لوله بازکنی مرکز تهران هم یکی دیگر از خدمات پر درخواست شرکت لوله بازکنی 24 می باشد. چرا در مکز تهران ما را برای انجام خدمات لوله بازکنی انتخاب می کنند؟ 1- خدمت رسانی با سه شیف کاری به صورت شبانه روی 3- ارزان و با کیفیت ترین بودن خدمات لوله بازکنی مرکز تهران و … .

گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان ممکن است در هر ساعت از طول شبانه روز اتفاق بیوفتد. باید چیکار کنیم؟!!! دیگر نیاز به نگرانی نیست با خیال آسوده با شرکت لوله بازکنی 24 تماس بگیرید تا از نزدیک ترین شعبه سرویسکار لوله بازکن را به منزل شما کمتر از 15 دقیقه ارسال کند. جهت درخواست لوله بازکن باید چیکار کنیم؟ با شماره تلفن 88038099-021 تماس بگیرید پاسخگویی و مشاوره لوله بازکنی شبانه روزی تهران می باشد.

لوله بازکنی مرکز تهران

لوله بازکنی مرکز تهران 100% تضمینی

ساکنین محترم مرکز تهران مناطق 10-11-12-6-7 در صورت بروز هر نوع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب ساختمان می‌توانید با گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید و با اعلام نوع مشکل از کلیه خدمات ما در حوزه لوله بازکنی و فنر زنی لوله فاضلاب و غیره توسط متخصص باتجربه ما بهره مند گردید.

ما در طول شبانه‌روز و در کلیه ایام هفته حتی در روزهای تعطیل در کوتاه‌ترین زمان در کنار شما خواهیم بود، و جهت برطرف کردن کلیه مشکلات پیش آمده در ساختمان شما اعم از گرفتگی لوله‌های فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی، گرفتگی لوله کف‌شور و سینک و ماشین لباسشوسیی و ظرفشویی آشپزخانه، رفع گرفتگی ناودان و کف‌شور پشت بام و تراس، حیاط خلوت و همچنین کف‌شور پارکینگ، و رفع گرفتگی انواع لوله‌های سخت مانند چدن ، لوله پلیکا و مس و فلز و غیره آماده ارائه خدمات هستیم.

 

 

رفع گرفتگی در عمق لوله های فاضلاب در مرکز تهران

شاید برای شما هم پیش آمده باشد، که گرفتگی به قدری شدید باشد که آب از لوله‌های فاضلاب و کف‌شورهای منزل بیرون می‌زند و زندگی روزمره شما را دچار اختلال می‌کند. در این مواقع حتما با مراکز معتبر لوله بازکنی مرکز تهران تماس حاصل فرمایید، و از آنها کمک بخواهید تا متخصصین باتجربه این مراکز با ابزار و دستگاه‌های مختلف که جهت برطرف کردن گرفتگی لوله ها بکار گرفته می‌شود. بدون هیچگونه صدمه به لوله‌های فاضلاب، اقدام به برطرف کردن این مشکل کنند.

ما به شما عزیزان ساکن در مرکز شهر تهران توصیه می‌کنیم، در صورت بروز هرگونه مشکل در این زمینه از هیچ نوع اسید و مواد شیمیایی جهت بازگشایی لوله ها استفاده نکنید. زیرا امکان بروز خطر و آسیب به سیستم لوله‌کشی در این روش‌ها بسیار بالاست، شما می‌توانید در صورت بروز این مشکل از گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 کمک بخواهید.

لوله بازکنی مرکز تهران

علت گرفتگی لوله های فاضلاب مرکز تهران

دلایل مختلفی می‌تواند سبب گرفتگی لوله‌های فاضلاب در مکان‌های مختلف منزل و محل کار شود. از جمله این عوامل سقوط اشیاء به داخل آنهاست مانند لوله فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی وجود انواع رسوبات چربی و غیره در سینگ آشپزخانه و یا گرفتگی در لوله ماشین ظرفشویی و لباسشویی که به علت‌های مختلف بروز میکند. و همچنین در ساختمان‌های نوساز ریختن قیر در لوله فاضلاب در زمان قیرگونی کردن و یا ورود سیمان در آنها و یا در برخی موارد افتادن صابون و گیرکردن مو به همراه رسوبات صابون در کف‌شور حمام، گرفتگی لوله کف‌شور پارکینگ ساختمان و گرفتگی ناودان و کف‌شور پشت بام، تراس و حیاط خلوت و یا احیانا گرفتگی در لوله‌های اصلی و رایزر ساختمان که شخصا قادر به برطرف کردن مشکل نباشید. در صورت بروز هریک از این موارد ذکر شده حتما با کمک از افراد با تجربه اقدام به رفع مشکل کنید.

 

قیمت لوله بازکنی مرکز تهران

جهت تعیین هزینه لوله بازکنی مرکز تهران باید به عوامل متعددی توجه کنیم، شما عزیزان به این نکته توجه داشته باشیدکه قبل از بررسی دقیق مشکل و بازدید از محل امکان اعلام قیمت دقیق جهت انجام خدمات وجود ندارد. مهمترین گزینه در انجام این خدمات نیروی اعزامی جهت ارائه سرویس است، که دارای مهارت و توانایی لازم جهت انجام کار باشد. نکته مهم دیگر این است، که مراقب افراد سودجو باشید که با اعلام هزینه به ظاهرکمتر ممکن است، که قصد فریب شما را داشته باشند. و بعد از حضور به هیچ‌عنوان خدمات لازم و کامل را ارائه ندهند و شما عزیزان بارها مجبور به تکرار این کار خواهید شد.

عوامل مهم و تاثیرگذار بر تعیین قیمت لوله بازکنی مرکز تهران عبارت هستند از:

 1. لوله بازکنی مرکز تهران همراه با کندهن محل مورد نظر
 2. روش فنرزنی توسط سایر دستگاه‌ها
 3. متراژ لوله‌ فاضلاب در لوله بازکنی
 4. میزان گرفتگی لوله فاضلاب در طبقات دیگر
 5. لوله بازکنی مرکز تهران براساس سختی گرفتگی لوله فاضلاب
 6. مدت زمان و کار لازم جهت لوله بازکنی مرکز تهران
 7. تعداد موارد فنر زنی و تعداد گرفتگی لوله‌های فاضلاب

اینها مواردی هستند که بعد از بررسی دقیق بر تعیین هزینه و قیمت لوله بازکنی و فنر زنی در مرکز تهران تاثیرگذار هستند.

لوله بازکنی مرکز تهران

جدول قیمت لوله بازکنی و فنرزنی مرکز تهران

در این جدول شما را با قیمت‌های نسبی خدمات فنرزنی و لوله بازکنی مرکز تهران آشنا خواهیم کرد، تا در صورت نیاز تا حدودی با هزینه خدمات لوله بازکنی 24 بوسیله فنرزن آشنا گردید. دقت داشته باشید که این مبالغ حدودی تعیین شده و قیمت دقیق بعد از بررسی دقیق محل مورد نظر به شما عزیزان ساکن در مرکز تهران اعلام می‌شود.

 

قیمت به تومان

نوع خدمت

شماره

85.000- 100.000

فنرزدن از 1 تا 12 متر           

1

120.000 – 150.000

فنرزدن  بیشتر از 12 متر       

2

40,000 -50,000

فنرزدن بیشتر از یک‌بار هربار  

3

100,000 -150,000

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

4

100,000 – 150,000

رفع گرفتگی کفشوی آشپزخانه               

5

80,000 -120,000

رفع گرفتگی کفشوی حمام     

6

100,000 – 150,000

لوله بازکنی کفشوی پارکینگ یا حیاط

7

100,000 – 200,000

لوله بازکنی کفشوی بام           

8

850.000 – 100,000

رفع گرفتگی لوله کف شور بالکن ساختمان

9

 

حداقل و حداکثر هزینه این کلیه خدمات لوله بازکنی و فنر زنی از 50 هزار تومان تا 400 هزار تومان است که در برخی موارد بعضی عوامل موجود در بازار سبب نوسان در این قیمت‌ها می‌شود.

خدمات لوله بازکنی و فنرزنی در مرکز تهران

کلیه خدمات لوله بازکنی و فنرزنی انواع لوله های فاضلاب خانگی و صنعتی ارائه شده توسط متخصصین در گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 در مرکز تهران شامل موارد زیر است:

 • برطرف کردن بوی بد فاضلاب
 • لوله بازکنی مرکز تهران و برطرف کردن گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی
 • فنرزنی و برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب روشویی
 • لوله بازکنی و فنر زنی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی
 • لوله بازکنی و رفع گرفتگی کفشور حمام و وان
 • فنرزنی و رفع گرفتگی ناودان و کفشور پشت بام
 • خارج کردن اشیاء مانند گوشی موبایل و اشیاء گران‌قیمت از لوله فاضلاب
 • رفع گرفتگی و لوله بازکنی کفشور پارکینگ، تراس ، حیاط خلوت
 • رفع گرفتگی و بازکردن لوله های سخت، چدن، پلیکا، فلز، مسی، پلی‌انیلن و… .

 

لوله بازکنی مرکز تهران

لوله بازکنی و فنرزنی توالت فرنگی و ایرانی مرکز تهران

گرفتگی لوله فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی یکی از بیشترین موارد در زمینه گرفتگی لوله فاضلاب است. که در اغلب خانه‌ها به دلیل بی‌احتیاطی افراد اتفاق میافتد و آنها را با مشکل مواجه می‌کند. اگر دقت کرده باشید در سیستم لوله کشی تمام توالت‌های فرنگی و ایرانی از زانویی استفاده شده و ممکن است، که اشیاء بعد از سقوط در آن ناحیه گیر کنند. در برخی موارد امکان رفع این مشکل برای اشخاص ساکن در خانه وجود ندارد و ناواردی سبب می‌شود، تا این مشکل حادتر گردد. در صورت بروز این مشکل در خانه یا محل کار با گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید تا ما در کمتر از 20 دقیقه در کنار شما باشیم و توسط نیروی متخصص و ابزارآلات مناسب جهت بازگشایی لوله اقدام نماییم.

بیرون آوردن اشیاء از لوله فاضلاب مرکز تهران

گاهی اوقات شاید برای شما هم پیش آمده باشد، که گوشی موبایل و یا اشیاء گران‌قیمت دیگر مانند گردنبند و انگشتر یا ساعت شما در لوله فاضلاب توالت سقوط کند. و شما شخصا توانایی خارج کردن آن و یا ابزار مناسب این کار نداشته باشید. در این صورت حتما به یاری فردی متخصص در این حوزه نیاز خواهید داشت. تا با مهارت بالا و دستگاه‌های مناسب اقدام به بیرون آوردن شئ از داخل لوله فاضلاب توالت فرنگ و یا ایرانی نماید. ما در گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 در تمام طول شبانه‌روز و ایام تعطیل آماده خدمت‌رسانی فوری جهت بیرون آوردن اشیا از چاه توالت  و برطرف کردن این مشکل به شما عزیزان ساکن در مرکز تهران هستیم.

لوله بازکنی مرکز تهران

لوله بازکنی و فنرزنی کفشور و سینک آشپزخانه مرکز تهران

یکی از شایع‌ترین گرفتگی‌ها در لوله های فاضلاب گرفتگی سیفون و لوله خروج آب از سینک آشپزخانه و یا گرفتگی لوله های خروج آب لباسشویی و ظرفشویی است. که این مشکل به دلیل ورود آشغال و شستشویی مدوام ظروف چرب که سبب ایجاد رسوب در دیواره لوله خروج آب سینک می‌گردد. و در برخی موارد در زمان شستشوی کف اشپزخانه مواد زائد و یا شئی وارد لوله کفشور می‌شود، که سبب گرفتگی در آن میگردد. که ممکن از با تمهیداتی که شخصا انجام می‌دهید، قادر به رفع آن نباشید و حتما نیاز باشد تا از یک مرکز معتبر در زمینه لوله بازکنی مرکز تهران جهت فنرزنی و رفع گرفتگی کمک بخواهید تا با اعزام نیرو به محل مورد نظر و استفاده از دستگاه‌های لازم اقدام به رفع این مشکل شود.

لوله بازکنی و فنرزنی کفشور پارکینگ و ناودان پشت بام مرکز تهران

کف‌شور پارکینگ یکی از مکان‌هاییست که ممکن است، به دلیل عدم رعایت نکاتی مانند ریختن زباله و مواد زائد دچار گرفتگی شود. معمولا در بیشتر موارد دلیل بروز این اتفاق ورود گرد و غبار ناشی از رفت وآمد خودروهای مربوط به ساکنین ساختمان در این مکان است. و یا به علت ورود خس و خاشاک و ورود اشیاء در این لوله ها دچار گرفتگی شود. و محل دیگری که گاهی اوقات دچار مشکل می‌شود، ناودان و کفشور پشت بام است.که به دلیل عدم رفت و آمد دیر به دیر ساکنین در این مکان و بارش باران و برف و در نهایت روان شدن آب و ورود برگ درختان و گرد و غبار دچار گرفتگی شود ودر صورت بروز این مورد باید هرچه سریع‌تر اقدام به برطرف کردن آن شود. زیرا بی‌توجهی به این مورد در دراز‌مدت می‌تواند باعث خسارت و تحمیل هزینه به ساکنین ساختمان گردد. گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 اماده ارائه خدمات در این زمینه می‌باشد.

لوله بازکنی مرکز تهران

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی مرکز تهران

در برخی موارد در ساعات غیراداری ممکن است، که با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب در محل‌های مختلف منزل و محل کار خود روبرو شوید، گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 آماده ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی مرکز تهران فوری و شبانه‌ روزی به اهالی محترم ساکن در مناطق و محله‌های مرکز تهران می‌باشد. کلیه این خدمات توسط نیروی متخصص در تمام طول شبانه روز و حتی ایام تعطیل در اسرع وقت و با کیفیت به شما عزیزان ساکن در این منطقه ارائه می‌گردد.

روش‌های لوله بازکنی و فنرزنی مرکز تهران

روش‌های مختلفی جهت لوله بازکنی مرکز تهران وجود دارد، که باید متناسب با نوع گرفتگی و محل مورد نظر باشد. زیرا گرفتگی‌ها ممکن است، در انواع محل‌ها و شکل‌های مختلف بروز کند. و برای رفع هرکدام از آنها نیاز است، تا از یک روش خاص و یا دستگاه خاص استفاده شود. در ادامه به معرفی روش‌های متنوع در این کار می‌پردازیم:

 • فنر لوله بازکنی برقی
 • لوله بازکنی مرکز تهران با کمپرسور تراکم هوا
 • لوله بازکنی مرکز تهران با پمپ لوله بازکنی

تشخیص و رفع ترکیدگی مرکز تهران

ترکیدگی لوله یکی از معضلاتیست که ممکن است، در هر زمان و در هر لحظه از شبانه‌روز و در طول ایام هفته حتی در روزهای تعطیل اتفاق بیوفتد. در صورت بروز این مشکل در منزل و محل کار خود حتما باید با مراکز معتبر در این حوزه تماس بگیرید. تا نیروهای متخصص در این زمینه بوسیله دستگاه‌های مناسب تشخیص ترکیدگی و مهارت نیروی اعزامی محل را شناسایی و هرچه سریع‌تر در کمترین زمان اقدام به برطرف کردن آن نمایند.

 گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 سال‌هاست که بهره‌گیری از تجربه و مهارت بالا و همچنین ابزار مناسب جهت بررسی و تشخیص درست خدمت‌گذار شما می‌باشد. و اکنون بعد از سال‌ها کسب تجربه آماده ارائه کلیه خدمات لازم در این حوزه به اهالی ساکن در مرکز تهران است. شما عزیزان ساکن در مناطق و محله‌های مختلف مرکز تهران می‌توانید در هر ساعاتی از شبانه روزو ایام تعطیل از خدمات ما برخوردار گردید. فاصله ما با شما در صورت بروز هرگونه مشکل فقط یک تماس و چند دقیقه فاصله است، ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در هر نقطه از تهران بزرگ در کنار شما عزیزان همشهری هستیم.

محله های تحت پوشش ما در مرکز تهران

محله‌های مرکزی تهران را مناطق 6-7-9-10-11-12 تشکیل داده‌اند، که گروه فنی رسولی لوله بازکنی 24 در کلیه این مناطق آماده ارائه خدمات است. این مناطق شامل این موارد هستند: یوسف‌آباد، عباس‌آباد، امیرآباد، لوله بازکنی گیشا ، توحید، آرژانتین، تخت طاووس، زرتشت، باغ صبا، بهجت‌آباد، استانبول، سهروردی، خواجه عبدالله، آپادانا، توپخانه، طالقانی، جمهوری، لوله بازکنی امیرآباد ، بهارشیراز، نادری، جلفا، لاله زار، لوله بازکنی آذربایجان ، لوله بازکنی فاطمی ، شریعتی، امیریه، منیریه، مطهری، بلوار کشاورز، حافظ، فردوسی، سعدی، مفتح، میرزای شیرازی، کریم‌خان زند، فلسطین، جمالزاده، میدان هفت‌تیر، وصال شیرازی، سپهبد قرنی، میدان حر، میدان حسن‌آباد، 15 خرداد، ابوسعید، وحدت اسلامی، انقلاب، آزادی، استادمعین، ستارخان و… .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

26 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *