته لوله بازکنی خیابان گل میثم لوله بازکنی خیابان صیرفیان
لوله بازکنی خیابان ترکاشوند لوله بازکنی خیابان گلناز لوله بازکنی خیابان کاوه
لوله بازکنی خیابان سرخس لوله بازکنی خیابان ناهید

در صورت بروز هرگونه مشکل در این مناطق شما با یک تماس در کوتاهترین زمان از خدمات فنی در این حوزه برخوردار خواهید شد. فاصله ما با شما عزیزان فقط یک تماس و کمی صبر است.

نحوه باز کردن گرفتگی فاضلاب شهری اگو کامرانیه

گاهی اوقات در طول شبانه روز ممکن است با گرفتگی لوله‌های اصلی ساختمان و فاضلاب شهری روبرو شوید، که سبب بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب داخل ساختمان گردد. و باعث بالا آمدن پساب موجود در این فضاها و آلودگی محیط گردد. این معضل می‌تواند به شدت زندگی روزمره ساکنین ساختمان‌ها را مختل کند،  همچنین کنار آلودگی محیط باعث استشمام بوی نامطبوع و بد در محیط شود. در صورت بروز این مشکل به سرعت با مراکز لوله بازکنی کامرانیه یا شعبه لوله بازکنی شبانه روزی تهران معتبر تماس حاصل فرمایید، تا به سرعت توسط نیروهای باتجربه و تجهیزان پیشرفته اقدام به رفع آن گردد. بعد از حضور نیروی اعزامی به محل ابتدا لازم است، که علت بروز گرفتگی توسط ایشان مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

 تا مناسب‌ترین روش جهت برطرف کردن گرفتگی انتخاب شود. تا به طور اساسی لوله فاضلاب مورد پاکسازی، رسوب‌زدایی و لایروبی کامل قرار گیرد. شما اهالی محترم ساکن در محله‌های مختلف کامرانیه می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز و ایام تعطیل از خدمات مورد نیاز خود در حوزه‌های مختلف فنی لوله بازکنی کامرانیه توسط پرسنل ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 برخوردار گردید. ما کلیه خدمات را با رعایت بهداشت حین کار و محیط وکیفیت عالی به همراه ضمانت و پشتیبانی چند ماهه انجام خواهیم داد.

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت کامرانیه در کمترین زمان

سقوط اشیاء در لوله‌های فاضلاب یکی از معضلاتی است، که ممکن است در هر ساختمانی بروز کند. دلیل عمده گرفتگی در بیشتر موارد افتادن اجسامی مانند: دسته کلید، سر شیر، سر شیلنگ، سویچ ماشین، گوشی موبایل، زیورالات ارزشمند، نوار بهداشتی و صابون غیره است. که روش خارج کردن هرکدام از این موارد با هم متفاوت است.

 در صورتی که اجسام وارد شده در لوله فاضلاب ارزشمند نباشند سریع‌ترین و مناسب‌ترین روش استفاده از فنر لوله بازکن برقی است. که با سرعت و قدرت بالا در کمترین زمان ممکن با خورد کردن و حرکت دادن اجسام به جلو سبب بازگشایی مسیر می‌گردد. در صورتی که جسم موجود در لوله دارای ارزش مادی باشد از تجهیزات مناسب دیگری جهت خارج کردن آنها استفاده می‌شود. شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در منطقه کامرانیه و محله‌های اطراف آن در صورت بروز هرگونه مشکل در این زمینه می‌توانید در تمام طول شبانه روز و ایام تعطیل از خدمات مشاوره‌ای رایگان و خدمات اجرایی ما در این حوزه بهره‌مند گردید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *