لوله بازکنی نظام آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

نظام آباد در منطقه 7 و 8 شهرداری شرق تهران یکی از مناطق تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی 24 می‌باشد. نمایندگی لوله بازکنی نظام آباد در تمام طول سال و هر ساعتی از شبانه روز آماده خدمت رسانی در حوزه فنرزنی لوله فاضلاب به شما اهالی محترم این منطقه و محله‌های اطراف آن می‌باشند. هنگام بروز مشکل گرفتگی و معضلاتی که به همراه دارید، نیاز به اقدام سریع جهت رفع آن است. در صورت نیاز می‌توانید با همکاران نمایندگی لوله بازکنی نظام آباد تماس حاصل فرمایید‌، و در خواست اعزام نیرو را اعلام نمایید. پرسنل ما به صورت تمام وقت و 24 ساعته آمادگی حضور در محل و انجام خدمات مورد نیاز را دارند.

شماره تماس نمایندگی لوله بازکنی نظام آباد 021-77-84-77-56 | 0912-187-59-76
ضمانت لوله بازکنی نظام آباد چیست؟ تحویل لوله باز شده با پشتیبانی چند ماهه
ساعت کاری نمایندگی لوله بازکنی نظام آباد 24 ساعته 7 روز هفته بدون تعطیلی

فنرزنی چاه فاضلاب لوله بازکنی نظام آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

فنرزنی انواع لوله های فاضلاب خیابان نظام آباد

فنرزنی لوله‌های فاضلاب یکی از بهترین روش های لوله بازکنی نظام آباد است، که در اکثر شرکت‌های لوله بازکنی و توسط نیروهای لوله بازکنی نظام آباد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه لوله بازکنی بسیار پرقدرت و کاربردی بوده و هر نوع گرفتگی را با هر شدتی رفع میکند، فنرهای آن در انواع مختلف و آلیاژهای متفاوت تولید شده است. 

و بعد از اتصال به یک موتور برقی و با حرکت سه نظام لوله بازکنی در لوله فاضلاب به سرعت مشکل انسداد را برطرف می‌کند. و برای انواع گرفتگی‌ها بکار گرفته می‌شود، در برخی موارد که از این دستگاه جهت رفع انسداد توالت فرنگی برای جلوگیری از آسیب به سرامیک توالت از روکش مخصوص بر روی استفاده می‌شود. 

به این نکته مهم توجه داشته باشید‌، که کار با این وسیله پرقدرت نیاز به تجربه و دانش کافی دارد. و در صورت ناتوانی در کنترل آن می‌تواند به سیستم لوله‌کشی فاضلاب و خود فرد آسیب جدی وارد کند.

فنرزنی لوله فاضلاب و لوله بازکنی نظام آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

انواع خدمات فنرزنی منطقه نظام آباد شبانه روزی و فوری

انواع خدمات فنرزنی چاه فاضلاب و لوله بازکنی نظام آباد توسط کارشناسان گروه فنی لوله بازکنی 24 در کلیه مناطق و محلات نظام آباد در شرق پایتخت شامل موارد زیر است:

 • فنرزنی چاه فاضلاب نظام آباد و کفشور آشپزخانه شبانه‌روزی
 • فنرزدن چاه فاضلاب نظام آباد توالت ایرانی و فرنگی فوری
 • فنرزدن لوله راه آب پارکینگ، تراس، پشت بام، حیاط خلوت، پاسیو و حیاط در نظام آباد 24 ساعته
 • فنرزدن کفشور حمام در نظام آباد بدون تعطیلی
 • خارج کردن اشیاء از لوله فاضلاب نظام آباد تمام وقت
 • رفع گرفتگی لوله با سیمان، قیر و … در نظام آباد کمتر از 20 دقیقه

کلیه خدمات ذکر شده در این منطقه به صورت شبانه روزی و فوری به شما عزیزان و ساکنین محترم در این محله‌ی قدیمی در شرق تهران ارائه می‌شود.

 

فنرزدن و بازکردن گرفتگی توالت خیابان نظام آباد تضمین100%

گرفتگی توالت‌های ایرانی و فرنگی یکی از مشکلاتی است، که در هر مکانی بروز می‌کند. و هیچ زمان مشخصی جهت وقوع آن وجود ندارد، و ممکن است در پایان شب و ساعات اداری بروز کند. اما با وجود مراکز معتبر شبانه‌روزی لوله بازکنی نظام آباد مانند گروه فنی لوله بازکنی 24 نگران نباشید. 

زیرا کلیه خدمات فنی در این حوزه به صورت شبانه‌روزی و تمام وقت ارائه می‌گردد، علاوه بر این که متخصصین ما جهت آرامش خیال شما اهالی محترم منطقه نظام آباد این خدمات را به صورت کاملا تضمینی ارائه خواهند داد. در هر ساعتی از شبانه‌روز ما در پشتیبانی این مرکز فنی آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای و اعزام سریع نیرو به همراه تجهیزات به محل مورد نظر شما هستیم.

علل مختلفی در این محل پر استفاده می‌تواند سبب انسداد در سیفون یا همان شترگلو شود. از جمله این موارد افتادن نوار بهداشتی، دستمال کاغذی، صابون، خمیر داندان، ژیلت، ساعت، گوشی، طلا و … که غیر تعدادی از آنها بقیه موارد به سرعت با فنرزن برقی قابل رفع است. زیرا فنرها با حرکت دورانی در این فضا می‌تواند هر چیزی را که در مسیر است، به سرعت خرد کرده و مسیر را بازکنند.

علاوه بر سرعت و قدرت در رفع مشکل باید گفت به صورت رایگان مسیر رسوب‌زدایی و لایروبی هم می‌شود. که این یکی دیگر از نکته‌های مثبت استفاده از این وسیله به ظاهر کوچک اما کارا است.

 

لوله بازکنی کفشور حمام نظام آباد بدون تخریب با کمترین آلودگی

گرفتگی فاضلاب در هر محلی می‌تواند سبب نگرانی اهالی خانه شود، زیرا آلودگی‌های حین رفع مشکل توسط متخصصین کمی برای خانم های خانه آزار دهنده است. اما باید بگوییم با استفاده از تجهیزات مناسب این مشکل به حداقل رسیده و شما می‌توانید بدون نگرانی لوله بازکنی نظام آباد را دریافت نمایید.

انسداد کفشور حمام که به دلیل وارد شدن اجسام مورد استفاده در این محل مانند صابون، رشور و در بیشتر موارد مو به همراه چربی صابون که بعد از استفاده مکرر از این محل در لوله ایجاد رسوب کرده دچار گرفتگی می‌شود. که مواجه شدن با این مشکل در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام سال حتی تعطیلات رسمی ممکن است بروز کند. 

در صورت بروز مشکل می‌توانید در هر لحظه با نمایندگی لوله بازکنی نظام آباد گروه فنی لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید. متخصصین حرفه ای و فعال ما بوسیله فنرزن برقی در کوتاه‌ترین زمان و به سرعت مشکل را برطرف خواهند نمود.

لوله بازکنی نظام آباد با ارائه فاکتور + پشتیبانی چند ماهه گروه فنی لوله بازکنی 24

لوله بازکنی نظام آباد با ارائه فاکتور + پشتیبانی چند ماهه

برطرف کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب در محل‌هایی مانند پشت بام، پارکینگ و حیاط که در ساختمان‌های تجاری و مسکونی مشاعات محسوب می‌شود. که بعد از دریافت خدمات جهت پرداخت هزینه باید فاکتور ریز کارهای انجام شده به ساکنین و مدیریت مجتمع ارائه گردد. 

تا در زمان محاسبه سهم هر واحد با مشکل مواجه نشوند، به همین دلیل در صورت نیاز شما عزیزان می‌توانید از متخصصین ما در خواست صدور فاکتور را حین پرداخت هزینه خدمات داشته باشید. در ضمن باید به این نکته مهم اشاره کنیم که تمامی خدمات فنی مورد نیاز شما عزیزان با پشتیبانی چند ماهه توسط گروه فنی لوله بازکنی 24 صورت می‌پذیرد، شما عزیزان می‌توانید بدون هیچ گونه نگرانی از کیفیت کار خدمات مورد نیاز خود را از طریق نیروهای فعال ما در محله‌های مختلف نظام آباد دریافت نمایید.

بیرون آوردن اشیاء از چاه فاضلاب نظام آباد و لوله بازکنی نظام آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

بیرون آوردن اشیاء از چاه فاضلاب نظام آباد 7 روز هفته

یکی از مشکلاتی که ممکن از در هر ساعتی از شبانه روز برای شما عزیزان رخ دهد، افتادن اشیاء ارزشمند همراه شما در فاضلاب است. مانند گوشی تلفن همراه، ساعت مچی و یا زیورآلاتی مانند حلقه ازدواج، دستبند و گردنبند که بدلیل اررشمندی آنها حتما باید از این محل خارج شوند. 

در صورت بروز مشکلات این چنینی شما عزیزان ساکن در نظام آباد و محلات منتهی به آن می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز با پشتیبانی مرکز لوله بازکنی 24 تماس حاصل فرمایید. و در خواست اعزام نیرو جهت بیرون آوردن این اشیاء را داشته باشید، نکته مهمی که حتما در زمان وقوع این مشکل باید مدنظر قرار دهید. 

این است که، از ریختن آب به درون لوله فاضلاب و سیفون توالت‌ها و محل‌هایی که جسم در آن سقوط کرده خودداری کنید. زیرا این کار می‌تواند باعث سقوط آن به عمق بیشتر شود، و کار تکنسین‌های را با مشکل روبرو کند. و همچنین در صورت عدم توانایی در خارج کردن این موارد به هیچ وجه سعی در خارج کردن آنها نکنید، که ممکن است دست شما در این محل گیر کرده و دچار آسیب شود.

هزینه خدمات لوله بازکنی منطقه نظام آباد

تعیین هزینه خدمات لوله بازکنی نظام آباد بستگی به موارد مختلفی دارد، که می‌تواند بر قیمت دریافت خدمات تاثیرگذار باشد. البته باید بگوییم که قیمت این خدمات در سرتاسر تهران یکسان است، و بعد از بررسی کارشناسان ما از محل و مشخص شدن موارد مهم و موثر در تعیین هزینه محاسبه شده و به شما عزیزان اعلام خواهد شد.

عوامل مهم در تعیین هزینه لوله بازکنی نظام آباد:

 • محل فاضلاب
 • عمق فاضلاب
 • شدت انسداد
 • نوع انسداد
 • علت انسداد
 • دستگاه مورد استفاده
 • تعداد انسداد
 • مدت کار
 • متراژ فنر

هر کدام از این موارد میتواند تا حدی بر روی هزینه نهایی خدمات لوله بازکنی نظام آباد تاثیر گذار باشد.

باز کردن گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی نظام آباد و لوله بازکنی نظام آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

باز کردن گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی نظام آباد 20 دقیقه ای

یکی از خدماتی که معمولا مورد نیاز ساختمان‌های نوساز و باسازی شده است، رفع گرفتگی با مصالح ساختمانی مانند سیمان، قیر، آهک، گچ و… است. که در اکثر موارد در حین انجام عملیات نوسازی و تعمیر براثر بی‌توجهی کارگران وارد مسیر لوله‌های تخلیه می‌شود.

و میتواند بسیار سخت باشد، در صورتی که مدت زیادی از این اتفاق نگذشته باشد. با دستگاه‌های مختلف که بهترین آنها فنرزن برقی است برطرف خواهد شد، در غیر این صورت با استفاده از واترجت و تراکم هوا اقدام به رفع آن می‌شود. 

اما در برخی موارد که مدت خیلی طولانی از این مشکل گذشته و هیچکدام از این دستگاه‌ها بدون آسیب به لوله قادر به رفع آن نیستند. مجبور به تخریب محل و تعویض لوله هستیم، نیروهای فعال و باتجربه ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 تلاش می‌کند تا با کمترین هزینه و در کمتر از 20 دقیقه مشکل را بدون تخریب محل مرتفع کنند.

 

فنرزنی چاه فاضلاب آشپزخانه نظام آباد با فنر مجزا و رعایت بهداشت

متخصصین نمایندگی لوله بازکنی نظام آباد گروه فنی لوله بازکنی 24 جهت رفع هر نوع گرفتگی در آشپزخانه از فنرها تمیز و مخصوص این محل استفاده می‌کنند. زیرا سلامتی اهالی ساختمان امری بدیهی و مهم می‌باشد، که حتما باید مورد توجه باشد. 

رعایت بهداشت در زمان ارائه خدمات لوله بازکنی نظام آباد یکی دیگر از نکات مهم در زمان انجام کار است، که باتجربه و سابقه بالای تیم همکاران ما در این مجموعه فنی به بهترین نحو رعایت می‌شود. و بعد از اتمام کار و باز شدن صددرصد مسیر و تست محل کاملا تمیز و شستشو شده به شما عزیزان تحویل خواهد شد. 

در ادامه اشاره می‌کینم به مواردی که می‌تواند منجربه گرفتگی در لوله‌های تخلیه زیر سینک، ظرفشویی، راه آب و لباسشویی شود. که باید گفت که مهمترین عمل گرفتگی چربی و مواد زائد غذایی است، که به مرور در دیواره لوله رسوب کرده و کم‌کم با تنگ کردن مسیر و نهایتا با مسدود کردن شما را با مشکل مواجه خواهد کرد. 

در صورتی که گرفتگی در سیفون سینک باشد اولین راه بازکردن و شستشوی آن است، و در صورتی که مشکل جدی‌تر بود. درخواست کمک از نیروهای لوله بازکنی نظام آباد بهترین راهکار است زیرا با استفاده از فنرزن برقی در کمترین زمان مشکل برطرف خواهد شد.

مناطق تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی در خیابان نظام آباد

نیروهای باتجربه نمایندگی لوله بازکنی نظام آباد محله‌های منتهی به آن در هر ساعتی از شبانه‌روز به سرعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکلات ناشی از گرفتگی در هر مکانی هستندو محله‌های تحت پوشش شامل این موارد است: 

لوله بازکنی خیابان سبلان لوله بازکنی خیابان کهن
لوله بازکنی خیابان مازندران لوله بازکنی خیابان حسینی
لوله بازکنی خیابان مدنی لوله بازکنی خیابان محمودی
لوله بازکنی خیابان وحیدیه لوله بازکنی خیابان محاجر
لوله بازکنی خیابان ناجی لوله بازکنی خیابان فتحنایی
لوله بازکنی خیابان ارباب مئهی لوله بازکنی خیابان رجبی
لوله بازکنی خیابان شارق لوله بازکنی خیابان کیایی
لوله بازکنی خیابان لشگر لوله بازکنی تهرانپارس
لوله بازکنی شبانه روزی تهران لوله بازکنی خیابان امیر شرفی
لوله بازکنی خیابان نظام آباد جنوبی لوله بازکنی مجیدیه

 

چاه بازکنی فاضلاب پارکینگ نظام آباد و لوله بازکنی نظام آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

چاه بازکنی فاضلاب پارکینگ نظام آباد

پارکینگ‌ها در ساختمان‌ها و مجتمع‌ها از جمله مکان‌هایی هستند، که به دلیل تردد خودروها و ورود مواد زائد مانند شن و ماسه و روغن خودروها و ایجاد رسوب در لوله کفشور ممکن است. دچار انسداد در این محل شود، و تجمع آب در این محل باعث بروز مشکل در رفت آمد اهالی ساختمان کند. 

که باید به سرعت برطرف شود، در برخی موارد با وارد کردن شلنگ و راهکارهای خانگی تا حدی امکان رفع این مشکل وجود دارد. اما باید بدانید که موقتی است، و جرم‌های موجود در دیواره لوله بزودی مجددا سبب گرفتگی در این مسیر خواهد شد. بهترین کار در خواست کمک نمایندگی لوله بازکنی نظام آباد است، متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی 24 بعد از تماس شمابه سرعت در محل حاضر و مشکل را رفع خواهند کرد. 

نکته بسیار مهمی که باید در صورت بروز انواع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب مدنظر قرار دهید، این است که از ریختن مواد شیمیایی اسیدی به درون این لوله‌های جدا خودداری کنید. زیرا این مواد به دلیل حلال بودن می‌تواند سبب خورده شدن لوله و چسب‌های اتصال لوله‌ها به هم شود، و در نهایت نشتی آب در این محلها رخ خواهد داد. 

که می‌تواند هزینه‌های بسیار سنگینی را جهت تعمیر و تعویض سیستم لوله‌کشی فاضلاب به شما عزیزان تحمیل کند. در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام هفته که با این مشکل مواجه شدید می‌توانید با همکاران ما در پشتیبانی نمایندگی لوله بازکنی نظام آباد تماس حاصل کرده، و بعد از اطلاعات کاملی که در اختیار می‌گذارید، از خدمات مورد نیاز و مناسب بهره‌مند گردید.

تخلیه چاه نظام آباد و لوله بازکنی نظام آباد گروه فنی لوله بازکنی 24

تخلیه چاه نظام آباد شبانه روزی

گروه فنی لوله بازکنی 24 با افتخار یکی از قدیمی ترین موسسات در زمینه تخلیه چاه نظام آباد و لوله بازکنی نظام آباد می باشد و همچنین در دیگر مناطق شهر تهران فعالیت می کند. خدماتی که در نظام آباد تهران در زمینه خدمات تخلیه چاه فاضلاب ارائه می دهیم شامل:

 • تخلیه چاه نظام آباد با تانکر مکنده 6000 هزار لیتری
 • تخلیه چاه نظام آباد با تانکر مکنده 8000 هزار لیتری
 • تخلیه چاه نظام آباد با تانکر مکنده 12000 هزار لیتری
 • تخلیه و پاکسازی سپتیک تانک در نظام آباد
 • پمپاژ آب از چاه با پمپ لجن کش و آب کش در نظام آباد
 • حفر چاه نو و احداث سپتیک تانک نظام آباد
 • تعمیرات چاه ریزشی نظام آباد
 • تبدیل چاه کهنه به چاه نو نظام آباد
 • لایروبی و کف تراشی چاه نظام آباد

 

چرا گروه فنی لوله بازکنی 24 را برای انجام خدمات انتخاب کنیم؟

شبانه روزی بودن تمامی خدمات اعزام فوری لوله بازکن در محل
دارای پرسنل باتجربه و کاربلد لوله بازکنی نظام آباد با نرخ دولتی
خدمت رسانی با جدیدترین دستگاه لوله بازکنی تخلیه چاه نظام آباد با بهترین تانکر مکنده
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *