لوله بازکنی مرکز تهران

لوله بازکنی مرکز تهران


لوله بازکنی مرکز تهران هم یکی دیگر از خدمات پر درخواست گروه فنی لوله بازکنی 24 است. انجام خدمات لوله بازکنی بدون کثیف کاری، با فنر‌های جداگانه سرویس دهی می‌شود. گرفتگی لوله‌های فاضلاب ساختمان ممکن است در هر ساعت از طول شبانه روز اتفاق بی‌افتد، دیگر نیاز به نگرانی نیست با خیال آسوده با مجموعه ما در مرکز تهران تماس بگیرید تا از نزدیک ترین شعبه سرویسکار لوله بازکن را به منزل شما کمتر از 15 دقیقه ارسال کنیم. جهت دریافت خدمات چاه بازکنی در مرکز تهران کافیست، با شماره تلفن 02188038099 تماس بگیرید.

شماره لوله بازکنی مرکز تهران: 09121875976
ساعت کاری ما: 24 ساعته 7 روز هفته
میزان کثیفی زمان لوله بازکن: بدون ایجاد کثیفی با فنر جداگانه
نوع ضمانت خدمات لوله بازکنی: با فاکتور و پشتیبانی چند ماهه
سطح مهارت لوله بازکن: درجه یک 

شماره لوله بازکنی مرکز تهران

شماره لوله بازکنی در مرکز تهران با پشتیبانی چند ماهه

ساکنین محترم مرکز تهران در صورت بروز هر نوع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب ساختمان، می‌توانید با نمایندگی فعال ما با شماره 02188038099 تماس حاصل فرمایید. با اعلام نوع گرفتگی در لوله فاضلاب از کلیه خدمات ما در حوزه لوله بازکنی توسط متخصص باتجربه ما بهره‌مند خواهید شد.

ما در طول شبانه‌روز و در کلیه ایام هفته حتی در روزهای تعطیل در کوتاه‌ترین زمان در کنار شما خواهیم بود، و جهت برطرف کردن کلیه مشکلات پیش آمده در ساختمان شما اعم از گرفتگی لوله‌های فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی، گرفتگی لوله کف‌شور و سینک و ماشین لباسشوسیی و ظرفشویی آشپزخانه، رفع گرفتگی ناودان و کف‌شور پشت بام و تراس، حیاط خلوت و همچنین کف‌شور پارکینگ، و رفع گرفتگی انواع لوله‌های سخت مانند چدن، لوله پلیکا و مس و فلز و غیره حاضر به خدمت رسانی هستیم.

چاه بازکنی در مرکز تهران بدون خرابی

شاید برای شما هم پیش بیاید که گرفتگی راه آب فاضلاب به قدری شدید باشد، که آب از لوله‌های فاضلاب و کف‌شورهای منزل بیرون می‌زند و زندگی روزمره شما را دچار اختلال می‌کند. در این مواقع بایستی ازمراکز معتبر مانند شعبه لوله بازکنی مرکز تهران گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل بگیرید، و از همکاران ما کمک بخواهید تا متخصصین باتجربه این شعبه با ابزار و دستگاه‌های مختلف که جهت برطرف کردن گرفتگی لوله ها استفاده می‌کنند. بدون هیچگونه صدمه به لوله‌های فاضلاب، اقدام به برطرف کردن این مشکل کنند.

ما به شما عزیزان ساکن در مرکز شهر تهران توصیه می‌کنیم، در صورت بروز هرگونه مشکل در این زمینه از هیچ نوع اسید و مواد شیمیایی جهت باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب استفاده نکنید. زیرا امکان بروز خطر و آسیب به سیستم لوله‌کشی در این روش‌ها بسیار بالاست، شما می‌توانید در صورت بروز این مشکل با شماره 09121875976 تماس بگیرید و خدمات مورد نیاز را دریافت کنید.

نمایندگی فعال لوله بازکنی منطقه 6 تهران 24 ساعته در خدمت مشتریان.

علت گرفتگی لوله فاضلاب

علت گرفتگی لوله فاضلاب در مرکز تهران

دلایل مختلفی می‌تواند سبب گرفتگی لوله‌های فاضلاب در مکان‌های مختلف منزل و محل کار شود. از جمله این عوامل سقوط اشیاء به داخل آنهاست مانند لوله فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی وجود انواع رسوبات چربی و غیره در سینگ آشپزخانه و یا گرفتگی در لوله ماشین ظرفشویی و لباسشویی که به علت‌های مختلف بروز میکند.

همچنین در ساختمان‌های نوساز ریختن قیر در لوله فاضلاب در زمان قیرگونی کردن و یا ورود سیمان در آنها و یا در برخی موارد انداختن صابون و گیر کردن مو به همراه رسوبات صابون در کف‌شور حمام، گرفتگی لوله کف‌شور پارکینگ ساختمان و گرفتگی ناودان و کف‌شور پشت بام، تراس و حیاط خلوت و یا احیانا گرفتگی در لوله‌های اصلی و رایزر ساختمان که شخصا قادر به برطرف کردن مشکل نباشید. در صورت بروز هریک از این موارد کافیست، با شماره 09121875976 تماس بگیرید تا مشکل به صورت فوری و تضمینی انجام شود.

قیمت لوله بازکنی مرکز تهران

جهت تعیین هزینه لوله بازکنی مرکز تهران باید به عوامل متعددی توجه کنیم، شما عزیزان به این نکته توجه داشته باشید که قبل از بررسی دقیق مشکل و بازدید از محل، امکان اعلام قیمت دقیق جهت انجام خدمات وجود ندارد. مهمترین گزینه در انجام این خدمات نیروی اعزامی جهت انجام خدمات است، که دارای مهارت و توانایی لازم جهت انجام کار باشد.

نکته مهم دیگر این است، که مراقب افراد سودجو باشید که با اعلام هزینه به ظاهر کمتر ممکن است، که قصد فریب شما را داشته باشند. و بعد از حضور به هیچ‌عنوان خدمات لازم و کامل را ارائه ندهند و شما عزیزان بارها مجبور به تکرار این کار خواهید شد.

عوامل مهم و تاثیرگذار بر تعیین قیمت چاه بازکنی مرکز تهران عبارت هستند از:

 1. لوله بازکنی همراه با کندن محل مورد نظر
 2. روش فنرزنی توسط سایر دستگاه‌ها
 3. متراژ لوله‌ فاضلاب در لوله بازکنی
 4. میزان گرفتگی لوله فاضلاب در طبقات دیگر
 5. لوله بازکنی براساس سختی گرفتگی لوله فاضلاب
 6. مدت زمان و کار لازم جهت چاه بازکنی
 7. تعداد موارد فنر زنی و تعداد گرفتگی لوله‌های فاضلاب

اینها مواردی هستند که بعد از بررسی دقیق بر تعیین هزینه و قیمت لوله بازکنی و فنر زنی در مرکز تهران تاثیرگذار هستند.

شعبه لوله بازکنی منطقه 7 تهران شبانه روزی حاضر به خدمت رسانی.

فنرزنی لوله فاضلاب مرکز تهران

خدمات فنرزنی انواع لوله فاضلاب مرکز تهران

کلیه خدمات لوله بازکنی و فنرزنی انواع لوله‌های فاضلاب خانگی و صنعتی، توسط متخصصین  شعبه مرکز تهران شامل موارد زیر است:

 • برطرف کردن بوی بد فاضلاب
 • لوله بازکنی چاه توالت فرنگی و ایرانی
 • فنرزنی و برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب روشویی
 • لوله بازکنی و فنر زنی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی
 • لوله بازکنی و رفع گرفتگی کفشور حمام و وان
 • فنرزنی و رفع گرفتگی ناودان و کفشور پشت بام
 • خارج کردن اشیاء مانند گوشی موبایل و اشیاء گران‌قیمت از لوله فاضلاب
 • رفع گرفتگی و لوله بازکنی کفشور پارکینگ، تراس ، حیاط خلوت
 • رفع گرفتگی و بازکردن لوله های سخت، چدن، پلیکا، فلز، مسی، پلی‌اتیلن و غیره.

لوله بازکنی توالت فرنگی و ایرانی مرکز تهران

لوله بازکنی توالت فرنگی و ایرانی مرکز تهران

گرفتگی لوله فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی، یکی از بیشترین موارد در زمینه گرفتگی لوله فاضلاب در مرکز تهران است. که در اغلب خانه‌ها به دلیل بی‌احتیاطی افراد اتفاق میافتد و آنها را با مشکل مواجه می‌کند، اگر دقت کرده باشید در سیستم لوله کشی تمام توالت‌های فرنگی و ایرانی از زانویی دارد  و ممکن است، که اشیاء بعد از سقوط در آن ناحیه گیر کنند.

در برخی موارد امکان رفع این مشکل برای اشخاص ساکن در خانه وجود ندارد و ناواردی سبب می‌شود، تا این مشکل حادتر گردد. در صورت بروز این مشکل در خانه یا محل کار با شعبه لوله بازکنی مرکز تهران تماس حاصل فرمایید، تا ما در کمتر از 20 دقیقه در کنار شما باشیم و توسط نیروی متخصص با ابزارآلات پشرفته مشکل گرفتگی چاه توالت ایرانی یا فرنگی را رفع نماییم.

درآوردن اشیا از لوله فاضلاب مرکز تهران

گاهی اوقات شاید برای شما هم پیش بیاید، که گوشی موبایل و یا اشیاء گران قیمت دیگر مانند: گردنبند و انگشتر یا ساعت شما در لوله فاضلاب توالت ایرانی بیفتد. و شما شخصا توانایی خارج کردن آن و یا ابزار مناسب این کار نداشته باشید، در این صورت حتما به یاری فردی متخصص در این حوزه نیاز خواهید داشت. تا با مهارت بالا و دستگاه‌های مناسب اقدام به بیرون آوردن شئ از داخل لوله فاضلاب توالت ایرانی نماید.

همکاران ما در شعبه لوله بازکنی مرکز تهران در تمام طول شبانه‌روز و ایام تعطیل، حاضر به خدمت‌رسانی فوری جهت درآوردن اشیا از چاه توالت و برطرف کردن این مشکل به شما عزیزان ساکن در مرکز تهران هستیم. در صورت مواجه شدن با این مشکل فقط کافیست، با شماره 09121875976 تماس بگیرید تا سرویسکار به صورت فوری به منزل یا محل کار شما ارسال شود.

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه مرکز تهران

فنرزنی کفشور و سینک آشپزخانه مرکز تهران

یکی از شایع‌ترین گرفتگی‌ها در لوله‌های فاضلاب گرفتگی سیفون و لوله خروج آب از سینک آشپزخانه و یا گرفتگی لوله‌های خروج آب لباسشویی و ظرفشویی است. که این مشکل به دلیل ورود آشغال و شستشویی مدوام ظروف چرب که سبب ایجاد رسوب در دیواره لوله خروج آب سینک می‌گردد.

در برخی موارد در زمان شستشوی کف آشپزخانه مواد زائد و یا شئی وارد لوله کفشور می‌شود، که سبب گرفتگی در آن می‌شود. که ممکن است با تمهیداتی که شخصا انجام می‌دهید، قادر به رفع آن نباشید و حتما نیاز باشد تا از یک مرکز معتبر در زمینه لوله بازکنی مرکز تهران جهت فنرزنی و رفع گرفتگی کمک بخواهید تا با اعزام نیرو به محل مورد نظر و استفاده از دستگاه‌های لازم اقدام به رفع این مشکل شود.

باز کردن گرفتگی کفشور پارکینگ و ناودان پشت بام مرکز تهران

کف‌شور پارکینگ یکی از مکان‌هاییست که ممکن است، به دلیل عدم رعایت نکاتی مانند ریختن زباله و مواد زائد دچار گرفتگی شود. معمولا در بیشتر موارد دلیل بروز این اتفاق ورود گرد و غبار ناشی از رفت وآمد خودروهای مربوط به ساکنین ساختمان در این مکان است. و یا به علت ورود خس و خاشاک و ورود اشیاء در این لوله ها دچار گرفتگی شود.

همچنین محل دیگری که گاهی اوقات دچار مشکل می‌شود، ناودان و کفشور پشت بام است. که به دلیل عدم رفت و آمد دیر به دیر ساکنین در این مکان و بارش باران و برف و در نهایت روان شدن آب و ورود برگ درختان و گرد و غبار دچار گرفتگی شود و در صورت بروز این مورد باید هرچه سریع‌تر اقدام به برطرف کردن آن شود. زیرا بی‌توجهی به این مورد در دراز‌ مدت می‌تواند باعث خسارت و تحمیل هزینه به ساکنین ساختمان گردد. نمایندگی لوله بازکنی مرکز تهران جاضر به خدمت رسانی فوری در این زمینه است.

پوشش دهی و خدمت رسانی فوری شعبه لوله بازکنی منطقه 10 تهران.

لوله بازکنی شبانه روزی مرکز تهران

لوله بازکنی شبانه روزی مرکز تهران

در برخی موارد در ساعات غیراداری ممکن است، که با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب در محل‌های مختلف منزل و محل کار خود روبرو شوید، نمایندگی لوله بازکنی منطقه 11 تهران مجموعه ما، کلیه خدمات لوله بازکنی را فوری و شبانه‌ روزی به اهالی محترم ساکن در مناطق و محله‌های مرکز تهران خدمت رسانی می‌کند. کلیه این خدمات توسط نیروی متخصص در تمام طول شبانه روز و حتی ایام تعطیل در اسرع وقت و با کیفیت به شما عزیزان ساکن در این منطقه انجام خواهد گردید.

روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب مرکز تهران

روش‌های مختلفی جهت لوله بازکنی مرکز تهران وجود دارد، که باید متناسب با نوع گرفتگی و محل مورد نظر باشد. زیرا گرفتگی‌ها ممکن است، در انواع محل‌ها و شکل‌های مختلف بروز کند. و برای رفع هرکدام از آنها نیاز است، تا از یک روش خاص و یا دستگاه خاص استفاده شود. در ادامه به معرفی روش‌های متنوع در این کار می‌پردازیم:

 • لوله بازکنی با فنر برقی
 • چاه بازکنی با کمپرسور تراکم هوا
 • لوله بازکنی با واترجت

تشخیص و رفع ترکیدگی لوله آب و فاضلاب مرکز تهران

ترکیدگی لوله آب و فاضلاب یکی از معضلاتی هست که ممکن است، در هر زمان و در هر لحظه از شبانه‌روز و در طول ایام هفته حتی در روزهای تعطیل اتفاق بیوفتد. در صورت بروز این مشکل در منزل و محل کار خود حتما باید با مراکز معتبر در این حوزه تماس بگیرید. تا نیروهای متخصص در این زمینه بوسیله دستگاه‌های مناسب تشخیص ترکیدگی و مهارت نیروی اعزامی محل را شناسایی و هرچه سریع‌تر در کمترین زمان اقدام به برطرف کردن آن نمایند.

شعبه لوله بازکنی مرکز تهران سال‌هاست که بهره‌گیری از تجربه و مهارت بالا و همچنین ابزار مناسب جهت بررسی و تشخیص درست خدمت‌گذار شما است. و اکنون بعد از سال‌ها کسب تجربه حاضر به انجام کلیه خدمات لازم در این حوزه به اهالی ساکن در مرکز تهران است.

شما عزیزان ساکن در مناطق و محله‌های مختلف مرکز تهران می‌توانید در هر ساعاتی از شبانه روزو ایام تعطیل از خدمات ما برخوردار گردید. فاصله ما با شما در صورت بروز هرگونه مشکل فقط یک تماس با شعبه لوله بازکنی منطقعه 12 تهران است، ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در هر نقطه از تهران بزرگ در کنار شما عزیزان همشهری هستیم.

محدوده سرویس دهی لوله باز کنی در مرکز تهران

محله‌های مرکزی تهران را مناطق 6-7-9-10-11-12 تشکیل داده‌ است، که نمایندگی لوله باز کنی مرکز تهران ما در کلیه این مناطق حاضر به سرویس خدمات است. این مناطق شامل این موارد هستند:

یوسف آباد، عباس آباد، امیرآباد، گیشا، توحید، آرژانتین، تخت طاووس، زرتشت، باغ صبا، بهجت‌آباد، استانبول، سهروردی، خواجه عبدالله، آپادانا، توپخانه، طالقانی، جمهوری، بهارشیراز، نادری، جلفا، لاله زار،آذربایجان، فاطمی، شریعتی، امیریه، منیریه، مطهری، بلوار کشاورز، حافظ، فردوسی، سعدی، مفتح، میرزای شیرازی، کریم‌خان زند، فلسطین، جمالزاده، میدان هفت تیر، وصال شیرازی، سپهبد قرنی، میدان حر، میدان حسن‌آباد، 15 خرداد، ابوسعید، وحدت اسلامی، انقلاب، آزادی، استاد معین، ستارخان و غیره.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 5]

۲۶ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *