لوله بازکنی شهرک سئول

لوله بازکنی شهرک سئول


لوله بازکنی شهرک سئول منطقه 3 تهران یکی از خدمات اورژانسی و جزء خدمات پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 می‌باشد، خدمات لوله بازکنی شهرک سئول توسط سرویسکاران خوش اخلاق و ماهر ارائه می‌شود.

مجموعه ما با سه شیفت فعال کاری به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال آماده خدمت رسانی می‌باشد. باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب را متخصصین ما بدون کثیف کاری و کنده کاری و بدون معطلی وقت، تضمینی با ضمانت فاکتور ارائه می‌دهند. همکاران ما پس از تماس مشتریان و دریافت آدرس پستی کمتر از 15 دقیقه جلوی درب منزل شما عزیزان حاضر می‌شوند.

ارتباط با شعبه شهرک سئول 021-88038099
ارتباط با پشتیبانی 24 ساعته 0912-1875976
ضمانت باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب 24 ماه گارانتی و فاکتور
میزان کثیف کاری خدمات لوله بازکنی بدون کثیف کاری با فنر تمیز

چاه بازکنی شهرک سئول با فنر برقی

چاه بازکنی شهرک سئول با فنر برقی

سرویسکاران نمایندگی لوله بازکنی منطقه 3 تهران برای رعایت اصول بهداشتی و باز کردن گرفتگی لوله‌ها از فنر های مجزا بکار می‌گیرند. به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

فنرزنی لوله فاضلاب شهرک سئول

فنرزنی لوله فاضلاب شهرک سئول

خدمات فنر زنی راه آب لوله فاضلاب توسط متخصصین شعبه لوله بازکنی شهرک سئول بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به لوله فاضلاب انجام می‌گردد.

خدمات فنرزدن چاه فاضلاب شهرک سئول

فنرزدن لوله در شهرک سئول تهران شامل:

 • خدمات فنرزدن راه آب لوله فاضلاب حمام
 • فنرزدن توالت ایرانی
 • خدمات فنرزدن توالت فرنگی
 • فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه 
 • خدمات فنرزدن لوله تراس – پاسیو
 • فنرزدن لوله پشت بام – ناودان
 • خدمات فنرزدن لوله پارکینگ
 • فنرزدن لوله حیاط خلوت
 • خدمات فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو

لوله بازکنی شبانه روزی شهرک سئول

لوله بازکنی شبانه روزی شهرک سئول

گرفتگی لوله‌ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان ساکن در شهرک سئول نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه لوله بازکن به منزل شما ارسال می‌کنیم، تا مشکل گرفتگی لوله را بدون معطلی وقت انجام شود.

رفع گرفتگی لوله حمام شهرک سئول

رفع گرفتگی لوله حمام شهرک سئول

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟

برای باز کردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه شهرک سئول

گرفتگی لوله های آشپزخانه عبارت است از:

 • لوله خروجی فاضلاب زیر سینک ظرفشویی
 • راه آب فاضلاب کف شور آشپزخانه
 • لوله خروجی فاضلاب لباسشویی

مواردی که اشاره شد اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان، لوله فاضلاب کیپ می‌شود.

راه حل باز شدن راه آب آشپزخانه چیست؟ باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب آشپزخانه را به نیروهای ما بسپارید، تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

فنرزنی چاه توالت ایرانی شهرک سئول

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق می افتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست؟ این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های ما با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

چاه بازکنی توالت فرنگی شهرک سئول

چاه بازکنی توالت فرنگی شهرک سئول

باز کردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود.

اما لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند .

شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافی است با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

بازکردن گرفتگی لوله پشت بام در شهرک سئول

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست ؟ برای باز کردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. متخصصین شعبه لوله بازکنی شهرک سئول با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

باز کردن گرفتگی لوله پارکینگ شهرک سئول

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما می‌توانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب شهرک سئول

روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب شهرک سئول

اکثرا مردم برای باز کردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود.

اما روش باز کردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند. 

سخت‌ترین گرفتگی لوله‌ها را در شهرک سئول تهران به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید.

درآوردن اشیا از چاه توالت شهرک سئول

درآوردن اشیا از چاه توالت شهرک سئول

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در شهرک سئول تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد.

تخلیه چاه شهرک سئول

تخلیه چاه شهرک سئول

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش‌هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. گروه فنی لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز تخلیه چاه شهرک سئول را به بهترین شکل به شما همشهریان عزیز ارائه دهد.

 1. تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 2. خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند
 3. تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده با کمترین تخریب درب چاه
 4. تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 5. تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 6. لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 7. حفر چاه نو در شهرک سئول
 8. طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در شهرک سئول

خدمات شعبه شهرک سئول

سایر خدمات شعبه شهرک سئول

 • تعمیر و بازسازی کف حمام شهرک سئول
  ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی شهرک سئول
  تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی شهرک سئول
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • باز کردن گرفتگی لوله با واترجت شهرک سئول
  خدمات رفع گرفتگی راه آب فاضلاب با واترجت را در شهرک سئول به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهیم، لوله‌هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی‌شود، در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم شهرک سئول
  لوله کشی فاضلاب ساختمان خیابان سئول، نصب شیرآلات ساختمان شهرک سئول.

محدوده سرویس دهی خدمات در شهرک سئول 

لوله بازکنی خیابان نسترن لوله بازکنی بزرگراه چمران
لوله بازکنی خیابان سئول لوله بازکنی شهرک آتی ساز
لوله بازکنی سمت پل سئول  لوله بازکنی خیابان شیخ بهایی
لوله بازکنی بزرگراه رفسنجانی لوله بازکنی اهواز

سخن پایانی

شعبه لوله بازکنی شهرک سئول برای بهبود خدمات خود مفتخر است، با تمامی واحدهای اداری چه دولتی و چه خصوصی، شرکت‌ها و رستوران‌ها، کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *