لوله بازکنی خیابان دکتر آیت

لوله بازکنی خیابان دکتر آیت


لوله بازکنی خیابان دکتر آیت منطقه 8 تهران یکی از خدمات اورژانسی و جزء خدمات پر درخواست شرکت ما می‌باشد، لوله بازکنی خیابان دکتر آیت توسط سرویسکاران خوش اخلاق و ماهر ارائه می‌گردد.

باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب با سه شیفت فعال کاری به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمت رسانی می‌شود.

رفع گرفتگی راه آب فاضلاب را لوله بازکن‌ها بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت، تضمینی با ضمانت فاکتور انجام می دهند و به مدت 15 دقیقه‌ سرویسکار جلوی درب منزل شما عزیزان حضور می‌یابد.

لوله بازکنی خیابان دکتر آیت

لوله بازکنی خیابان دکتر آیت با فنر تمیز

لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 برای رعایت اصول بهداشتی و باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب از فنر های مجزا بکار می‌گیرند. به طور مثال از فنری که برای رفع انسداد توالت فرنگی بکار برده شده است، نباید برای باز کردن راه آب آشپزخانه یا حمام  از آن مجددا استفاده شود.

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان دکتر آیت (نارمک)

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان دکتر آیت

خدمات فنرزنی راه آب لوله های فاضلاب خیابان دکتر آیت  توسط متخصصین نمایندگی لوله بازکنی منطقه 8 تهران ما بدون کثیف کاری، بدون کنده کاری و بدون آسیب زدن به لوله فاضلاب انجام می‌گردد.

خدمات فنرزدن لوله فاضلاب خیابان دکتر آیت

فنرزدن راه آب فاضلاب خیابان دکتر آیت تهران شامل:

خدمات فنرزدن لوله فاضلاب حمام، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی، فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کف شور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، فنرزدن لوله تراس – پاسیو، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان)، فنرزدن لوله پارکینگ، فنرزدن لوله حیاط خلوت ، فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو.

چاه بازکنی شبانه روزی خیابان دکتر آیت

چاه بازکنی شبانه روزی خیابان دکتر آیت

گرفتگی لوله‌های فاضلاب ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در خیابان دکتر آیت تهران، نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران داشته باشید. اصلا نگران نباشید ما به مدت 15 دقیقه‌ لوله بازکن به منزل شما ارسال می‌کنیم تا مشکل گرفتگی لوله بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت شما عزیزان انجام شود.

باز کردن گرفتگی لوله حمام خیابان دکتر آیت

باز کردن گرفتگی لوله حمام خیابان دکتر آیت

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟ برای باز کردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه خیابان دکتر آیت

گرفتگی لوله های آشپزخانه (زیر سینک، کف شور آشپزخانه، لوله لباسشویی) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می‌شود. راه حل باز کردن راه آب فاضلاب آشپزخانه چیست؟

فنرزنی لوله های فاضلاب آشپزخانه را به نیروهای ما بسپارید، تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه ژنراتور لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

فنرزنی چاه توالت ایرانی خیابان دکتر آیت تضمینی

گرفتگی چاه توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا اتفاق می افتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست؟ این نوع گرفتگی‌ها معمولا توسط نیرو های گروه فنی لوله بازکنی 24 با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می‌شود.

رفع گرفتگی چاه توالت فرنگی خیابان دکتر آیت

رفع گرفتگی چاه توالت فرنگی خیابان دکتر آیت

باز کردن گرفتگی چاه توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می‌باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم ممکن است تغییر کند.

اما متخصصین گروه فنی لوله بازکنی 24 با همراه داشتن دستگاه پیشرفته ژنراتور لوله بازکنی و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می‌کنند.

شما عزیزان هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافی است، با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید تا در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع شود.

رفع گرفتگی لوله پشت بام خیابان دکتر آیت

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می‌دهد که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله کرده تا در نهایت لوله کیپ شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست؟ برای باز کردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های گروه فنی لوله بازکنی 24 با همراه داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می‌کنند.

فنرزدن لوله پارکینگ و حیاط خیابان دکتر آیت

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما می‌توانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب خیابان دکتر آیت

روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب خیابان دکتر آیت

اکثرا مردم برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب از اسید استفاده می‌کنند، اسید لوله بازکنی چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می‌برد و باعث نشتی می‌شود.

اما روش باز کردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنرزدن به لوله فاضلاب رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب به طور کامل باز می‌شود.

همچنین سر فنر لوله بازکنی از جنس فولاد می‌باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند. سخت‌ترین گرفتگی لوله فاضلاب خیابان دکتر آیت تهران را به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر گروه فنی لوله بازکنی 24 بسپارید.

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت خیابان آیت

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت خیابان آیت

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام خیابان دکتر آیت تهران به صورت شبانه‌روزی انجام می‌گردد. ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید.

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد.

تخلیه چاه خیابان دکتر آیت شبانه روزی

تخلیه چاه خیابان دکتر آیت شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش‌هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. گروه فنی لوله بازکنی 24 افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز، تخلیه چاه خیابان دکتر آیت را به بهترین شکل به شما عزیزان ارائه دهد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه 
 • تخلیه چاه جذبی و تخلیه سپتیک تانک
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو در خیابان دکتر آیت
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در خیابان دکتر آیت
 • رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

سایر خدمات شعبه خیابان دکتر آیت

 • تعمیر و بازسازی کف حمام خیابان آیت
  ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی خیابان آیت
  تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی در خیابان دکتر آیت.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی خیابان آیت
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت خیابان آیت
  لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم خیابان آیت
  لوله کشی سرد و گرم در خیابان دکتر آیت، لوله کشی فاضلاب ساختمان در خیابان دکتر آیت، نصب شیرآلات ساختمان در خیابان دکتر آیت.

سرویس دهی خدمات ما در محدوده خیابان دکتر آیت

لوله بازکنی سی متری نیروی هوایی لوله بازکنی خیابان جانبازان شرقی
لوله بازکنی مسیل منوچهری لوله بازکنی خیابان جانبازان غربی
لوله بازکنی میدان امامت لوله بازکنی خیابان مهرانپور
لوله بازکنی خیابان دماوند لوله بازکنی چهارراه تلفنخانه
لوله بازکنی خیابان شهید ثانی لوله باز کنی بزرگراه قاسم سلیمانی
لوله بازکنی خیابان برغمدی لوله بازکنی خیابان مظاهری
لوله بازکنی میدان هفت حوض لوله بازکنی خیابان فرجام

قرارداد لوله بازکنی خیابان آیت

گروه فنی لوله بازکنی 24 برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه فاضلاب مفتخر است، با تمامی واحدهای اداری چه دولتی و چه خصوصی، شرکت‌ها و رستوران‌ها، کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی خیابان دکتر آیت تهران را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *