لوله بازکنی دماوند تهران را با نیرو های باتجربه و مجرب ارائه می دهیم، در هر لحظه از شبانه روز امکان دارد با گرفتگی لوله های فاضلاب مواجه شوید، اصلا جای نگرانی نیست شما عزیزان در هر ساعت از طول ساعات شبانه روز با گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس بگیرید ما 15 دقیقه ایی نیرو ارسال میکنیم و مشکل گرفتگی را در کمترین زمان ممکن رفع می کنیم.

✔ شماره لوله بازکنی خیابان دماوند  021-77847756
✔ شماره لوله بازکن در خیابان دماوند 0912-1875976
✔ ساعت کاری ما ✔ 24 ساعته 7 روز هفته بدون تعطیلی
✔ میزان کثیف کاری لوله بازکنی چقدر است؟ ✔ بدون کثیف کاری با فنر های تمیز
✔ ضمانت لوله بازکنی خیابان دماوند چیست؟ ✔ تحویل لوله باز شده با ضمانت فاکتور

لوله بازکنی دماوند تهران

لوله بازکنی خیابان دماوند + با ضمانت فاکتور

لوله بازکنی خیابان دماوند تهران را با نیرو های مجرب و خوش اخلاق و با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر های تمیز و مجزا ارائه می دهیم، نیرو های شرکت بدون هیچ گونه کثیف کاری و بدون خسارت مشکل را به طور اساسی رفع می کنند و رضایت شما را جلب کرده تا به مشتریان دائمی ما بپیوندید. سر لوحه گروه فنی لوله بازکنی 24 این است که بدون هیچگونه کثیف کاری مشکل گرفتگی لوله ها را رفع کنند.

لوله بازکنی دماوند تهران

علت گرفتگی لوله های فاضلاب خیابان دماوند

 • گرفتگی لوله فاضلاب حمام (با صابون، مو، افتادن اشیاء)
 • گرفتگی لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی (با مدفوع، دستمال کاغذی، افتادن اشیاء)
 • گرفتگی لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی (با مدفوع، دستمال کاغذی، افتادن اشیاء)
 • گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه (تفاله چای،چربی ،رسوبات و…)
 • گرفتگی لوله پشت بام – ناودان (سنگ، خاک، زباله)
 • گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط خلوت (سنگ، خاک، زباله)

نیرو های شرکت برای هر کدام از این گرفتگی ها از فنر های تمیز و مجزا استفاده می کنند به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

لوله بازکنی دماوند تهران

فنرزنی لوله فاضلاب با دستگاه لوله بازکنی در خیابان دماوند

نیرو های گروه فنی لوله بازکنی 24 برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب از روش فنر زنی با دستگاه ژنراتور 750 برقی انجام می دهند. مزایای فنرزنی لوله فاضلاب خیابان دماوند با دستگاه ژنراتور لوله بازکنی چیست؟

 • طی فنرزنی لوله های فاضلاب رسوبات داخل لوله تراش داده می شود.
 • فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی هیچگونه کثیف کاری در محیط ندارد.
 • سر فنر ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند.

بازکردن گیر لوله حمام در دماوند تهران

فنرزدن لوله کفشور حمام خیابان دماوند تضمینی

گرفتگی لوله فاضلاب حمام اکثرا با وجود لوله هایی با قطر کم و وجود چربی و مو براثر حمام کردن لوله مسدود می شود. راه حل: برای باز کردن و رفع گیر لوله حمام این کار را به دست لوله بازکن ماهر و کاربلد ما بسپارید تا با فنر زدن مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

بازکردن گیر لوله آشپزخانه در دماوند تهران

فنرزدن لوله های آشپزخانه خیابان دماوند بدون کثیف کاری

گرفتگی لوله های آشپزخانه (زیر سینک، کفشوی آشپزخانه، لوله لباسشویی) اکثرا با داشتن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنر زدن دارد. فنر زدن لوله کفشوی و زیر سینک و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنر زدن و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

بازکردن گیر لوله توالت ایرانی و رفع گرفتگی سرویس بهداشتی در دماوند تهران

فنرزدن  لوله فاضلاب توالت ایرانی خیابان دماوند

گرفتگی لوله سرویس توالت ایرانی با انداختن دستمال کاغذی و اشیا و گرفتگی سیفون توالت ایرانی و …اتفاق میوفتد و راه حل آن فنرزدن می باشد. فنر زدن لوله توالت ایرانی را به دست لوله بازکن های باتجربه ما بسپارید تا بدون کثیف کاری گرفتگی را به طور اساسی رفع کنند .

بازکردن لوله توالت فرنکی و رفع گرفتگی در دماوند تهران

فنرزدن چاه توالت فرنگی خیابان دماوند

باز کردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی و رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی، باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود. چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی عوض می شود.

اما لوله بازکن های شرکت ما با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی رفع می کنند. شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی توالت فرنگی در دماوند داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در اسرع وقت مشکل شما رفع خواهد شد.

بازکردن گیر لوله پشت بام و رفع گرفتگی در دماوند تهران

فنرزدن لوله پشت بام – ناودان خیابان دماوند

گرفتگی لوله و کفشوی پشت بام ( ناودان ) اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. و برای بازکردن گیر لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شرکت با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

بازکردن گیر لوله پارکینگ و حیاط و رفع گرفتگی در دماوند تهران

فنرزدن لوله پارکینگ و حیاط خیابان دماوند

گرفتگی لوله پارکینگ و حیاط اکثرا با وجود اشیا در لوله و کم شدن قطر لوله فاضلاب به مرور زمان و وجود هر گونه سیمان، دوغاب، قیر و موادی شبیه به اینها رسوب گرفتگی جداره لوله به هر حال لوله کیپ می شود.

و نیاز به فنر زدن دارد بهتر است این کارا به دست لوله بازکن های باتجربه ما بسپارید. تا هرچه که داخل لوله است را طی فنر زدن لوله با دستگاه لوله بازکنی مسیر لوله را پاکسازی کنند و لوله مثل روز اول شود. سخت ترین گرفتگی لوله ها را به دست نیرو های باتجربه و کاربلد گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید.

بیرون آوردن اشیا از لوله دماوند تهران

بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت خیابان دماوند

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در دماوند تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید .

عزیزان توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از ۲۰ دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویس کار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

تخلیه چاه در دماوند تهران

تخلیه چاه خیابان دماوند شبانه روزی با تانکر لجن کش

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد. روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. گروه فنی لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به همشهریان در دماوند تهران ارائه دهد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • تخلیه چاه خیابان دماوند با تانکر مکنده 
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده با کمترین تخریب درب چاه 
 • تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو دماوند
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در دماوند
 • رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

بیرون اوردن اشیا از لوله در دماوند تهران

سایر خدمات شعبه لوله بازکنی خیابان دماوند

 • تعمیر و بازسازی کف حمام
  ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی و تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی.

 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی خیابان دماوند:
  تیدیل توالت ایةرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی.

 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی خیابان دماوند:تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.

 • لوله بازکنی با واترجت خیابان دماوند:لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.

 • لوله کشی سرد و گرم خیابان دماوند:لوله کشی سرد و گرم و لوله کشی فاضلاب ساختمان و نصب شیرآلات ساختمان در دماوند تهران.

محدوده سرویس دهی شعبه لوله بازکنی خیابان دماوند

لوله بازکنی میدان امام حسین لوله بازکنی 30 متری نیروی هوایی
لوله بازکنی سبلان جنوبی لوله بازکنی خیابان مسیل منوچهری
لوله بازکنی خیابان دماوند لوله بازکنی خیابان دکتر آیت
لوله بازکنی خیابان امامت لوله بازکنی خیابان تیرانداز 162 شرقی
لوله بازکنی بلوار شاهد لوله بازکنی خیابان جشنواره
لوله بازکنی بلوار اتحاد لوله بازکنی بلوار باباییان
لوله بازکنی خیابان خلعتبری لوله بازکنی شرق تهران

گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه مفتخر است با تمامی واحد های اداری چه دولتی و چه خصوصی، شرکت ها و رستوران ها، کاشانه های بزرگ و مجتمع ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در خیابان دماوند تهران را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *