لوله بازکنی فرمانیه

لوله بازکنی فرمانیه


لوله بازکنی فرمانیه منطقه 1 تهران یکی از خدمات اورژانسی و جزء خدمات پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 می باشد، ما خدمات لوله بازکنی در فرمانیه را توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و ماهر ارائه می دهیم.

لوله بازکنی فرمانیه با سه شیفت فعال کاری به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی روز های سال خدمت رسانی می‌شود. چاه بازکنی در فرمانیه بدون ذره ایی کثیف کاری و بدون کنده کاری و بدون معطلی وقت تضمینی با ضمانت فاکتور انجام می شود، و به مدت 15 دقیقه‌ایی لوله بازکن جلوی درب منزل شما عزیزان حضور می یابد.

ارتباط با شعبه لوله بازکنی فرمانیه 021-22924883
شماره مستقیم لوله بازکن در فرمانیه 0912-1875976
ساعت کاری ما 7 روز هفته شبانه روزی
مهارت لوله بازکن درجه یک
ضمانت باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب تضمین با فاکتور رسمی

 

لوله بازکنی فرمانیه با فنر های تمیز

لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی فرمانیه برای رعایت اصول بهداشتی و باز کردن گرفتگی لوله‌ها از فنر های مجزا بکار می گیرند. به طور مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی بکار برده شده، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد.

فنرزنی لوله فاضلاب فرمانیه
فنرزنی لوله فاضلاب فرمانیه

فنرزنی لوله فاضلاب فرمانیه

خدمات فنر زنی لوله فاضلاب فرمانیه تهران توسط لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی فرمانیه بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری بدون آسیب زدن به انجام می گردد.

فنرزدن لوله فاضلاب فرمانیه تهران شامل:

فنرزدن لوله فاضلاب حمام فرمانیه، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی فرمانیه، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی فرمانیه، فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، فنرزدن لوله تراس – پاسیو فرمانیه، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان) فرمانیه، فنرزدن لوله پارکینگ فرمانیه، فنرزدن لوله حیاط خلوت فرمانیه، فنرزدن لوله فاضلاب شهری و اگو فرمانیه.

لوله بازکنی شبانه روزی فرمانیه
لوله بازکنی شبانه روزی فرمانیه

لوله بازکنی شبانه روزی فرمانیه

گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و شما عزیزان در فرمانیه تهران نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی داشته باشید. اصلا نگران نباشید شعبه لوله بازکنی منطقه 1 تهران به مدت 15 دقیقه ایی لوله بازکن به منزل شما ارسال می کنیم تا مشکل گرفتگی لوله را بدون سرو صدا و بدون معطلی وقت انجام دهد.

باز کردن گرفتگی لوله حمام فرمانیه
باز کردن گرفتگی لوله حمام فرمانیه

باز کردن گرفتگی لوله حمام فرمانیه

گرفتگی لوله حمام زمانی اتفاق می افتد که یا قطر لوله کم می باشد یا ممکن است افتادن اشیا و جمع شدن چربی و رسوبات لوله حمام را مسدود کند. راه حل رفع گرفتگی لوله حمام چیست؟ برای باز کردن گرفتگی لوله حمام این کار را با خیال راحت به دست لوله بازکن های ماهر و با تجربه ما بسپارید تا با دستگاه ژنراتور و فنر برقی مشکل را به طور اساسی رفع کنند.

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه فرمانیه فوری

گرفتگی لوله های آشپزخانه (زیر سینک، کف شور آشپزخانه، لوله لباسشویی) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله و کم شدن قطر لوله به مرور زمان لوله کیپ می شود و نیاز به فنرزدن دارد. راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟ باز کردن گرفتگی لوله های کفشور آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

فنرزنی توالت ایرانی فرمانیه تضمینی

گرفتگی لوله توالت ایرانی معمولا با دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیا گرفتگی لوله اتفاق می افتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست؟ این نوع گرفتگی‌ها معمولا توسط نیرو های شعبه لوله بازکنی فرمانیه با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف کاری به مدت 10 دقیقه رفع می شود.

رفع گرفتگی توالت فرنگی فرمانیه فوری
رفع گرفتگی توالت فرنگی فرمانیه فوری

رفع گرفتگی توالت فرنگی فرمانیه فوری

باز کردن گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی باید با فنر و روپوش فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود.

اما لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی فرمانیه با همراه داشتن دستگاه لوله بازکنی پیشرفته و فنر و روپوش فنر این مشکل را بدون هیچ گونه خسارت به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند. شما در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید کافیست با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع خواهد شد.

باز کردن گرفتگی لوله پشت بام فرمانیه

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. که آب باران سنگ و زباله های ریز را وارد لوله می کند و در نهایت لوله کیپ می شود. راه حل رفع گرفتگی لوله پشت بام چیست؟ برای باز کردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر متراژ بلند دارد. لوله بازکن های شعبه لوله بازکنی فرمانیه با داشتن فنر متراژ بلند گرفتگی را رفع می کنند.

فنرزنی لوله پارکینگ فرمانیه تضمینی

مقدار زمان لازم برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان گرفتگی دارد اما معمولا 10 دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است. شما می توانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب فرمانیه
روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب فرمانیه

روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب فرمانیه

اکثرا مردم برای باز کردن گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود. اما روش باز کردن گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ خرابی ندارد چون طی فنرزدن رسوبات داخل لوله تراش داده و راه آب باز می شود، همچنین سر فنر‌ها از جنس فولاد می باشد و بدون خسارت و آسیب به لوله موانع از جمله رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به خوبی تراش می دهند. سخت ترین گرفتگی لوله ها را در فرمانیه تهران به دست لوله بازکن های باتجربه و ماهر شعبه لوله بازکنی فرمانیه بسپارید.

بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله فرمانیه
بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله فرمانیه

بیرون آوردن تضمینی اشیا از لوله فرمانیه

خدمات بیرون آوردن تضمینی اشیا از چاه توالت و حمام در فرمانیه تهران، ممکن است در طول شبانه روز این اتفاق افتاده باشد که طلا یا اشیاء قیمتی ،گوشی یا موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان داخل چاه توالت افتاده باشد و شما عزیزان به فکر بیرون آوردن اشیا از چاه توالت باشید.

همشهریان گرامی توجه داشته باشید که به هیچ عنوان آب داخل چاه توالت نریزید که مشکل سخت تر شود، با ما تماس بگیرید تا نیرو کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم تا با ابزارآلات مخصوص شی افتاده در چاه توالت و یا حمام را نیروی باتجربه ما بیرون آورد. در هر ساعت از طول شبانه روز که با ما تماس بگیرید نیرو ارسال می شود.

بعضی از موارد اتفاق می افتد که حلقه ازدواج می افتد و با توجه به اینکه خیلی ارزشمند است بخاطر این تکرار می کنیم به هیچ عنوان آب ریخته نشود تا سرویسکار به راحتی بتواند شی افتاده را به راحتی در بیاورد .

تخلیه چاه فرمانیه شبانه روزی
تخلیه چاه فرمانیه شبانه روزی

تخلیه چاه فرمانیه شبانه روزی

چاه پس از مدتی استفاده پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد. شعبه لوله بازکنی فرمانیه افتخار این را دارد که شبانه روز بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به همشهریان در فرمانیه تهران ارائه دهد.

 • تخلیه چاه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری
 • خالی کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که مانند جارو برقی عمل می کند
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه
 • تخلیه چاه جذبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 • تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک به وسیله نیروی انسانی مجرب
 • حفر چاه نو فرمانیه
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه فرمانیه

سایر خدمات شعبه فرمانیه

 • تعمیر و بازسازی کف حمام فرمانیه:
  ارائه خدمات تعمیر کامل کف سرویس شامل جمع کردن کف، کف سازی، آب بندی، تست لوله های آب و فاضلاب، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک، بندکشی.
 • تعمیر و بازسازی سرویس توالت ایرانی فرمانیه:
  تیدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، آب بندی و بازسازی کف توالت ایرانی، شیب بندی، عایق کاری، سرامیک و بندکشی در فرمانیه.
 • تعمیرات سرویس توالت فرنگی فرمانیه:
  تعمیر سرویس توالت فرنگی، تعویض سیفون توالت فرنگی، رفع نشتی توالت فرنگی، تعویض توالت فرنگی، رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی.
 • لوله بازکنی با واترجت فرمانیه:
  لوله بازکنی با واترجت را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم، لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی و فنر باز نمی شود در این مواقع دو راه وجود دارد یا باید لوله تعویض شود یا اینکه گرفتگی لوله با واترجت شستشوی لوله باز شود. واترجت چربی و رسوبات مسیر لوله را با فشار آب و باد بسیار قوی بدون آسیب زدن به لوله پاکسازی می کند.
 • لوله کشی سرد و گرم  فرمانیه:
  لوله کشی سرد و گرم در فرمانیه، لوله کشی فاضلاب ساختمان در فرمانیه، نصب شیرآلات ساختمان در فرمانیه.

محدوده شعبه لوله بازکنی فرمانیه

لوله بازکنی خیابان بوستان لوله بازکنی خیابان ثروتی
لوله بازکنی خیابان پاسداران لوله بازکنی خیابان مهمان دوست
لوله بازکنی دیباجی لوله بازکنی خیابان آقایی
لوله بازکنی خیابان سنبل لوله بازکنی خیابان آریا
لوله بازکنی خیابان آذرمینا لوله بازکنی خیابان وطن پور
لوله بازکنی خیابان حمیدرضا نوریان لوله بازکنی کامرانیه شمالی
لوله بازکنی خیابان نارنجستان یکم لوله بازکنی کامرانیه جنوبی
لوله بازکنی خیابان نارنجستان هفتم لوله بازکنی بلوار اندرزگو
لوله بازکنی خیابان تنگستان دوم لوله بازکنی خیابان آبکوه یکم
لوله بازکنی خیابان عسگریان لوله بازکنی خیابان آبکوه دوم
لوله بازکنی خیابان جباریان لوله بازکنی خیابان عمار
لوله بازکنی خیابان آبکوه چهارم لوله بازکنی دزاشیب
لوله بازکنی خیابان حوری لوله بازکنی خیابان فربین

شعبه لوله بازکنی فرمانیه برای بهبود خدمات لوله بازکنی و تخلیه انواع چاه فاضلاب مفتخر است با تمامی واحدهای اداری چه دولتی و چه خصوصی، شرکت‌ها و رستوران‌ها، کاشانه‌های بزرگ و مجتمع‌ها قرارداد خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را در این محله را انجام دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *