لوله بازکنی اوین در منطقه 1 شمال تهران یکی از خدمات پر درخواست شرکت لوله بازکنی 24 می باشد، ما خدمات لوله بازکنی اوین را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می دهیم. لوله بازکنی اوین تهران را با سه شیفت فعال به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمات ارائه می دهیم. چاه بازکنی در اوین تهران را بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور به مدت 15 دقیقه ایی سرویس دهی می دهیم.

لوله بازکنی اوین

ضمانت خدمات لوله بازکنی اوین تحویل لوله باز شده با ضمانت نامه کتبی
میزان کثیف کاری لوله بازکنی اوین با فنر برقی: بدون کثیف کاری با فنر های تمیز و بهداتشی
زمان اعزام لوله بازکن به اوین: از نزدیکترین شعبه 
ساعات کاری لوله بازکنی اوین: هفت روز هفته بدون تعطیلی
شماره لوله بازکنی اوین تهران: 83 48 92 22 021

 

 باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با فنر برقی در اوین

لوله بازکنی اوین با فنر برقی ، لوله بازکن های شرکت لوله بازکنی 24 شعبه لوله بازکنی شمال تهران برای رعایت اصول بهداشتی و بازکردن گرفتگی لوله ها از فنر های مجزا بکار میگیرند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

 

فنرزدن لوله در اوین

فنر زنی لوله فاضلاب اوین 100% تضمینی

فنر زنی لوله فاضلاب اوین تهران توسط شعبه لوله بازکنی اوین شرکت لوله بازکنی 24 بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به انجام می گردد.

فنر زدن لوله فاضلاب اوین بدون کثیف کاری

فنر زدن لوله فاضلاب تهران شعبه لوله بازکنی اوین شامل فنر زدن لوله فاضلاب حمام، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی، فنر زدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، فنر زدن لوله تراس – پاسیو، فنر زدن لوله پشت بام (ناودان)، فنر زدن لوله پارکینگ، فنر زدن لوله حیاط خلوت ، فنر زدن لوله فاضلاب شهری و اگو .

لوله بازکنی اوین شبانه روزی

لوله بازکنی اوین شبانه روزی بدون تعطیلی

لوله بازکنی اوین 24 ساعته در اخیار شما، گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در اوین تهران نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام اوین

لوله بازکنی اوین تهران، گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند.

راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست ؟

برای بازکردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه اوین

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنرزدن دارد.

راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست ؟

باز کردن گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای شعبه لوله بازکنی اوین بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

 

لوله بازکنی حمام در اوین

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی اوین

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق میفتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست ؟

این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های شعبه لوله بازکنی اوین شرکت لوله بازکنی 24 با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی اوین

بازکردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود.

اما لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی اوین شرکت لوله بازکنی 24 با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند .

شما در هر زمانی که نیاز به خدمات بازکردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

 

لوله بازکنی توالت فرنگی در اوین

باز کردن گرفتگی لوله پشت بام اوین

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود.

راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست ؟

برای بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی اوین شرکت لوله بازکنی 24 با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’right’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-8mmkrv’ admin_preview_bg=”]

باز کردن گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط خلوت اوین

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات شعبه لوله بازکنی اوین و باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد. سخت ترین گرفتگی لوله ها را در اوین تهران به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر شرکت لوله بازکنی 24 بسپارید.

باز کردن گرفتگی لوله های سخت در اوین

روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب اوین

اکثرا مردم برای باز کردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود.

اما روش باز کردن گرفتگی لوله شعبه لوله بازکنی اوین با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنر زدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله فاضلاب اوین

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام شعبه لوله بازکنی اوین تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در اوین

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله در اوین

 

بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

 تخلیه چاه اوین شبانه روزی

تخلیه چاه اوین شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد.

شرکت لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به همشهریان در اوین تهران ارائه دهد.

تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری

خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند

 1. تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه .
 2. تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک .
 3. تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب.
 4. لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب.
 5. حفر چاه نو اوین
 6. طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در اوین
 7. رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 8. رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

سایر خدمات شرکت لوله بازکن 24 محله اوین

 • تعمیر و باز سازی کف حمام اوین
 • ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 • تعمیر و باز سازی سرویس توالت ایرانی اوین
 • تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی در اوین تهران
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی اوین
 • تعمیرسرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی
 • لوله بازکنی اوین با واترجت
 • لوله بازکنی اوین با واترجت را  به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم
 • لوله کشی سرد و گرم در اوین تهران، لوله کشی فاضلاب ساختمان در اوین تهران، نصب شیرآلات ساختمان در اوین تهران.

خدمت رسانی شعبه لوله بازکنی اوین شرکت لوله بازکنی 24 

لوله بازکنی خیابان باغها اوین خدمات لوله بازکنی خیابان زارع بیدکی
خدمات لوله بازکنی بلوار دانشجو لوله بازکنی خیابان آسیاب اوین
لوله بازکنی خیابان درکه  خدمات لوله بازکنی محمودیه 
خدمات لوله بازکنی میدان شهریاری اوین  لوله بازکنی ولنجک
لوله بازکنی میدان البرز اوین خدمات لوله بازکنی خیابان یمن اوین
خدمات لوله بازکنی خیابان اعرابی لوله بازکنی خیابان عدالت
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *